Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

olursun selmacim kurallara uyarsan daha da fazla kilo verirsin belki

bi de akrep bir soru: sahlep icebilir miyim?

arkadaşlar benim bayrama kadar hedefim 81 olmak nasıl olacak bilmiyorum ama olmalıyım bir aydan fazla var haftada 500gr versemdört haftada ıkı kg yapar olurmuyum sizce ne dersiniz

selma ablacım olursun mutlaka daha bayrama 5 hafta var.her hafta 1 kılo versen hedefine ulaşırsn

bende 65 kılo olmak ıstıyorum ama artık imkansız her hafta 1 kılo versem ki cok zor 67 ooluyorum:çok üzgünüm:

benım bu msjım karısıklıga gelmıs gorunmemıs olabılır dıye
tekrar buraya aldım
posı 2 saat yuryus 100 tane mekık cektım buarada

proteyin saf proteyin haftası ve proteyin artı sebze yiyorsun dönüşümlü olarak

olursun selmacim kurallara uyarsan daha da fazla kilo verirsin belki

bi de akrep bir soru: sahlep icebilir miyim?
hayır canım sahlep te çok tehikeli..kaçamak gününe sakla sempatiksalakcinni pek severim kendilerini amaa aynada ince görünmeyi daha çok seviyorumbayanssulusmile
kitabını aldım kızlar cok iyi bir diyet güzel kilo veriyorsun

selmacım ne diyeyimki şimdi sana :1no2: kuşum normal kitap okumuyosun ama zamanını böylesi boş şeylerle harcıyosun..bir araştır bakalım saf protein almanın vücuda verdiği hasarı :1no2: senin bedenin sana emanet güzelim :1no2: özellikle atık pompası ve kan temizleyici böbreklerini yok etmek istiyosan sen bilirsin şeker :1no2:

Son düzenleme:

ne bileyim ya bilmiyorumki denize düşen misali ne yapacagımı şaşırdım akrepcim mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

offffff offfffffff kızlar içimden bu gün yediklerimi yazmak gelmiyor cok sitres yapıyorum kendime nedense

gunaydın kızla ben bugun yıne arazıye gıdıyorum ancak aksama donerım
cunku 10 tane dosya hazırlamam gerekıyor kendınıze dıkkat edın olurmu bıtanelerımmŞeniz

hayır canım sahlep te çok tehikeli..kaçamak gününe sakla sempatiksalakcinni pek severim kendilerini amaa aynada ince görünmeyi daha çok seviyorumbayanssulusmile

:

tamam akrep :sinifsinif: cuma günü de yasak olmadigi icin icesim gelmez -tatlicadiarzu-

gunaydın kızla ben bugun yıne arazıye gıdıyorum ancak aksama donerım
cunku 10 tane dosya hazırlamam gerekıyor kendınıze dıkkat edın olurmu bıtanelerımmŞeniz
günaydın canım kolay gelsin sanaolumunekankayizsmile
Günaydin kizlar

kolay gelsin minnos prenses,
günaydın opuyorumnanaktan
tamam akrep :sinifsinif: cuma günü de yasak olmadigi icin icesim gelmez -tatlicadiarzu-
kaydirigubbakcemile3 zaten kaçamak günleri yapmamın nedeni de bu şeker..yasak olmadığı için canımız istemicek ama diğer türlü yine yapıyoıruz kaçamağı yalnız farkı yasak diye saldırınca daha fazla yiyoruz..ehh onun da telafisi çok zor oluyorÇok üzgünüm çoook

ya dün sabah ta şevkle çıktım basküle bir önceki gün gibi çıktı kilom 66,3 :çok üzgünüm: ben 1 kilo daha fark beklerken.. dün akşamda tartı da 66,6 çıktım :1shok: feci oldum nerdeyse dolapta ne varsa yicektim..yemekte de herşeyi ekmeğe bana bana yememek için zor tuttum kendimieyvahedigeldismile ehh kurallar elimi kolumu bağladıbilmiyorumkismile sabah ta 65,9 u gördüm.yarabbim çok şükür dedim ya:Saruboceq: yarına artı çıkmamam lazım..bugün çok dikkat etmeliyim çoook kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile

ben sana bu kadar kasma kendini demiyormuyum bana bana yeseydin ya sende hayretsin kenidne eziyet etme bir dahaa ye anasini satayi m:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…