2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar biraz once soyle bir haziran annelerine baktim,2008 annelrinin yerinde yeller esiyor..Korktum bizde de yaprak dokumu hizlandi acaba yavas ayavas 2009 annelerine birakacagiz yerimizi??????Korktum ,ben ayrilmak istemiyorum sizden..
Birde gulsahtan haberi olan var mi?Davasi ne oldu acaba?Giirp sormak yarasini desmek istemiyorum .Actigi topikte yoktu

arkadaşlar ben de mayıs annesiyim yeni girdim siteye selamlar

hoş geldin canım:))))))))) mayıs annlerinin hergeçen gün büyümesi ne güzel bir duygu eski arkadaşlarımızda bizimle beraber olabilseler daha mutlu olcaz ama durumlardan dolayı takip etmek biraz zor oluyo

hepinize günaydın kızlar öncelikle benden bahsedecek olursak ii sayılırım bu günlerimize şükür alperen dün günboyunca bağırdı durdu sık sık altına yapıyo altını açıncada sanarsınız ayaklanıp giidcek o kadar fırlıyo ya çok kötü temizleyemiyorum dokunamıyorum napıcağımı şaşırdım krem sürüyorum zeytinyağı sürüyorum artık olmadı yine dr gösterdik akşam başka bi krem vermiş oluyo çocuklarda her antibiyotik yapar demiş zaten bıraksam göğsündeki hırıltı devam ediyo bugün 4. vericem kızlar siz bi ilacı kaçgn kullanıyosunuz daha doğrusu antibiyotiği 5 gün vrmek yetermi acaba

elifçiğim nasılsın canım valla bende hi kopmak stemiyorum ama yavaş yavaş giidiyoruz galiba ben kayıt olduğumdan beri eskilerde baya azalma oldu 3 5 kişi var eski tanıdıklarımdan

deryacım ridanında dediği gibi annelik zor özellikle kadın olmak zor düşün mesela eskiden alperen 5 dk durmuyo bi iş yapamıyorum diyodum ellerimi yıkıyamıyodum ister istemezde kızıyo insan ağlayıpta bağırdığı çok olmuştur bigün yine yanından ayrıdım elini yaktı bağırdıkç aiçimden bişeyer koptu herşeyi idare etmek o karad zorki çocuklar hastalanıyo moral sıfır adam yemek ister her gelen bi şey der insan bazen çekemiyo ya bende evlendiğimden beri kendimi çok sinirli buluyorum sessiz sakin bir insandım şimdibarut gibiyim

kızlar arada unuttuğum varsa kusura bakmayın hemen unutuyorum geçmişi

arkadaşlar herkese günaydın..yazdıklarınıza gelir gelmez baktım ama elifin dediği gibi yaprak dökümü başlamış görünüyor..ancak elif sadece sen ve ben bile kalsak bu sayfa kapanmayacak bunu bilmeni isterim..Allah sağlık versin tüm 2008 mayıs annelerini bu başlık altında bekliyor olacağız..

elifcim teşekkür kısmı ben de yok sanırım sayfadan kaynaklanıyor..teknik bir sorun olabilir..

elifcim bu arada gülşah hangi arkadaşımız ben hatırlayamadım..

gizemcim önemli bi durum yoktur inşallah üzülme canım..değerler normal düzeyde ise endişelenme..alt ve üst sınırlardaki farklılıkları her doktor kendince yorumlayabiliyor..Allah sağlık versin yumurcağa..

hadi yaaa..çok üzüldüm..hiç bilmiyorum...ne zaman olmuştu deryacım..

gülhan senin de işin zor valla..Allah yardımcın olsun..miniği öp benim için..tabi izin verirse.. :))

enesin annesi..benim oğlumun bir adı da kerim ama biz muhammedi kullanıyoruz..kerim dedesinin adı..muhammed ismini ben koydum..mecburen kerim ismini de ekledik...ben muhammed taha olsun istemiştim aslında ama eşim tek erkek evlatları olduğu için babayı kırmamak adına ikinci ismi de ekledik..ağır bir isim oldu :))

günaydın herkese:)
önce bebeği hasta olanlara geçmiş olsun
ela da dün üşütmüş galiba gece ökdürdü şimdi burnu akıyor neşesiz.birde gece o kadar sık uyandı ki aldık aramıza artık yanımızda yattı dişi baya beyazlamış ama halen yok her sabah çıkmış mı diye bakıyorum çıksa da rahatlasam diye nerdee.

tam hatırlamıyorum ama haziran annelerinde öyküm yok artık diye bir konu var orda okuyabilirsin canım. bi anne için çok acı. Allah evlatlarımızın acısını göstermesin inşallah.amin

tam hatırlamıyorum ama haziran annelerinde öyküm yok artık diye bir konu var orda okuyabilirsin canım. bi anne için çok acı. Allah evlatlarımızın acısını göstermesin inşallah.amin

evet tamam hatırladım gülşahı...öyküyü 40. günlükken kaybettiğini okumuş ve üzüntümü dile getirmiştim kendisine..doktor ihmalinden bahsetmişti..O artık bir melek..yarım kalmış bir öykü bırakmış Öykü annesine...

kızlar teşşekür butonu yanlışlıkla bozulmuş sanırım artık olmayacakmış anasayfada sitede yaşanılan sorunlar kısmında yazıyo bide onun yerine itibar puanı kullanılabilirmiş

DEryacim yasadillarini cok iyi anliyor ve hissediyroum.Bunu sdaece sen degil hepimiz zaman zaman yasiyoruz...Kayraya degil ama bende mercana bu aralar yapiyorum.Cok fazla sey bekliyorum o da bana isyan edince birbirimize giriyoruz..Sonra bagiris cagiris...Ama bir sure sonra geliyor anne sorry deyip elimi opuyor.Iste o zman ovicdan azabi beni mahvediyor..Niye boyle yapiyorum diyorum...Ama ertesi gun yine ayni kisir dongu..
Gulhancim bu arada kayrada piisk oldu..Pisik de degil resmen acildi cocugun genital bolgesi.....O kadar kisa bir zaman icinde oldu ki sok oldum.Altini degistirdim banyosunu yaptirdim .Yatirdim uyuyor..Yarim saat gecti gecmedi..Sanki buir aglamyla kalkti anlamadim once sonra bir baktim ishal olmus o da yakmis cocugu saniyede...Temizledim ilacladim ama nasil kizarmis ,kizariklik da degil resmen yara gibi..Biraz krem aciyi alinca uyudu ama bir kac sat sonra yine .bi actim ki altini o kizariklik artik acilmis....2gundur ugrasiyorum simdi biraz daha iyi...size dah once soyledim A+D DIYE SARI KUTULU bir krem var...Mucize gibi birsey nasil gozle gorulur bir duzelme var anlatamam..Siddetle tavsiye ederim

X