2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

esracm gece uyku problemi herkesin sorunu ben de bi hafta öncesine kadar bu sorunu yaşıyodum canım bebişini akşam en geç 7 den sonra uyutma sabah 3-4 gün erken kaldır bide her gün aynı saatte uyut ben kızımı 9:30 da odasına götürüyorum anlıyo uyku vakti geldiğini altını değiştir uyut derken 10 buluyo tabi saat 1 kadar baya bi uyanıyo bunada şükür

teşekür ederim musoncum uğraşıyorum ama bakalım başarabilecekmiyim

esracım hoş geldin sende benim gibi kızının ismini kullanıyorsun güle güle büyüt bebişini...musoncum gece uyku problemini aşamadık koynumda iken sorun yok sorun benden ayrılınca beşiğinde yatmak istemiyor...

hazaldtcm ben 2. aydan sonra odasında yatırmaya başladım bizim odayada getirmemeye çalişyorum alışmasın diye canım yavaş yavaş ayrıl bir gün bi saat yat ertesi gün yarı saat beraber yat yavaş yavaş oda alışır inş

esracım hoş geldin sende benim gibi kızının ismini kullanıyorsun güle güle büyüt bebişini...musoncum gece uyku problemini aşamadık koynumda iken sorun yok sorun benden ayrılınca beşiğinde yatmak istemiyor...

teşekkür ederim hazalcım hoşbulduk bendede aynı sorun var gece uykularımız bi türlü düzene girmedi dişi diyoruz gazı diyoruz bakalım sanırım buyuyene kadar boyle sürücek gibi bide emiyo hala allah hepimizin yardımcısı olsun sağlıklı olsunlarda...

2008 annişleri nerelerdesiniz gülhan gizem gökçen selma rida yaren ebru enesin annesi casser .........
burayı 2009 mayıs annişleri basmış yeni sayfalar açalım artık bizi bulmakta zorlanıyorum

evet ya muson acil önlem paketi almamız lazım bu 2009 lar kaplamış ayol heryeri:))
biz hastalıklarla boğuşuyoruz malum:KK43:kızım da akşamalrı sağolsun mızır mızır oyalanmak bilmiyo sizinkiler akşamları nasıl???
ne yapıyorsunuz oyalamak için???

merhaba arkadaşlar...bebeğinde gece uyku problemi olanlar varmı...benimkinde var...iyi geceler çayı deniyorum iki gündür daha fazla ayakta ne yapacağımı bilemiyorum yardımmm

CANIM VALLA YKU PROBLEMİ BİZDEDE VAR ARTIK 11 GİBİ UYUTMAYI BAŞARSAMDA GECE BOYU YARIM SAATTE BİR UYANIYO NAZOŞ BEN TABİ ZOMBİ GİBİ OLDUM İYİ GECELER ÇAYI BENDE İŞE YARAMADI BEN ARTIK 6 DAN SONRA UYUTMUYORUM AKŞAM OYALICAZ DİYE CANIMIZ ÇIKSADA AMA EN AZINDAN 11 GİBİ UYUYO ARTIKsositososito

teşekkür ederim fundacım hoşbuldum bizdede sorun aynı gece uykusu allah yardımcımız olsun...

bak şimdi nazar değdirdim şimdi uyudu gene yarım saate kalkar artık bu gece 1 den aşağı uyumaz zilli yandııııık :teytey: senin bebişin adı ne canım kaç mayıs doğumlu bizimki 15 mayıs..

X