2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

rica ederim canım.

günaydın herkese.... rida,gülhan,gizem,saadet,elif,yasemin,casser,muson,elanın annesi,tuğba,kardelennn,ervus,yaren..... vs... adını sayamadığım herkese merhaba..
ben de uyanır uyanmaz açıyorum kk'yı..neyse görüşürüz kızlar...

Günaydın arkadaşlar..sizlere kavuşmak ne güzel..herkese mutlu bir hafta diliyorum..
deryacım içindeki bazı asi duygular depreşmiş sanırım :))
gökçencim kuzey büyümüş maşallah pek tatlı görünüyor..
kızlar biz de dün yeni evli bir arkadaşımıza yemeğe davetliydik..yeni evlilerin evinde yok yoktu maşallah..oyuncaklar..yürüteç bile vardı... oturttuk bizim oğlanı maşallah pek hoşuna gitti..eşim ve ben ordan çıktıktan sonra büyük alışveriş merkezlerine baktık..ama maalesef bulamadık..ama bugün yarın alabilirz..beni görmeyince oğlum çok ağlıyor..mızırdanıyor..her an yanında olmam imkansız bu araç baya hoşuma gitti..bakalım..

gökçencim sen mama sandalyesini öneriyorsun sanırım...bu yürüteçlerde mama yiyebileceği bölümler olmuyor mu yani çok amaçlı bulamaz mıyım..biraz bilgi verirsen sevinirim..henüz araştırmadım ama sen kullanan bir anne olarak neyi tavsiye edersin...
kullanan arkadaşlar tecrübelerinizi bildirirseniz sevinirim arkadaşlar..

benimkisi yürütece oturunca bacağıma yapışıyor. binmiyor . bindiği en fazla süre 10 dk yoktur..

herkese selamlar
mama sandalyesini bende şiddetle tavsiye ediyorum
yürütece gelince koyuyordum dorukta bayılıyodu ama doktor kızdı o günden beri koymuyorum kararsızım yaaaaaaaaaaa

ridacım mama sandalyesini uzun süre kullanır ama yürüteci yürüyene kadar.yani kullanacağı enfazla 5-6 ay. bunun için de almaya değmez. doktorlarda 9. aydan sonra öneriyor ki ozaman daha da az kullanılacak..mama sandalyesi kuzeyi epey oyalıyor. biz yemek yerken yanımızda oturması da hoş ve bizimle birlikte yemek de yiyebiliyor. komşunun kızı yürütece biniyor ama daha tehlikeli çünkü ulaşabildiği herşeyi asılıyor.geçende tepslerle birlikte şeker kasasini başına devirmiş. yürüteç için evin uygun olması gerekir.yani yerde takılabileceği bişey olmamalı ki halıların kenarlarına bile takılınca devrilcek gibi oluyor. ben pek sevmedim buyüzden.yinede karar sizin...

kızlar çok mutluyum arkdaşımın bebeği oldu 3 ocakta. çarşamba günü görmeye gidicem.

Bencede haklısın.
Yürüteç için evi tekrar elden geçirmek gerekiyor.Zaten ne kadar binecek çocuk.

kızlar kendimi çok kötü hissediyorum.
Hafta sonu oğlum sürekli ilgi istedi odadan çıktığım an gözünün yaşıyla ağladı içim parçalandı. 2 gecedir yanımada alıyorum uyumuyor sabah 4 den sonra dişi kabarmış yatakda hareketleri bi görseniz. yanıma yatırııyorum kaldırıyor kafasını göğsüme koyuyor sonra tırmanıp üzerime yatmaya çalışıyor rahat edemiyor tekrar yanıma geliyor kafasını koyuyor yanağımın üzerine öyle uyuyor.
Sanki bana doyamıyormuş gibi gözlerimin içine içine bakıyor. odadan çıkıp geldiysem öyle bir gücenerek ağlayışı varki nasıl dayancam ben buna...
eşimde diyor bu çocuk biraz daha büyüsün sen işe fln gidemezsin... gerçektende böyle davranmaya devam ederse gönül katlanamicak galiba... okadar kötü hissediyorum ki kendimi anlatamam senağlama

sevoscum benimki de aynıydı.odadan çıkınca mızırdanıyordu. şimdi alıştı. sırtımızda taşıcak halimiz yok ya. iş güç var mecbur alışacaklar bi süre yalnız kalmaya ve yalnız uymaya. sen üzme tatlı canını.zamanla düzelr. diş çıkardıkları için huysuzlar bu ara.

ay arkadaşlar bu mama sandalyesi ile yürüteç işi öyle bi hal aldıki sanki bir yanda yürüteççiler diğer yanda mama sandalyeciler sonuçta hiç kıyaslamaya gerek yok ikisininde işlevi çok farklı yürüteç alan mama sandalyesi almıyomu yani yada mama sandalyesi alan yürüteç almaması gerekiyomuş gibi bi izlenim ortaya çıktı bence çok kasmayın kafanıza göre takılın

musoncum dert etme kendine
eğer aklında kalıcaksa ikisinide al derim ben
yürüteçlerin çok uygun fiyata olanlarıda var
htta 25 tl falan görünce şok oldum
ben bi dünya para verdim şimdi dolabın içinde bekliyor
ama mama sandalyesi çok işimi görüyor
birde kızlar biz yarı günümüzü park yatakta geçiriyoruz
yatağın üst kısmını kaldırdım alta indirdim tahtasmıdır nedir
kullananlar bilirler içine oyuncakları döktüm doruk bayılıyor oynamaya oturtuyorum içine güzel vakit geçiriyor hem düşme ihtimali sıfır

ben mama sandalyesini de aldım yürüteci de ama yürüteçten memnun değilim beceremiyor. c.tesi doktora götürücem kafama takıldı bakıcı da söyledi yere daha iyi basması lazım diye.hala beceremiyor yürüteçle hareket etmeyi.parkı da alcam bence çok iyi.seyahatlerde kullanışlı.bizim gibi sürekli memlekete yatılı gidenler için.4-5 yaşına kadar kullanılabiliyor.çok çabuk katlanıp çanta şeklinde taşınıyor.bir de içine koyunca bağırmadan oynarsa daha ne olsun

kızlar resim için teşekkür ederim fırsat bulup yazamıyorum gökçencim geçmiş olsun canım Allah korumuş valla

merhaba kızlar
ne güzel gökçencim allah analı bablı büyütsün bebişi allah bağışlasın
ervuscum bende park yatağa koyuyom bazen ama ço kalmıyo sıkılyo hemen ben çoktan indirdim en alt kademeye ama benim canavar ayağa kalkıyor kendni sallyor düşüyor bi daha kalkıyor kenarlar tutuyor ağzında destek alıp ayağa kalkıyor çok komik hertarafa tırmanmaya başladı arda her deliğe giriyor herşeyi çekiştiriyor çok yaramaz olacak herhalde gözü sürekli karıştıracak yer arıyor ben yaramzmışım çok bana çekti herhalde:jeyyar: onu 1 dk yalnız bırakamıyorum valabenneyaptımki
casser canım demişsin tembel emeklemiyor oturuyor ardada tam tersi hiç oturmayı sevmiyor sürekli faaliyette safada ayaklanınca sen gör şenliği bu günleri arayacan demedi deme:bbo:sevdecim dişten öyle oluyor ardanında derdi karı gece benim yanımda yatmak benim yanımda olsa hiç kalmıyor ama ben alıştırmıyorum yatağına koyuyom o uykuya dalınca
ridacım canım yürüteçi tehlikel buluyorum en azından arda ona binse herşeyi üzerine düşürür diye düşünüyorum bide halılar var yani yürüteç de olsa sürekli yanında olman lazım ama tabiki mama sandalyesi çok iyi oluyor
elifcim nerdesin ayol

gülhan canmsende şu an burdasın öpüyorum

derya canım sanada merhaba protestona şiddetle katılıyorum
kızlar unuttuğum kişi varsa kusura bakmasın hepinizi öpüyoruma.s.
heheheh bu sefer canım sıkıldı rengarenk yaptım gözünüzü yoracak azcıkkk

Herkese slm arkadaşlar,kızlar bebişlerinize ne tür oyuncaklar alıyorsunuz,aldıklarınızla oynuyorlarmı,ilgisini ne tür oyuncaklar çekiyor,Az ve öz oyuncak almak istiyorum genelde evi ıvır zıvırla doldurmak istemiyorum.

iyi geceler kızlar geçmişe fazla bakamadım bebişler ve anneleri hasta değillerdir inşallah gizemcim açık görünüyorum pc ye oturmuyorum aynen arkadaşlarımın dediği gibi bi msn bi kk başka sitelere girmiyorum sabah 6 da kalkıcam çocukları sağlık ocağına götürcem kaçgündür giremedim bi bakıyım dedim aslında herkes uyuyo tam oturma vakti ama sabah kalkamıyorum şimdilik giidyorum görüşmek üzere hoşçakalın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…