Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

silviş,
sanırım dikkatinizden kaçti lily nin kilosu kaça düşmüş görünmüyor.
en kötü durumda benim birde moon var. veremeyen.
silviş . kutlarım seni sözünü tutuyorsun.
haftada yarım kilo.

uffffffffff ufffffffffben ne yapacağpım

slm arkadaşlar.. gördüğüm kadarıyla herkes güzelce kilosunu veriyor. süpersiniz ne diyeyim.
ya yorgunluktan yazamıyorum bile. spordan geliyorum 3 saat spor yaptık. ayaklarım çok ağrıdı ama geçen güne göre iyiyim daha az acı hissediyorum. bakalım 1 ay sonra etkisi ne olacak ne kadar inceleceğim.

bugün nasıl kötü oldum anlatamam. arkadaşlar karşımda hamburger, kebap yediler ben dayandım. o kadar spor yapıyorum boşa veremem. bu işi başaracağız başka yolu yok!!!
yediklerime gelince;
sabah; klasik kahvaltı
ara yok
öğle; yarım paket tuzlu bisküvi ( ya hep fast food türü yiyecekler vardı mecbur kaldım)
akşam; 2 parça tavuk, 3 kaşık pilav salata
gece; meyve ve süt
kusura bakmayın şu kota işini aşınca hergün düzenli yazmaya başlayacağım. hepinizi öpüyorum. iyi akşamlar iyi hafta sonları..

uzun bir aradan sonra takımımız birincilik aldı.hepinize teşekkürler. ayrıca nalansu09 bireysel sıralamada 1. oldu. tebrik ediyorum :hooray:

nalansu canım şidmi sana küçük bi görev düşüyo. bu 3 kg nasıl verdiğini neler yaptığını paylaşman gerekiyo. sanıırm yazman gereken topik cuma yarışması üyelerinin paylaşım alanı. onu bi net öğrenyim daha sonra sende mesajını eklersin olur mu? tekrar tebrikler.

kızlar diğer mesajlara daha bakamadım.onlarıda okuyu daha sonra yanıtlıycam.şidmilik kalmam gerke görüşmek üzere...

Kardeş takımcım hem takım hem bireyselde aldığınız birincilikleri kutlarım arkadaşlarım. ınşallah bu şekilde devam edersiniz. Kocaman tebrikler size 12. takımdan a.s.

ooo tebrik ederim nalansu bireyselde 1. olmuşsun.harika.takımımızda 1. olmuş ooohhh yaşasın.keşke hepimiz 500 gr. verseydikte göreydiler takım azmi neymiş.darısı gelecek haftanın başına inşaallah.
cuma günü neler yedim:
sabah :sosisli omlet vardı dayanamayıp 2 çatal aldım.domates vede salatalık
ara :kahvaltıdan kalan domates vede salatalık
öğle :1 dilim kek.2 kaşık patates slaatası
ara :yok
akşam :2 kaşık pilav,4 kaşık etsiz patates yemeği.salata
suyumu içtim.sabahta pilatesimi yaptım.ama maalesef öğlen gelip yazdığım gibi yürüyüşümü yapamadım.eşim beni bıraktı yine eve o getirdi.

sabahları yürüyüşe gitme fikride maalesef bu sabah için olamadı.çünkü oğlum gece 1,30 civarı yattı.bende uykusuna düşkün biri olarak yürüyüşü uykuma feda ettim.ama yarın sabah inşaallah giderim.
hepinize mutlu haftasonları.benmde ütüm var.onları bitireyim.

megicim ve silviacım nasıl zayıfladıgımı anlatmamı istemişşiniz evet kızlar ben her diyete başladıgımda ilk 10 gün içerisinde hızla veriyorum daha sonra haftada 1 kiloya düşüyorum sanırım bu 3 kilolun öncelikli sebebi düzenli olarak hiç yapamayacagım yogun günümde bile 5 dakikalıgına bile spor yapmam ve bol miktarda sıvı tüketmem .sudan hariç olarak yag yakma ve metebolizma hızlandırma amaçlı sıvılarıda tükettim .mesela sabah kalktıgımda ilk işim lahana ve maydanoz suyumu küçük bi tencerede kaynatıp onu yatana kadar tüketiyorum ve ayrıca her sabah ,öglen ve yatarken iki elim kanda bile olsa mutlaka elma sirkeli ballı ılık suyumu içiyorum .elma sirkesini canım istemesse ona eşdegerde olan limonlu ballı ılık suyumu içiyorum ve tabi yiyeceklerimede dikkat ettim ,gün içerisinde aldıgım kalori miktarını mutlaka spor yaparak geri verdim .bi görseniz küçük bi not defterim var hep kalori hesaplarıyla dolu .bu 10 gün içerisinde direkt olarak yag vücaduma hiç girmedi desem dogrudur yani .ay yürüyüşü dedigim spor aleti zaten zayıflamak için birebir gerçekten kızlar her yeriniz çalışıyor ve hiç yormuyor insanı en güzel yanıda bu zaten yoruldugunuzu hiç hissetmeden çalışıyorsunuz ben koşu bandımdan daha çok buna bindim .yani kilo vermemi önce ay yürüşüme sonra sıvı alımıma ve daha sonrada yediklerime borçluyum .öyle bi diyet lisesine başvurmadım bu sefer digerlerinden farklı olarak kendi listemi kendim hazırladım ama eminim bundan sonra kilom hafata bire düşecek çünkü bu 10 gün vücudumdaki suyu attım .birincide olmuşuz kızlar ayyy çok sevindim inanın bizde buazim varken daha çoookk seviniriz ..allahın izniyle sizinle beraber 65 i görecem hep beraber ideal kilolarıma kavuşacagımıza inanıyorum bir kez daha ve yine hepinizi şimdi daha çok seviyorum ..çok iyi geldi bu birincilik olayı ya bravo bize kızlar ..herkesi çooookkk ama çooookkk öptüm ..bi sabah olsada yazışşak yaa ..:emir_bebek::lepi:

:emir_bebek::eek:turkbayragibhihoyyytzemuszemusopuyorumnanaktan:bbo::lepi::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

nalansu tebrikler cnm.. takımımıza da tabii ama artık daha dikkatli olmalıyız bu adı korumalıyızz çok optum hepiniziiii

ay canım teşekkür ederim bencede daha dikkali olmalıyız bundan sonrada daha çok dikkat edicem işallh ya çok sevindim bea şimdi uyuyamamda ben halbuki okadar yorgunumki bütün gün temizlik yaptım ..neyse canım hadi çok öptüm bby

nalansu tebrikler cnm.. takımımıza da tabii ama artık daha dikkatli olmalıyız bu adı korumalıyızz çok optum hepiniziiii

lilly cim bugün yolladıgın mesajlar hep iki tane geliyor canım bi arızamı var pc de..

günaydın hatunlar nasılsınız? ben üzüntünün ve yolun yorgunluğunu hala atamadığım için üstümden dayak yemiş gibiyim bugün. dün işlerimde çok yoğundu eve 8,30 da gittim ve soor yapamadım.

dünki yediklerim ;
sabah; yoldan direk işe geldim ve 10,30 gibi 1 adet poğaça yedim
öğlen; ızgara köfte
akşam: 1 tas tavuk çorbası

kilo veren arkadaşları tebrik ederim herkese kolaylıklar dilerim

tebrikler arkadaşlar birinci olmuşuz daha doğrusu olmuşsunuz:dance: malsefe bizim çok az katkımız oldu. inş. bu hafta herkes kilo vermeyi başarırda birinciliklerimiz daim olur.
NALANSU senide tebrik ederim canım.süpersin. önerilerini bende yapmaya çalışacağım.

kızlar spor yapmak insanı inanılmaz etkiliyor. bugün okadar dinç uyandımki anlatamam. kendimi 10 yaşında gibi hissediyorum. yani; bombayım bomba:lepi:
ben tekrar uğrarım hepinizi öpüyorum. hoşçakalınnnopuyorumnanaktan

günaydın arkadaşlar bugün okadar yorgun uyandımki kolumu kıpırdatacak hal kalmamış .dün ki temizligin yorgunlugu hep .arkadaşlar bugün biraz üzgünüm annem in biraz saglık problemi var ve bugün umre topraklarında ablalarım ve yigenlerimle birlikte işallah başına bişey gelmeden döner .yedilerime gelince domates salatalık bir demet maydanoz 3 dilim etimek ama yorgunluktan olsa gerek kendimi inanılmaz aç hisssediyorum birazdan bir kase yogurt yicem .şimdilik hoşçakalın kızlar ..öpüyorum hepinizi..bu arada baharcım teşekkür ederim canım e o kadar aç kaldık hepimiz. birincilik hakkımız dimi canım var gücümüzle spora devam ..bby

merhabalr canlarım
mooncum ben sanırım atlamışım ,sen üzüntümden yazmışsın.ne oldu ki?sağlık problemi falan mı?
nalansu anneciğin kutsal topraklarda imiş.ayyy çok kıskandım şimid.ama benmde tek hayalim genç yaşta gitmek rabbim nasip eder inş. merak etme annene allah şifa verecektir.en kutsal yerde o şu anda.aman bizlere dua etsin.sende yorulmuşsun dün demek ki acısı çıkıyor.insan işe başlayınca ha bunuda yapayım şunuda yapayım derken yorgunluğunu anlamıyor ama uyuyunca çıkıyor acısı.yavaş yavaş yap sende canım.
bende oğluşumu uyuttum şimdi pilatesimi yapacağım.o uyanık olunca tam bir kabus oluyor pilates.üstüme çıkıyor zıplıyor.bazen ağlamaklı oluyorum vallahi yeteeeer nedir bende vazgeç diye.ama oyun oynuyorum sanıyor herhalde.

en -fur-tu cuğum cenazem vardı yazmıştım ama okuyamadın sanırım. memlekete gidip geldim bu arada cenaze dolayısıyla.insan üzgün olduğum zaman ne yemek yemek istiyorum nede dinlenmek,biraz tuhafım bu konuda kendimi işe veriyorum ki özelimi rahatlıkla atlatayım.dün sporda yapamadım yapmakda canım istemiyordu hiç zaten.plates yapmayı çok istiyor ve merak ediyorum ama birtürlü fırsat bulamadım.gerçi sende yaramaz oğluşundan fırsat bulamamışsın

en -fur-tu cuğum cenazem vardı yazmıştım ama okuyamadın sanırım. memlekete gidip geldim bu arada cenaze dolayısıyla.insan üzgün olduğum zaman ne yemek yemek istiyorum nede dinlenmek,biraz tuhafım bu konuda kendimi işe veriyorum ki özelimi rahatlıkla atlatayım.dün sporda yapamadım yapmakda canım istemiyordu hiç zaten.plates yapmayı çok istiyor ve merak ediyorum ama birtürlü fırsat bulamadım.gerçi sende yaramaz oğluşundan fırsat bulamamışsın

canım başın sagolsun inan görmedim ben kim vafat etti .üzülme güzelim ya bu şeyde bide spor mu yapacan sıkma endini yavaş yavaş işallh .çok öptüm bby

canım başın sagolsun inan görmedim ben kim vafat etti .üzülme güzelim ya bu şeyde bide spor mu yapacan sıkma endini yavaş yavaş işallh .çok öptüm bby

olur hayatım böyle şeyler sorun değil sağolasın,dayımın eşini kaybettik ,kanserdi. hem genç yaşda ölüm hem de ailemden herkesin kanserden ölmesi yıkıyor insanı ister istemez. birazda bunu bildiğim için kendime genç yaşda iyi bakmak ve sağlıklı beslenmek istiyorum....

X