2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

musoncum nazda geçen ay 8750 grm boy 74 cm di bende yemek kpnusunda zorlanıyorum boya gidiyo iyi ama zayıf geliyo gözüme

aynur hoşgeldin tatlım
funda rida ceza almış israili protesto içerikli konusu yüzünden

selmacım naber .rida muson,murgiz marem alperen ulaseda ,enesin annesi,gökçen ,mercan dilara,ikra,neysen ,drydeniss ve adını sayamadıgım arkadaşlar hepinizi öpüyorum kızlar neler yapıyosunuz çogunluk pek vakit bulamıyor sanırım yazmaya bebişler emeklemeye başladımı

kızlar bu arada zayıflamak için neler yapıyosunuz bende 5 kilo kaldı rejim yapmıyorum diyet esnasında 1 hormon salgılanıp sütten bebege geçiyomuş o yüzden ,artık ek gıdalara geçtik ,diyetisyene giden varmı önerilerinizi bekliyorum .artık başlasammı diyete

rida haftaya burdaymış sevindim.içimden çok şey söylemek geçti bu konuda ya neyse ...
fundacım benimde 5 kilo var.azıcık göbeğim var tek şikayetim o .
ne yapalım dersiniz aslında mekik çekmek lazımda ben nedense bu spor konusunda evde disipline giremeyenlerdenim:KK43:

rida haftaya burdaymış sevindim.içimden çok şey söylemek geçti bu konuda ya neyse ...
fundacım benimde 5 kilo var.azıcık göbeğim var tek şikayetim o .
ne yapalım dersiniz aslında mekik çekmek lazımda ben nedense bu spor konusunda evde disipline giremeyenlerdenim:KK43:

selma valla bendede az göbek var ama hiç bu kiloda olmadım hayatım boyunca rahatsız hissediyorum evde olmuyor spor bende tembelim bu konuda nazı bırakıp sporada gidemem artık yapıcaz bişeylerkaydirigubbakcemile2

slm kizlar bebeisler nasil benim misafirlerim vardi hazirliklar ve oglusumun huysuzlugu derken maffoldum,neyseki simdi uyudu .sizin bebisler nasil misafir oldugunda yada kalabalik bi ortama girildiginde benim oglum cok huzursuz oluyo ,uyuyamiyo . o halina cok uzuluyorum bebegimin zaten bugun hic bisey yediremedim cocuguma simdi ac ac uyuyo:çok üzgünüm: ev kalabalik olunca ilgolenemiyorum bebisimle

geçmiş olsun isil cim.olur arada böyle şeyler takma kafana canım.
ela da kalabalıkta huyunu suyunu değiştiriverir maalesef bunlar böyle ikimiz kalırsak evde ondan iyisi de olmaz asosyal bunlar ayol:)
muhallebisini içti ama uykusu yok cadı nın pek mutlu oynayası var şimdi ne zaman keyfi gelecekte uyucak bekliyoruz bakalım:)

cassercm çıplak ağırlığı8600 gram boyu 72 cm 8ay 15 günlük canım safanın ki nasıl

Bence bebişinin kilosu gayet güzel.Boyuda çok iyi.Safanın 8 aylık sonuçları 9350 gr ve 73 cm.
Benim canımı sıkan kilosu değil çünkü kilo ve boyu gayet ii.
Safa ilk 5 ay çok hızlı kilo alıyordu ayda 1 kg ve üzeri idi.Aniden kilo alımı ayda 300 gramlara düştü.Doktor normalde bu bir hastalık belirtisidir dedi ama huzursuz ve hastalıklı görünmüyor o yüzden canınızı sıkmayın dedi.O kafama takıldı sadece.
Bazen aklıma şu geliyor,ben 6 ayından sonra düzenli elma sirkesi ve yeşil çay içmeye başladım.Acaba yağ yakıcı enzimler sütüme geçip çocuğumu zayıflatıyor.Çünkü çok emiyor.

Bence bebişinin kilosu gayet güzel.Boyuda çok iyi.Safanın 8 aylık sonuçları 9350 gr ve 73 cm.
Safa ilk 5 ay çok hızlı kilo alıyordu ayda 1 kg ve üzeri idi.Aniden kilo alımı ayda 300 gramlara düştü.Doktor normalde bu bir hastalık belirtisidir dedi ama huzursuz ve hastalıklı görünmüyor o yüzden canınızı sıkmayın dedi.O kafama takıldı sadece.
Bazen aklıma şu geliyor,ben 6 ayından sonra düzenli elma sirkesi ve yeşil çay içmeye başladım.Acaba yağ yakıcı enzimler sütüme geçip çocuğumu zayıflatıyor.Çünkü çok emiyor.

cassercim elma sirkesini bende içiyorum bebeğimn kilosu gayet iyi sirkeyle alakalı olduğunu sanmıyorum yeşil çay kullanmıyorum ondan olabilirmi bilmiyorum ay gitse şu kilolarda kultursak şu işkenceden ya çok takıyorum kiloları kafamaŞeniz

cassercm yeşil çay içtikten sonra durunun emmesi azaldı acaba onlamı alakalı bilmiyorum canım bu aralar pek içmiyorum zaten safanın görünürde bişeyi yok heralde doktor niye öyle dediki anlamadm 6. aydan sonra ayda 400 gr almaları normal olanı zaten iyi olsunlarda kuzucklar

annişle benim eşim öğretmen malum 15 tatile girdik bilgisayar hep onda bu aralar pek giremeye bilirim hepinizi beişlerinizide öpüyorum ridacm en yakın zamanda seni aramızda görmek istiyorm canım

günaydın kızlar.artık eskisi gibi kilo almazlar. hareketendiler çünkü.kuzey bi dakka yerinde durmuyor. emekliyor zaten uzun zamandır.kilo alımı az olmuştur heralde.7 aylıkken 9200 gr. 70 cm di. şimdi ne oldu bilmiyorum.bu ay kontrole gitmicez.9 aylık olunca gidicez..

slm kizlar bebeisler nasil benim misafirlerim vardi hazirliklar ve oglusumun huysuzlugu derken maffoldum,neyseki simdi uyudu .sizin bebisler nasil misafir oldugunda yada kalabalik bi ortama girildiginde benim oglum cok huzursuz oluyo ,uyuyamiyo . o halina cok uzuluyorum bebegimin zaten bugun hic bisey yediremedim cocuguma simdi ac ac uyuyo:çok üzgünüm: ev kalabalik olunca ilgolenemiyorum bebisimle
merhaba canım.evet evde misafir olunca bir türlü uyumak bilmiyorlar malesef...

kızlar benim kızım hastalığından dolayı kilo verdik çıplak kilosu 7250 -7450 civarında

günaydın kızlar.artık eskisi gibi kilo almazlar. hareketendiler çünkü.kuzey bi dakka yerinde durmuyor. emekliyor zaten uzun zamandır.kilo alımı az olmuştur heralde.7 aylıkken 9200 gr. 70 cm di. şimdi ne oldu bilmiyorum.bu ay kontrole gitmicez.9 aylık olunca gidicez..
gökçencimmerhaba.. evet kilo alımlar ıazaldı bide benimki kilo verdi yaaa:nazar:

merhabalar teşekkürler bana cevap yazan bütün arkadaşlara hoşbuldum a.s. sizlerle yazışmak çok güzel yeni gördüm mesajlarınızı çok hareketli bir oğlum var pek fazla vakit bulamıyorum fırsat bulduğum anda hemen giriyorum. ama fazla kalamıyorum..görüşürz kaydirigubbakcemile3

bu arada ismim nickimin tam tersi yani aynur çünkü aynur ile ilgili yaptığım nickler olmadı daha önceden varmış o kullanıcılar ...

aynur hoşgeldin aramıza a.s.
Nasılsınızzzzz
kızlar

iyiyiz bacım sen nasılsın

merhaba,
Ben de mayıs annesiyim.küçük cadım 8 mayıs ta dünyaya geldi. 5 aylık olana kadar çalışmadım.Daha doğrusu doğum sonrası izin yaz tatili derken okullar açıldı benim cadı o arada 5 aylık oldu. Kızım neşeli hareketl bir bebek tek problemimiz var o da zayıf olması. Daha önce çocuklarının zayıflığını takan annelere, çocuğuna zorla bir kaşık yemek yedirmeye çalışan annelere sinir olurdum. Şimdi kendime bakıyorum da onlara benzemişim.:)))
Tüm annelere ve bebeklere burdan sevgilerimi yolluyorum.
Bu arada musoncum Burdur' un neresinde öğretmenlik yapıyorsun? Üniversiteyi orada okumuştum. Burdur eğitim 2000 mezunuyum. Oraları da arkadaşlarımı da çok özledim.

sende hoşgeldin canım.

merhaba kızlar,nasılız bugün? bebişlrde iyi mi? gizem,funda,hazal,selma,isil,muson,casser,gülhan,yesemin,elif,rida,derya.... adını sayamadığım mayıs anneleri hepinize iyi haftasonları diliyorum...
gökçenn ridacım ceza almış yaa.... sende iyisindir umarım..
kızlar gözüme takılanlardan alıntı yaptım ama. herkese kocaman bi merhaba diyoum
iyi bir hafta geçirmeniz dileklerimleee.
bende bugün doktora gitcem... kötü hissediyorum kendimi... sürekli uyuma hisse,uyuşukluk, ve enseden giren baş ağrıları.. tabi birde bitmek bilmeyen bir yorgunluk. kolestorol var sanırım :nazar: daha bu yaşımda... eşek kafam... tabi bu benim teşhisim delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
birde doktoru dinlemek lazım... :jeyyar:
hangi bölüme gideceğime karar vermediğim için önce aile hekimine gitcem :1closedeyes:

selam kızlar yeni haftaya başladık herkese güzel bir hafta geçirmesini diliyorum...

arkadaşlar ben doğumdan sonra neredeyse hiç kilom yoktu ve sütümde yoktu süt olsun derken bende hızlı artışla kilo oldu ve hergeçen artıyor...şu an çok az yiyorum ekmek yemiyorum ve kilo alıyorum...elma sirkesini zayıflamak içinmi içiyorsunuz bebeğe zararı olmasın benim bebiş çok sık emiyor...
bu arada benim bebiş hala emeklemiyor ve pek niyeti yok çok tembellll....

drydeniss geçmiş olsun bebişlerin bizi en çok yordukları dönem uykusuzluk yorgunluktan kaynaklı rahatsızlıklarımız olabiliyor...

kızlar günaydın herkese iyi haftalr diliyorum drydenis sanada çok geçmiş olsun uykusuzluk ve yorgunluktan olabilir rahatsızlığın hazalcım benim kızda emeklemiyo hiç niyetide yok zaten ama ayakda destekli durabiliyo elinden tutunca 5-10 adım atabiliyo sanırım bizimkiler emeklemeden yürüyecek tüm mayıs annelerine sevgiler...

X