Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ya okudumda kızlar dün ne kadar kotu bi persembeymiş bence kesin grubumuza nazar degdi ( bende dün yasadıklarımdan sonra hiçbiseye canımı sıkmamaya karar werdim hersey üstüste gelsede düşüncek daha önemli biseyim war oda KıLO VERMEK...

2. TAKIM **106 ETAP**
singing kettle (72.7/72.7/0/0%)
handemi (69.7/68.7/1.0/1.43%)
bahar_0186 (65.5/65.2/03/0.45%)
EN-FUR-TU(72.8/72.6/0.2/%0.27)
Silviya (81.0///%)
megilara( 66.9 /66.2/0.7/1.047%)
moonserose0 (58.0/58.0/0.0/%0)
REYHANSX(77.7///%)yeni üye
l.i.l.y(63.0/61.4/1.6/%2.54)yeni üye
nalansu09(80/77/3.0/%3.75)yeni üye
kontesss(61/60.5/0.5/%0.81)yeni üye
2. TAKIM TOPLAM KİLO (////%)

benim yaptığım bir yanlışlık yüzünden bahar listede yoktu.onu düzeltmek istedim inşaallah olmuştur...

l.i.l.y;7139565]ya okudumda kızlar dün ne kadar kotu bi persembeymiş bence kesin grubumuza nazar degdi ( bende dün yasadıklarımdan sonra hiçbiseye canımı sıkmamaya karar werdim hersey üstüste gelsede düşüncek daha önemli biseyim war oda KİLO VERMEK...

lily cim, neler yaşadığını tabii bilmiyorum ancak, bak zaten kilon fazla değil, hedefine de yaklaşmışsın.
ne güzel darısı başımıza di mi?

sevgilerr

selamlar kızlar çok acelem var hemen listeyi düzeltip yazdım.ama reyhan eksik.oda uğrar sanırım.ben oğluşumla birazdan arkadaşa çıkacağım.yürüyerek gidecem uzak ama olsun.dünki hezimetten sonra ne kadar yorulsam azdır bana.ceza olsun.ölçülerimide gelince eklerim.silvişim uyarıyı büyük yazıyla yazman iyi olmuş canım.yeni arkadaşlarımız okumalılar.ben karara defteri sayfasını sık kulanılanlara ekledim.her perşembe ordan açıp bakıyorum hesaplamayı nasıl yapayım diye.nedense her hafta unutuyorum ya.halbuki ne kolay.kontescim yapmamıştı ben hallettim onun yerine ama inşallah doğrudur.
hepinize mutlu günler kızlar.handemicim ve lilicim tebrikler güzel kilo vermişinizde lilinin fazla gibi geldi gözüme yada kıskançlık damarım mı çatladı nedir?aman sağlığınızdan olmayın kilo verirken lütfen.lilicim geçmiş olsun canım.
artık kalkmam lazım.hepinizi öpüyorum.görüşmek üzere...

cnm bu kilolar benim son 1 haftada fln aldıgım kilolardı 60 dan sonrası benim için eziyet olucak mesela 60 dan sonrası oturmus kilom:)) bi mesajda yazmıstım asıl su anda benim hawalara ucacagım kilom 59 cunku baya zamandır goremiyorum o kiloları (

canım cok rahatsız edici bi kilom yok aslında evet ama sağlıklı hissetmiyorum kendimi ve yeme alıskanlıgım o kadar kötüye gidiyodu ki.. hayatımın hiç bi döneminde öglen cok kacırdım aksam dikkat ediim,1 kilo almısım bu aralar yediklerime özen gösteriim diebilen bi insan olmadım dolayısıyla kilolar üstüste bindide bindi:)) simdi kilo vermekten ziyade beslenme alıskanlıgımı degiştiriyorum buna calısıyorum en azından sizlerinde destegiyle:))

cnm kaçmak asla yok hem bildirim yapıp yapmıcamdan emin diildim hemde problemli bi gündü.. azmine hayran kaldım ve kesinlikle destekliyorum seni.. erkeklerin bu herseyi bilirim ben en iisini yaparım tavırlarına sinir oluyroum zaten bilgisayarmıs,araba kullanmakmıs,elektronikmiş böle seyler soz konusu olunca bizi vasıfsız sanıyolar.. aslında belkide kötü bilgisayarcına teşekkür etmek gerek.. hayatta hiçbirsey tesaduf diil çunku ben buna inanıyorumm.. basarılarının dewamını diliyorum we cok opuyorum seniii

selam hanımlar sabah kahvaltısında 1 domates 2 dilim etimek 3 dilim kaşar 1 bardak çay çtim.bir su bardagı maydanozlu lahana suyu içtim o kadar .gerçektende lily gibi bende kilo bilgimlerini vercemizi bilmiyodum listede adımı gördüm ama bilemedim işte ..hadi görüşmaek üzere kızlar arkadaşlara öglene kısır yapcama söz verdim onu halledim ..öptüm sizi bby

kızlar ne güzel kilolar vermişsiniz kutlarım hepinizi.
en kısa zamanda kilo kayıpları görebilirim bende inşallah.
silvişim ben daha önce okumuştum ve aklımda kalan mekik çekmenin kalori yakma açısından pek bir faydasının olmadığı şeklinde idi.bende bu konuda özürlü olduğum için yürüyüş en iyisi benim için diye düşünmüştüm. yanlış hatırlıyo olabilirmiyim?bir kez daha okurum ilk fırsatta.

evet liilycim ya benimde 75 den sonrasını vermem çok zor oluyor benide herade bi 67 -68 havalara çıkartır .işallah ya kızlar ben kilo vermekten başka hiçbirşey düşünemez hale geldim ya .aslında böyle olmak pek hoşuma gitmiyor bi aynı lilly gibi beslenme düzenimi degiştirebilsem yetecek bana çünkü ben bazen doydugum halde hala yiyor buluyordum kendimi yani tıka basa neyse derdim ..ve çok sinir oluyodum .ama şimd,i rutin şeyler .dün eşim alışveriş yapmış 1 poşette çocukların çikolataları ıvır zıvırları ötekinde kendisine hafta sonu keyfi için kola cips bilimum bisküvi çeşitleri benim poşet 5 paket etimek 4 bag semiz otu 5 adet maydanoz 1 tane lahana bu nedir be dedim ben nasıl diyet yapcam sizin aranızda ama yapmam lazım etrafımdaki o kendini bilmişlere 'sen zayıflayamassın senin kemiklerin iri zayıflasanda iri görünürsün ' diyenlere bi kapak şart oldu ...of kızlar ya yine yeniden sinirlerim bozuldu ama sizinle allah izin verirse bu kez başaracagım ..sizi çoookk öptüm kızlar see you:lepi::lepi::lepi::lepi:

tamam nalansu,
aynen hadi göster kendini.inan başaracaksın. bak neleri başarmışsın bunumu başaramıyacaksın. ancak bizlerin sorunu zaten kendimizi frenliyememek.vites küçültüyoruz ama tekrarlamamak için yeme alışkanlığına dönüştürmek gerekiyor. biliyorumda uygulamada hatalarım var. yani pratiğim eksik.
bu sefer başaracağım. verdiğimde az değil bende 83 le karar vermiştim ve bugün burdayım. daha fazlasını yapmam öncelikle kendim,sonrasında sevdiklerim ,sonundada beni çekemiyenler içinmirmirmirmir

2.TAKIM **106.Etap**
singing kettle (72.7/ 72.7/ 0.0/ 0.00%)
handemi (69.7/ 68.7/ 1.0/ 1.43%)
bahar_0186( 65.5/ 65.2/ 0.3/ 0.46%)
EN-FUR-TU (72.8/ 72.6/ 0.2/ 0.27%)
Silviya (81.0/ 80.5/ 0.5/ 0.62%)
megilara (66.9/ 66.2/ 0.7 /1.05%)
moonserose0( 58.0/ 58.0/ 0.0/ 0.00%)
l.i.i.y (63.0 /61.4/ 1.6/ 2.54%)yeni üye
nalansu09 (80.0/ 77.0/ 3.0 3.75%)yeni üye
kontesss (61.0/ 60.5/ 0.5/ 0.82%)yeni üye
2.TAKIM TOPLAM KİLO (690.6 /682.8 /7.8 /1.13%)

benimde kilo wermek istediimi duyanlar zayıflık sana yakısmaz diolar gıcık oluyorum..anneminde gün sezonu ewe girilmiyo bide maalesef tatlı kısmından ben sorumluyumdur yapıp yememek cok koyucak ama yapıcak bisey yok bugune kadar yediklerimize saymalıyız.. ben bu kararlılıkla tahonez die bisey war bilmiyorum duydunuz mu onu bırakmıs insanım zor koptuk ama farklı dünyaların insanlarıyız senin işinde cok zor canım ewe o kadar abur cubur girip gözünün önünden gecerken ama ben inanıyorum ki zayıfladıkca daha da hırslanıcaz we gözümüz bile gormucek:)) ben silviya nın yazısından dolayı onumde ltlerce kola tuketilmesine ragmen bi yudum içmedim o gunden beri cok caydırıcı oldu gercekten.. bu tip paylasımlar inanılmaz yararlı bende bi kitap wardı bulabilsem ondan kahve ile ilgili olanları yazıcam da size yok birine werdim heralde.. bi arastırma lazım..:sm_cool:

cnm kusura bakma bu ara iice bosladım sayfaı...spacem de uykusuz beklemis yeni gordum...
bildiriminiz dogru fakat nalansu da verdiği kilo ile yüzdesi arasına bi / koy olur mu:)a.s.

12.TAKIM **106. ETAP **
baby_nurse (64,5 / 64,5 / 0 / 0% )
sbnmcsm (68,1/ 67,3 / 0,8 / 1,17% )
_demet_ (71 / 70 / 1 / 1,41% )
obur (71/ 71 / 0 / 0% )
sunbul (62,2 / 61,7 / 0,5 / 0,80% )
Bendiyom (67,5/ 67,3/ 0,2/ 0,30% )
Gkcn ( 54,5/ 0 / 0 / 0% )
Fiyuce (60,3/ 60,3/0 /0 % )
Saliha_ (61/ 59,7 / 1,3/ 2,13% )
Ozzdenn (87,2/ 85,8 / 1,4 / 1,61% )
12.TAKIM TOPLAM KİLO (667,3 /662,1 / 5,2/ 0,78%)

kontrole getirdim bizim listeyiyerimseniben
:1hug:a.s.

kızlar bugunku yediklerim

sabah: 1 kase çorba yrm dilim ekmek

ara: 2 adet diyet biskuvi,yeşil çay

öğle: semizotu salatası,az yağlı peynirli poğaca

ara:meyveli yogurt

aksam: bilmiyorumm bildiririm ilerleyen saatlerde

7 bardak su 2 kupa çay...

optum hepinizi çıkıyorum ben :)) yasasın hafta sonuuuuuu derken biri aradı 6 ya kadar onu beklemem lazım((

Son düzenleme:
kızlar bugunku yediklerim

sabah: 1 kase çorba yrm dilim ekmek

ara: 2 adet diyet biskuvi,yeşil çay

öğle: semizotu salatası,az yağlı peynirli poğaca

ara:meyveli yogurt

aksam: bilmiyorumm bildiririm ilerleyen saatlerde

7 bardak su 2 kupa çay...

optum hepinizi çıkıyorum ben :)) yasasın hafta sonuuuuuu derken biri aradı 6 ya kadar onu beklemem lazım((kötükedihüso

evet silviacım ölçülerimi bildiriyorum gözünüz gönlünüz açılsın biraz
bel:84
karın:102
baldır:56
kalça:105

ve yediklerim

öglen: yok
ara:bi kase yogurt 2 dilim etimek 3 kaşık kısır

akşama daha çok var :)) şimdilik bu kadar yedim
kızlar yaz temizligi derdindeyim biraz geç kaldım bu sene ama arada gelip bakıyopm sayfamıza şimdi eşimle beraber oturdugumuz odayı boyuyoz şimdi yapalımda bari hafta sonumuz ziyan olmasın dedik kollarım kırıldı ya ..ölçülerim nasıl kızlar ..banu alkan gibiyim dimi 90-60-90- ..ayva göbegimde var ohhhh verecez verecez kızlar gidecekler toptan bu kilocuklarımız hadi şimdilik u kadar canlar sonra gelirim yine ..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…