2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

sğolun kızlar selmacanım enes 1.5 aydır kanepeleri tutup kalkıyor ve geziyor merak etme ela da gezer
gizem demiştide inanmamıştım gezince peşlerinde koşmaktan helak olacaksınız diye aynı durumdayım şimdi ben uzun amandır yoktum gizem nerelerde haberiniz varmı

edacım sağol canım vermeye başladım sonra yine bıraktım hiç azimli deilim ben

Cnm bırakma rejim işiniyasakkelime,isteyince verebiliyorsun bak ne güzel,yılmak yok cnm ne verirsen kar,diyet olarak görme zaten,yaşam felsefesi olarak uygula diyetcokacimcoook ve sporuhihoyyyt o zaman sana yük olarak görünmez cnm,güzel haberlerini bekliyorum fıstıkçım:hooray:

Selmacım misafirlerin gitmiş cnm,sağlıkları ve huzurları yerinde olsun,Allah acılarını göstermesin sizlere...Hadi bakalım ikizinle başbaşa kaldınkaydirigubbakcemile5Benim kardeşim yok,tekim.Keşke bir kız kardeşim olsaydı:çok üzgünüm:,bana hem kardeş hem arkadaş olurdu.İnsanın kendi canı gibi olamaz hiçkimse

elifcim canım çok teşekkür ederim..Darısı Gökçenin de başına inşallah.. Hayırlısıyla O da huzurla Mutlulukla Umutla Sağlıkla yaşayacağı eve kavuşsun..
elifcim sizin cephede neler oldu ben hiç bilmiyorum..canımızı sıkmayacaksın, paylaşırsan daha da rahatlayacağını düşünüyorum..nasılsın, annenler nasıl, meleklerin nasıllar..çok merak ediyorum..
gizem bir hafta daha izmirde ailesiyle kalacakmış..pek fırsat bulamadığı için nete giremediğini söylemişti..hepinizin yeri öyle belli ki...yasemin de yok ortalarda..işi gereği pek ofiste durmuyor sanırım..
ebrunun daha güçlü olduğunu görüyorum ve mutlu oluyorum..bazen ben de irademi kaybediyorum..sabrı ebrudan ve elifden öğrenmek lazım aslında..

oyyy kıyamam ben sana arkadaşım..Canım benim başka çözümü olmadığını biliyorum..ama lütfen güçlü ol..kendini bırakma...Rabbim büyüktür..hakkınızda hayırlı olan demek ki bu..Rabbim büyük dertler vermesin..bu geçici bir süreç..sen de daha çok azmet ve bir an önce ayağa kalk, meleklerine kavuş..sonuçta emin ellerde olacak kuzuların..şu an ki psikolojini tahmin edebiliyorum..Herşey ALLAHtan arkadaşım..Tevekkül etmekten başka bişey gelmez elden..
Sabredelim gönül elden ne gelir
Ne gelirse kuluna Allahtan gelir
diyor dizelerde.............sabrın ne olduğunu sen benden çok daha iyi biliyorsun ve buna da sabır göstermek sana ağır gelmeyecek dostum..
sen güçlü bir kadınsın..ben bunu bilir bunu söylerim..kalkacaksın ayağa en kısa zamanda ve yavrularını yanına alacaksın tekrar..meleklerini ve seni sevgiyle ve hasretle kucaklıyorum
Rabbim yar ve yardımcın olsun arkadaşım..Allah hayırlı kavuştursun yavrularına..

günaydın herkese...
eda cım maalesef ikizimde gittikalmasını çok istiyordum ama o da kpss ye hazırlanıyor işi gücü var napsın..
ela hep beton yerin üstünde ben alıyorum o gidiyor yine betona.kapıyı açıp dışarıları da gezinmek istiyor hanfendi kapı dibinde bekliyor kocaman oda dar geldi..
birde 2 gündür ishal kızım ya sabahları normal kaka yapıyor gün içinde ishal 2 ya da 3 kere yapıyor üşütüyor mudur nedendir??

merhaba bacılarrrrr canım arkadaşlarım
ben pek giremiyorum geçmişi çok okuyamadım ama beni merak edenler olmuş sağolun kızlar iyiyim çok şükür pazartesi evime dönüyorum allahın izniye arda çok yaramaz vede diş çıkartıyor üstte 4 tane onunla çok uğarşıyoruz ailecek burda rahatım sabahları yatıyorum ardayı annemlere verip
rida hayırlı olsun eviniz taşınmışın yerleşmişin bile geç öğrendik valla ne güzel annelere yakın ayrıca eşinin ailesine çok çok güldüm yaaaa süperle tam yurdum insanı ridacım ebru gibi lafını söyleyecen yoksa sen ses çıkarmadıkça herkes kendi bildiğini okur kendini üzme sıkam bişiy için geçmişl gitmiş önemli olan size ait bir eviniz olması
ya buarada rida ve elif size attığım özel msj lar gelmiyomu yaaa geldiyese sizin cevaplarınız gelmedei de
elif canımaz kaldı cumaya haklısın ne diyeceğimi bilmiyorum ama hep diyorum biliyosun buna şükür anne çok iyi bakcak perişan olmayacaklar annen gelmeden kızlar hasta oldu bakan olmadı zor günler geçirdin annen gelene kadar bunları düşün rahatla canım arkadaşım
hümeyracım canım gitgide yaramaz oluyorlar arda kendi park yatağından annemlerin yatağına atlıyor ordanda yere atlıyor bende korkumdan artık yatınca bile nöbet tutuyorum çok hareketli 1 dk durmuyor hala bebişi hareketlenmeyen anne varsa çok sanslı
gülhancım ne oldu alperenin nesi var okuyamadaım geçmişi mideleri bulanıyodu bebeişlerin onunlamı ilgili
gökçen canım eltine geçmiş olsun nasıl oldu ayrıca taşınacakmışın allah kolaylık versin inş sende rida gibi ev alırsın güle güle otururusun
selma canım sanada allhı kavuştursun gürbetlik zor bee
ebru seni güçlü ve onların hakkından geldiğini göremek çok hoşuma gitti akşama kadar çalışıyon birazcık anlayışlı olmaları lazım bencede
eda casser derya totsak hazal ve adını şu anda eminim unuttuğum tüm güzel annişler hepinizi öpüyorum haftaya daha çok girecem inş

selam şekerler nasılsınız neler yapıyosunuz buara bi kayınvalide muhabbeti dolanıyo ortada ebrucm işin zor canım güvenebileceğin evine yakın yerden bi bakıcı bul bence canım git gide daha kötü olmadan aranız kendi evine taşın
benimde kaynanamla aram pek iyi sayılmazdı ne zaman kızım oldu o zaman işler düzeldi şimdi bana karşı çok iyi aman kinsenin huzuru bozulmasın of zor işler bunlar
ridacm evin hayırlı olsn güle güle oturn canım selmacm gökçencm sizde istediğiniz gibi bi ev alırsınz inş
hepinizi opüyorm

mrb arkadaşlar pek vaktim yok eşim haber seyrederken bakıyım dedim:)) ridacım evet canım şükür kavuşturana... elifçim bu arada aklımız hep sende herkesin yeri ayrı kimse unutulmuyo kızlar haberiniz olsun kalabalık olduğumuz için isimlari pek hatırlayamıyorum gizemcim alperene dr teşhis koymadı ama tahminim sulardan oldu çünkü sularınız temizmi diye sordu 10 tane iğnesi vardı işte 5 tane kaldı delik deşik bacakları( bide yok yok iğnelerdenmiidr nedendir ağzından burnundan balgam geliyo meğer ne doluymuş içi hırıl hırıl ötüyo çok keyifsiz durmuyo hiç kendinize ii bakın kızlar görüşürüz öptüm hepiniz

üzüldüm gülhancım çok çok geçmiş olsun inş hemen iyileşir yavrucak sanada allah kolaylık versin

selmacım ikizinin gitmesi kötü olmuş cnm:teselli:Yalnız kalmamış olurdun,sana yardımıda olurdu,neyse canı sağolsun,uzakta olsun ne yapcan arkadaşım,inşallah sınavda başarılı olur:hooray:

Cnm Ulaş da yapıyor çoğu zaman ishal şeklinde,çok yiyor hınzırcokacimcoook o yüzden oluyor.Eladaki durum olağandışı ise üşütmüş olabilir cnm.Geçmiş olsun cnm,betona bişeyler ser cnm,karnından alıyordur soğuğu.Ulaş için salonun ortasına kocaman yorgan serdim,üzerine de oyuncaklarını koydum,ama o hep alanın dışında geziyor ela gibi

Bugün kontrole gittik 9.5 olmuş kilosu,boyu da 73,diş için ilaç verdi,suda eriyen cinsten
.

gizemcim cok sanslisin annecigin yaninda yerinde olmayi o kadar cok isterdim ki.ben senede 1 kez goruyorum onda da hicbisey anlamiyorum.ama yine de binlercekez sukrediyorum annem oldugu icin,onlarin hayatta olmasi bile yetiyo bana,onceki kadar acitmiyo yanlizlik ama yinede cok ozluyorum annecigimi,babami ablamisenağlama

günaydın arkadaşlar..
gizemcim nasılsın, Arda nasıl, annenler nasıllar..ellerinden öperim.. sana özelden mesaj yazdım uzun uzun ama zaman aşımına uğradı sayfa bir de siteye başka bir proxy üzerinden bağlanıyorum geriye dönemedim..öncelikle çok teşekkür ederim, unutulmamak ve hatırlanmak çok güzel bir duygu...gönderdiğin mesajı alamadığımı belirtmek isterim..ama iki çağrı ve 506 & 544 lü iki numara vardı telefonumda tabi emin olamadığım için dönüş yapamadım..numaram biraz farklı olduğu için bilmediğim numaralara bakmaya çekiniyorum..
annenlerin yanında olman çok güzel..Allah anne ve babalarımızın canları sağ etsin..biliyorsun ben annemle aynı binadayım ve onlarsız bir gün bile geçirmiyorum..tabi bazen memlekete gidiyorlar orda da ev var..yazları orda kışları burdalar..memlekete gidince çok arıyorum yerlerini..nasıl özlüyorum bir bilseniz...her evlat gibi ben de çok düşkünüm aileme..evlendim yine de ayrılmadım..daire değiştirdim sadece :))
Allah hayırlı ömürler nasip etsin ailelerimize..
Teşekkürler iyi dileklerin için evime taşındım..ama sanki hala bizim değilmiş gibi hissediyorum..henüz alışamadım..daireler aynı olduğu için pek bi değişik gelmedi nedense..zamanla alışırım herhalde..Allaha şükürler olsun diyorum ve ev almayı arzu eden herkesin Allah yar ve yardımcısı olsun..eve taşınma sırasında yaşadığım stresten bahsetmiştim..şimdi senin yaptığın gibi gülerek anıyorum o günleri..evet aynen öyle canım ) kayınpeder tam bir yurdum insanı..öyle komiklikleri var ki anlat anlat bitmez..gülüyoruz hallerine,tabi o hiçbirşeyin farkında değil..o kadar doğal davranıyor ki..ama doğallık da bi yere kadar değil mi canım...
Annem hep der, eşinle evlenince ailesiyle de evleniyorsun..bunu şunun için söylüyor..eşini ailesiyle kabul ettin ve onlarla birlikte yaşamak zorundasın..diyor..haklı ama benim çok garip karşıladığım onların normal gördükleri bir sürü şey var..Eşim, benim için sabret diyor..sonuçta babası ne kadar hatalı olsa da asla babasının karşısına geçip uyardığını görmedim..saygısından lafının üstüne laf koymuyor..hatalı olduğunu bile bile...ve aynısını benden de bekliyor..ben de doğrucu davutum tabi..dayanamıyorum..bir iki üçten sonra cevap veriyorum..eşim buna çok bozuluyor..
ama dün ona söz verdim..karşılık vermeyeceğim, susmayı öğreticem kalbime dedim..çünkü çok üzüldüğünü öyle bir dille ifade etti ki..dayanamadım..

her neyse işte böyle arkadaşım çenem düştü yine...uzun zamandır görüşemeyince biriktirmişim meğer...
idare edin bu günlerde beni..

gülhancım çok geçmişler olsun canım..alperen için çok üzüldüm..yavrum 10 tane iğneye nasıl dayanacak..muhammedin de boğazı hırlıyor..balgam atıyor dediğin gibi..hastaneye götüremedim yavrumu..öksürük şurubuyla geçiştiriyorum..eskiye nazaran iyileşti..

toksak rumuzlu arkadaşım ismin nedir, sana isminle hitap etmek isterim..bu arada aramıza hoşgeldin..seninle hiç karşılaşamadık malum sebeplerden)

kızlar günaydın...
gizem seni sıksık burada görmek istiyoruz artık özellikle bebekler bugün ne yedi kısmında ne yapacağımı şaşırır oldum yaff ya yemiyor çoook iştahsız üstüne birde ishal(
eda cım öyle kocaman yorgan var ortada ama o yasak alan oraya girmiyor bizimki
ya çok zorlaştı yetişemiyorum ben bu kızaa...
ulaş a maşallah annesi...

slm kizlar bugun burada bayramdi cadilar bayrami insanlar kostum giydiler herkes disardaydi.bende uygari cikardim ona biyik filan yaptim,cok komikti 5 ssattir disardaydik hava soguktu ama cok kalin giydirdim baya hava aldi uygarinsallah bugun iyi uyur tosunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…