Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kıss o benim zatiiidelikafadulden opuyorumnanaktan bayanssulusmile yani montiyle spor sonrası gelecekteki halim sositososito hihoyyyt hihoyyyt bayanssulusmile
işte neslii de o resimdeki beni görünce kıskanıyooo yasıkk ohaoldumsmile :umursamaz:

haa unutmadan ben senin o listelerde neden yokum bakiiimmm alsanaalsanasmile :eek:lmaz:
montide ilk sayfayı edit yapamıyorum akrebim. listeyide daha yeni bu hafta yaptım kilo bildirenleri . sen 2 haftadır kilo bildiriyormusun bakimmm ?.kaydirigubbakcemile

montide ilk sayfayı edit yapamıyorum akrebim. listeyide daha yeni bu hafta yaptım kilo bildirenleri . sen 2 haftadır kilo bildiriyormusun bakimmm ?.kaydirigubbakcemile

hımmm anladım şekerimm..tamam o zaman ben kilomu şettiriiiim hemencik:eek:

ben geldım ay hemen yazım suraya dedımm kardes olduk yaaa ohh kendımı evımde hıssettımmm

ayyyy sole bı karıstırım ortalıgııı hemennn

ben geldım ay hemen yazım suraya dedımm kardes olduk yaaa ohh kendımı evımde hıssettımmm

hoşgeldin canımın içi. a.s...şu kardeş takım işi bir an önce düzene girmeli

tamam canım ortada 4 takım var ıste zalımıde gelsın konusalım kaptan kaptana

9 takım kaptanı ayrıldı bugunn senağlama

eeee kim yapıcak kaptanlığını pekiii...bilen biri yokmu aralarında..ayy dur bi bakiim ben.. duramadım yine yerimde guclubacismile

ne oluyor akrebım ortalık karısmıss mı kaptablar nerde
bu arada bugun kacamak gunu ya kızlar saat 5 te yemek yedım
ondan sonrada hıııcc bıse yememısımm 50 tanede mekık yaptım
bır kocaman bardakta yesılcay ıctım sekerler

ben bu sabah yıne fazla cıktım yaa 70.9 dum acep yarına kılo vermıs
Çok üzgünüm çoookolurmuyum bugun az yedım yaa neslımmm ne dersınn

yazımı tamamlamadan dalgınlıkla göndermişim
bu aralar çok dalgın ve unutkan olmaya başladım
kızlar ilk beyaz saçım çıktı gerçekten yaşımın ilerlediğini hissetttim

neyse napsam acaba karar veremiyorum

oğlum bi arkadaşıyla camdan tükürdü diye öğretmeni benimle ve diğer çocuğun annesiyle görüşmek istemiş

ama camdan tükürdü diye niye beni görmek istiyo anlamadım
galiba oğlumun bana anlatmadığı bişeyler var
4. kattalar acaba camdan sarktı diyemi öğretmeni endişelendi
oğlşum malesef 2 buçuk yaşındayken 3. katın camından düşmüştü acaba onun içinmi endişelendi
yada oğlum bişeydenmi soğududa sabahçı olmak istiyo anlamadım
neyse yarın öğretmenle bi görüşim bakim sorun neymiş
oğlumlada bidaha konuşim
bide istediği sınıfın öğretmenini bi araştırim nasıl biriymiş

lolo oğlun küçükken camdan mı düştü :bbo::gitme:eek:haoldumsmile
okuyunca çok üzüldüm.Allah bağışlamış size evladınızı.bende küçükken balkondan düştüştüm ama allahtan zemin kattı :KK1:

kızlar inanmıcaksınız çünkü ben çok şaşırdım

oğlumun dersaneden danışman öğretmeni aynı zamanda fen öğretmeni aradı şimdi ilk defa tanıştık

oğlunuz çok zeki herşeye çok çabuk cevap veriyo acaba evde birisimi çalıştırıyo dedi
inanın şok oldum
evde oğluma ders yaptırmak o kadar zorki
öğretmeninin böyle konuşması beni çok şaşırttı hemde çok sevindirdi

maşallah maşallah oğluşuna yerimseniben

ben bu sabah yıne fazla cıktım yaa 70.9 dum acep yarına kılo vermıs
Çok üzgünüm çoookolurmuyum bugun az yedım yaa neslımmm ne dersınn

minnoşum sorma bende bugün fazla çıktım moralim bozuldu :gitme:

bugünkü yediklerimi yazayım

sabah:1 bardak cay kepek ekmeğinden tost 1 catal omlet aldım :)

öğlen : 1 elma 1 mandalina 1 tabak yoğurt
ara: 5-6 tane ceviz
akşam : salata hamsi (kızartması)

akşam misafırler geldi.dayanamadım bırazcık kek ve 1 tane kurabiye yedim.tutuamadım yine şu boğazımı:eek:klava:

posıı sende benım gıbı spordan kacanlardansın galıbaasempatiksalakcinni
kacmaktan degil. aslinda lesliyle yürüyordu arada sirada 45 dakika sürüyor ama o kadar sürede yusuf beni beklemiyor huysuzlaniyor. e spordan sonra da banyoya girmek gerek yusufla tek basimayken izin vermiyor velet spor yapamiyorum

hosgeldin makeup cim. ben seni bi yerden taniyorum ama nerden unuttum :))))
bu arada siz kacinci takimsiniz biz hangi takimla kardes olduk bilelim de kardes kardes gecinelim yerimseniben

Son düzenleme:
herkese iyi gecelera.s.

ben bu hafta her açıdan berbattım, ama yarından itibaren hem beslenmeme hem de sporuma dikkat edeceğim, gerçi sporumu ihmal etmemeye çalıştım amaa yine de aradayapmadığım günler oldu.

ama bugün yaptım:hooray: daha devamını da yapacağım az sonragamyoncuiremsu

dün foğumgünündeydik, herkes kilo verdiğimi söyledi, bu beni ayrıca motiveetti, kendim biliyorum amaa başkasından duymak daha da hoşuma gidior. zamanında herkes ne kadar kilo almışsın deyince zaarr intikamımı alıyorum kendimce galibaaasırnaşık şey

yarın yine iş başışakkıdı erken kalkmak gerek, herkese iyi geceler

kacmaktan degil. aslinda lesliyle yürüyordu arada sirada 45 dakika sürüyor ama o kadar sürede yusuf beni beklemiyor huysuzlaniyor. e spordan sonra da banyoya girmek gerek yusufla tek basimayken izin vermiyor velet spor yapamiyorum

hosgeldin makeup cim. ben seni bi yerden taniyorum ama nerden unuttum :))))
bu arada siz kacinci takimsiniz biz hangi takimla kardes olduk bilelim de kardes kardes gecinelim yerimseniben
canım 1.takım ama belli değil henüz kardeş durumu ben haber vericem
herkese iyi gecelera.s.

ben bu hafta her açıdan berbattım, ama yarından itibaren hem beslenmeme hem de sporuma dikkat edeceğim, gerçi sporumu ihmal etmemeye çalıştım amaa yine de aradayapmadığım günler oldu.

ama bugün yaptım:hooray: daha devamını da yapacağım az sonragamyoncuiremsu

dün foğumgünündeydik, herkes kilo verdiğimi söyledi, bu beni ayrıca motiveetti, kendim biliyorum amaa başkasından duymak daha da hoşuma gidior. zamanında herkes ne kadar kilo almışsın deyince zaarr intikamımı alıyorum kendimce galibaaasırnaşık şey

yarın yine iş başışakkıdı erken kalkmak gerek, herkese iyi geceler

canım kuralları okudunmu..yarından itibaren geçerli olan..sonra okumadım felan demeyesin şeker

hosgeldin aybukecim
ben de spor yapmiyordum ama yarindan itibaren yapmak zorunda kalicam, bilmiyorum okudun mu yeni kurallarimizi artik spor sart :sinifsinif:

ben de bugün dügüne gittim hamilemisin dediler bana :sinifsinif: aslinda kilo verdim ama dügün icin abiye giyindim abiye elbisede daha cok belli oldu kilolar

hadi yarin kolay gelsin sana

2.TAKIM SAĞLIKLI ÇITIR OLMAK İÇİN PİSBOĞAZIMIZDAN KURTULMA KARARLARI

bundan sonra kaçamak günlerimiz varsositosositodoğru duydunuz...kaçamak günleri..
cuma-cumartesi-pazar günleri akşam 6:00 ya kadar istediğimizi yiyebiliriz..ama kesinlikle 18:00 sonrası bişey yenmicek..

pazartesi sabahı kaçamaklar bitiyor...acaip dikkatli yeme düzeni başlıyor..

düzenimiz:
sabah kral (kaçamaksız)ekmek iki dilimi geçmicek,bal yok,reçel yok,tereyağı yok

öğle memur (kaçamaksız)ekmek iki dilimi geçmicek,pilav sadece bir kaşık,pilav yada çorba varsa ekmek yok tercih yapılacak,kızartma yok,tatlı yok..

akşam fakir (kaçamaksız)-sadece üç kaşık ve tek çeşit-pilav yok,makarna yok,tatlı yok,çerez yok,ekmek yok,bulgur ve bulgur işleri yok,hamur işleri yok,kızartma yok..

akşam yemek saati en geç saat 20:00 de bitmiş olucak arkadaşlar..20:00 sonrası yemek ve benzeri şeyler yok..erken yatıcaksak bu saat daha erken..yatmadan en az üç saat önce yemek yenmiş olucak..

gün içinde iki bardak süt ve iki kase yoğurt şart...

meyve yemeklerden üç saat sonra...yemekle birlikte yenmicek..sabah kalkarkalkmaz bir porsiyon meyve (kabızlık çekmemek için15-20 dk sonra kahvaltı yapabilirsiniz..

süper spor başlıyor..yürüyüş başlıyor..en az 30 dk yürüyüş.en az yarım saat aerobik veya benzeri hareket mesela ev temizliği ama büyük çapta olanı..veee olmazsa olmazımız hepimizin göbüşü var günde en az 50 mekik..

3 litre su ve bitki çayları ..gün içinde birkaç çeşit bitki çaylarından içiyoruz ve yazıyoruz..

kilo almaca yok yanikötükedihüso cuma kilo bildiriminde artı kiloyla geleni yakarım buna ben de dahil:kızgın:
ve zaten bundan sonra kilo alanlar tüm takımlara yazıcak..
(ben açgözlü,pis boğazlı,koca göbekli iradesiz buyüzdende istediğim kıyafetleri giyemeyen bir şişkoyum.kilo olacağını bildiğim halde yedim ve .... kadar kilo aldım..bu hafta 2.takımın yüzkarasıyım..) dicek..

dolayısı ile bu saydığım kaçamak günlerinde yediğimiz kaçamaklar için üzülmeye gerek yok..stres yok yani...

veee şok diyet yok(bu özellikle ben ve benim gibi düşünenler içinsempatiksalakcinnibu aralar aklımdan çıkmıyor çünkü.geçici sevinçlere kapımıaz kapalı olsun..sonrası fazlasıyla hüsran çünkü:1no2:

kitap arkadaşlar..kitap okiicaz..okuduğumuz kitabı burda paylaşalım..en azından aklımız yiyeceklerden uzak kalır...süper faydası olur emin olun..yazılın kütüphaneye..yada ayda bir kitap alın..vardır mutlaka etrafımıza okuyabileceğimiz kitap.midemizle birlikte ruhumuzu da doyurmak önemli (en güzeli namaz ve kur'an tabii).bbu denge hem kilo almamızı önler hem çocuklarımıza çevremize güzel örnek olur..yani kitap okumak da kurallardan..gün içinde 5 dk da olsa kitap şart..öğün ve sporlarımızı yazarken kitap okumayı da dk olarak yazıcaz arkadaşlar..

bunlar kesinlikle takım kuralıdır arkadaşlar..:enbuyukkk:iste yapıcam..uyanlar uymayanlar listesi...
uymayanlar kırmızı alır o gün için..hafta içinde üç kere kırmızı alan arkadaşla yollarımızı ayırırız arkadaşlar..

pazartesi start veriyoruz..turkbayragi hepimize hayırlı olsun

hosgeldin aybukecim
ben de spor yapmiyordum ama yarindan itibaren yapmak zorunda kalicam, bilmiyorum okudun mu yeni kurallarimizi artik spor sart :sinifsinif:

ben de bugün dügüne gittim hamilemisin dediler bana :sinifsinif: aslinda kilo verdim ama dügün icin abiye giyindim abiye elbisede daha cok belli oldu kilolar

hadi yarin kolay gelsin sana

tatlım ne kadar kilo versekte karnımız şiş kalıyor.vücut şekilsiz kalıyor..o yüzden spor şart..göbüşün gitmesi içinde özellikle mekik şartkaydirigubbakcemile2

ben bugün yediklerimi yaziyim

sabah: 2 zeytin, biraz kasar ve biraz beyaz peynir, biraz salatalik, biraz recel, bir dilim ekmek.

ögle: yarim paket bisküvi

aksam: dügünde bir porsyon pilav ve et, aksam da üzüm yedim.

ins. yarindan itibaren basliyorum ben de disiplinli bir sekilde diyete

bugünkü yediklerimi yazayım

sabah:1 bardak cay kepek ekmeğinden tost 1 catal omlet aldım :)

öğlen : 1 elma 1 mandalina 1 tabak yoğurt
ara: 5-6 tane ceviz
akşam : salata hamsi (kızartması)

akşam misafırler geldi.dayanamadım bırazcık kek ve 1 tane kurabiye yedim.tutuamadım yine şu boğazımı:eek:klava:

karamelcim bence cok güzel bir menü, :nazar: ögle yemeginde meyve yogurt. ceviz aksama balik :nazar: ben cok begendim menünü
aksamki kacamagi da görmiyim bakalim ne de olsa kurallar yarindan itibaren gecerli :KK66:

Son düzenleme:
sımdık soyle madde seklınde yazıyım ufak tefek seylerı

1- hergun 3lıtre suu ıcılecekk
2-hergun bıtkı cayı ıcılecek
3-2 bardak sut ve 2 bardak yogurt yenecek
4-30 dk yururyus
5-50 mekık bıraazcık hareket kaydirigubbakcemile2

soyle bısey varr akrepcım ben sutu ogun yerıne bıle ıcıyorum bazen
ama tabı ıcıne nesquıkk koyuyorum cok fazla kacırdıgım
gunun aksam yemegını bu sekılde atlatıyorum

kurallarda bi de günde en azindan 5 dakika kitap okumak var

X