Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ayy ya bugun girdim girdim ciktim birturlu yazmak nasip olmadi kizlarr
dunku yediklerimi once bir hatirlayayim
sabah
shakerimi ictim
arada badem yedim
su cay
oglen
makarna yedim bir tabakk( cocuklar yemediler begenmediler sanirim hepsini ben yedim)
aksam
bi kase yogurt yedim
shakerimi citim
gun boyunca 2lt su ictim
hi birde kacak olarakk maalesef kurabiye yedim benim arkadaslar bunu gormesin yin ekurabiye canavari cikti ortaya derlerr
mekikte bacilar gecen gun cektim ya benim belimde sorun var sabah cok fena bel agrisiyla uyandim oyuzden cekemedim bugunde zorlayacam kendimi ya bakalim

posicim ya sen bu isi cok sevdin bakiyomda hic gozunden kacirmiyonn anam listee azailimi desek sana nedirr korkar oldum valla
hii bu arada akrep sana gelirde bana kirmizi vermeni soylerse sakin ona bakmaa sekerim oldumu seni bana karsi kiskirtacakta kendisi kitap felan okumuyom diyee
gerci bu seferde kirmizi aldik ama o kurabiyeden kurabiyenin cani sagolsun

kııs napmışın pilav :1no2: börek :1no2: baklava :1no2:

kızlar rejimdeyim demeyin anacıım...sindirim sisteminiz hassaslaşmış sindiremiyosunuz..doktorunuz da yasaklamış olsun..bizim kurallara uymayanlar için yasak diyiverin gitsin..dr tahlil yapıcak tekrar değerlerin düşmesi lazım..düşmezse sorun büyür dedi diyin..
ayyy doktor da benim :roflol: :roflol: tahlillerde kırmızı kartlarınız :roflol: :roflol: ehh sorun büyümesi de cıss şeyleri yedikçe büyüyen göbüşleriniziiiz :roflol: :roflol: :roflol:

toktorumm benim tahlillerde kirmizi cikti ne onersinizz acebe:uhm:

Son düzenleme:

olduu canım olduuu görürsem söylerimm aklinialirimsmile bayanssulusmile

günaydın nesliii..sen nasılsın bakalım..tartın ne gösteriyor :jeyyar:
.

gor bence sekerimm ye sen azicik kendin egel

bacim benim tarti bozuk sanirim yerinden oynemiyor bir turluu

:1shok: :1shok: :1shok: kurabiyeeee :1shok: kurabiye yemiişşşş :1shok: ayyy sonunda :lepi: ne mutluyum ya rabbim yok böyle bişiii yağımdan yağ gitti şimdiii hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :teytey: :dance:

haaaa unutmuştum ben....posiii kuşum sen şu matmazele hemen ver kırmızısını..
arkedeş kitabım yok diyo ya.. kıs kuranı varmış evde ve okumuyomuşş..ver kırmızı..
kitabım yok diyen arkedeşler dua kitabınız damı yok..okuyun yazın buraya hangi duayı okuduğunuzu hem hepimiz de sebepleniriz..hadi bakiim kuzucuklar okumaya başlayın

kıs senin belinde ne varki:uhm: ayy fıtık felan varsa zorlama belini.onun yerine namas kılarsın üstüne de okudunmu kuranı kırmızı almaktan kurtulursun şekeeryerimseniben

selam kızlar

kaçamak yapmamak için kendimi çok zor tutuyorum
moralim çok bozuk az önce aile içi tartışma yaşadık aralarda küslükler oluştu benimde moralim bozulunca canım tatlı şeyler çeker
imdaatt yardım edin bana
kızlar işin şakası nolur benim için dua edin hiç bir işimiz doğru gitmiyo allah yardımcımız olsun
inanın çok yıpranıyorum malum moral olmayınca diyette çok zor oluyo
şu an ütü yapıyorum ütü bitsin mutfağı toplucam bu gün fazla işim yok işim bitincede
bi apdest alıp namaz kılıp yasin okurum
sizde dua edin eşimin işlerinin yolunda gitmesi için

aslında bazen burda sizi üzdüğümü düşünüp vicdan azabı çekiyorum neşeli olmalıyımki sizleride motive edim ama olmuyo hiç bir şey yolunda gitmiyo
sizin şevkinizi kırıyosam özür dilerim hakkınızı helal edin

inşallah bu sıkıntılar geçince bende neşeli ve mutlu olucam ve mutluluğumu size yansıtıp sizleride mutlu edicem

toktorumm benim tahlillerde kirmizi cikti ne onersinizz acebe:uhm:
doksanüüüüüüüüüüüüüüüüüçç lülülülülülü laelaelaelaelae
gor bence sekerimm ye sen azicik kendin egel

bacim benim tarti bozuk sanirim yerinden oynemiyor bir turluu

belli zaten çizelgedeki at hiç ilerlemiyor :roflol: :roflol: :roflol:

canım benim o nasıl söz..bizi hiç üzmüyosun..biz ne için burdayız..bugün seni teselli ederiz..yarın sen bizi teselli edersin..sonuçta herşey biz insanlar için..
tatlım Allah yardımcın olsun..imtihanın epey çetin..
Allah kabul etsin.yasin suresi rahatlatır yüreğini sonuçta kuranın kalbidir yasin..
kuşuum yatsı namazından sonra vakıa suresi oku ve devam ettir..hayatında değişen güzelliklere sen bile inanamicaksın..sen sabırla devam et şeker..mükafatı sana çabuk ulaşıcaktır eminim.yeterki Allaha sığın.Allaha güven..Allah kendisine sığınanları mahrum etmez inşallah..

merhaba kizlar,

biz yusufla 1 saat yürüdük geldik

bi de bi kilo mürdüm erigi aldim oturup hepsini yicem izin var mi akrep?

2.TAKIM SAĞLIKLI ÇITIR OLMAK İÇİN PİSBOĞAZIMIZDAN KURTULMA KARARLARI

bundan sonra kaçamak günlerimiz vardoğru duydunuz...kaçamak günleri..
cuma-cumartesi-pazar günleri akşam 6:00 ya kadar istediğimizi yiyebiliriz..ama kesinlikle 18:00 sonrası bişey yenmicek..

pazartesi sabahı kaçamaklar bitiyor...acaip dikkatli yeme düzeni başlıyor..

düzenimiz:
sabah kral (kaçamaksız)ekmek iki dilimi geçmicek,bal yok,reçel yok,tereyağı yok

öğle memur (kaçamaksız)ekmek iki dilimi geçmicek,pilav sadece bir kaşık,pilav yada çorba varsa ekmek yok tercih yapılacak,kızartma yok,tatlı yok..

akşam fakir (kaçamaksız)-sadece üç kaşık ve tek çeşit-pilav yok,makarna yok,tatlı yok,çerez yok,ekmek yok,bulgur ve bulgur işleri yok,hamur işleri yok,kızartma yok..

akşam yemek saati en geç saat 20:00 de bitmiş olucak arkadaşlar..20:00 sonrası yemek ve benzeri şeyler yok..erken yatıcaksak bu saat daha erken..yatmadan en az üç saat önce yemek yenmiş olucak..

gün içinde iki bardak süt ve iki kase yoğurt şart...

meyve yemeklerden üç saat sonra...yemekle birlikte yenmicek..sabah kalkarkalkmaz bir porsiyon meyve (kabızlık çekmemek için15-20 dk sonra kahvaltı yapabilirsiniz..

süper spor başlıyor..yürüyüş başlıyor..en az 30 dk yürüyüş.en az yarım saat aerobik veya benzeri hareket mesela ev temizliği ama büyük çapta olanı..veee olmazsa olmazımız hepimizin göbüşü var günde en az 50 mekik..

3 litre su ve bitki çayları ..gün içinde birkaç çeşit bitki çaylarından içiyoruz ve yazıyoruz..

kilo almaca yok yani cuma kilo bildiriminde artı kiloyla geleni yakarım buna ben de dahil
ve zaten bundan sonra kilo alanlar tüm takımlara yazıcak..
(ben açgözlü,pis boğazlı,koca göbekli iradesiz buyüzdende istediğim kıyafetleri giyemeyen bir şişkoyum.kilo olacağını bildiğim halde yedim ve .... kadar kilo aldım..bu hafta 2.takımın yüzkarasıyım..) dicek..

dolayısı ile bu saydığım kaçamak günlerinde yediğimiz kaçamaklar için üzülmeye gerek yok..stres yok yani...

veee şok diyet yok(bu özellikle ben ve benim gibi düşünenler içinbu aralar aklımdan çıkmıyor çünkü.geçici sevinçlere kapımıaz kapalı olsun..sonrası fazlasıyla hüsran çünkü

kitap arkadaşlar..kitap okiicaz..okuduğumuz kitabı burda paylaşalım..en azından aklımız yiyeceklerden uzak kalır...süper faydası olur emin olun..yazılın kütüphaneye..yada ayda bir kitap alın..vardır mutlaka etrafımıza okuyabileceğimiz kitap.midemizle birlikte ruhumuzu da doyurmak önemli (en güzeli namaz ve kur'an tabii).bbu denge hem kilo almamızı önler hem çocuklarımıza çevremize güzel örnek olur..yani kitap okumak da kurallardan..gün içinde 5 dk da olsa kitap şart..öğün ve sporlarımızı yazarken kitap okumayı da dk olarak yazıcaz arkadaşlar..

bunlar kesinlikle takım kuralıdır arkadaşlar..iste yapıcam..uyanlar uymayanlar listesi...
uymayanlar kırmızı alır o gün için..hafta içinde üç kere kırmızı alan arkadaşla yollarımızı ayırırız arkadaşlar..

04.10.2010 pazartesi start verdik.. hepimize hayırlı olsun

merhaba kizlar,

biz yusufla 1 saat yürüdük geldik

bi de bi kilo mürdüm erigi aldim oturup hepsini yicem izin var mi akrep?

kıs bir kilo eriğin hepsini nasıl yiicen.. :1shok: sen böl onu canım. bir porsiyon ye. en uygunu bu.mesela 5 yada 6 tane ye..hadi 7 olsun sırnaşık şey

hihh oldunmu mutluu ohh ne guzel at gobecikleri benim icinde at hanfendi

okurum kiz neden okumayimki sendee benimi kizdiriyonn 3lt su yu iciyokk demi ama geceleri wcden cikmiyom senin yuzunden insan azicik yumusak davranir

kiz benim belimde kayma var cocukken dusmusum sonrasindada dogumlarr daha da cok acmiss omuriliktee aralik var sekerim agir kaldirdigimda kendimi zorladigimda ayvayi yiyom anliyacagin

yavru kus biz senin adina uzuluyoruz ama burasi emin ol iyi gundede kotu gundede senin yaninda olacak dostlarla dolu
oyuzden sen kendini uzme herseyin ilaci zaman hersey duzelir sen yeterki sabirli ol

doksanüüüüüüüüüüüüüüüüüçç lülülülülülü laelaelaelaelae

belli zaten çizelgedeki at hiç ilerlemiyor :roflol: :roflol: :roflol:

he doksan uccc yok ya sen yanli sgormussun toktorr 63 olacakti oo yerimseniben
aman kilo cizelgesini kim duzeltecek inanki onu yapmaya bir useniyomki
onceden sadece kullanici panelini girip numarayi degistiriyorduk simdi o olmuyor bacim oyle iyi oluyordu

cekirdekleri saydim 12 tane yemisim bile. bilmiyorumkismile

Lolocum sikma canini olur böyle sikintilar önemli olan zor zamanlari birlikte asabilmek a.s.

Neslihancim, valla napiyim kalem kirildi bile emir büyük yerden senin cigköfte icin benim de helva icin kirmizi yedik :asigim:

vallaha neslihan kurandi duaydi, e hadi olmadi eve gelen tanitim brosürleri, üstünde yazi olan hersey olur a.s
ama maksat zihnen de zinde olmak ona göre bakarsin sen biseyler.

ayy ilahiii :roflol: :roflol: sen çok yaşa emii :roflol: eve gelen tanıtım broşürü öylemii :roflol: kıs iyide nesliye gelen broşürler fransızca olur şimdi okuyamaz onu da..:roflol: :roflol: neslii yine yırtamadın kuşum sen yine dediğimi yap en iyisi :roflol:

evetttttt gelelim bu güne bakalım kactane kırmızım olacak
KAHVALTIBİR ELMA BİR MANDALİN

ÖGLEN YEŞİL SALŞATA VE BİR TANE BALIK IZGARA

ARA BİR ELMA
AKŞAM IKI KEPCE YEŞİL MERCİMEK YEMEGİ YEŞİL SALATA

ŞİMDİDE MISIR PATLATTIM ONU YİYORUM BİR KASE SU BİR BUCUK LT YEŞİL CAY SPOR EV TEMİZLİGİ/COLOR]

İYİ AKŞAMLAR 2.TAKIMIN ÇITIR MANKEN BAYANLARI.....
Bugün kendimi zor tuttum valla

sabah uyanır uyanmaz 1 elma 2 bardak ılık su ve 10 dk sonra 4 tane ceviz yedim

sabah:1 bardak cay zeytın salatalık omlet yedım azcıcık 1 kucuk dilim kepek ekmeği

öğlen:2 kasık kısır yedim sadece

akşamatates salatası 1 bardak yoğurt

az öncede 1 avuc leblebi yedim( kızlar .akşam yemeğini 5 te yemiştim bıraz acıktım )

bu günkü menüm pek hoşuma gitmedi ama neyse

spor:30 dk tempolu yürüdüm
1 saat nivea body fitness yaptım
210 tane ip atladım
stepperımdan 1000 adım atttımkaydirigubbakcemile3

spor konusunda costum bugun :)

1 kupa nane limon içtim
3 lt su içtim

henüz kitap okumadım.yatmadan önce okuyorum kitabımı

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sağolasın akrebim.en iyisi böyle diyim ben.valla doktor olacak hatunmuşsun sen

Lolocum inş. en kısa zamanda sorunlarınız hallolur.rabbim dualarını kabul etsin.
biz 2. takım olarak her zaman yanındayız.
her zaman mutlu olamıyor insan.hayatımız inişli çıkışlı.mutluluklarımızı paylaştığımız gibi üzüntülerimizi de paylaşıcaz tabıkı
sakın vicdana azabı cekme canım.tabıkı hakkımız helal olsun.
inş. eski neşeli mutlu olduğüunuz günlere bir an önce ulaşırsın bitanemolumunekankayizsmile

selma patlamis misir cok yagli hem de aksam vakti yemediysen hala yeme bence

sen dedin aklima geldi. ben de yusufa oyuncak olsun diye tuzsuz patlamis misir aldim tuzsuz oldugu icin cok kötü bir tadi var nefsime yenilipde yemiyim diye tuzsuz aliyorum

yusuf bayiliyor patlamis misirlara elini daldirim oynamaya. simdi patlatiyorum oynasin biraz

eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile:kedi::kedi::kedi:lmaz:lmaz:lmaz: yedim canım malesef yusufcuk oynasın yap ona sen yemr bari benim yaptıgım hatayı yapma canım ohaoldumsmileohaoldumsmileohaoldumsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…