2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

bende bugün soracaktım yürüteç kullanıyormusunuz
diye kalplerimiz bir desenize bende almayı düşünüyorum enes de hiç durmuyor
yaından ayrılınca bi ağlıyorki ne yapacağımı
şaşırıyorum haklısın selma mutfağa
felan gidince yanıma gelir güzel olur halam da aradı
demin oda al dedi yazık çocuga odada tek bırakıp gidiyorsun
gezer evin içinde oda sıkılmas dedi

gkcn allah muhabbetinizi arttırsın maşallah

Son düzenleme:
merhaba kızlar...
çok güzel bi yılbaşı akşamı geçirdim.güzel yemekler yapıp masayı süsledim.mumlar yaktım.güzel ginip süslendim. eşim eve gelince çok hoşuna gitti. o da pasta almış. yemeğe oturduk ve masada minik bi kese duruyordu.senin için dedi.açtım kalpli kutu ve içinde altın bi kolye. yusufcuk böceği... 2009 şans getirsin diye böyle bişey seçmiş.düşünmesi beni çok mutlu etti.onunda mutlu olduğu belliydi davranışlarından. işte böyle...

aman nazar değmesin:nazar:canım süpper
eşimin öyle süprizleri hiççç yoktur niyeyse yapıcaksa da eline yüzüne bulaştırır zaten:eek:
yusufçuk böceği uğur getirsin sizehihoyyyt

arkadaşlar dün duru ya yürüteç aldık çok sevdi benimde işime geldi ne yalan söyleyeyim hangi odaya gitsem onu da götürüyorum aklım onda kalmıyo artık benim kız emeklemeye başladı sizinkiler ne alemde yanlız hala dişimiz çıkmadı of of arkadaşlar bu yürüteç olayına ilk başlarda pek te sıcak bakmıyordum yürümesini geciktirir falan diyorlardı tanıdıklarıma sordum hepsi kullanmış bebekler yaşı dolmadanda yürümeye başlamış bende alı verdim sizler kullanıyomusunuz neler düşünüyosunuz
musoncum maşallah kızına:nazar:emeklemye başlamış benimki daha yerinde donüp duruyo yürüteç konusuna gelince ben ardayı koyuyorum geri geri gidiyo bugün ilk defa ileri gitti şükür ben büyük oğlumdada kullandım on buçuk aylıktı yürüdü daha dişimiz çıkmadı ama kabardı iyice bekliyoruzŞeniz

merhaba kızlarrrrr kısa bir pc bozukluğu nedeniyle azcık ayrı kaldık gerçi fazla doldurmamişsınız burayı
yarencim meraba canım
gökçen çok güzel geçmiş yılbaşınız uğur getirisn kolyen ailenize

ya kızlarrrrrr yardım edin bilen varmı bu gebelik çizelgesi niye gelmiş yaff pskilojim bozuluyo baktıkça:KK43:

kız gizem bende kaç gündür giremiyorum bu kız hamile mi ne diyodum:))))

musoncum ne güzel emeklemeye başlamışsınız bide emeklemeden yüütücez:))))))) ayakta dikiliyo tutuyo koltuktan geri geri gidiyo yürüteç konusun agelince vardır belki zararı ama ben 2 çocuğumuda 4 aylıkken koydum diğer türlü bakmanın imkanı yokki oyalanıyo gene gökçencim yılbaşını ne güzel geçirmişsiniz inşallah hersene öyle geçer hergününüz daha güzel olur bizim için sıradan bi gündü baya bi gecikmeli oldu ama arkadaşlar hepinizin yeni yılı hayırlı ve uğurlu olsun başarı sevgi sağlık istediğiniz herşey gönlünüzce olsun beraber nice mutlu senelere:))))))))))))))

merhaba kızlarrrrr kısa bir pc bozukluğu nedeniyle azcık ayrı kaldık gerçi fazla doldurmamişsınız burayı
yarencim meraba canım
gökçen çok güzel geçmiş yılbaşınız uğur getirisn kolyen ailenize
gizemcim nasılsın canım bende kendi kendime diyorum gizemin takvimine ne olmuş diye ben anlamıyorum takvim işinden benimkinide sen yapmıştın sen halledersin arkadaşım Şeniz

arkadaşlar selam neler yapıyosunuz daha yeni fırsat buldum girmeye hepinizin yeni yılı kutlu olsun bebişlerinizle ailenizle birlikte sağlıklı huzurlu mutlu bir yıl geçirirsiniz inş bizim kız işi ilerletti kızlar yürüteçle evin içimde dolanıp duruyo pek sevdi tabi her çoçuk severmi bilemiyorum size alın diyemem yani ama bugün ilk defa rahat rahat temizlik yapabildim hepiniz sevgiyle kalın

musoncum maşallah kızına:nazar:emeklemye başlamış benimki daha yerinde donüp duruyo yürüteç konusuna gelince ben ardayı koyuyorum geri geri gidiyo bugün ilk defa ileri gitti şükür ben büyük oğlumdada kullandım on buçuk aylıktı yürüdü daha dişimiz çıkmadı ama kabardı iyice bekliyoruzŞeniz
yarencim bizimkindede 2 hafta öncesine kadar bi hareket yoktu dönüp duruyodu birden başladı seninki de bu aralar başlar canım :emir_bebek:

arkadaşlar selam neler yapıyosunuz daha yeni fırsat buldum girmeye hepinizin yeni yılı kutlu olsun bebişlerinizle ailenizle birlikte sağlıklı huzurlu mutlu bir yıl geçirirsiniz inş bizim kız işi ilerletti kızlar yürüteçle evin içimde dolanıp duruyo pek sevdi tabi her çoçuk severmi bilemiyorum size alın diyemem yani ama bugün ilk defa rahat rahat temizlik yapabildim hepiniz sevgiyle kalın

bak şimdi imrendiriyorsun bizi iyice:)
kayınvalidem almış şubat tatilinde gelicekler bende arada koyarım içine bakalım ela napıcak:)

sanada hayırlı akşamlar canım alpereni uyuttum öyle bakınıyorum aslında o kadar çok işim varki.(((((((

sanada canım vallaha iş hiç bitmiyor zaten benimde enes kucagımda tek elle yasmaya çalışıyorum şimdi.ne yapalım işte burdan da vazgeçemiyorum

kızlar meraba yürüteç ben inat ettim almayacam diye ama bende her an inadıman vazgeçebilirm yani aamma korkuyorum arda heryeri karıştırmya başlamış bu haliyle yürüteçle ne haltlar karıştırır diye
gülhancım süper çıkmışınız valla
elif canım nasıl oldun
hepinizi öpüyorum

X