2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

bayramda oğlum 3 kere düştü..canım oğlum benim..çekmediğimiz kalmadı..
bir de oğlumun kakasında kurt gördük..artık kurt muydu değil miydi tam emin olamadık..
dün özel bir hastaneye götürdük eşimle..gaita,kan ve idrar test sonuçlarını görmek istedi doktorumuz..bugün eşimin işleri yoğun olduğundan yarın erken gidip vermeyi düşünüyoruz..
oğlumun zayıf olduğunu söyledi doktor ama parazitten olduğunu sanmıyorum dedi..hareketsiz olduğunu söylediğimizde..
kilosu 7200 ve boyu 68 cm..gelişimi normal dedi..oturabiliyor artık oğlum desteksiz...
öksürüyor ve burnu akıyor..üşüttük sanırım bayramda...
şu an hayatımız normale döndü gibi...

ridacım çok üzüldüm ya zaten varya ne bayram ne bişey bende çok soraraım kendime hatta bazen nefret ederim benmi huysuzum diye sanırım bizde önümüzdeki 1sene içinde boşancaz ve sorun aynı arkamızdakiler işte

sende anlat derim canım. ben eşimle konuşamıyorum. kimseyle konuşamıyorum. kime anlatayım derdimi. konuşabileceğim kimsem yok. arkadaşlarım var ama hep ailecek görüştüklerim. nasıl anlatırım uygun olur mu.. kızlar yazdıklarınızı okuyayım yorum yazarım size ben çalışıyorum ama yinede kesinemedim. artık eşim sağolsun sana seneye dana keseriz dedi :jeyyar: cok kızdım çünkü klava:

gülhancım..aman Allah korusun ayrılmak da çözüm olmuyor bazen..
senin de iki tane yavrun var..dışarıdan müdahele olmadığı sürece eşler arasındaki herşeye çözüm bulunuyor..
biz gayet iyiyiz ama malesef ailesinin müdahelelerini bir türlü kabullenemiyor..benim ailem müdahele etmez, bizi düşünür filan diyor..e o zaman sinema çıkışı yaşadıklarımız neydi ki...ilk defa bu kadar çok bağırdık birbirimize...neyse Allah affetsin..

ridacım üzülme diyemiyorum tabiatımızda var üzülmek. ne yapalım. başa gelen çekiliyor herşey uzaktan günlük gülistanlık.. uzaktan davulun sesi hoş gelir. çeken bilir.. inşallah herşey en kısa zamanda düzelir canım. kelin ilacı olsa başına sürermiş misali. anlaşılan herkes kurban bayramında kasvet miş...

kurban konusunda eşim bu kurbanı sen kes bana velayet ver senin adına keseyim dedi..sonra unuttu sanırım..şükür namazını kıldı..hayırlısıı olsun..ameller niyetlere göredir..

valla ya nolcak bu mayıs annelerinin hali inşallah tez zamanda herşey yoluna girer tek temennim bu evt ridacım boşanmak çözüm değil oplumumuzda da dul kadınlara ne gözle bakıldığı belli çocuklar arada valla bilmiyorm çaesizlik zor.((

Ridacim su an burda sabahin 5 i..esim sehir disindaydi geldi,,Cocukar baba olmayinca nerden anliyorlarsa cok huysuz,bizde nobete kalktik..Bir cirpida okudum yazdiklarini ve cok uzuldum...Nedende senin,gokcenin ve gizemin evliliklerini hep 4 4 luk goruyorum ..Sanki hic sorunmaz yasanmazmis gibi geliyor.Allah nazarlardan saklasin bu konuda fazla bir sey soylemeyecgim (kelin merhemi olsa once kendi basina surer hesabi) ben bu konulara zaten akil sir erdiremiyorum...Ama guzel olen sey herseye ragmen arayi acmadan durumu duzeltmeye calismasi ve seni gercekten cok sevmesi...

Benim ki e zaman soylemistir bunu bilmiyorum ,hatirlamiyorum bile...Nedir bu eslerin durumlari anlamiyorum...Senin ki veriyor benim ki araba...Kardesi sehir disinda calisiyor hergun gidip geliyor..Bir snede tam 3 arabamiizn basini yedi..Burada araba tamiri diye bisey yok..Arabalar cok ucuz oldugundan (ve de kalitesiz)tamiri cok daha pahaliya geliyor...Kendine aldigi arabayi cope atti,bizimkine goz dikti o da cope gitti....Bu cope giden arabnin biri 2003 model digeri 2002 sanmyin ki kulustur...En son simdi kullandigimiza goz dikince kiyameti kopardim.Esim guya ona satacakmis..Bnede o zaman tatili iptal et git hemen arab aal versin parasini dedim..Yoksa bu da 1 ay icinde kullanilamaz hale gelince 5 kurus alamzsin dedi...Oyuzden kacgundur yoktu miamiye gitti ama bu krizden araba fiyatlari acaip artmis bisey alamadi kardesine verdigine de pisman oldu,,,Tatilleri kardesi yuzunden berbat gecmis.Simdi bana sensiz bir yere gitmem.Yemgini cayini cok ozledim diyor....Kedi gibi dolaniyor etrafimda ama kac gun baklaim.....Ailesi icin yaptigi maddi manevi destekten biktim..Onlara bi bakip geleyim der sabhin 6 da gelir eve bana gelince azicik oturup konusalim desem saat 10 dmeden yatar uyur uykusuzluga gelemez...Kacgundur tatil yapti ucakta da uyumus,sen biraz ilgilen bak cocuk ustune atliyor diyorum yok efendim neymis kardesleri gecelri uyutmamis...Biizm ev sanki rehabilitasyon merkezi..Daha neler var boyle.Kardesleri kilibik diyor diye onlarin yanind arasam acmz,eski karisiyla bulusur onundan yaninda da tel ime bakmaz..Gecn gunpatladim artik.Benim yanimda onlarla konusuyorsun ama dedim,sanki ben dostu falanim,ya da metresi onlar gercek kariisi...Bu kadar da olmaz ki canim...
Allah bozmasin kardesleriyle 4 gun gecirmesi kiymetimi anlamasina yetmis ama bakalim kac gun gider..Yani ridacim bunlarin topu boyle yopk birbirinden farki.....Sen uzme o tatli canini seni boyle gormeye alisik degiliz

kızlar herkese iyi günler.. kuzey çok öksürüyor.ve burnu akıyor.geceleri de tıkanıyor uyuyamıyor yavrum.2 gündür böyle.

mercacım sağol canım.çok şükür evliliğimiz güzel gidiyor ama her evlilikte olduğu gibi ufak sürtüşmeler oluyor bazen işte.

ridacım sıkma canını olur böyle şeyler.barışınca da daha tatlı olur.

herşey gönlünüzce olsun kızlar.

ridacım yazdıkların gerçekten çok üzücü...
keşke yaşanmasaydı ama yaşanmış bir kere allah yar ve yardımcın olsun canım...
böle şeyler hiç başıma gelmediği için ne söyleyeceğimi bile bilemiyorum gerçekten çok zor olsa gerek insanın sevdiği kişiden böle şeyler duyması...
ama dediğin gibi boşanmak çözüm yolu değil bnecede
mevlam tez zamanda barışmanızı nasip eylesin
sen akıllı zeki ve çok ağırbaşlı bi kadınsın sanırım ve hep böle ol :)))
dertleşmek istersen biz hep buralardayız...

Doruk'un ne çok saçı var öyle maşallah.bizm oğln resmen kel yaa..ara ara dökülmüş kısalı uzunlu saçları çok az inşallah artar ama sanırım kel bi adam olur yaşlanınca.

Ervuscum valla maasallah gercekten ne kadar cok saci var..Gokcencim hadi senin ki erkeke benim ki kiz ama sac fukarasi zavllim..Erkegin keli ok de kizin keli kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar eve geldik iş olmayınca geç geldim biraz kızımla vakit geçiriyorum işte şimdilik güzel gidiyor bu arada yanımda olduğunuz için teşekkürler allah hepinizi darda bırakmasın inşallah eşim şirket kurdu kendine benide orda sigortalattı yani artık çalışmıyacağım madem öle bunu hakettin dedi
maşallah çok değişti çocuktan sonra hiç böyler incelikleri yoktu şimdi iyiyiz

kızalr bir çırpıda okudum yazılanları
öncelikle ridacım üzüldüm ya bence nazar değdi ya allah daha beterinden korusun canım üzülme elifinde dediği gibi erkekler bu konuda hepsi bir özellikle aileleri konusunda hasaslar ikinciside benciller sadece onlarla ilgilenilsin sevisin isterler üçüncüsü kadın ses çıkardımı kötü olur onlara cevap vermeycen şikayet etmeyecen işlerine karışmayacan o zaman harikasın ama azcık konuş kötü olursun o yüzeen boşver canım ne güzel barışmışınız artık sende o kötü günleri unut ama tatilin zehir olmuş y

kapı çalıdıda
ridacım çok geçmiş olsun muhammedede valla size çok kötü olmuş bu tatil yaa üzüldüm
yasemincim nasılsın şimdi
neysencim ne güzel sigartonun yatmas bebiş büyüsün azcık çalışırsın
gökçencim kuzeye geçmiş olsun ya bence ağırlaşmadan dra götür canım bide gece mutlaka sprey sık burnuna yoksa geceleri çok fena oluyor yaffff
buarada ben dün gecede yatmadım galiba iş başka bir gerekçesi yok iştahıda çok az huysuzda

geçende hastalanmıştı ve aynı oldu yine ozaman dr verdiği ilaçve spreyi kullanıyoum.eğer geçmezse götürcem.sağol canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…