2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

çok geçmiş olsun cnma.s.

hihoyyyt benimkide şimdi uyudu ama yarım saate kadar uyanır gene inşllh hemen gene uyutabilirim valla bende çok kötü hastayım burnum şakır şakır fena grip oldum ama ilaç kullanmıyorum doktora gidemedim henüz senağlama aman dikat edin kendinize

cnm ikinize de geçmiş olsun,kıyamam ben elacığıma:çok üzgünüm:cnm babanıza da geçmez inşallah da bakar sizesenağlamacnm sen emzirmiyomusun avuçla ilaç demişsin?kendinize iyi bakın cnm,sen de istiharat et ela uyuyunca

saol canım valla havalar soğuk ama evdende çıktığım yok bu ara nasıl hasta oldum anlamadımfisfisfis

vallahi sağlam bi ben kaldım aranızda,bana da bulaştırmayın ha:1rolleyessikolojikman etkilenicem bişey değilfisfisfishepiniz en kısa zamanda iyileşin arkadaşlar

anaaaaaa kız nazeeeeeeeeeeeeeeee heyooooooooooooo seni çok özledik yaaaaaaaaaaa süper seni görmek nasılsın güzel kızın nasıl oğlun nasıl

funda selma canım geçmiş olsun tez zamanda iyileşin olurmu
fundacım takvimin çok güzel olmuşben ilgilenemdim senle kusura bakma musoncum sağolsun halletmiş bende hastayım denebilirama daha çok burnum akıyor banada kuşumdan geçti
kızlar anca girdim ve geçmiş okudum bugünde arda çok huysuzdu nedenni anlamadım ya belki canı sıkılmıştır diye dışarı çıkardık babasıyla dışardada huysuzlandı eşşeek yarında misafirim var evi temizledim akşam 9 dan sonra eşim geldikten sonra bir çeşit pasta yaptım buzluktada var azcık (puğaçada var:))yarında bir ikiçeşit yapcam işte böyle kızlar
ridacım canım bende senin nur yüzlünü koklarım sonrada boynunu öperim inş kilosu iyi çıkar
eliffff sen nerdesin girmmeişin
gökçen oh iyi olmuş ya tatil az kaldı okula başlamana
ebru seni gördüğüme bende çok sevindim geçmiş olsun
şekercim sanada kolay gelsin not işinde

saol canım valla dikkat et hastalanan hastalanana sitede virüsmü var nedelikafadulden

oh ne güsel kaynatıyosunus ben giremiyorum pek ya herkes hastalanmış ya dikkat edin kızlar çok geçmiş olsun herkese bebişlere iyi bakn bebişleri benim için koklayınherkese iyi uykular

kızlar hepinize günaydın funda selma gizem kızlar fena hastalanmışsınız geçmiş olsun..kışın illaki hastalıklar boy gösteriyo çocuklarınkide zor annelerininkide

arkadaşlar..Cumanız mübarek olsun..

teşekkür ederim kızlar evet ya ilaç alıyorum napayım ağzımın içi bile patlamış ilaçları eşim getirdi sütüne bişey olmaz dedi bakalım artık
bu arada size bir tarif vereceğim boğaz ve grip için müthiş bişeymiş önceden haberim olsaydı başlamazdım antibiyotiğe hemen boğazımı açtı:))
annem dedi bana da siyah turpun içini sap kısmından biraz oyun ve içine bir kaşık bal bir kaşık toz zencefil koyun 24 saat bekletin sulanıyor ve tadı acı biraz ama daha içerken boğazımın açıldığını hissettim aklınızda olsunn..

Merhaba arkadaşlar,

Naze nerdeymiş göremedim ben yoksa nickinimi değiştirmiş???

galiba herkes hasta bu turp ve bal olayını burda okumadan bir hafta önce kayınvalidem söylemişti , görümceme yapmışlar iyi gelmiş..Bende mi denesem acaba..Bugün artık dayanamadım antibiyotiğe başladım ama antibiyotik alınca daha rahatladım ya..Sabah resmen ayakta duramıyodum ama sütümü sağıp dökmeyi düşünüyorum..Oğlumu emzirmiycem bi iki gün..

Ridacım seninde cuman mübarek olsun canım..

Arkadaşlar hakimlik sınavından 69 puan almışım yani 70,900 alsam bu sınavı kazanıyordum. Ama kısmet değilmiş..Aslında 100 soruda 70 netim var ama iki soru daha yapmam gerekiyomuş galiba..Yani bu seferde olmadı..Hayırlısı artık demekki daha nasip değilmiş :)) ama yinede bana buradan destek olup dualarına esirgemeyen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.. Allah hepinizden razı olsun ve her işinizi kolaylaştırsın.. :1hug:a.s.

merhaba arkadaşlar...bebeğinde gece uyku problemi olanlar varmı...benimkinde var...iyi geceler çayı deniyorum iki gündür daha fazla ayakta ne yapacağımı bilemiyorum yardımmm

ay gizemcim az kaldı okula başlamama. biraz canım skılıyor bu duruma.. neyse sağlık olsun.. herkes iyidir umarım. hepinize iyi akşamlar...

arkadaşlar merhaba uzun zamandır yazılarınızı takip ediyorum banada yazmak bugune kısmetmiş bende mayıs annesiyim 3 mayıs doğumlu cimcime bi kız annesiyim adım esra kızımın adıda ikra herkese sevgiler...

teşekkür ederim musoncum isimlerinize yavaş yavaş alışmam lazımkaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…