Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

yaa posoidon, bişey söyleyeceğim, sporumun içinde muhakkak mekik oluyor o ayrı daaa,

ne yediğimi yazmak kısmında atladığım unuttuğumşeyler oluyor, malum ben öğretrmenim ve daha da fenası sınıf öğretmeniyim, dolayısıyla evekafam allak bullak, çocuk sesi çınlamalarıyla geliyorum, evde de bir telaşe ve koşturma başlıyor, kendi kıızımla oynuyorum yemekti bulaşıktı ve ortalığı toparlamaydı derken, akşam ancafırsat buluyorum nete girmeye, sonra ne yemiştim diye başlıyorum düşünmeye::))) arada atlamışım mesela dün yoğurdu..

spor kısmı basit, diğer yarışmada günlük yazdığım için kpyalayıp yapışıtırım buraya daaa

amaaa günlük mönüü de unuttuğum olabiliyor,

aybukecim yogurt yok diye kirmizi vermedim zaten, menü yazdigin gün icin almadin kirmiziyi yazmadigin gün icin aldin.

simdi sen atladiign günün menüsünü de yaz bizim kurallara uyuyorsa kirmizi kartinisilerim canim

anliyorum seni bu hengameden Allah yardimcin olsun.

ayrana bayılıyorum .onu içiyorum sürekli.çok severım

bu arada nasılsın neslihan kızın nasıl oldu
iyidir bacimm
aslinda kucukken cikartmasi iyi de iste insan yinede kiyamiyorr

canim ben bu yukarda yazdigin seyler icin bir tane kirmizi verdim. öteki gün icin vermedim

yukarda kendin demissin kirmiziyi hakettim diye sempatiksalakcinni
anladim sekerimm bir kirmizi kartim varr
lolocum ne güzel iste en gec 5 de aksam yemegini yiyorsan o ögle yemegi gibi bisey zaten

yaparsin yaparsin sen hepimizden iyi yaparsin

baksana karamelle akrep hic kirmizi almadilar kiskandim onlari aklinialirimsmile

kiz sende bulamadinmi kirmizi kartlik birseyy muhakkak vardirr sen iyi bak

minnoşaa duyuru:turkbayragi
yoklama listeni yapıyosun dimi canım..kim geldi gelmedi.kim günde kaç mesaj yazdı

iyidir bacimm
aslinda kucukken cikartmasi iyi de iste insan yinede kiyamiyorr

anladim sekerimm bir kirmizi kartim varr

kiz sende bulamadinmi kirmizi kartlik birseyy muhakkak vardirr sen iyi bak

laelaelaelaelae çatlada patlaa laelaelaelaelae lülülülülülü

kizlar moralim cok bozuldu

dün yusufa 8 aydan sonra yenebilen icinde parca meyvalarin oldugu meyva kavanozundan aldim
dün hic yemedi agladi
bugün yedi oynata oynata yedirdim kavanozun dibini bulduk derken son kasikta agzina verdigim meyvayi cikarmaya calisti ögürdü bütün yedigi meyve cikti disari.

biliyorum yoğurt için kızrmızı kart vermediğinisempatiksalakcinni 2 gün önce yeidkleirmi yazamam sanırım yaaaohaoldumsmile, zira hatırlayamam kiii:kedi: boşver tek kırmızı kartla gezeyim artık, yapcak bişey yok artık

bu arada aynı durumu inan bizde yaşadık defalarca, üzülme, sanırm katı yiyeceklere yeni geçtii için bu kadar üzüldün. eğer bunun içinse, alışmaya başladığına işaret işte. bidahaki verdğinde çok tepki götermez sanırm

selam kızlar bu gün gezmedeydim yine cok berbettı tehlikeli şeyler yedim ama akşam hiç birşey yemiyorum

vaaaawwww:1shok:ben yoğurdun diyette bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum.

evet süt yok cok haklısın alsanaalsanasmilealsanaalsanasmileopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ya ne kaldı bir kırmızı daha alsam atılıyorum haksızlık bu senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

ne yaptin selma12 zaten iki kirmizin var 3. de takimdan cikariyor akrep kizson 2 gün dikkat et bari eyvahedigeldismile

ay inşallah atılmam ya korku sardı içimi ne olur atmayın akrepppppppppp lütfen eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

ben de bugün

kahvaltida, yumurta beyazi, beyaz peynir, keci peyniri, fransiz peyniri, 2 zeytin, biraz helva, bir dilim ekmek ve bir bardak sekersiz acik cay.

ara: bir kase yogurt

ögle: bir tabak domates soslu makarna

aksam: yagsuz balik ve bol salata

simdilik 2.5 litre su

spor:
50 mekik,
50 bacaklari ve kollari saga sola acarak ziplama,
50 yatarak sag bacak kaldirma
50 yatarak sol bacak kaldirma,
50 ayakta sag bak kaldirma,
50 ayakta sol bacak kaldirma
50 saga sola dönerek bel hareketi.

bebek pesinden kosma.

kitap olarak eski notlarimi okuyorum

kızlar bu gün temizlik yaptım sabah 50 mekik çekebildim spor olarak bide temizliğide sayarsanız zaten daha yeni oturabildim

sabah 1 yumurta 1 dilim ekmek çay şekersiz
öğle yoğurt
akşam 1 kase yoğurtlu çorba
bu saatten sonra sadece ya yeşil elma yerim yada süt içerim
hoşaf içicektim fırsat bulamadım
kitap okumadım vaktim olmadı malesef
şimdi kanal d de bi dizi başlıcak onu seyretcem
ayrıca su içtim ama anca 1 buçuk litre içmişimdir

bitki çayıda içmedim
bilemiyorum ne içsem tek yeşil çay var onunda tadı çok kötü şekerde koymadığım için baya bi kötü geliyo
içimi kolay bitki çayları yazarsanız yapar içerim

poseidon maşşallah sabah baya bol çeşit peynir tüketmişsin ayrıca helvada var acaba helva yasak değilmiydi?

sen de nane limon yap ya da ihlamur kaynat hem havalar soguyor bugünlerde ilac gibi olur :)
poseidon maşşallah sabah baya bol çeşit peynir tüketmişsin ayrıca helvada var acaba helva yasak değilmiydi?

bilmem sabah kahvalti ya, recel yok demisti ben de recel yemedim. pekmezi kahvaltidan önce yiyebilirisn demisti akrep, enerji verecek biseyler de lazim. ay bugün o kadar dikkat ettim ya ins. sabahki 2 catal helva icin kirmizi almam eyvahedigeldismile

hem benim daha bitki cayi icmem lazim su veledi uyutiyim rahat edicem o zaman eksiklerime bakar tamamlarim ins.

bi de benim acil akademik ingilizce ögrenmem lazim, sadece almancayla cok zor olucak benim su tez isi demin baktim tez icin literatur arastirdim hep ingilizce :sinifsinif: bu yastan sonra dil ögrenememki ben

iyi akşamlar güzel bayanlarrr

uyanır uyanmaz yarım elma

sabah: 1 dilim kepek ekmeği 1 bardak cay peynır zeytın salatalık

öğlen:1 tabak yesil fasulye 1 tabak yoğrut corbası

ara:havuc ve yoğurt

akşam:balık mercimek corbası roka salatası bırazda coban salatası yedim

malesef az önce ben bişey yedim :kedi: kardeşim anteremandan gelirken etsiz çifköfte almışeyvahedigeldismile gözümün önünde yiyince bende dayanamadım 4-5 tane hüplettim:çok üzgünüm:

bugün ayrıca 65 dk tempolu yurudum.
eve gelır gelmez 200 tane ip atladım
arkasından nivea body cd sınden fıtnessımı yaptım (1 saat)

bitki çayımı bırazdan ıcıcem.kusburnu ıcıcem bugunde

yatmadan inş. ayranımıda ıcıcem hazırladım

turgut özakmanın kıtabını okuyorum ayrıca ingilizce calışıyorum üds sınavı ıcın

3 lt su ıctım (sımdılık)

bu kadarrr :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…