2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

aaaaaaaaaaaa bana cok yakin.Ay cok sevindim....Bende queens de yaisyorum.Ama alisverisi icin falan cok sik gidiyoruz zaten nerdeyse yarim saat bile yok aramiz....senin gelem durumun olmadi mi hic?Ayy cok sevindirik oldum birden

bu yaz gelecektim çocuk oldu.seneye inşallah.onlarda çok istiyolar ama eşim işinden dolayı yurtdışına çıkmak için izin almak zorunda.o da 1 ay kadar sürüyor ve izin vermeyedebiliyorlarmış.eğer maddi durumumuz iyi olursa ve izin de olursa gelecez inşallah.

müstakil evleri olan bahçeli falan öyle bi mahallede oturuyorlarmış.

kızlar kusura bakmayın sizlere bir şey sormak istiyorum
bizim 2009 mayıs annelerinden kimse yok ta
şimdi hapşırırken karnıma ağrı girdi rahmime sanırım
1 saniyelikti
sizde de oluyormuydu acaba?
şimdiden çok teşekkürler

kasılma olmuştur canım.merak etme.ama doktorun varsa sor istersen için rahat etsin.

Evet brookly genelde mustakil 2 katli evlerin oldugu bir yer...Ben sahsen cok seviyorum..Turk bakkallari,rest ve pastanelri var...Ozellikle masal cafe ye pazarlari kahvaltiya gidiyoruz.Deniz kenarinda bir yer..Gelirsen mutlaka haberim olsun ,Bana da beklerim...Ama benim sana tavsiyem secmi sansin varsa yazin gelme Hem biletler cock cok pahali oluyor,hemde buranin sicagi cekilmiyor..En guzeli newyorkta bir sonbahar filminde dedigi gibi sonbahari muhtesem..Dunyanin hic bir yerinde sanmiyorum ki bu mevsim bu kadar guzel yasansin.Asik olursun....Belki yariyil tatilinda falan gelirsin,O zamanda bilet fiyatlari dusuyor..Bak unutma gelirsen mutlaka beni ara....

günaydın kızlaarr nasıııısınız dibciiik gibisingiiiizzz :teytey:
Bu gece oğlum hiç uyumadı. sık sık kaka yapması devam ediyor bugün dr aricam. dün 6 kez yaptı. bide az buz da yapmıyor yani ama cıvık değil. akşam dışarı çıkcaktık yaptı. eve geldik yine yaptı. gece yapmış bide bu sabah da yaptı. yani çok normal olduğunu sanmıyorum. bugün dr arayıp soracağım... ama galiba bide cumartesi kontrole gitmemiz gerekicek geciktirmemekte fayda var sanırım.

senağlamakızlar günaydın. bugün benim günüm pek aydın değil sanırım hayırlısı bakalım
yataktan homurdana homurdana kalkarsan böyle olur. ki yatcak yatağı bırak başını sokacak ev bile bulamayanlar varken hak bana...
sabah elimde mont. kendi çantam kızın çantası bi çantadaha vardı yine geç kaldık malumunuz hızlı hızlı arabaya doğru ilerliyorum. son merdivende ayaklarım yerden bir kesildi. pat asfalta .. dizlerimin üstüne.. çok acıdı ya. birde pantalonum deforme oldu.ona çok üzüldüm. birde postacı vardı ona rezil oldum. eşim çıktı arabadan yanıma geldi tuttu mu elimden onu bile hatırlamyıroum o sinirle çantaları ön koltuğa fırlattım kapıyı çarptım arkaya oturdum. başladım ağlamaya.. ay nasıl sinirime dokundu anlatamam. tabisonra eşimin dalga geçmesi falan.. bi kuş uçmuş pat diye yere konmuş.. ne kuşuymuş oo deve kuşumu????klava:klava:klava:
sinirlerim gergin yani inşallah bugün tersbi müşteriyedenk gelmem Çok üzgünüm çoook

sevoşcum geçmiş olsun kuzuna diyelim. umarmı birşey yoktur...ek gıdalara bağlı olarakda değişim yapabiliyor. benim kız bazen ishal gibi bazen kabız oluyor. birde geçen malum bölgesinde birşey çıktı mantar gibi. travazol krem sürdüm hemen. 3 kere sürdüm bi günde. kortizonlu olduğu için kestim sonra. şimdi geçti kendiliğinden

ridacım sanada merhaba. nasılsın iyi misin muhammedin nasıl oda iyidir inşallah

gökçencim sanada merhaba canım.. nasıl kuzey iyi mi

mercan nasılsın. maşallah trafik yoğun. tek bu yoğunluk olsunda siz iyi olun. napcan canım ya.. biraz olsun iyi gördüm yazılarından.. hep iyi olman temennilerimle

canan, meram, ebru, saadet, murgiz. gösbebeğim kızlarsizler nasılsınzı. umarım adınıunuttuğum yoktur. şartallerim yerinde değil kusura bakmayın
herkese topluca merhaba....

günaydın arkadaşlar...
sevoscum benim oğlan da günde 4-5 defa yapıyordu.bu aralar biraz azaldı ama normal dedi doktor.cıvık ve yeşil ise üşütme var demekmiş.bi de kan damlasından dolayı siyah oluyor bazen.

elifcim tabi haber veririm gelirsem.bize davetiye çıkarcaklarmış gelmek istersek.ama bizim herşeyimiz eşimin iznine bağlı.tabi maddiyata da.inşallah seninle görüşmek de nasip olur.

kızlar nasılsınız bugün?

güne güzel uyandık inşallah böyle devam eder.hava biraz kapalı ama olsun.kuzey de iyi.kahvaltı yapması için uğraşıyorum.buarada kendim kahvaltı yapamıyorum.

Deryacım dr aradım o da aynısını dedi. sümükümsü yada cıvık değilse, kusma ateş iştahsızlık gibi başka belirtiler yoksa katı gıdalardan dolayı bağırsakları daha hızlı çalışmaya başlamış olabilir dedi. ama ben yinede cts gününe randevu aldım.

bu arada ek gıdaya tamamiyle geçen arkadaşlar anne sütü ne sıklıkta veriyorsunuz yada mama? bizimki kahvaltı meyve sebze yoğurt muhallebi derken artık sadece öğlen uykusundan sonra 100 cc kadar anne sütü alıyor. bide akşamları yatmadan önce emiyor. gece de uyanırsa emerse emiyor başka yok.... akşamları gelince saat 6da eğer uykudan uyandıysa bazen emiyor. uyumadıysa o da yok. (benimkinin huyu uykudan uyanınca emecek yoksa kesinlikle istemez açlıktan karnı guruldasa bile).

dr sorduda emmesi nasıl ek gidaya geçtik artık diyince peki mama vermiyormusun dedi hayır diyince bi durakladı ama bişey demedi aklıma takıldı...

sevoscum sıvı değilse sorun olmaz sanırım birde sarı yeşile dönek değilse...yoğurt yedir bağırsakları temizlensin

KUZEY akşama kadar 5-6 defa emiyor.gece de her uyandığında emiyor.memeci bizim oğlan.hemen yapışır memeye.muhallebi yiyor üstüne emiyor,çorba içiyor üstüne emiyor.su niyetine heralde. :)))

Günaydın kızlar geçmiş olsun canım bende aksine düşünce çok gülerim :)
kızlar bayram geliyo miniklere aldınızmı bişeyler biz gecen bayram aldıklarımız yep yeni duruyor ama tekrar aldım siz nler yaptınız

mrb kızlar valla bende pek ii sayılmam belim tutuldu galiba nefes alamıyorum batıyo acıyo sağdan sola dönemiyorm. kaneopede çocukların yanında yatıyoruz ya 2 kişi sığmadık yada üstüm açıldı gece üşüttüm çok kötü ya bide sağlık ocağını aradım heran aşı yapıyoruz dediler pnömokok için bende bayramdan sonra dedim ama yarın gitsemmi acaba pekte anlamadım ama?

arkadaşlar benim de günüm çok iyi başlamadı..zavallı eşimin de moralini bozdum..çok üzgünüm...
muhammed'in dün aşısı vardı pnömokok..öğleden sonra işe gitmedim..annemlerin temizliğine yardım ettim evin kullanım şeklini değiştirdim kanepe koltukları sildim..biraz yoruldum..gece aşı yüzdendi sanırım uyumadım muhammedim..saat başı uyandı..sabah namazına doğru ancak uyumuşum ki eşim namaz için uyandırdı...ama öyle güzel uyandırıyor ki öpüyor, güzel şeyler söylüyor..
ancak benim öyle uykum var ki gözümü açamıyorum..yatak da sıcak kalkasım gelmiyor..neyse kalktım..kıldım...ohh dedim 1 saat uyuyayım muhammed uyumuşken.. yatağa uzanmamla muhammedin sesini duyuverdim..nasıl öfkeliyim...hadi yavrum uyuuuu dedim..muhammedin susacağı yok..kendi kendime bunun ALLAH tan olduğunu telkin ederek sakinleştim o arada uykuya daldı yavrum..15 dk sonra yine uyandı..tabi uyuyamadım..eşimi de gereksiz yere üzdüm...halbuki eşim yatmamış kendinin ve benim giyeceğimiz kıyafetleri ütülemiş, kahvaltı hazırlamış..
ben de soğuk ayağıyla eliyle bana dokundu, beni rahatsız ediyorsun diye kıyametleri kopardım ve oğluma uyamadığı için bağırdım...
nasıl mahcup oldum...kendimi çok kötü hissediyorum..halbuki ben oğlumu ve eşimi çok seviyorum..canlarım onlar benim..
uykusuzluk beni asabileştiriyor sanırım...neyse yolda özür diledim...gülümsedi...ama gözleri farklı bakıyordu..nasıl içime verdi bilemezsiniz..
sonra işe geldim..belediye tadilatta olduğu için üst katın merdivenlerine mermer döşeniyor bu yüzden çıkamadım odama..muhasebeye geçtim yine..bilgisayar yok bişey yok orda da sıkıldım..o arada aşkıma mesaj attım..sen benim CANımsın ben senin SEVcanın diye...
(arkadaşlar benim iki ismim var...sevcan rida..)
mesajıma beni çok sevdiğini belirten cevabı gecikmedi...
deryacım benim de günüm böyle garip başladı işte...sana da geçmiş olsun arkadaşım...

deryacım geçmiş olsun canım bende adapazarına okula giderken kışın istasyondaki merdivenlerden kayıp bigül kıç üstü oturmmuştum milletin içinde:))) hiç etrafa bakmadan kalktım uzaklaştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…