Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

herkese iyi akşamlar hanımlar, dün çok erkenden yattığım ve uyuyakaldığım için mönüyü yazamadım, kabul olursa dünden başlamak istiyorum

06.10.2010 çarşamba günü mönüm

sabah 1 kibrit büyüklüğünde peynir ve 1 tane haşlanmış yumurta 1 dilim ekmek

arada çay ve elma

öğlen form bisküvi+ yarım porsiyon balık

arada form çay

akşam ıspanak yemeği ve 1 kase yoğurt ekmeksiz

2 litre su

dün spor yapamadan uyuyakalmışım::)))

bugün yani 07.10.2010 perşembe günü

sabah çok geç kaldığım için malesef kahvaltı yok
sadece form çay içebildim
öğlen 1 tane üçgen peynir ve poğaça
akşam ise 2 tane köfte 3 kaşık pilav 1 kase yoğurt ekmeksiz

2 litre su

yaptığım spor:

mekik:20*3
yan mekik 20.*3
sporun devamını sonra yazarım çünkü kızım yanıma geldi. izin vermiyoropuyorumnanaktan

Son düzenleme:
akrepçim yürüyüş ksımında benim bir sorum olacak,bak şimdi şekerim, ben mesleğim gereği bütün gün ayaktayım,ama cidden ayaktayım hani laf olsun diye söylemiyorm, o zavallı sandalyem ööylece boşboş duruyor,hiç eskimeyecek yani diyeceğim şu kii, bu ayakta durmakta yürüyüşe girer mi kii? çünkü günü gayet tempolu geçiriyorumsırnaşık şey

bu arada eşimle biz sık sık yürüyüşe çıkardık ama artık son 2 haftadır Nisa hanım yürüyüşe çıktığımızda ben de yürüyeceğim diye tutturduğıu ve bebek arabasına binmediği için yürüyüş yapmak bize iişkence haline gelmeye başladı. son kaç akşmadır çıkmıyoruz mesela. ben tek başıma da çıkamam,korkarım valllaa:mymeka: hırlısı var hırsızı var dimi amaa

ve son olarak şunu söylemek istiyorum, ben malum çalıştığım için yarışma için kilo bildirimimi 1 gün önceden yapmak zorundayım, az önce tartıldım, sonuç 68:sm_cool: aslında daha az amaaa ben hata payı da bırakarak 68 e yuvarlıyorum:lepi:delikafaduldenbu da demek oluyor ki 1 kilo daha gitti ayy ideal kiloma az kaldı, heyecan bastı birden

Son düzenleme:

Allah yardımcınız :Saruboceqlsun seni çok iyi anlıyorum, geçen hafta ben de çökmüştüm, gerçekten insan moralsizken diyet falan gözü görmüyor, ama zamanherşeyin ilacı, düşünmekle sadece kendimizi yıpratıyoruz inan. bazı durumlarda daha sakin olabilirsek hayat daha d akolaylaşacaktır. bu zor zamanında eşine senin daha çok destek olman gerekir. çünkü işlerin kötü gitmesi aile reisi olarak bir erkeği daha çok yıpratırç bence sen dah sakin ve alttan alıcı ol. Allah yardımcınız olsun. bu arada bu tip sıkıntılarımızı paylaşmak bizi rahatlatır, benkimseye olumsuzluk saçtığını düşünmüyorum, eğer arkadaşsak birbirimize her açıdan destek olmalıyız. o nedenle sorunlarınla reahatsız ettiğini düşünmemelisinlmaz:

kıs naptınıs akşam çerez yoktu ki
canım leslie ile evde de yiyebilirsin şeker

kizlar ben bugün yusufu uyuttuktan sonra lesliyle yüriyim dedim 2 milden sonra cok yoruldum elim ayagim düstü ben de aksam 8 den sonra bir dilim ekmekle peynir yedim.

bugün de kirmiziyi aldim :sinifsinif:

ayyy:çok üzgünüm: cok az yedim ama akrebim.1 avuctan azdı.leblebide cok kalori varmıdır acep ?:kedi:
canım leblebinin kalorisi yok aslında ama menü sonrası yemek fazla gelir akşam olduğu için..ama gün içinde öğle yada sabah menüsüyle rahatlıkla yiyebilirsin..midenin suyunu alır.açlığı bastırır ödem attırır..
kizlar ben bugün yusufu uyuttuktan sonra lesliyle yüriyim dedim 2 milden sonra cok yoruldum elim ayagim düstü ben de aksam 8 den sonra bir dilim ekmekle peynir yedim.

yarına artı olarak yansımaz umarım:1closedeyes:

cümleten selam kızlar dünden beri internet yoktu
ama tüm ilçede yoktu neyse siz nler yaptınız bakiiiiim şöle bi geçmişi okuyayaım
aaaaaaaa en önemli şeyi unutttum belki yarına yetiştiremem kilomu yazayım
ama ben kilo aldım kızlar okadar diyete ve spora rağmen 56.1 oldum
motivasyonum bozuldu hala adet olmadım

citlembikcim geliyorsun ama menünü yazmayi unutuyorsun. menünü yazmayinca kurallara uymadigini varsayip kirmizi kart aliyorsun 3 kirmizi kart da takimdan atilma sebebi olacak. belki gecmisi okumadin haberin olsun...

hadi yediklerini de yaz a.s.

merhaba kızlar daha yenı eve gelebıldım
bugun okadar cok yoruldumkı sabah10 dan aksam 6 ya kadar
oraya kostur buraya kostur kendımden gectım dunku menumude yazmadım
bılıyorum posıcım bugunkınıde yazmadım ama ıkı gundur hep
sacma sapan seyler yedım yazıpp yollayamadım kendımden utandım
ben bu hafta hıcbır kurala uyamadım gercıı su -spor-yesılcay
da kesınlıkle hıc kırmızı alıcak bısey yapmadım ama yedıklerım
arazıde oldugum ıcın bırbırne gırdı akrep yazmıs yogurt al gotur
yanında dıye 7-8 kısı arazıye gıdıyoruz onların yanında yogurt cıkarsam
yınemı dıyet yapıyorsunn dıye alay ederler herdakka dıyete baslayıp bıraktıgım
ıcın oyuzden yanımda goturemıyorum ama yedıgım seylerınde yarısını
yıyorum yaa valla normalde yedıgımın tam yarısını yıyorum
ve hıc yapmadıgım sey spor yapıyorum bılmıyorum bu hafta
benı affedın gercekten uyamadım cunku kırmızılarıda hakettım
ama belkı ılk hafta alısma evresıdır bu hafta daha ıyı yapmaya
calısırım olmazmı kızlar yaa tam kılo vermeye baslamısken
benı takımdan atmanızı da ıstemıyorum yaa offfsenağlama

kızlar hepiniz o kadar güzel şeyler yazmışsınızki gerçekten çok mutlu ettinz beni
hepinize teker teker teşekkürlerimi gönderiyorum iyi ki varsınız
kızlar malesf yaşanılanlar unutulmuyo eşimle şu 2 senede öyle şeyler yaşadıkki bazen arkama dönüp baktığımda nasıl bu günleri atlatabilmişiz diyorum çok zor geliyo bu durumları kabullenmek
heleki eşimin gözümün önünde yaşadığı sorunlar ve benim eliden bişey gelememesi çok acı
eşimin 2 yıldır yaşadığı acıları bi bilseniz nasıl dayanmış dersiniz
neyse

bu gün yediklerim

sabah:2 çatal yumurta,1 dilim denge ekmeği,biraz salatalık domatez
öğle : 1 dilim kek
akşam kızarmış balık 1 dilim denge ekmeği salata ve bir kaç tane bamya turşusu
spor
oğlumu okula bıraktım birazda yürüdüm
akşam tekrar almaya gittim geldim
yürüyüş sayılır
kitap olarakta yasin ve vakıa surelerini okudum

canım unutma her gecenin bir sabahı vardır sabret canım eşinde sabırla herşey yoluna girer emin ol canım :teselli:

bende uyamadım canım ya üzülme inşallah takımdan atılmassak haftaya daha iyi olmaya calışırız opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ayyy bişey diyceeem ama nolur gülmeyiinnnnsırnaşık şey cahilliğime verindelikafadulden şı lesli dediğiniz şey bir alet mi yoksaaaananiknanik ben onu köpek zannediyorduummm:roflol: lesliyle yürüdüm diyordunuz yaaaaa, köpeğnizle yürüyüşe çıktınız sanıyorduuummmmlülülülülülü

aybükecim lesli bi kadin yürüyüs cd si yapmis Mil Mil bölümler var ona bakarak sen de evde ayni hareketleri yapiyorusun hem egzersiz oluyor hem de yürüyüs olmus oluyor.

kaydirigubbakcemile3delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden ay hiç gülesim yoktu canım ya lesli bir bayanın adı galiba onunla spor yapıyorsun :roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…