2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

funda geçmiş olsun kıyamam nazoşa bol bol ılık su ver rahatlatır boğazını

gizemcim hayırlı yolculuklar canım maşallah arda emekliyo demek benimki geri geri gidiyor hala öne gitmeye niyeti yok daha bizim dişimiz bir tane tek başına çıktı yine grip oldu her ay gripiz yani anlıcan okadarda dikkat ediyorum iştahında problem yok allaha şükür anılın karnesi güzel teşekkür getirdi ikinci dönem taktir bekliyoruz bakalım ardanı ve seni öpüyorum canımŞeniz

funda geçmiş olsun kıyamam nazoşa bol bol ılık su ver rahatlatır boğazını

sagol gizemcim valla dışarı bile çıkmıyorum ben geçen hafta griptim benden bulaştı sanırım doktor ilaç verdi 2 gün kullan ateşte düzelme olmazsa antibiyotige başlayalım dedi sudan nem kapıyolar valla çok moralim bozuk:çok üzgünüm:

funda geçmiş olsun canım. yaren sanin bebişe de geçmiş olsun.

bugün elif ameliyat olacak dua edşn olur mu?

az önce öğrendim ameliyat olmuş elif... umarım iyi geçmiştirr...

herkese selamlar.. nasılsınız kızlar?bebişler nasıl?

selam kızlar nasılsınız.benımde canım sıkkın bugun nazos da bı halsızlık bı durgunluk 39 derece ates sureklı alamak doktora goturduk faranjıt olmus ılac verdı bakalım umarım en kısa zamanda atlatır
sızde dıkkat etın salgın varmıs dr dedı.buyuk ıhtımallede benden gectı galıba bu arada boyle dusrumlarda maske takmak lazımmıs bebege bulasmamması ıcın ufak bı onerı :KK66: bebegı farenjıt olan varmı onerılerını beklıyorum.

cnm cok gecmis olsun bizimki antibiyotikle gecti cnm gerci oglumunki farkliydi mide gribi olmustu ,ilaclarini duzenli ver hasta ola ola buyuyolar malesef

herkse günaydın..
geçmiş olsun yaren nazoşa da geçmiş olsun allah acil şifa versin.
gizem iyi yolculuklar canım.keyfini çıkar izmirin bence arda 9 ayın sonunda yürüyecek en geç.
iyiyiz gökçen çok şükür kuzey bey nasıllar:)ne güzel işe başlıyorsun bende özledim ya çalışmayı ama ben haziranda başlıycam eşimin askerliği o zaman bitiyor gidip yalnız kalmak istemiyorum istanbul da.

giemcim iyi yolculuklar ve iyi tatiller.

selma bencede eşin yokkken zor olur.. şimdi nerdesin.kastamonuda mısın yoksa? biz gittik geçen hftalarda çok soğuktu.ama güzeldi.

ben de özledim çalışmayı ama kuzey den de ayrılmak çok zor olacak.. kuzey uyudu bende biraz takılıp iş yapıcam. ütü yemek çamaşır beni bekliyor..

giemcim iyi yolculuklar ve iyi tatiller.

selma bencede eşin yokkken zor olur.. şimdi nerdesin.kastamonuda mısın yoksa? biz gittik geçen hftalarda çok soğuktu.ama güzeldi.

ben de özledim çalışmayı ama kuzey den de ayrılmak çok zor olacak.. kuzey uyudu bende biraz takılıp iş yapıcam. ütü yemek çamaşır beni bekliyor..

kolay gelsin canım:)yemek işini hallettim ben neyseki:)
bir süre kastamonu daydım eşim mardin de asker burda ev tuttu ikinci el eşya aldık idare edecek kadar çamaşır makinesi kanepe yatak ıvır zıvır.
artık yanına geldim mardin deyim kastamonu da olsam çok rahat olurdum ama eşimi de yalnız bırakmak istemedim.yani hazirana kadar buradayım ben istanbula geçince iki hafta sonra da onun askeliği bitiyor izinlerini kullanmazsa:)evimiz orda herşey orda ben burda dağıldık resmen:KK43:evimiz öğrenci evi gibi..
tek iyi yanı ela dağıtacak karıştıracak birşey bulamıyor:)):emir_bebek:
doğru kuzey den ayrı zor olur senin için ama mutlaka işe başlayayacağız değil mi? bakıcı mı düşünüyorsun?

selam mayıs ayının melekleri nasılsınız...?

kış dolayısıyla ve hepsinden önemlisi bebişlarimizin dokunma aşamasında oldukları için enfeksiyon kapıyorlar...buldukları herşeyi ağızlarına götürüp, yada yere atıp tekrar alıyorlar...dolayısıyla sık sık hastalanıyorlar bizde atlattık çok şükür...antibiyotik ilaçlar derken şu an iyiyiz...

Merhaba arkadaşlar,

İşten fırsat bulabildim ancak yazabiliyorum..Rida nerelerdeymiş?? Elif ameliyat olmuş sanırım inşallah iyi geçmiştir. Bebişleri hasta olan annelere çok geçmiş olsun diyorum..Biliyorsunuz ben oğlumu sararak uyutuyordum ve yanımda yatıyordu..İki gündür yanımda yatmıyor ama gece uyandığımda kollarının dışarıda olduğunu ve açıkta kalan yerlerinin baya üşüdüğünü farkettim..Yeniden yanıma alıcam sanırım.. Bu arada benim oğluş apalama gayreti içinde ama genellikle geriye doğru gidiyo -tatlicadiarzu- Diş falan da yok henüz :) Bakalım kısmet bekliyoruz..

Ya arkadaşlar benim sırtım ve belim çok ağrıyo sizde de böyle bir sorun var mı?? Oğlumu geceleri yatarak emzirmeye başladığımdan beri oluyor acaba disk kayması falan mı oldu diye düşünmeden edemiyorum..

komşu teyzemiz bakacak kuzey'e.eşinin yanında olman çok iyi olmuş.sizinle nasıl kalıyor.izin mi aldı.yani asker olunca birlik iiçind bulunası gerekir de.asteğmen mi,kısa dönem mi?? bende ne çok soru sordum.bizim de mardin de askerlik yapan bi arkadaşımız vardı. buraya geldiğinde gümüş küpe getirmişti bana hediye. çok otantik bişey.

önemli bişey olab,lir.istersen bi doktora görün ebru. nasılsın bu arada? oğluşun da iyi mi? kuzy de yanımızda yatmak için çabalıyor. ben yatağına yatırıyorum o ağlayarak uyanıyor. yanımızdayken mışıl mışıl uyuyor. bizimki de diş çıkarmadı daha..ama bi kabartı var sanki.. huysuzluğu da cabası..

gökçen eşim astek doktor olduğu için nöbetleri oluyor arada ama akşamları ve haftasonları evde memur gibi:)
bizde gündüz ela ile başbaşayız:))

SLM Bütün Mayıs annelerine,kuzucukları hasta olanlara tez zamanda şifa diliyorum,
Elifin ameliyatı iyi geçmiştir inşallah
Gizemcim sana da iyi yolculuklar arkadaşım,İzmirdende ver havadisleri ve bol bol gez cnm
Selmacım sağlık olsun cnm,eşin ve Elacığın var yanında hiç olmazsa,eşyanda azmış ne güzel valla,pek bi temizlik derdin de olmaz,benim ev büyük,eşya çok topla,temizle bitmiyor vallahi
Gökçencim sen de bakıcı işini halletmişsin ne mutlu sana
Bu arada ulaşın 2.dişi de çıktı bugün:)Ama hala uyanıkken emmiyor beni,gece uyurken 2 kere emziriyorum,gündüz yemeklerini güzel yiyiyor neyseki

elife çok geçmiş olsun inşallah herşey yolundadır
ebrucum sende hoşgeldin ve sanada geçmişler olsun bende arada yani kendimi yorgun hissettiğim zamanlarda burağı yatakta emzirip uyutuyorum sonra 1-2 saat içinde beşiğine alıyorum çünkü bizim yanımızda zor oluyo hem kendi beşiğinde daha rahat uyuyo
gökçencim bakıcı bulmak bu devirde çok zor valla iyi hadi halletmiş olmana sevindim komşu oması hem senin açından da çok iyi tanıdık biri nede olsa

burağında hastalağı epey düzeldi şuruplar iyi geldi oğluşa
düzenide geri gelir inşallah kaşığa karşı hala fobimiz var kaşıkla ne uzatsak yemiyor şurup sanıyor

Arkadaslar selam,ben geldim.Carsamba gunu kontrole gidip ameliayat gunu alalim demistik.cunku eski hastaneden memnun kalamdim ...Bu gittigim hastane deli miisn 10 gun beklenir mi dedi hemen ameliayata aldi yaklasik 6 gun yattim.hergun 4 tane morfin vuruyorlardi.Ama abu hastaneye cok guvendim cunku dunyanin bu konuda en iyiis.tum ,starlar,futfolcular hollywod stralari bile burda oluyormus...Ama insan yine cekiniyor..Esime cikar cikmaz yaz dedim...Sagolsun yazmis ama siteden uyari gelir diye de korktum..ama baska kimse yoktu guvenecegim....Hepinize tesekkur ediyorum .Simdi yuruyecegim gunu bekliyorum artik....

Yeni arkadaslar hosgelmissiniz aramiza..
Gizemcim canim benim cok hakliisn...Yeni arkadasalar yanlis anlamasin ama hamilelik donemindeki arkadaslarimizla cok byuk paylasimlarimiz oldu hepinizi cok ozledim goremeyince tatsiz geliyor hersey....Ridacim sana da uzuldum yoklugun cok belli..Gokcencim sagol canim dulariniiz hepinizin hep yanimda hissettim...
Eski arkadaslarim siiz de gormek istiyorum..cok ozledim hepinizi...Ameliyata girerken dogum ve yine sizler geldiniz aklima..yine belden igne vurdular Artik evdeyim daha sik goruusuruz insallah

Arkadaslar selam,ben geldim.Carsamba gunu kontrole gidip ameliayat gunu alalim demistik.cunku eski hastaneden memnun kalamdim ...Bu gittigim hastane deli miisn 10 gun beklenir mi dedi hemen ameliayata aldi yaklasik 6 gun yattim.hergun 4 tane morfin vuruyorlardi.Ama abu hastaneye cok guvendim cunku dunyanin bu konuda en iyiis.tum ,starlar,futfolcular hollywod stralari bile burda oluyormus...Ama insan yine cekiniyor..Esime cikar cikmaz yaz dedim...Sagolsun yazmis ama siteden uyari gelir diye de korktum..ama baska kimse yoktu guvenecegim....Hepinize tesekkur ediyorum .Simdi yuruyecegim gunu bekliyorum artik....

Yeni arkadaslar hosgelmissiniz aramiza..
Gizemcim canim benim cok hakliisn...Yeni arkadasalar yanlis anlamasin ama hamilelik donemindeki arkadaslarimizla cok byuk paylasimlarimiz oldu hepinizi cok ozledim goremeyince tatsiz geliyor hersey....Ridacim sana da uzuldum yoklugun cok belli..Gokcencim sagol canim dulariniiz hepinizin hep yanimda hissettim...
Eski arkadaslarim siiz de gormek istiyorum..cok ozledim hepinizi...Ameliyata girerken dogum ve yine sizler geldiniz aklima..yine belden igne vurdular Artik evdeyim daha sik goruusuruz insallah

elifcim geçmiş olsun cnm,operasyonun başarılı geçmesine çok sevindim:lepi:.gerçekten çok üzdün beni:KK43:Bende eskilerdenim ama rumuzumu değiştirdim sonradan(şifremi hatırlayamamıştımkafamçokkarıştı)evet cnm eski günlerde çok heyecanlıydık,araştırmacıydık,paylaşımcıydık:CüvCüv:
Şimdide bebeklerimizi bereber büyütüyoruz...:emir_bebek:
Belki düğünlerini de konuşuruz K.K da,ne güzel olur:)))İyi istirahatler cnma.s

mrb kızlar hepiniz iii akşamlar. ebrucum bu bel ağrısı bende de var teyzem doğumdan sonra 1 sene çektim diyodu geçenlerde dr gittim yanlış durmaktan dedi :KK43:( bi benmiyim sanki yanlış duran belim çok ağrıyo uzun süre ayakta kalamıyorum hamileyken çok kilo almıştım onunda etkiis büyük bence sırt üstü yattığımda kemiklerim birbiirne geçiyo sızlıyo resmen send ebi dr görün canım

hasta olan bebeklerede geçmiş olsun diyorum.. ridacım buray adöneceğin günü bekliyoruz
elifçim ii olmana sevindim en yakın zamnada da ayağa kalkarsın inşallah hep aramızda kal:))

selam kızlar nasılsınız.benımde canım sıkkın bugun nazos da bı halsızlık bı durgunluk 39 derece ates sureklı alamak doktora goturduk faranjıt olmus ılac verdı bakalım umarım en kısa zamanda atlatır
sızde dıkkat etın salgın varmıs dr dedı.buyuk ıhtımallede benden gectı galıba bu arada boyle dusrumlarda maske takmak lazımmıs bebege bulasmamması ıcın ufak bı onerı :KK66: bebegı farenjıt olan varmı onerılerını beklıyorum.

o nasıl hastalıkmış fundacım ya ilk defa duydum.. benimkilerin bademcikleri şişiyo bide grip nezle oluyolar

X