Anne Grupları 2025 Mayıs Anneleri Ne Alemdesiniz?Gelin Süreçlerimizi Paylaşalım

Evet bugün iyiyim mesela ama dün baya adet sancısı gibi yaygın tüm kasığımda vardı ağrı. Genelde yatıyorum iş yapmıyorum ilk 3 ayımız sağlıkla bitseydi rahatlayacağım . 2 yıl neler yaptık uğraştık böyle olunca insan ekstra korkuyor 🥹🙏
Aynen canım dikkat et enfeksiyona da çok dikkat et olmuyor diye kendimizi çok yıpratmışlığımız var Allah kimseye evladının acısını göstermesin inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız bebişleri

Editörün açtığı resmi grup baya aktif aslında, oldukça da kalabalığız, burası ayrı olarak açılmış ama diğer gruba bekleriz eğer yoksanız 🤗
Hangisi ben bayağı baktım ama 2 grup gördüm ikisinde de fazla kişi yoktu

Aynen canım dikkat et enfeksiyona da çok dikkat et olmuyor diye kendimizi çok yıpratmışlığımız var Allah kimseye evladının acısını göstermesin inşallah hepimiz sağlıcakla kucağımıza alırız bebişleri
Amin inşallah 🙏
Fetal dna mı direk yoksa ikili test mi yapacaksınız kızlar

Ben ilkinde de bu testleri yapmamıştım şimdi de yapmayı düşünmüyorum.İnşallah sizin sonuçlarınız güzel çıkar 🙏 Ben de size şeyi soracaktım ya cinsiyet ne hissediyorsunuz? 😅 benim bir oğlum var bir de kızım olsun çok isterim ama kendimi de hep oğlan annesi gibi hissediyorum.Çevremdeki herkes erkek olacak diyor ondan da etkilenmiş olabilirim.Ailede tek kızım o yüzden bir kızım olsun çok isterdim ama hayırlısı 🙏İlkinde hep erkek hissetmiştim bunda da içime kız gibi doğuyor mide bulantılarından dolayı ama bilemiyorum 🥰

X