2008 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ya günler geçmiyor dün bir bugün iki sanki 1 haftayı geçmiş gibi geliyor bana canım çok sıkılıyor oooofff yaaaaaaa.... daha vakit var biliyorum ama stresi çokmuş böyle beklemenin. biz bütünleştik oğluşla ömür boyu böyle geçiricez heralde alışmamız lazım böyle yaşamaya:çok üzgünüm:

slm kıslar pazaretsi günü öğlen üzeri prensesimiz dünyaya gözlerini açtı daha bugün 2 saat önce taburcu olduk hastaneden bebişimiz ve ben iyiyim bir sorunumuz yok sütümüzün azlığı dışında ama olsun zamanla oda olcak nesse ben dinlenmeye gidiyorum hepinize kucak dolusu sevgiler sırası gelenlere hayırlı ve kolay doğumlarr...........

selens ciğim gözünaydın canım..:) sağlıkla bebişini büyütürsün inş:) ..başlarda sütün az olması normal sonradan düzeliyor canım inş cabucak düzelir ve bolca devam eder..

kızlar dr'dan geldik. pazartesiye gün aldık, sezeryan olacak. bizim sıpa kanala yerleşmemiş, bir de sancılarım olmuyordu onun için de açılma olmamış. 39+0 dayım ama 1cm bile açılma yok, üstelik hala sancı yok.

kızlar dr sezeryan diyince bir garip oldum hem korkuyorum hem heyecanlıyım. ooooooooooooof of.
bu arada bebeğimin adını da belirledik: mehmet ulaş olacak oğlumun adı.

sizlerde durumlar nasıl. artık bayağı tenha burası. kendinize dikkat edin kızlar.by

sekertas moralini bozma, en azından bu beklemeden kurtulup oğluna umarım sağlıkla kavuşacaksın. sezeryan kararını nasıl verdiniz ?

KORKMA CANIM HEPİMİZ BU HEYECANI YAŞIYCAZ MECBUREN BENDE 24 MAYISTA İNŞALLAH TABİ YARIN DOKTOR KARARI DEĞİŞTİRMEZSE İNŞALLAH BEBİŞLEİRMZİİ SAĞLIKLA KUCAKLARIZ YA KIZLAR ÇOK AZ KALDIK ARTIK KİMSE GİRMİYO BURALARA:eek:klava:

sekertas moralini bozma, en azından bu beklemeden kurtulup oğluna umarım sağlıkla kavuşacaksın. sezeryan kararını nasıl verdiniz ?

canım bu bizim kararımızdan çok dr'un tvsiyesi. bu zamandan sonra tam dönmesi (bebek aşağı inip kanala girmemiş, açılma da yok) nerdeyse imkansız ama siz bilirsiniz isterseniz yine de bekleyelim dedi. benim tarih 15 mayıs zaten 12 sinde sezeryan olması daha mantıklı geldi.

iyi dileklerin için sağ ol canım. hepimiz yavrularımıza sağlıkla kavuşuruz inşallah

merhaba kızlar nasılsınız??normal doğumu bekleyenler buralarda sanırım hala .) benim pzt kontrolüm var kesin gün yani 16 mı 20 simi belli olcak sancılarım oluyor ağrılı oluyo 1 dk felan sürüyor yatıp dinlenince geçiyor.ebrunun dediği gibi değilim daha yani yürüyebiliyorum :)) demekki doğumuma var bugün kermes varmış oraya gittim gezdim bi kaç bişey aldım ordaki kadınlar doğum yakın diyolardı bebek inmiş aşağıya 10-15 gün deyince şaşırıyolardı ne işi varsa kadının buralarda die :) en son doğum yapanlardan haber yok daha sanırım bebekle ilgilenmek,yorgunluk ve uykusuzluktan kkya girme fırsatını pek bulamazlar e buda normal.hepinize sevgiler

merhaba kızlar nasılsınız??normal doğumu bekleyenler buralarda sanırım hala .) benim pzt kontrolüm var kesin gün yani 16 mı 20 simi belli olcak sancılarım oluyor ağrılı oluyo 1 dk felan sürüyor yatıp dinlenince geçiyor.ebrunun dediği gibi değilim daha yani yürüyebiliyorum :)) demekki doğumuma var bugün kermes varmış oraya gittim gezdim bi kaç bişey aldım ordaki kadınlar doğum yakın diyolardı bebek inmiş aşağıya 10-15 gün deyince şaşırıyolardı ne işi varsa kadının buralarda die :) en son doğum yapanlardan haber yok daha sanırım bebekle ilgilenmek,yorgunluk ve uykusuzluktan kkya girme fırsatını pek bulamazlar e buda normal.hepinize sevgiler
yasemincim aynı gidiyoruz benimde 19 mayıs daha önce sürpriz yapmazsa bizimde yarın kermes var okulumuzun kendimi iyi hissedersem gidicem birde kontrolüm var yarın ayyyy son günler geçmek bilmiyo yaŞeniz

yarencim evet aynıyız seninle pzt sancım veya baka bir rahatsızlığım olursa cuma günü alırız dedi dr 19 mayıstı asıl günmüz ama ben tatil gününde olsun istemedim ALLAH korusun herhangi bir olumsuzlukta aşka bir yere sevk felan olrsa tatile denk gelmesin istedim sende bunu bir düşün istersen tabi bellide olmaz bebişlerin canı ne zaman isterse o zaman da gelebilirler :)

şekercim canım ben de bugün kontrole gittim. sezaryene daha yakın olduğumu söyledi pelvisin sınırda olması nedeniyle..istersen sezaryen günü vereyim dedi korktum. sonuna kadar beklemek istediğimi söyledim..hiç birşey bizim istediğimiz gibi olmaya bilir ama bebişlerimizin ve bizim sağlıklı bir şekilde bu durumu sonlandırmamız için ne hakkımızda hayırlısıysa o olsun..kaçış yok malesef bu bebişlerin dünyaya teşrifine vesile anneler bizleriz..

Şeniz
yarencim evet aynıyız seninle pzt sancım veya baka bir rahatsızlığım olursa cuma günü alırız dedi dr 19 mayıstı asıl günmüz ama ben tatil gününde olsun istemedim ALLAH korusun herhangi bir olumsuzlukta aşka bir yere sevk felan olrsa tatile denk gelmesin istedim sende bunu bir düşün istersen tabi bellide olmaz bebişlerin canı ne zaman isterse o zaman da gelebilirler :)
yasemincim benim tarih 21 mayıstı eşim istedi 19 mayıs olsun diye doktorumuz tamam dedi hastane evime çok yakın olmazsa 20 sinde olurum daha önce gelmezse tabi belimde ağrı başladı dünden beri kendimi çooooooook yorgun hissediyorum çorludasın değilmi yasemin sen kardeşim annem felan doğumdan bir gün önce gelicekler çorludan yakın istanbula nasılsa biz sonlara kaldık bikaç arkadaşımız var doğurucak hayırlısıyla kurtulsunlar inşallah

yasemincim haklısın özel unutulmucak gün olsun derken ya bişey olursa sağol arkadaşım hiç düşünmemiştim

kızlar dr'dan geldik. pazartesiye gün aldık, sezeryan olacak. bizim sıpa kanala yerleşmemiş, bir de sancılarım olmuyordu onun için de açılma olmamış. 39+0 dayım ama 1cm bile açılma yok, üstelik hala sancı yok.

kızlar dr sezeryan diyince bir garip oldum hem korkuyorum hem heyecanlıyım. ooooooooooooof of.
bu arada bebeğimin adını da belirledik: mehmet ulaş olacak oğlumun adı.

sizlerde durumlar nasıl. artık bayağı tenha burası. kendinize dikkat edin kızlar.by

Canim hayirlisi olsun.Allah yardimcin olsun.Mayis anneleri saniirm hep sezeryandan gidecegiz.:teselli: Heyecanin cok normal bunca zaman gecti ama bundan sonrasi gecmek bilmiiyor insana...Hele tarih belli olunca.Allah yardimcin olsun....
@Kardelen@cim sen nasilsin? Sana da cok is dusuyor liste kabardi dogum yapanlarin ismini gormek insani heyecanlandiriyor :1hug:

Merhaba arkadaşlar..

Şekercim hakkında hayırlısı olur İnşallah..Ridacım sende korkma canım..Allah koymuştur bir yoluna muhtemelen senin oğluş babasını bekliyo hala.. Bende normal doğumu bekliyorum bakalım..Cumartesi doktora gidicem..Bu kadar ağırlaşmış olmama rağmen hala doğuramamak beni çok yoruyo..Anneme bugün " anne niye hamileliğin bu kadar zor olduğunu bana söylemediniz" dedim, annemde "söylesek kesin doğurmazdın" dedi..:roflol: Valla o an anladım ki annemin hakkını hiçbir zaman hiçbir şekilde ödeyemem..Bu arada kayınvalidem geliyo iki gündür bana..Temizlik yapıyoruz yavaş yavaş..Şimdi perdelerin bir kısmını yıkadık..Ben yatak örtülerini falan yıkadım..Yalnız akşama doğru tuhaf baş ağrılarım oluyor..Tuzu kesmediğim için tansiyonum mu çıkıyor acaba diye düşünüyorum..Çok fazla şiştim..Bir an önce doğurup bu kilolardan kurtulmak istiyorum..Sınavlarımda var bakalım nasıl çalışacağım..Kısmet artık Allah büyük..Her zorluğun bir kolaylığı var..Bebişlerimize sağlıklı bir şekilde kavuşalım da Allah yardım eder İnşallah hepimize..

gizemcim canım ben senin tatlı oğluşunu yerim sen kavuştun biz kaldık bacım tabi rida ebru kardelen var sırada hayırlısıyla doğursunlar inşallah Şeniz

yarencim canım darısı başınıza inşşşşşş sağlıkla kurtulacaksınız
skerim seninde günün belli olmuş hayırlısı olsun
ridacım sende biliyom normal çok istiyodun ama hayırlısı olsun korkmayın kızlr sezeryandan gerçektende konforlu bir ameliyat tabii ki sonradan acılar var ama bunada şükür
mercencım sen napıyıon kayrayla
betülcüm ebrucum kardelencim sizdende artık güzel haberler bekliyorum
yarencim yasemin sizinde inş istediğiniz tarihte kavuşursunuz bebişlerinize
bizim duruumuz çok fene kızlar çok ağlıyo çok emiyo sürekli onla ilgileniyorum sizi unuttuğumu sanmayın dualrım sizlere bol bol dua ediyorum
sizi çok öpüyorum

şekercim canım ben de bugün kontrole gittim. sezaryene daha yakın olduğumu söyledi pelvisin sınırda olması nedeniyle..istersen sezaryen günü vereyim dedi korktum. sonuna kadar beklemek istediğimi söyledim..hiç birşey bizim istediğimiz gibi olmaya bilir ama bebişlerimizin ve bizim sağlıklı bir şekilde bu durumu sonlandırmamız için ne hakkımızda hayırlısıysa o olsun..kaçış yok malesef bu bebişlerin dünyaya teşrifine vesile anneler bizleriz..

haklısın canım kaçış yok. benim sezeryanı kabul etme sebebim daha çok bu kasılmalar. kasılmalarım son günlerde çok arttı. sancı dayokki açılma olsun. beklemek istemedim artık. hepimizin hakkında hayırlısı neyse o olsun

kızlar nihayet merhabaaaaa!!!
pztesi doğum yaptım. e ancak fırsat bulabildim oğluşumuz, ziyaretçiler ve bu tempodan.. ve girdim:))
son dk. spinal sezeryane karar vrdik. doğumumda ayıktım. hemen yanıma verdiler minnoşumuzu. çok manyak bi duygu:) iyi ki de bu yöntem tercih etmişim. narkozla kendine gelene kadaarr...
kameraya da çektiler doğumu sağolsun ameliyat ekibi.. :teytey: çok süper görüntüler ve anılar.. doğum yapan ve yapacak olan tüm arkadaşların Allah yardımcısı olsun.

sağlığım iyi çok şükür.. zaten loğusalığımı yaşayamadım diyebilirim :KK43: yani hiç yatamadım o hastanede bir gün yatmanın dışında.. eve geldiğimizden beri ayaktayım.. çok stresli geçti ama gelen giden.. bizi minnoşumuzdan çok bu yoğun tempo yordu..
ve her kafadan bir ses çıkması..
bugün nihayrt eşim ben ve bebişimiz tek kalabildik de sakin bir gün geçti. yarın da ben mümkün olduğunca yatıp dinlencem bebişimizi alcam yanıma.
sonra ayrıntılı yazarım. şimdi bebişimizle ilgilencem.
hepinize sevgilera.s.

pztesi doğum yaptım. e ancak fırsat bulabildim oğluşumuz, ziyaretçiler ve bu tempodan.. ve girdim:))
son dk. spinal sezeryane karar vrdik. doğumumda ayıktım. hemen yanıma verdiler minnoşumuzu. çok manyak bi duygu:) iyi ki de bu yöntem tercih etmişim. narkozla kendine gelene kadaarr...
kameraya da çektiler doğumu sağolsun ameliyat ekibi.. :teytey: çok süper görüntüler ve anılar.. doğum yapan ve yapacak olan tüm arkadaşların Allah yardımcısı olsun.

sağlığım iyi çok şükür.. zaten loğusalığımı yaşayamadım diyebilirim :KK43: yani hiç yatamadım o hastanede bir gün yatmanın dışında.. eve geldiğimizden beri ayaktayım.. çok stresli geçti ama gelen giden.. bizi minnoşumuzdan çok bu yoğun tempo yordu..
bugün nihayrt eşim ben ve bebişimiz tek kalabildik de sakin bir gün geçti. yarın da ben mümkün olduğunca yatıp dinlencem bebişimizi alcam yanıma.
hepinize sevgilera.s.

Allah analı babalı büyütsün.ne güzel bir duygudur:dance: benimde 1 haftam var umarım tüm hamişler bebeklerine sorunsuz bir şekilde kavuşur.

mercancığım iyiyiz çok şükür beklemedeyiz hala neyapalım. hepinizi doğurtup listeyi tamamlayıp doğuma öyle gidicem ben heraldetatlicadiarzu

hepinize sevgilera.s.

canım Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inş.

ama yorma kendini okadar acısı sonra çıkar ameliyatlısın sen yat aşşaya boşver gelen gideni yokmu yanında duranın. neyse bebişini öptüm Allaha emanet olun....

X