2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun drydenis
bence yorgunlıktandır
hepinize günaydın şekerlerrr

mayıs anneleri merhaba a.s. herkese bebişlerinizle beraber hayırlı sağlıklı hafta diliyorum kaydirigubbakcemile3 drydeniss hoşbulduk canım sağol sanada geçmiş olsun umarım önemsiz bişeydir en kısa zamanda sağlığına kavuşursun inş. zaman zaman bende de aynı şikayetlerler oluyor .mirmirmirmir

cüzdanım evde kalmış kızlar ya.. hiçbiryere gidemiyorum bugün... oysa çok şartlanmıştım.

selaam canım mayıs anneleri.malum iş ev derken sizinle çok vakit geçiremedim ama inşallah artık buradayım tatil boyunca
begüm derseniz tam bir pirana emeklemeye başladık ein bi ucundan diğer ucuna durmadan emekliyo koltuğa tutujnarak yürüyebiliyo.ama herşeyi tutup çekip kırıyo 2 tane yürüteci zıplarken kırdık.3.süde o yolda ilerliyo kırılmak için.çekmeceleri karıştırıyo içindekileri döküyo yani 1 dk dursa kafamı kırıcam."anne gel","cici ver" gibi cümleler kurmaya başladık ama bizimde daha tek bi dişimiz bile yok niyetide yok halen kaşınıyo kızım dişinden ama bu hain dişler ne yazık ki gelmiyo.ilşte kısaca begüm hanımın gelişimi,

Son düzenleme:

amanda benim dünürüm gelmiş hoş gelmiş naber kıssss
nerelerdesin sen böle....
begüm zillisine bak sen hihoyyytehh valla bizim burakta öle bayağı emeklemeye başladı sürünerekte olsa heryere döne döne ulaşıyo buda onun tarzıgamyoncuiremsu:lepi:
bizim inciler çıktı 1 ay oldu bakalım üstler ne vakit çıkacaksırnaşık şey
öptüm tüm mayıs annişerini:smiley-cool::smiley-cool:

maşallah begüme dilli olacak heralde.. :)) bizimki sadece mama,buba,anni gibi sesler çıkarıyor. emekliyor ama yürüme gibi bi hevesi yok....

derya geçmiş olsun umarım kötü bişey çıkmaz..
ben de temizlik yaptım şimdi oturdum daha. kuzey uyudu birazdan yemeğe geçicem.. iş hiç bitmiyor. tatilden sonra çalışmaya başlıcam ama nasıl yetişcek işler bilmiyorum. müthiş bi koşuşturmaca olacak.. belki zayıflarım buara. ::))

yeni aramıza katılan arkadaşlar hoşgeldiniz. gördüğüm kadarıyla helin,totsak ve nuray arkadaşlar yeni...

ridaya da üzüldüm armızda görememek üzüyor. biran önce döner umarım..

ela nın da emeklemeye niyeti yok yapoposunun üstünde gidiyor canı isterse birde yürütecinde baya iyi fırıl fırıl heryere yetişiyor:)tutunup kalkma çabalarında bu aralar.
ela da anne ba ba dedde gel gel mamma memme diyor gel geli eliyle beraber yapıp söylüyor:)susadığında da brr diye seler çıkarıyor:)
ben arada luli tv. yi açıyorum müzikler ilgisini çekiyor siz izletiyor musunuz??

Ben tv izletmemeye gayret ediyorum.Normalde biz tv hiç açmayız ama babannesi bizde şimdi o izlerken safada maruz kalıyor ama ben mümkün olduğunca izletmiyorum.Hipnoz etkisi yapıyor çocuğa.Boş boş bakıyor tv ye.

hosbulduk arkadasim.

nergiscm masallah ela ya cok konuskanmis bizimki memme deyip baskalarinin yaninda goguslerme saldiriyo,cok hizli emekliyo heryere gidiyo ,tutup kalkiyo,muzik ciktiginda kafayi sallayip ritim tutuyo, cok yaramazzz cokk
gamyoncuiremsu

Dorukta reklamlara bayılıyor
turkcel vodafon akbank reklamlarını duyunca uykuda bile olsa gözünü açıp bakıyo geri uyuyor

doğru casser cim iyi değil ama gün içinde en fazla açtığım da 20 dakika birşey o da artık oyalayamayınca huysuzlanınca felan müziklerini seviyor çok mutlu oluyor izlerkende başka kanala hiç dönüp bakmıyor reklamlara da öyle zaten tv. genelde kapalı:)
yabancı müzik dinletiyorum arada onu da seviyor babası bazen ing. konuşuyor onunla bazen bulgarca konuşuyor:)bizimki de garip garip bakıyor işte..

Hoşbulduk tatlım
valla doruk bey poşetlere bayılıyo
yeni aldığımız oyuncakla en fazla 10 dkk oynuo

merhaba kızlar bugün il defa girdim eşim evdeydi gezmeye kayınvaldemelre gittik bide ben çarşamba izmire gidiyorum onun için temizlik ütü çamaşır işlerine giriştim herşeyi halledip gitmek istiyorum
yarında arkadaşıma buaralar yoğunum
deryA geçmiş olsun canım dikkat et kendine
kızlar yeşil çay içmeyin bi yerde okumuştum sütü azaltıyor diye
herkesi öpüyom bebişelride ardanın buarada ikinci dişi çıkıyor yine çok huysuz işathsız
betül ve yaren sizi görmek güzel
elif ve ridaaa sizsiz bu topic hiç hoş değillllllll
selma canım ben değilde eşim sayesinde arda bayağı bir tv seyrediyor
funda naz canım arda emekliyor hatta sıralıyor ço yaramaz bir velet

selam kızlar nasılsınız.benımde canım sıkkın bugun nazos da bı halsızlık bı durgunluk 39 derece ates sureklı alamak doktora goturduk faranjıt olmus ılac verdı bakalım umarım en kısa zamanda atlatır
sızde dıkkat etın salgın varmıs dr dedı.buyuk ıhtımallede benden gectı galıba bu arada boyle dusrumlarda maske takmak lazımmıs bebege bulasmamması ıcın ufak bı onerı bebegı farenjıt olan varmı onerılerını beklıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…