2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşlar dip köşe temizlik yaparken cereyanda kalmışım midemi üşütmüşüm dün hiç bir şey koyamadım ağzıma sadece haşlama patates ve süt içtim:1no2:Kus Allah kus akşama kadar mahvoldum.Bugün iyiydim neyseki,oğluşum ve annemle gezdik dışarıda hava çok güzeldi,dünkü kötü günün ardından bugün dışarıda hava almak ilaç gibi geldi,herşeyin başı sağlık arkadaşlar gerisi yalan aslındaa.s

canım çoook sağol....
şimdi gitti hatta ben yarın derken senağlama ela da arkasından gitmek istedi zannetti gezmeye gidiyoruz ya aynı türk filmi gibi olduk senağlamasenağlama

sana da geçmiş olsun canım
ben ne yapacağım kendimi çok yalnız ve çaresiz hissediyorum.....

Allah sağlıcakla kavuştursun arkadaşıma.s

Ulaşta sabahları ağlıyor babasının arkasındankaydirigubbakcemile3
Elacığımla baş başa olmanın tadını çıkar,işi gücü boşver Ela uyuyunca keyfine bak cnmNe yapıcan sayılı gün çabuk geçer arkadaşım babanız da sizi özlesin iyice,kısa ve mecburi ayrılıklar olsun tek sıkıntımız cnm,Allah yuvanızın tadı ve huzurunuzu bozmasın cnm

selmacım aylarca göreve giden arkadaşlarımız var.benim eşimde göreve gidiyor,nöbeti oluyor(bugün olduğu gibi) üzme canını,sağlık olsun yeterki.. eşim de haftasonu göreve gidecek.ama biz de gidecez.antalya bu mevsimde nasıldır? kuzey üşümesin oralarda... hava değişiminde hasta olur mu acaba? cuma günü sevk alcam ama karar veremedim.sevk alıp sabahtan mı gitsek yoksa okul çıkışında mı diye? neyse herkese iyi akşamlar...

merhaba kızlar
öncelikle muhammedimimizin dişi çıkmış hayırlı olsun inş tüm dişlerini kolay çıkarır
selma canım haklısın yalnızsın ama allah çaresizlik vermesin geçici bir dönem sıkma canını allah sağlık versin böyle ayrılıklar versin

eda geçmiş olsun bugün iyi olmana sevindim gezmenede burası hala soğuk
gökçen seni görmek güzel oldu tabi yoğunsun kolay değil inş istediğiniz gibi kiralık bir ev bulursunuz
funda uyku düzenini sormuşun bizimde diğer kızlrala benzer ardayı 9.30 gibi yatırıyorum hasta değilse gece iki kere kalkıyor sabah ya 6.30 yada 7.30 da kalkıyor sonra bidaha gündüz 10.30 11 de yatırıyorum 1 saat yatıyor bide 3.30 4 dede 1 sat yatıyor ama gündüz zor yatırıyorum uykusu oluyor durmuyor ama yatmamak için direniyor ağlıyor uğraştırıyor beni

kızlar merhabaa
moralim inanılmaz bozuk....eşim yine göreve gidiyor tam 10 gün
yalnız kalıcam kızımla tamamen yalnız burda da kimsem yok çıldırıcak gibi oluyorum düşündükçe bana dua edin....

selmacim askolsun bi neciyiz burda kendini yanliz hisstme cnm dunyalar guzeli bi kizin ve bir surude arkadasin var:lepi: cnm yani yanliz degilsin ,sayili gun cabuk gecer cnm .umarim hic anlamadan gecer bu ayrilik.canim arkadasim sonunda saglik olsunda uzuldugumuz seyler bu kucuk ayriliklar olsun optum

canım çok sağol...
gizem cim gökçen cim sizlerde sağolun..
iyi ki varsınız....bu daha ilk günümüz geçsin çabuk şu 10 gün...

Aaaa arkadaşlar dün bi baktım oğluşumun dişi çıkmış tam alt çenede ortada..çok komik duruyordu..
çoook mutlu oldum..artık benim oğlumun da bir dişi oldu heeeey

cnm oglunun disi hayirli olsun , umarim digerleride sorunsuz cikar.

edacim cok gecmis olsun aman dikkat cerayan cok tehlikeli ozellikler de bebekler icinneyseki iyisin simdi ne guzel burda bugun yine kar var bu kis bi bitmedi .ulasi optum dikkat edin kendinize

selam annişler ben bundan sonra pek görünnemiycm dünden itibarn geleceğimle ilgili bi karar aldm inş uygular biliyosunuz yada bilmiyosunuz ben biyoloji öğretmeniyim ama hala öğretmen olrak atanamadm bu 5 . girmem olacak ama hala umudumu kaybetmedim geçen sene puan aldm ama atanamadm bizim bölüm için en az bi 88 gerekiyo bu kadar yaklaşmışken ipin ucunu bırakmayayım diyorm 1 haftadr geceleri ders çalışmaya başladım nasıl olur ne kadar dayanırm bilmiyorm ama sonuna kadar çalışaşacğm bu sefer olack inş
neyse lafı şuraya getireyim üzgünüm ama bu kadınlar kulübü özelliklede mayıs anneleri ne takılıp kaldığımdan boş zamanlarımın çoğunu burda geçiriyorm belki artık çok sık girmycem ama bu kısa zaman diliminde hepinizi çok sevdim ay veda edergibi oldu aralarda girerim gene hepiniz kendinize iyi bakın bebişlerede tabi Allaha emanet olun

casser semra gizem eda rida funda ışıl gülhan yaren elif vuslat ay isimler gelmiyo aklıma hepinizi kocamn öpüyormŞeniz

musoncum üzüldüm ama hayatınla ilgili bir karar bu inş başarırsında bize güzel haberlerin gelir kendine ve kzıına iyi bak bizde seni sevdik özleyecez

musoncum umarim bu kararinla birlikte tez zamanda guzel sonucunuda alirsin canim hoscakal

Musoncum Allah yardımcın olsun canım. İnşallah kazanırsın sınavı Allah zihin açıklığı versin.

Edacım geçmiş olsun canım

Ridacım oğlunun dişi hayırlı olsun canım darısı benim oğluşun başına hala çıkmadı bu meret diş iyimi..Peaa oğlan yaşına girecek ağzında diş yok dedeler gibi dolaşıyo ortada delikafadulden Allah kısmet ederse bu cumartesi bir doktora götürmek istiyorum onu.

Gökcencim Antalya bildiğim kadarıyla genelde hep ılık olur.. Ayrıca havalarda ısınıyo eminimki tam havasıdır şimdi..Bol bol dolaşabilirsin oğluşunla.

elifcim nerelerdesin nasıl oldun..Valla ben işte böyle kötü bi dönem geçiriyorum ama yinede halime şükrediyorum yaşadığım ve sağlıklı olduğum sürece eminimki Allah yardım eder diye düşünüyorum..

Arkadaşlar oğluma bakıcı arıyorum. ankara balgatta oturuyorum..aklınızda olsun tamam mı ??

edacim cok gecmis olsun aman dikkat cerayan cok tehlikeli ozellikler de bebekler icinneyseki iyisin simdi ne guzel burda bugun yine kar var bu kis bi bitmedi .ulasi optum dikkat edin kendinize

Işılcım teşekkür ederim cnm,şimdi çok iyiyimhihoyyyt

Canım dün gezdik dışarıda o kadar sıcaktıki hırka ile terledik,bugün acayip bir fırtına vardı:dilcikar:
yarında hava durumunda çamurlu bir yağmur varmış,camları da yeni silmiştim oysakiklava:inşallah yağmazsüprizzzzz

bende seni ve kuzunu çok öpüyorum cnmŞeniz

Musoncum umudunu kaybetmemen çok güzel,inşallah bu sefer başarırsın arkadaşım:Saruboceq:

Bende istiyorum çalışmak ama burada benim çalışabileceğim pek bir yer yık,malum turistik bir yer,birde eşim pek yanaşmıyo,oğluşun sana ihtiyacı var,bende kıyamıyom oğluma aslında ama ara ara aklıma geliyo işte:bbo:

Ebrucum yeni gelişmeler ve kararlar var anlaşılan,ne yapmaya karar verdin cnm,bakıcı arıyorsun evine mi geçicen arkadaşım,eğer öyleyse iyi yapmışsın cnma.s

musoncum kararın sana mutluluk getirsin ama özleriz biz seni arada gir olurmu çok öpüyorum:bbo:

selmacıgım allah kavuştursun canım üzülme sayılı gün çabuk geçer yalnız degilsin ela var bizler varız :teselli:

kızlar selma.muson.murgiz ulaseda.rida maremalperen.mercan dilara.gökçen.totsak.enesin annesi.ikra.hazald.avebru.sayamadıgım tüm mayıs anneleri sizleri seviyorum boş kaldımmı henen okuyorum yazılarınızı fırsat bukuncada yazıyorum hepinize çok alıştım bu güzel paylaşımları bana yaşattıgınız ve yalnız bırakmadıgınız için teşekkür ederim sizleri ve kuzularınızı öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…