2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

ridacım insan uykusunu almayacınca gerçekten çok asabi oluyo senin suçun değil eşinde anlayışlı davranmış olay büyümeden kapanmış ne güzel sanırım aşı çocukları rahatsı ediyo bende yarın yaptırmayı düşünüyorum bakalım hayırlısı

bende uykusuz çok laıyorum geceleri sinirlenirsme eğe reşim kalkar o bakar merte o sinirlenirse ben .))) uykusuuz işe gitmek çok kötü oluyo ama napim zamanşa onada alışıyo insan hortlak gibi gözlerle .))

Gülhancım sana da geçmiş olsun..
Deryacım ben de iş yerinde merdivenlerden inerken 3-4 basamak uçmuştum..kuvvetli bi bayan arkadaş yanımdan geçiyormuş, kolumdan tutuverdi..yoksa kesinlikle bir yerim kırılırdı..öğle yemeğine giden herkes gördü beni..çok kötü oldum ama ucuz atlattım diye de sevindim..herkes donup kalmış beni görünce..beni tutan arkadaşı gördükçe aklıma gelir o an..gülümserim..

Ayperincim ve gizemcim oğluşum için yaptığın güzel yorumlarınıza teşekkürler..
oğlum bugün öğlen yemeğe gittiğimde annemle kapıda karşıladı beni..görünce birden yüzü güldü..bense ona karşı o kadar mahcup hissettim ki kendimi ona bağırdığım için..
onu öpünce oğlum da ağzını kocaman yapıp yanağımı yaladı :)) annem de duygulanıp ağladı..oğlum bunu bir kaç kez benim onu öpmemden sonra tekrarlayınca anladım ki oğlum da beni öpmeye çalışıyordu..içim öyle tuhaf oldu ki..gözlerim dolduuuuu
oğlum beni öptüüüüüüüüüü

elifcim eşin ve iki evladınla tamamiyle sorunsuz, eşşiz çok güzel bir tatil geçirmeni tüm kalbimle diliyorum..sen iyi bir anne, evlat ve eşsin...mutluluğu hak ediyorsunuz...Allah yüzünüzdeki gülücükleri daim kılsın inşallah..amin

ebrucum senden aldığımız güzel haberleri süsleyecek bir haber de sınavlarından bekliyoruz..hadi hayırlısıyla inşallah...sınavlarını da verirsen..tam süper olacak :))

yasmincim gerçekten seni takdir ediyorum..iki çocukla çektiğin zorlukları anlayabiliyorum..gerçekten ikiye üçe beşe bölünüyor insan değil mi? Allah yar ve yardımcın olsun arkadaşım..dinlenebilirsen inşallah bayramda 9 gün dinlebilir ve eşinle çocuklarınla mutlu bir bayram geçirirsin inşallah..

hepinize teşekkür ederim kızlar. geçmiş olsun temennileriniz için..
valla dizim hala acıyor. görünürde birşey yok ama sızlıyor kemiğim. biraz morarma var. bu cüsse ve üzerimdeki ağırlıklarla kötü düştüm ya... ne bilim ağladım işte kız ervus.. önceden olsa güler geçerdim de zoruma gitti. asıl zoruma giden düşmem değildi tabi.. eşimin kızın pusetini alıp arabaya geçmesi. diğer eşyaları benim kızdan daha ağır. asıl ona kızdımda ağladım sanrımı. zaten homurdanarak çıktıydım evden. böyleolur işte... akşama kadar da iş yotu yine. oturdum öyle vakit geçirdim. biraz dolandım kk de. öyle işte.. r
rida ne güzel oğlun seni öpüyor. benim sıpada yok öyle faaliyetler ya.. kocanla mutlulğunuz bir ömür boyu sürsün canım. benimkinin hiç öyle yönleri yoktur. misafir gelcektir ben mutfağı toplarım o kızın oyuncaklarını toplayıvermez yatar öyle uzanır. be adam bende çalışıyorum bende yoruluyorum . kızla ben ilgileniyorum.. insan accık yardım e der demi. hadi yardım etmiyorsun. evde ev işlerine yardım edecek birini almama izini ver. yok onada izin vermez.. neyse kızlar benim biraz işim var. sonra yazabilirsem yazarım. yazamazsamda herkese iyi akşamlar. öptüm

kızlar hemen yazıp çıkıcam ani bbi kararla taile çıkıyoruz şimdi yola çıkıyoz haber ereyim dedim herkesin bayramını şimdidern kutlarıııım.öpüldünüzzzz.

Anladım deniscim eşiin yaptığı hareket kötü olmuş gerçekten
ben olsam benimde zoruma giderdi boşver takma canım

anlaşılan bayramda kk da bende başka kimse yok:KK43:( biizm tatille bayramla işimiz yok sağolsun kocam pek sevmez bir yere gitmeyi bende biriktiriyorum alıcam oğullarımı o yer senin bu yer benim gezicem inşallah:))))

anlaşılan bayramda kk da bende başka kimse yok:KK43:( biizm tatille bayramla işimiz yok sağolsun kocam pek sevmez bir yere gitmeyi bende biriktiriyorum alıcam oğullarımı o yer senin bu yer benim gezicem inşallah:))))

Canim merak etme bende burdayim.Biz bayram sonu gidiyoruz..Burada bayram mayram anlamiyo insan hele hafta icine geliyorsa,herkes calisiyor...ZAten bazi turkler artik orf adet bile unutmus.Buna en guzel ornek esimin eski karisi..Dun aradi ptesi gunune dr randevusu almis,esimde ptesi bayram goturemem dedi..Kadin soruyo ne bayrami diye????????????:eek:klava::eek:klava::eek:klava: Esimde "aaaa sen bilmiyor musn SAINT ANTUAN'IN kurban bayramini dedi..Hala anlamiyor.Bende kahkahayi basinca kadinda jeton dustu,cok kizdi...Ne yapayim cok komikti..Dini bayramlari bilmez ama nolei nerde kutlayacagini sorsan kesin plan yapmistir...Boyle dejenere insanlara gicik oluyorum....Tatile gitmemeize de cok bozuldu ve kizdi..Nazari dgecek diye cok korkuyorum..

Deryacoim cok gecmis olsun canim,,,,Allahtan bi sorun kalmamis,ufak tefek agrilardan sonra..Hayatta en korktugum seydir dusmek.Bu yuzden kar yagdimi zorunda kalmadikca sokaga cikmam..ERkekelr hep boyle be guzelim..Ben mercanin dogumundan bel agrisndan oluyordum,Cunku cocugu araba koltuguyla alan ben,,Bi kolumda bi sirtimda cantayi tasiyan ben,Ee cocuk zaten koltugun iicnde...Esimin tek yaptigi buyukkkkkkkk ve ulvi gorev arabayi parkedip gelmek....Bi keresinde arkadaslara gidiyoruz.Nasil yagmur yagiyor anlatamam.Esim gitti arabayi getirdi,isitti(cok buyuk bir olay yaaa)Bende mercani kolumun altina sikistirmisim,sirtim da canta elimde bi tepsi ,torbanin icinde.Agzimda dakucuk bi oyuncak torbasi..Bekliyoirum ki inip kapiyi acsin bari..Yok hic kipirdamiyor elimdekileri yere firlattim bi bagirdim .Neymis yagmur cok yagiyormuis islanirmis,Arabada da koskacaman bi semsiye var ogun o sinirle guzelim telefonumu da kirmistim.Sonra da senin yaptigin gibi oturup agladim....Arbada soyleniyor.OFFFF su kadinlarda amma sulu gozmus,bi kapiyi acmadi diye agliyormuusm...Neden agladigimi bile anlamiyor hala:eek:klava::eek:klava:Ama itiraf edeyim (kizmaaaaa)esinin de soyledigi seyi o ana hayal ettim dekomikmis,orda olsam belki de gulerdim...
Saadetcim gecmis olsun canim bel agrisi bi felaket..Su bengay tipli ilaclar iyi geliyor,tabi kokusuna dayanabilirsen
Ridacim ,sana da allah kolayliklar versin.Calisan anne olmak cok zor.Ama mukafatini eserin buyudugunde ,gurur duyarak alacaksin .Gerci sen bugun odulunu opucukle almissinkötükedihüsokaydirigubbakcemile3 Kayra da a var bu huy..Ben cok icten opunce eliyle kendini geriye itip once yuzume bakiyor,sonra gulmeye basliyor,sonra da agzimi yuuzmu nereyi denk getirirse yaliyor.....Ama en cok yaptigida babasiyla oynarlarken.Bbabsi koltuga uzanip onu yukari asagi indirince icini ceke ceke bi seviniyo ki.Tabi o sevincle agzinin suyunu tutamayip pat adamin agzina akitiyo :roflol::roflol::roflol:Bu hergun yapilan rutin bi toren gibi oldu..Hrer defasoinda esimin o burusmus yuuznu gormek cok komik oluyo.Sonra kendi kendinie kiizyo,Ben niye unutuyorum ki bunu diyeeee
Betulcum sana da nefis ,guzel bi tatil diliyorum
Ins unuttugum kimse yoktur..Isim o kadar cok ki,,,Simdi oturup dolma saricam ,ev dip bucak temizlenecek,Yarina 10 cesit sey yapilacak..Hadi bnana kolay gelsin..Yoruldukca olurum sizi ama yazamazasam kusura bakmayin
bye

deryacım çok geçmiş olsun ucuz atlatmışın vallaa bende itiraf edeyim bende eşininle senin arabadaki muhabbeti geldi gözümün önüne sen ağlıyon eşin gülüyo hakkatten komik yafff:)
sevoşcum inş ek gıdadandır ama içinde sümük yeşil kan görürsen mutlaka kaka mikroskoisine baktır biliyosun malum bizim başımıza amip olayı gelmişti allah kimseye vermesin
betülcüm elifim güzel tatillerrrrrr biz de evdeyiz ayrıcana hala küsüzzz:KK43:ben inat ettim bu sefer o konuşmazsa ben konuşmayacam vala)
ridacım canım muhammedin seni öpmesine çok sevindim yaa süper darısı başımıza :)
burada arda hala iyileşmedi bende dün gece hamaratlığım tutmuştu pasta çörek falan yaptı buzluğa attım gece geç yatağa girdim tabe miniğimde uyutmayınca sabah boğazım dolmuş bir halde uyandım burnumda akıyorrrr:KK43: bugün bişity yapmadım arda yatınca yattım ama hala kötüyümm.bu günler pek iyi geçmiyor benim için neyse bunaa şükür

Gizemcim gecmis olsun...SEnin kocanda amma inatci.fazla buyuk bi sorun yok aslinda alttan alsa ne olur sanki...TUrkiye ye gelirsem hepinizi dolasacam sana da senin su meshur pogacani yemeye glirim artik :dance: ama senin orada cok be yawwww belki izmirde bulkusuruz

elif canımm ben yazın izmirdeyim beklerim valla ço mutlu olurum ne güzel olur ya buluşsak :)
canım evet eşim çok inetçıdır bide şımarıktır ben o kızayım küser niye ona kızmışım diye ama bu sefer bende inat ediyom bakalım nolcak

elif canımm ben yazın izmirdeyim beklerim valla ço mutlu olurum ne güzel olur ya buluşsak :)
canım evet eşim çok inetçıdır bide şımarıktır ben o kızayım küser niye ona kızmışım diye ama bu sefer bende inat ediyom bakalım nolcak

Seni seninle beraber tum kadinlari boykotlarinda destekliyorummm :1hug::1hug::1hug:

Kizlar belki simdi guleckesiniz bana ama......Daha once de bir kaca arkadasla konusmustuk...Hepimizin bebisleri hemen hemen ayni zamanda yasina girecegine gore soyle toplansak hep beraber kutlasak keske degil mi? Simdi belki uzak gibi gorunuyor ama neden olmasin???Ben sahsen gelirim...Orta bir nokta da bulusuruz....Insan bu kadar cok set paylastigi insanlari ne kadar da merak ediyor..Daha dogru duzgun birnirimizi gormedik bile.....Mesela gizem senin resmini gordum ,kafamda ki gizeme pek benzemiyor ..Ben (nedense, oyle bir konusma gecmemesine ragmen) Daha yuvarlak yuzlu,kisa kizil sacli hayal ettigimi farkettim...

evet ya keşkeeee öyle bir imkan olsa gerçi biz inş rida ile görüşecez yarı hemşeri sayılırız elifcim bende aynı şekilde düşünüyorum bende seni farklı düşünmüştüm ya ne bileyim daha farklı işte.insan kafasına göre bir imge yaratıyor kişiler hakkında kafasında hep öyle oluyor mesela ebruyu hep profilindeki sarı saçlı haliyle düşünüyorum ya şöyle yapalım herkes albümüne resmini koysun bakalım irbirimizi görelim .yani yolda görsek tanıyabilelim

kızlar yeni fotoğraflarımı albümüme koydum bakında silecem siz baktıktan sonra çünkümmmm kocişşş kızarrrr:)

X