2 yaşındaki oğlum ve ben boşanmak isteyen eş

Kadın bence göze almış tek başına çocuk büyütmeyi ve yaşı geldiği için o riske girmis.
Şuan da şok yaşıyor boyle devam ederiz diye düşündü sanırım.

Kadın bence göze almış tek başına çocuk büyütmeyi ve yaşı geldiği için o riske girmis.
ha işte göze almış olması gerekir zaten

ama bu şok, göze almış diyeceğimiz birisi için fazla geldi bana açıkçası...

Iste bu yuzden ben karsiyim kardesim erkek milletinin g.tunu kaldirip altina benim binemedigim arabanin parasini vermeye!! Kim ne derse desin ..
Ay bu mesajın alnı olsa da öpsem başıma geldi yaşadım. Eşime bileziklerimi verdim hem de araba için sonra beni teyzeme götürmedi bir gün içime dert oldu ödemiyorum taksitleri ne yaparsan yap dedim.pişman oldu ama iş işten geçti.taksitleri ödeyemedi arabayı sattı zerre umrum olmadı arabayı sattığında gözleri dolmuştu. Ben ağlayacağım o ağlasın.

Bu alınan arabalar neden hep erkeklerim üzerine oluyor?
Kendi adına konuşayım “saflığımdan” araba kullanmaya cesaret edemediğimden halbuki kimler kimler kullanabiliyor

Kimse icin hic bisey yapmamayi ogrendim. En guzeli

Yapış canım yapış ,emeğine mucadelene saygı duymayan bir çırpıda seni gözden çıkaran kocaya yapış.Gitsin aldatsin,yesin içsin eve gelmesin ama çocuk bahane edilmeli gurur ayaklar altına alınmalı tabi evlilik demek kadınların çok fedakâr olduğu adam kovsada gitmediği ,ailesinin gönderdiği paraları kocaya yedirildiği pembe panjurlu minnoş pencerede koca yolu gözlenen ev demek....

Daha fazla böyle yaşamayın, ayrılın, kendinize bir hayat kurun. Aileyi falan fütursuzca işin içine katan adamdan da bir umudunuz olmasın, bugün olmasa, bir sonraki krizde boşanılır. Yazık değil mi size, bir adamın iki dudağının arasından çıkacaklara baka baka hayat mı geçer ?

Abiniz para pul konularında yanlış düşünüyor; kendinizi küçük düşürmekle ne alâkası var, tam aksine, benim baktığım yerden - illâ bir 'küçülmek' arayacaksak- savaşamayarak bırakıp çekilmek, küçülmektir. Mesele para değil ki, milyoner de olsanız mesele, hakkınız olanı çatır çatır geri alabilecek güçte olduğunuzu göstermek.

Ben olsam hemen iyi bir avukatın kapısını çalardım; araba satılacaksa da sizin denetiminizde satılır hakkınızı alacağınızdan emin olursunuz. Hakkınız olan kısmı bırakacaksınız da ne olacak. Kim bilir nerelerde kimlerle harcanacak o para. Yazık değil mi ?

Çocuklar, hele sizinki kadar küçük çocuklar, herşeye yetişkinlerden çok daha kolay adapte olurlar. Çocuğunuza en çok gereken şey, özgüvenli bir annenin oluşturacağı huzurlu güvenli ortam. Siz şu sarmaldan kendinizi bir kurtarsanız, aile de arkanızda, şahane bir hayat kurarsınız evlâdınızla.

Ben sizin taa yillar önceki bir konunuzu hatırlıyorum. Evliliğinizin ilk başında bu adam mı sizi terk etmişti siz mi evi terk etmiştiniz neydi. Adam hiç uzulmeden paylasim falan yapmaya devam ediyordu...

Ben sizin taa yillar önceki bir konunuzu hatırlıyorum. Evliliğinizin ilk başında bu adam mı sizi terk etmişti siz mi evi terk etmiştiniz neydi. Adam hiç uzulmeden paylasim falan yapmaya devam ediyordu...
Aynen yine ayrılalım falan filandı, bende tabi o zaman çocuk yok iş var aile arkamda çekip gitmiştim, şimdi yine çocuğu alıp gezmeye götürüyor umursamıyorum havasında paylaşım yapıyor

Aynen yine ayrılalım falan filandı, bende tabi o zaman çocuk yok iş var aile arkamda çekip gitmiştim, şimdi yine çocuğu alıp gezmeye götürüyor umursamıyorum havasında paylaşım yapıyor
Bak o kadar zaman geçmiş hala unutmadım o konunu. Aslında insanlar kendilerini belli ediyorlar ama ah biz kadınlar. Abinin arkanda durması çok güzel ama sen malını paranı buna bırakma sakın. Akıllı hareket et duygusal olma.

Biraz yorucu bir akşam oldu, bütün mesajlarınızı okuyorum, kendisine sordum arabayı kaça satıyorsun bana neden danışmıyorsun diye, neymiş ben demişim arabayı sat ben ev kuracağım diye, halbu ki ben ona ayrılalım dediğinde tamam açarsın davayı alırım bütün yasal haklarımı arabadan da alırım evimi kurarım çocuğumun geleceği o demiştim

Evet ben eskiden de sorunlar yaşadığım için içimde hep bi acabalarım yine terketmek ister mi düşünceleri vardı, oğlumu aslanlar gibi tek başıma büyütürüm sadece şuan çok küçük olduğu için babayada aşırı düşkün olduğu için korkularım var, bunları anlatmak istedim, hep görüyorum tek başına çocuk büyüten kadınların Zaman zaman yıpranıp ağladığını, zor sanırım yaşayıp göreceğiz

Yanlış anlaşılmak istemem ama eşiniz sizi ya hiç sevmemiş ya da bi şekilde sevgisi bitmiş ( neden niçin aramayın bazıları doyumsuz) Bakmış çocuk isteyen biri var, anaç da yapısı var maddi olarak da aileden iyi oluversin bari çocuğum demiş gibi. Ben bu adamın gözünün başkasında olduğunu düşünüyorum, bu tarz tipler maymun gibidir bir dalı tutmadan diğerini bırakmaz. Nerden mi biliyorum benim oğlumun babasından. 2. Eşini de bu şekilde aldattı tıpkı benim gibi. Ancak şöyle bir fark var 2. Eşi benim neler yaşadığımı 3 aylık bebe ile neler çektiğimi biliyordu. Başına gelmez sandı. Safi salak mı desem aşk gözünü kör etmiş mi bilmiyorum ama bu tür adamlardan hayır gelmiyor. Evlatlarına hayırları yokki kime olsun. Şimdi 2 yi aldattığı ile beraber 3 senedir de.

hiç arkadaşı olmaması bana garip geldi. normalde blöf yapıyor diyecektim ama arabayı satmak için ilana koyması kafasında planları çoktan kurmuş olduğunu gösteriyor.
Aşırı agresif ve sinirli acaip parlıyor, tabi arkadaşı var iş arkadaşı mahalleden arkadaşları falan ama öyle dostu yoktur, biri arayıpta dertleşsin tada biyere çağırsın görmedim, buna sebepte beni gösterir sen beni hiç biryere göndermiyorsun diye artık kimse beni çağırmıyor der, halbuki ben ona bebek uyuduktan sonra istediğin yere yada o seni görmeden istediğin yere gidebilirsin derim, ama bizim ki babası evden çıktığını görsün kıyametler kopuyor, bencede planlı, kendisine sordum bu akşam yarsını sana vereceğim dedi, bırak onu mahkeme karar versin dedim

Ya çok üzüldüm sizede, nasıl oldu zor mu çocukla tek başınıza basıl başardınız bana yardımcı olur musunuz

5 liram olsa yine bırakmam. Hiç abinize uyup gurur yapmaya kalkmayın. Hakkınız olan parayı alın kendinize çocuğunuza yeni yaşam kurarken çatır çatır harcayın. Bunun içinde o adama güvenmeyin satar yarısını vermez ortada açılmış dava yok alamazsınız hakkınızı. Gidin bir avukata danışın arabaya şerh koydurun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…