Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

GÜNAYDIN ŞEKERLER...

ayyy ne güzel canım.insanlar zayıfladığını söyleyince motive oluyor mutlu oluyorsun hakılısın.maşallah dedirtseydin.poponu kasısaydın hemen :roflol:

ayy canım aynı sey benımde kısın basıma geldi.pjima almaya gıttığım yerdekı tezgahtar kaç aylık oldu dedı bana .ne kaç aylık :1no2::dilcikarldu dedım.bebek dedı karnımı gösterek.ne bebeği hanfendı dedım ama sınırden kızı orda boğabılrdım

karamelcim bence cok güzel bir menü, ögle yemeginde meyve yogurt. ceviz aksama balik ben cok begendim menünü
aksamki kacamagi da görmiyim bakalim ne de olsa kurallar yarindan itibaren gecerli

ayy tesekkür ederim poseidon.beğenmene cok sevındım :kedi:
evet akşam bı kacamak yaptık malesef:kedi:

yalnız şimdiden söyleyeyim mekik cekemiyorum ben belim de fıtık var canım dr önermiyor ama düzeli yürütüm

bende mekık cekemıyorum maelsef.mekık dısında her seyı yaparım ama

bilmiyorumkismile
dusundum tasındım şöylee boyu boyumaaa kilosu kilomaa
uygun bır rakıbemlen yarısmaya karar verdımm varmı karsıma
cıkabılıcek bır yıgıtt:roflol:

bre ben varım pehlivan:) :kedi:

ben hala kahvalti edemedim, yusufu salliyorum ayagimda uyaninca kahvalti yapicam

yusufcuk uyu bakalımda annen kahvaltısını yapsın:ecrin_bebek:

ben hala kahvalti edemedim, yusufu salliyorum ayagimda uyaninca kahvalti yapicam

ah canım kıyamam sor iş biliyorum hep yaşadık birde benim cocuklarımın arsıda yok ikiz gibi büyüdüler pskolojim bozulmuştu bütün hırsımı yemeklerden alıyorduum sonuc bu işte şimdi büyüdüler cok şükür :ecrin_bebek:

olsun canım bizde yürürüz birde lesliyi bulsam süper olacak kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

evet bugunden sonra kacamak yok cevız falan bısıler getırıyım de ara ogun dıye
onu atarım agzıma sekerım haklısın.ama o kacamak sayılmazkı ara ogun nıyetıne
yedıydım yaa hoooff:1no2: daha yapmıycam tamam

sımdı ıkısıde buyuduyse sekerr GITSIN KARA YAGLAR dıyoruzzzhihoyyyt

evet canım gitsin kara yaglar büyüdüler ikiside lisede artık özgürüm yaşasın özgürlük sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

karamelım guzelım mekık cekmemız lazım cok ıyı oluyor göbıs ıcın
gercektende bende cekemem mekık mesela ama benım kocısın mekık
aletı var onunla cekıyorum dal gıbı adam mekık alettı dambılları bıde dıjıtal
tartısıyla geldı bekar evınden utandım vallaa.yok yokk artık bunun gerı
donusu yokkgıdıcek bu kara yaglar arkadass.gıdıyımde kendıme
yesıl cay yapıyımm off cayocagıda 2 kat alltta oda spoerdan sayılırmı
posıcımmmm

evet canım gitsin kara yaglar büyüdüler ikiside lisede artık özgürüm yaşasın özgürlük sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

hadı gozun aydın bu demek oluyor kı kılo vermenı engelleyen
tek kısı ıcındekı canavar selmaa kurtul ondann :roflol:
dag gıbı ıkı cocuk buyutmussun 3 5 kılo yagdan olusan
canavar selmadan mı korkucaksınalsanaalsanasmile

evet ya içimdeki canavar hani şu diyet bisküvi reklamında varya aclık sürekli çekiştiriyorn ye diye aynısından bendede var şu an yanımda oturuyor beraber baş başayız onunla u an sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni:hulya::hulya:

bende şu an içiyorum yeşil cayımı sanada afiyet olsun canım :içelim:

bir kac kere in cik bari minnosprenses airobikden kurtulursun belki :)

bir kac kere in cik bari minnosprenses airobikden kurtulursun belki :)

posııı sekerımmm aksam 50 mekık cektım bundan sonra 100 cekıcem cunkum ben
aletle cekıyorum o yarım sayılırr demı sekerım yoorgun olmadıgım gun 100 cekerım
baska zamanlar 50 cekerım olmamı bee:roflol: cokkk cıtır olmam lazımmm coookk
bayramdaa vuuuu bızım gelın ne olmus demelerı lazımmbayanssulusmile

bana kalsa hersey olur sempatiksalakcinni spor ve yemeklerde istediginiz degisikliklerin icazetini akrepten alicaksiniz.

bu arada selma mekik cekemicek, arkadaslar kim ne yapamayacaksa yazsin sonra kendinizi kara listede görürseniz sasirmayin sempatiksalakcinni

kizlar demin ici ceviz doldurulmus sucuklardan yedim hem enerji versin hem kan yapsin diye

bizim listeye göre yasakmiydi acep? akrep el cevap?

kızlar merhaba

oyy oyy ne pazartesii -tatlicadiarzu- daha öğle yemeğini yiyemedim..acıktım da yahuu..

nasıl gidiyor yeni kuraallarla kaydirigubbakcemile2 ben sanki yeni bir sayfa açtım öyle neşeli uyandım güne harika olucaz kızlar..ben hergün okumamız için sayfamıza atıcam kuralları..beynimiz algılasın hepsini..
yetti gariii şişko tavuklar gibi gezinmemiz kaydirigubbakcemile :umursamaz:

bişiiler yemeye çalışıcam şimdi.. sonrada okuyabilirsem okicam geçmişi bilmiyorumkismile

neyse kızlar ben biraz cıkıyorum işlerim var oglanın okuluna gidecgim ordanda büyük ihtimal biraz carşıya cıkarım dolaşayım biraz sonra gelirimolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

kizlar demin ici ceviz doldurulmus sucuklardan yedim hem enerji versin hem kan yapsin diye

bizim listeye göre yasakmiydi acep? akrep el cevap?

anamm ne ettin kuşumm :1shok: tatlı yokkk.. o yediğin şekerli gitti öğle menüsünün iksirikötükedihüso

ama akrep ben kansizim pekmez gibi seyler tüketmem gerek arada sirada.

simdi ne oldu ögle yemegi yemiyim mi? yok sadece salata yiyim o zaman.

bi de aksama kurufasülye yaptim. ikizleri olan arkadasin bebeleri hasta aksama yaptigim yemeklerden iki tabak kendimize alip gerisini arkadasa götürücem
bir de tramisü yaptim ama hepsi arkadasa gidicek malum emziriyor yemek yapmaya da vakti yok.

anamm ne ettin kuşumm :1shok: tatlı yokkk.. o yediğin şekerli gitti öğle menüsünün iksirikötükedihüso

anaaam posıyee sekerlı dıye kızdıysan ben ayvayı yedım cunkum
ssaat 11 de ara ogun nıyetıne bır tane pısmanıye yedım akrebımm
ama cok karnım kazındı yıycek baska bısı yoktu osırada gelınce
pısmanıye dayanamadım bundan sonra tedbırlıyım ama cevız fındık
getırıcem evden ara ogunler ıcın

kaydirigubbakcemile3 bu yeni kurallar bizi biraz zorlicak. yoksam akrebim bizi monti grubuna mi katmaya calisiyor sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…