2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar nasılsınız
ridacım sağol canım iyi dileklerin için dila yaramazlıkta sınır tanımıyo tam gaz artık ayağa kalkıyo tutunarak ve yan yan yürüyor çok komik oluyor gece uykusu biraz iyi dişleri çıkınca rahatladı şimdide burnu tıkalı ondan uyanıyor doktor sadece ıhlamur çayı içir dedi daha almadım (
gülhan nasıl oldu bebişin poposuuu çok acıyordur şimdi öperim onun poposunu ben ..
deryacım üzülme inan bana bazen öfkemi bende kontrol edemiyorum ve ona bağırdığım için çok üzülüyorum inan bana bazen beşiğini bile hırpalıyorum sonrada kendi kendime gücümün yettiği birine yapabilirmiydim ona yapmalıyım diyorum yani kendimi tutuyorum sonuçta ağrısı olmasa derdi olmasa yapmaz allah onları korusun gözünde 1 damla yaş görsem aklım gidiyor eşimde hiç laf demez sağolsun sinirlerim yıprandığı zamanlarda akşamları sadece o ilgilendi halada öyle ben yemeğini yediriyorum tüm ilgiyi o gösteriyor çocuk artık baba diye ağlıyor ((((
aramıza yeni katılanlarada hoşgeldiniz...
görüşmek üzere allaha emanet olun kızlar öpün bebişlerinizi melisa teyzesi için ...

ya sizdede varmı çok merak ediyorum acaba depresyona yenimi giriyorum ben (((
inanılmaz derecede kendimi mutsuz hissediyorum hayattan alacağım zevk yokmuş gibi yaklaşık 3 gündür robot gibiyim yemek yap ev temizle dilayı yedir üstünü değiştir rutin şeyler ve sanki dokunmalarına bile gerek yok sürekli bir ağlama hissi var içimde ama yok keyfim yokkkk?

merhaba kızlar hepinize çok teşekkür ederim pek giremiyom bu yarmaz yüzünden ya bilgisayarı almak istiyor vermeyince kıyamet kopuyor şimşd mama sandalyesine koydum da reklam seyrdiyor azcık
neysen cim dilaya da geçmiş olsun aynı arda da öyle gündüz burnu akıyor burnu tıkalı gece uyku yok bize zaten ikiside çok yaramaz ardada sıralıyo aynı şekil:)
buardada ardanın dişide tam çıktı:)
gülhancım bencede dr a götür ya çok kötü olmuş poposu kıyamam ya
elif canım kayrayada geçmiş olsun yerim ben bu kuzuların poposunu niye oluyoki böyle acaba
ridacım tahlilier normal sınırlarda değil işte anormal çıkmış ama dr bu üşütmeyede bağlı olabilir dediğinden sonra tekrarlayacaz inş o zaman normal çıkar
yeni arkadaşlar gelmiş hoşgelmiş ama sizde bahsetmişiniz artık aramız katılmayan yada katılamayan kızlarıda özlüyoruz en eski benim şu anda benle beraber bu sayfaya giridiğimiz ebru vardı artık oda gelemiyor bence kayınvaldeye taşındaılar o yüzden
gökçende bir kaç gündür yok
naze tuğba artık onlardan umudu kestim umarım iyidirler
daha çok kişi var
kızlar bilgisyarım bozulsa ödüm kopuyo sizen ayr kalcam diye valla
derya canım bende bazen çok sinirleniyorum araya özellikle bazen yatmak için beni 45 dk zorluyor çıldıracak gibi oluyorum ama kendimi tutuyorum canım hepimiz sinirleniyoruz bu normal ama kuzuna daha az kız canım rahat ol biraz
bak şu anada arda mama sandalyesinde çığırıyor canı sıkılmış 5 dk oturdu ya olurmu öyle şey o nasıl oturur kızıyorum ama kuzuma yansıtmıyorum :)

Gizemcim bende sana bakmak icin girmistim ,yazini gorunce cok sevindim..
Donem donem bebekelrin diskilarinda asit oluyor snaiirm yediklerine bagli olarak..O yakiyor..1 kezde mercanda olmustu...Sokkataydim hemen degistirecek yer bulamamistim .yarim saat ya durdu ya durmadi kakasi yakmisti resmen cocugu..
Bu arada Kizlardan haberler vereyim..
Ebru Kayinvalidesine tasinmis ve calismaya baslamis :hooray:
Naze Okula gidiyormus,cok yogun ama yari yil tatilde bol bol yazacakmis :lepi:
Kardelen tugba m alum bugra da iyice hareketlendiginden giremiyormus ama sagliklari iyi :dance:
Yasemin aniden is degistirmis,o da cok yogun ve yeni isi sanirim biraz daha fazla zamanini aliyor ama onunda cocuklar iyi :teytey:
Havadisler boyle

kızlar sabahtan berı gıremedım nazoş ıkı dakıka durmadı sımdı oylesıne bı bakmaya fırsat buldum bu arada herkese selam bebışlerınızıde opuyorum

cnm geçmiş olsun,acil şifalar diliyorum elamızaa.s.

murgızcım nasılsın bu arada su ay cızelgesını nerden ve nasıl ındırıyosunuz banada soylersen sevınırım canım ya:)

kızlar sabahtan berı gıremedım nazoş ıkı dakıka durmadı sımdı oylesıne bı bakmaya fırsat buldum bu arada herkese selam bebışlerınızıde opuyorum

hayırlı geceler funda aynen inan hiç farklı deiliz bugün baktımda bütün mayıs anneleri aynı durumda Allah yardım etsin hepimize

canım süpersin ya hepside güzel haberler delikafadulden
evet bende ek gıdada diye biliyom ama çok fena olmuş popişler

kızlar sızın bebekler gece uykusuna kacta yatıyor, benımkı saat gece bır veya ıkıden asagı yatmıyor gece uykusu kacsaat uyuyorlar, acaba benmı cok gec uyutabılıyorum ?sabahta benımkı saat 10 gıbı uyanıyor.gercı esım bana hamıleyken cok soylemıstı erken yat cocukda gecelerıo oturmaya alısacakdıyene oldu gercekmı oldu acaba bana yardımcı olunn :))

kızlar hepinize günaydın önce msj yazıyorum sonra günaydın diyorum kafa işte:)))))))))) pek sağlam olduğu söylenemez fundacım ben 10 10 buçuk gibi yatırıyorum sabahta 6 buçukta kalkıyo bu benim için ii ama seninkide geç yatıp geç kalkıyomuş bide akşam yenimi kalkıyoda uykusu gelmiyo acaba emziriyomusun mamamı veriyosun bilmiyorum ama sütünü ver ışığı kapat isterse uyumasın:))))))) tabi biizmki ayağında sallamayınca uyumaz genelde

günaydın kızlar
funda birde nazoşu erken kaldır öyle dene o zaman daha erken uyutmaya alıştırabilirsin birde akşam 6 dan sonra uyutma.
ela da bir ara öyleydi.çıldırtıyordu beni son zamanlarda nasıl olduysa düzeldi ama bu seferde ben erken kalkmaktan şikayetçiyim gerçi. ama napalım bebeklerin erken uyuması daha sağlıklı gelişimleri açısından biliyorsun..

herkese selam kızlaaaaar.....
çok uzun bi ara verdim çok özledim hepinizi.... benim ufaklık kök söktürüyor bana. ne mümkün günlerce pc bile açamıyorum bazen evişi yemek buğranın bakımı günler kısa nasıl akşam oluyor alamıyorum. şuanda pc kaçıra kaçıra dur oğlum yapma oğlum diye diye yazıyorum:))) gözüm onda o ise yaramazlık peşinde:)))) hiç te yorulmuyor mübarek:)))
eee sizler nasılsınız hepiniz iyisinizdir inş. yeni arkadaşlar gelmiş hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar...
kızlarya 2008 anneleri nin yerini 2009 lar kapmış artık zor seçiliyor konular. heeeey gidi günler..... pc başınd doğuma gidip naklen yayın yaptırmıştım size :))))) hepinizi çok öpüyorum arkadaşlaar...

kızlar herkese merhaba. anca gelebildim işe. kızım hasta gece ateşlendi. kucağımda sabahladı yavrum. nefes alamıyordu serum fizyolojik verdim 2 defa -şu burna damlatılan, burnuu açması için olan su- ateşlenmişti 3 te ateş düşürücü verdim.. biraz rahatladı 5 gibi uyumuşuz ikimizde.. ama dün akşam 11 den beri hiçbirşey yemedi..
sabah sağlık ocağına götürdüm doktor bi antibiyotik verdi gönderdi. sevk etmedi. biz pilot illerden bir tanesindeyiz. burda hastaneye gitemek için sağlık ocağından sevk almanız gerek. doktor sevk vermedi. bende özel dr umuza götürdüm. bu arada benim kızın 2 tane doktoru var. hastaneyle anlaşmalı olan a değil de özel muayenehanesi olan a götürdüm. antibiyotik verdi balgam söktürücü verdi. ilaçlarını düzenli kullaması gerek dedi. yoksa iğne yaptıkmak zorunda kalırlsınız dedi. cünkü zatürreye çevirebilir dedi.
şimdi eve götürdü dedesi. doğalgazda biliyorsunzu yerler hiç ısınmıyor. ee kayınvalidemin orasıda alt kat yanmadığı için yerler buz... akşama kadar rezil oluyor çocuk ya.. birde görümcemin kızı da hasta. sanırım aynı ortamda oldukları için hasta oldu. gerçi nasıl hasta olduğu önemli değil. sonuçta hasta.. öyle işte.
geçmişi okudum biraz ama keyfim yok. cevap yazmasam darılmazsınız inşyallah. zaten regl im. biraz yoğun. onun sıkıtısıda var. ne bilim ya. haydi iyi sohbetler. öptm

arkadaşlar bir gün giremedim sadece ne çok şey yazmışsınız hangisine cevap vereceğimi şaşırdım fundacım bende yeni sayılırım burda o çizelge benide az uğraştırmadı ben de gizemin kafasını çok şişirdim gizemcim yardımların için sağol canım fundacım o konuda ben sana yardımcı olurum senin profiline nerden gireceğini msj atarım
ela bebişe de geçmiş olsun
fundacım uyku problemi herkeste var canım biz yeni hallettik semanın dediği gibi 6 dan sonra uyutma canım bide üç dört gün 8:30 gibi kaldır ilk başlarda ikiniz için zor olcak ama inan buna değecek
neysencim geçmiş olsun canım zevk alcan hobiler edin canım kendine senin ruh sağlığın ne kadar iyi olursa çocuğunda o kadar iyi olur canım
hepinize sevgiler

ya kızlar arda çok fena huysuz girdim ama okuyamadan bişiy çıkyom offfffff ya

cnm hergün bu saatlerde yatması normal değil,daha erken yatırmalısın cnm en geç 11 gibi yatır,ben ulaşı 10 en geç 10 buçukta yatırıyorum tabii herzaman uykusu olmuyor o saatlerde ama artık o da alıştı,cnm akşam saat 6 dan sonra uyutmamaya çalış,9 gibi gece mamasını ver,1 saatte oyun payı bırak sonra yatır cnm,rutine oturtturusan bebişinin herşeyini rahat edersiniz ikinizde

geçmiş olsun cnm,hem bebişinin hasta olması hemde senin çalışmak zorunda oluşun bunaltmış seni anladığım kadarıyla,bebişlerin soğuk yerlerde emekliyor olması çok tehlikeli,beton acayip çekiyor,acil şifalar diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…