Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

yaa akrebım sen bırara bana yazmıstın su ust bacaklarım cok kalın
ınceltmek ıcın
ne yapmam lazım sekerım sana zahmet bırkere daha soylesen yuruyus
dıyorsun yapıcak yerım yok yanlız yurumeyıde sevmem off evde leslıyle
arada yururyoum ıste baska ne yapabılırım sekerler

kizlar demin ici ceviz doldurulmus sucuklardan yedim hem enerji versin hem kan yapsin diye

bizim listeye göre yasakmiydi acep? akrep el cevap?
allah iyiligini versin emii kirmizi kart nerdee gosterelimm su kizaa
neyse kızlar ben biraz cıkıyorum işlerim var oglanın okuluna gidecgim ordanda büyük ihtimal biraz carşıya cıkarım dolaşayım biraz sonra gelirimolumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
hadi cik bakalimm azicik gez yeni yeni kiyafetler gor kucuk bedenlere bakk nasil guzellerr gorde azicik daha hirs yap gel sonra banada bulastir biraz hirstann
ayy biri pismaniyemi dedii ki zsenmi yedin pismaniye bana neden vermedinn
kaydirigubbakcemile3 bu yeni kurallar bizi biraz zorlicak. yoksam akrebim bizi monti grubuna mi katmaya calisiyor sempatiksalakcinni

kesinn bizi oraya katacak bayanlar hadi kacalimm

bende bu sabah uzumu yedim kesmedi bacilar aksam birsey yememistim acliktan neye saldirdim bilin bakallim dolma gecen gun dolma yapmistim yememistim bugun attim agzim aiki tane hemde sabah sabah sonrada oglen bir avuc badem yedimm hala suyum eksilmedi ama yaa 1lt ictim daha ama tuvaletten cikamadim yaa soguk burasii usuttureceksiniz benii su icirtip yaa

ayy neslım bende sabah berı tuvaletten cıkamadım neysem bugun daırdeyım
ıcıyım dedım yarın arazıye cıkıcam cunku okadar ıcemem
1.5 lıte ıcmısımdır herhalde:içelim:

ayy neslım bende sabah berı tuvaletten cıkamadım neysem bugun daırdeyım
ıcıyım dedım yarın arazıye cıkıcam cunku okadar ıcemem
1.5 lıte ıcmısımdır herhalde:içelim:

anam yok bacim wc ye gitmeye usenir oldum nedir bu yaa soguk olmasa neyse
ben olsem 3 lt icemem su haberini zolsunn ban kirmizi kart cikarmi acaba

ben 3 lıtre su ıcınce zaten yıycek yer kalmıyor bıde mıdemız buyumesın
sonra cok fazla geldı banada 2lıtremı yapsak acep akrebımmm

sıze bır ıtırafta bulunayımmı hergun bos kaldıkca su 50-59 kılo arası
grup varya oraya gırıp gızlı gızlı okuyorum yedıklerını allahım dıyorum
bunlar benım bır ogunde yedıklerımı aksama kadar yıyorlar ozaman
kendıme gelıyorum bıraz daha cekınıyorum yemeye sızede tavsııye
ederım arkadaslar:çok üzgünüm:

tamam canım..sana izin
dusundum tasındım şöylee boyu boyumaaa kilosu kilomaa
uygun bır rakıbemlen yarısmaya karar verdımm varmı karsıma
cıkabılıcek bır yıgıtt:roflol:
yarış yok canım..biz zaten nefsimizle pisboğazımızla yarıştayız canım..yarışa girce sonra yenilicen ve pisboğazına teslim olucan sinirden dimii:mymeka:yok öyle yağma canım sengözlerimebaksanab
gunaydinnn bacularrrrr
haftaniz hayirli ugurlu olsun bol kilo vermelerr akrep hariccc :))))
delüüüü lülülülülülü
tşk canım malesef hic bir spor vermedi benim bir kac yerimde fıtık var yanı cocuklugumdan beri cok ilerlemiş ameliyat kesin şart giyor dr um ama işte oda cok zor bilmiyorum arada kaldım ne yapacagımıCADIARZUCADIARZU
canım senin yürüyüş miktarları fazla olucak o zaman :jeyyar: sen kilo verince problemin de epey azalır zaten merak etme şeker..
güzel kahvaltımı yaptım kurallara uygun

yok daha neler hemde ilk günden hemde kaçamak günlerinden sonraklava: olmadı canımm.. akşamdan hazırlasaydın ya kendine elmanı meyveni yoğurdunuklava: klava:
bende mekık cekemıyorum maelsef.mekık dısında her seyı yaparım ama
mekik şart canım..günde en az 50 mekik..
sanada afıyet olsun canımcım
dıyorumkı su yenı kurallarla en azından 1 kılo versemm hıc usanmıycemm
burdan yaya cıkıp gelıpp akrebın alnından öpecemmŞeniz
ne bir kilosu canım yaaa..ben seni 59 kiloyla salına salın gezdiriceem..merak yapma sen:lepi:
canım en az 50 zaten fazlası gönlüne kalmış..zaten yarım mekik çekilicek canım.. tam mekik yok..
canım o yediğin içinde şeker dolu.pekmezini sabah kahvaltı öncesi iç..akşam fasuşlyenden üç kaşık yiyebilirsin canım..
cevizini fındığını ana menülerinle yiceksin canım..ara öğünlerde meyve..yemeklerden 3 saat sonra yenicek.meyveden 15 dk sonra da yemek yiyebilirsin..
kaydirigubbakcemile3 bu yeni kurallar bizi biraz zorlicak. yoksam akrebim bizi monti grubuna mi katmaya calisiyor sempatiksalakcinni
değil canım değil..benzeyebilir ama değil..zaten monti de yağ yakımına yönelik sağlıklı beslenme..
yüriceksin canımcıımm..evde de olsa yüriceksin..acaip inceltiyor.. seninkisi hem karnım doysun istiyorsun hem pastam dursun istiyorsun..olurmu hiç öyleekötükedihüso
banada oyle geldı sankı
bı kedı gordum sankıı:roflol:
o kedi değil canımm..vereceğin kilolarkaydirigubbakcemile2
kıs sende sıcak iç suyunu..daha iyi ya hem iştahını keser hem eritir yağlarını... anamm :1shok: kaptırdım kendimi nesliymişş bu..ne diyom ben yahuu..kıs yok sıcak içme sen okuma bunu..yağların neden erisinki dimii ama lülülülülülü
eveeeettt..kırmızıııı... su 3 lt..
ben 3 lıtre su ıcınce zaten yıycek yer kalmıyor bıde mıdemız buyumesın
sonra cok fazla geldı banada 2lıtremı yapsak acep akrebımmm
merak etme cnm..miden büyümez..sadece daha az yersin..iştahın kabardığında da sadece su içersen 20 dk sonra geçer zaten açlık krizin..

gördünmü bak...benimkisi büyüyen mideleri küçültme çabası..gün gelicek istesende yiyemiceksin şimdiki yediğin miktarlarıboshayallersmile

2.TAKIM SAĞLIKLI ÇITIR OLMAK İÇİN PİSBOĞAZIMIZDAN KURTULMA KARARLARI

bundan sonra kaçamak günlerimiz varsositosositodoğru duydunuz...kaçamak günleri..
cuma-cumartesi-pazar günleri akşam 6:00 ya kadar istediğimizi yiyebiliriz..ama kesinlikle 18:00 sonrası bişey yenmicek..

pazartesi sabahı kaçamaklar bitiyor...acaip dikkatli yeme düzeni başlıyor..

düzenimiz:
sabah kral (kaçamaksız)ekmek iki dilimi geçmicek,bal yok,reçel yok,tereyağı yok

öğle memur (kaçamaksız)ekmek iki dilimi geçmicek,pilav sadece bir kaşık,pilav yada çorba varsa ekmek yok tercih yapılacak,kızartma yok,tatlı yok..

akşam fakir (kaçamaksız)-sadece üç kaşık ve tek çeşit-pilav yok,makarna yok,tatlı yok,çerez yok,ekmek yok,bulgur ve bulgur işleri yok,hamur işleri yok,kızartma yok..

akşam yemek saati en geç saat 20:00 de bitmiş olucak arkadaşlar..20:00 sonrası yemek ve benzeri şeyler yok..erken yatıcaksak bu saat daha erken..yatmadan en az üç saat önce yemek yenmiş olucak..

gün içinde iki bardak süt ve iki kase yoğurt şart...

meyve yemeklerden üç saat sonra...yemekle birlikte yenmicek..sabah kalkarkalkmaz bir porsiyon meyve (kabızlık çekmemek için15-20 dk sonra kahvaltı yapabilirsiniz..

süper spor başlıyor..yürüyüş başlıyor..en az 30 dk yürüyüş.en az yarım saat aerobik veya benzeri hareket mesela ev temizliği ama büyük çapta olanı..veee olmazsa olmazımız hepimizin göbüşü var günde en az 50 mekik..

3 litre su ve bitki çayları ..gün içinde birkaç çeşit bitki çaylarından içiyoruz ve yazıyoruz..

kilo almaca yok yanikötükedihüso cuma kilo bildiriminde artı kiloyla geleni yakarım buna ben de dahil
ve zaten bundan sonra kilo alanlar tüm takımlara yazıcak..
(ben açgözlü,pis boğazlı,koca göbekli iradesiz buyüzdende istediğim kıyafetleri giyemeyen bir şişkoyum.kilo olacağını bildiğim halde yedim ve .... kadar kilo aldım..bu hafta 2.takımın yüzkarasıyım..) dicek..

dolayısı ile bu saydığım kaçamak günlerinde yediğimiz kaçamaklar için üzülmeye gerek yok..stres yok yani...

veee şok diyet yok(bu özellikle ben ve benim gibi düşünenler içinsempatiksalakcinnibu aralar aklımdan çıkmıyor çünkü.geçici sevinçlere kapımıaz kapalı olsun..sonrası fazlasıyla hüsran çünkü:1no2:

kitap arkadaşlar..kitap okiicaz..okuduğumuz kitabı burda paylaşalım..en azından aklımız yiyeceklerden uzak kalır...süper faydası olur emin olun..yazılın kütüphaneye..yada ayda bir kitap alın..vardır mutlaka etrafımıza okuyabileceğimiz kitap.midemizle birlikte ruhumuzu da doyurmak önemli (en güzeli namaz ve kur'an tabii).bbu denge hem kilo almamızı önler hem çocuklarımıza çevremize güzel örnek olur..yani kitap okumak da kurallardan..gün içinde 5 dk da olsa kitap şart..öğün ve sporlarımızı yazarken kitap okumayı da dk olarak yazıcaz arkadaşlar..

bunlar kesinlikle takım kuralıdır arkadaşlar..:enbuyukkk:iste yapıcam..uyanlar uymayanlar listesi...
uymayanlar kırmızı alır o gün için..hafta içinde üç kere kırmızı alan arkadaşla yollarımızı ayırırız arkadaşlar..

04.10.2010 pazartesi start veriyoruz..turkbayragi hepimize hayırlı olsun

eeeee baskaa basak ne yapim sekerim eritmek icin onerilerini dikkate alacagimm cok sagol ya beni bu kadar dusundugunu bilmiyordum :roflol:a.s.

akrep sanırım bu takımın kaptanı sensin..
özel mesaj yollamak istedim ama mesaj sistemin kapalı..
sana takımımla ilgili danışacaktım..
ben 9.takımının yeni kaptanıyım..

eeeee baskaa basak ne yapim sekerim eritmek icin onerilerini dikkate alacagimm cok sagol ya beni bu kadar dusundugunu bilmiyordum :roflol:a.s.

ne demezsiin nasıl düşünüyorum sorma..bu hafta düştüm diline zatiii ama bundan sonra görürsün sen..:1closedeyes:

akrep sanırım bu takımın kaptanı sensin..
özel mesaj yollamak istedim ama mesaj sistemin kapalı..
sana takımımla ilgili danışacaktım..
ben 9.takımının yeni kaptanıyım..

buyur canım..tabiki her zaman yardıma hazırım kaydirigubbakcemile5

HERKESE İYİ AKŞAMLAR KIZLARRR

alkisalkisalkisyerimseniben

cektım canım kendımı zorladım zor olsada cektım.allahım ne zor su mekık cekmek yahu

aynı canavar bendede var.ben o canavarın ağzını burnunu kıracam yakında :roflol: ne geldiyse basımıza onun yüzünden geldisempatiksalakcinni

ayy minnoş kız dur bende okuyayım.motive oluruz ne güzel :kedi:

neslim valla bende içemiyorum 3 lt.kendımı zorladım bugun 2 lt oldu.su içmek aklıma bıle gelmıyor eyvahedigeldismile
yeşil cayda içemiyorum ben.sabah ıceyım dedım kusacaktım az daha.
siz nasıl içiyorsunuz kızlar ya yeşil cayı.:1no2::uhm:

BUGÜNKÜ YEDİKLERİM KIZLAR
sabah 10 :1 bardak ılık su içtim 1dilim kepek ekmeği 1 dilim peynir 3 zeytin 1 bardak cay
öğlen :saat 1 de :1 tabak yoğurt 1.5 kase şehriye corbası yedim
akşam 5.45 te:yarım kase yoğrt corbası 4 yemek kasığı taze fasulye
aralardada mandalına yedım 2 tane
2litre su (sımdılık)
200 tane ip atladım yarım saat yürüdüm (yürüyerek kipa ya gittim geldim otobüse bınmedım )
50 dk nivea body cd sınden fıtness yaptım 15 dakıka müzik açtım oynadımhihoyyyt
dan brown kayıp sembol kıtabını bıtırdım bugun.cok guzel bır kıtap.cok heyecanlı.
yarında turgut özakmanın DİRİLİŞ adlı canakkale savasını anlatan kıtabını okumaya baslıyacam

Bu arada bugün bır arkadsımla buluştum.ne zamandır gormuyordum.arkadasımı gorunce sok oldum.58 kiloya ınmış.benımle aynı kılodaydı .ipincecık olmuş.cok kıskandım kızlar ya.1 senede vermiş yavas yavas.bende o kilolara ınecekmıyım 38 beden olmadan ölürsem gözüm acık gıdecek

Son düzenleme:
evet arkadaşlar geldim gezdim carşıyı kendime siyah bir gömlek aldım birde kırmızı vardı onu almadıgıma pişmanım keşke alsaydım belki yarın gider alırım bilmiyorum bakalım

kahvaltı iki diklim ekmek biraz lor yagsız bir domates yarım salatalık üç tane yeşil biber

öglem bir birbucuk kepce yeşil mercimek yemegi yanında yeşil salata biraz yogurt

akşam haşlanmış tavuk ve yeşil salata

bir lt su üç dört fincan yeşil cay spor ev temizligi ve carşıda gezme regli oldugun için yürüyüş yapmadım duş alınca sorun oluyor bir iki gün daha yapamam /COLOR]

kızlar internette DR.Mehmet ÖZ ün bi yazısı hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim.

►Sabah kahvaltısında, kırmızı biber tüketin. İki yumurtayla hazırladığınız omletinize, biraz kırmızı biber eklemenizde sakınca yok. Zira kırmızı biber, beyne giden ‘Acıktım!’ mesajlarını durduran kapsaisin adlı maddeyi içerir. Ayrıca kırmızı biber, daha fazla kalori yakmanızı da sağlar.

►Öğle yemeğinden önce, bir avuç fındık yiyin. Fındıkta bulunan kimyasallar, midenizdeki boşluk hissini yavaşlatacak ve tokluk hissetmenizi sağlayacaktır.

►Akşam yemeğinden yarım saat önce, bir dilim yüzde 100 tam buğday ekmeği ile zeytinyağı yiyin. Tam buğday ekmeği, lif içerir; zeytinyağı ise, çok sağlıklıdır.

►Asla öğün atlamayın, mutlaka günde üç öğün yemek yiyin.

►Haftada iki veya üç gün bisiklete binin, ağırlık kaldırın veya karın kaslarını güçlendirecek egzersizler yapın.

►Atıştırma ataklarına hazır olmak için, çantanızda küçük paketler hâlinde; havuç, kereviz, dilimlenmiş elma veya bir avuç fındık bulundurun.

►Araştırmalara göre, televizyon karşısındayken, farkında olmadan daha fazla yemek yiyoruz. Çünkü televizyon seyrederken, ne kadar doyduğumuzun farkına varmıyoruz. Bu yüzden de yemek yediğiniz odada, televizyon bulunmamasına dikkat edin.

►Çok zorda kalmadıkça, akşam 19.00′dan sonra yemek yemeyin. O saatlerden sonra yapılacak yemek seçimlerinin sağlıksız olabileceğini, geç yenen yemeğin uyku düzenini sarsabileceğini unutmayın.

alıntırıdr

Kızlar özellikle şu fındık işi cok hoşuma gıttı :)

hayırlı olsun canım.Güle güle gıy cicilerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…