Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

slm arkadaşlar ıkı gündür cok başım agrıyor bu hafta artı cıkmak moralimi cok bozdu acıkcası ve biraz saldım kendimi amöa şimdi toparlanıyorum yarın tam gaz devam

yalnız şimdiden söyleyeyim mekik cekemiyorum ben belim de fıtık var canım dr önermiyor ama düzeli yürütüm

evet akrepçim şimdi okudum kuralları, çok iyi olmuş, ben uyarım, hafta içi su gibi akıp geçiyor zaten.

yalnız kurala uymadık mı alacağımız ceza offff kötü yaaa, rezil olcazzz vallaa, en iyisi kurala uymak..

spor konusnda asla endişem yok, hergün yapıyorum zaten, 50 mekik nedir ki benim için şekerim, yalnız akşma yemeğiçok acımasız , neyse ona da alışrız elbet

neyse gazamız mübarek olsun hanımlari bu hafra verelim bakalım şu kiloarı

akrepcim cok süper kurallar okudum hoşuma gitti inşallah uyarım
uymak şart canım uymak şartboshayallersmile
yalnız şimdiden söyleyeyim mekik cekemiyorum ben belim de fıtık var canım dr önermiyor ama düzeli yürütüm
hmmm
mekik sende işlem dışıı o zamanama başka hareketler yapabilirsin sanırım yürüşün yanındakaydirigubbakcemile2
kuşum akşam menüsü fakir menüsü.o yüzden tek çeşit ve az..
eeeee hem bol çeşit hem miktar bol olursa krallar gibi olur menü o zaman dimi..
bakın bu fakir menüsü ile düşünme gücümüz de çalışır..Allah kimseyi muhtaç etmesin..düşünsenize gerçekten maddi anlamda zor durumda olanlar bu şekilde beslenmek zorunda..bizlerde burda bol yiyecek içinde şişmişiz zayıflamaya çalışıyoruz:umursamaz:

iyi geceler kızlar
akrepcim biliyorsunuz stajlarım başladı ve çok yoğunum bu yüzden biraz ara verebilir miyim?
buraya hakettiği özeni gösteremedim, protez stajındayım 2.5 ay sürecek, ve gerçekten zor oluyor bnm için diyete devam edicem tabiki ama eskisi kadar takımda aktif olamıyorum

günaydın herkese güzel bir hafta olur inşallah ben bu gün güne güzel başladım motivasyonum iyi inşallah ilerleyen saatlerdede iyi olurum

gunaydın sekerlerımm hadı bakalım yenı hafta basladı bu kurallara harfıyen uyan
bakalım kac kılo verıcek ,sonucta cok hızlı gıdıcek gıbı degıl amannn yavas gıtsın
de dahada gerı gelmesın ınsallahh .:Saruboceq: ama soylee 1 kılo gıtse hıcte fena olmazdı hanı
demı kızlar acepp kac kıl verırız yaa

dusundum tasındım şöylee boyu boyumaaa kilosu kilomaa
uygun bır rakıbemlen yarısmaya karar verdımm varmı karsıma
cıkabılıcek bır yıgıtt:roflol:

günaydin kizlar a.s.

esim bu sabah beni uyandirmadan gitmis ise, gece yusuf hep kaldirip durdu beni belki o yüzden uyandirmamistir.

selmacim gecmis olsun canim, doktorun önerdigi hareketler var mi peki? benim annem de bel fitigi ameliyati oldu doktor anneme zayiflamasi gerektigini söylemisti, yürüyüs felan yap agir kaldirma dedi ama nerde türk kadini iste agir kaldirmicak :) o zaman ev isi yapamaz. ev isi yapamazsa ev isini kim yapicak saglikli kocasi mi :)))) neyse...

sabah kalkar kalkmaz bir tane armut yedim. kurallarda bu da vardi kizlar kahvaltidan önc ebir porsyon meyva yazmis akrep.

bende sabah kalkar kalkmazz en yakınım da olan meyveyı yıyım dedım
hihoyyyt 5 dane uzum yedımm

kiz nbe elmasi yiyor baklavalariii sen onun monti felan dedigine bakmaa
aman baci cok almamissin yine sen benim gibii

amanin bacim ya su mekigi su bitki cayini cikarsak olmuyormu
:roflol:
ohh canima degsinn ispiyoncuyum bennn cok hosuma gitti
bırakma bencede . sonrada şu mesajlarının alttaki çıbıldak hatungibi çıtır ol emi.kaydirigubbakcemile3
kiz o ruyasinda gorur o kizi iste kendini avutuyorr
:roflol::roflol:
hadi be ordann sen ve o cibildak kari hicc uyusmuyorsunuz sekerimm bosunaaa daha cok cevirmen lazim kalcanii kaydirigubbakcemile2
hoşgeldin canımın içi. a.s...şu kardeş takım işi bir an önce düzene girmeli
aa ne guzel kardes takim oldukmuu desene paylasim dahada cok olacakkk ohh ohh
ben bu sabah yıne fazla cıktım yaa 70.9 dum acep yarına kılo vermıs
Çok üzgünüm çoookolurmuyum bugun az yedım yaa neslımmm ne dersınn
cikarsin sekeruim cikarsin bende cok ciktim ama bak soylemiyom nede olsa kacamlak gunumuzdu degilmi ama
bende sabah kalkar kalkmazz en yakınım da olan meyveyı yıyım dedım
hihoyyyt 5 dane uzum yedımm
anamm kizz bende aynen uzum yedim ne tesadufff

gunaydinnn bacularrrrr
haftaniz hayirli ugurlu olsun bol kilo vermelerr akrep hariccc :))))

tşk canım malesef hic bir spor vermedi benim bir kac yerimde fıtık var yanı cocuklugumdan beri cok ilerlemiş ameliyat kesin şart giyor dr um ama işte oda cok zor bilmiyorum arada kaldım ne yapacagımıCADIARZUCADIARZU

heheheh bugün üzüm günü galiba ben kalkinca bir tane armut yedim
sonra 50 yarim mekik ve lesliyle 2 mil yürüdüm. lesliyi biliyorsaniz zaten kendi icinde egzersiz hareketleri var

aslinda 4 mil yüricektim yusuf izin vermedi uykusu geldi zar zor banyoya attim kendimi. ben dus alirken biraz agladi bile

ben de aksam 50 mekık cekmıstım sabah kahvaltıyı yapamadım evde cunku
ekmek yoktu daırede ceyrek ekmek kasarlı tost az once fıldır fıldır karnım
dolanırken ara ogun bıse getırseydım dıye dusurnuken arkadas pısmanıye
getırdı bayılırım pısmanıyeye bıtane boyle 2 kıbrıt kutusu kadar yedım sekerlı
sey ara ogun nıyetıne olmaz bılıyorum kızlar ama gözum donmustu acıktım
alıstım arar ara bıseyler yemeye oyuzden

ne diyorsun minnos prenses bugün icin eksi mi alican simdi sen, kacamak yoktu hafta ici.

ama anliyorum seni disarda saglikli birseyler bulmak zor oluyor. canim yarin öbürgün yiyeceklerini planlayip oyle disari cik bir daha yoksa yeni kurallara uyamazsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…