Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

maaasallah ne güzel cok sevindim lolocum. en güzel haber cocuklarin güzel haberleri yerimseniben

Son düzenleme:
kizlar birazdan dügüne gidecekmisiz.

ins. güzel gecer. evde birsürü is var ama yarin yaparim artik.

çok şaşırma şeker kimi çocuk öyle olur..ben de öyleydim..evde hiç ders çalışmazdım ama sınıfın en çalışkan öğrencilerindendim..hatta bir keresinde aynı sınıfta olan komşu şikayet etmiş anneme beni..matematik yazılısına çalışmayıp arkadaşlaıyla dışarı çıktı diye.annem her zamanki ibi ben değilde başkalarını dinleyip anladığı için beni dövmüştüÇok üzgünüm çoook ve yazılı sonuçları açıklandığında ben en yüksek notu almıştım o kız da zayıf hem de en zayıf notu almıştı.ve annem sonucu duyduğunda benden bir özür bile dilememişti ama övünmüştü komşulara beni nasıl yetiştirmiş diyeşakkıdı tabi yine ben değildim takdir edilen:sinifsinif::umursamaz:çocukalrımızı doğru anlayıp gerktiğinde de takdir etmeyi bilmek lazım şekerler..
demekki senin yakışıklı da dersi derste dinleyip anlıyor.. zekii çocuk vesselam

kıss nesliii şokamı girdin..niye yazmıyosuundelikafaduldenaklinialirimsmile

Son düzenleme:
e ben sana gönderiim hemen 3 kişilik acılı adana şekerlülülülülülü lülülülülülü
gonderr bacim yaa bizahmett
yemiyecem bacim beni kimsee yildiramaz sekeriimm ama iki kilo deme ya oldum gecen hafta iki kilo verim diyeee zaten bu hafta kacamak ustune kacamak yaptimm akrep duymasinn
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
harikaa bayildim bu kurallara desen uc gun cok guzel gececekk bende nasil diyecem kacalkisalkisalkisama yaptigimi diye kivraniyordumm kaydirigubbakcemile3

vay vay vay bacimm bana uyarr aliskiniz nede olsaa kurallarr fikirler superr ama su bitki cayi beni bitirdii kirmiiz listeye girermiyim icmessem onu sorayim bende ona goree
hahayttt hadi ordan be benim kabul gunummu var ne yapim geleceklere gelmemi diyim bacimm offf offfff

banada guzel bir formul bul bacim ben istemem bitki cayi zamaninda cok ictim tiksindim evde dolu var hepsi raflari bekliyorr icmiyom

kıss nesliii şokamı girdin..niye yazmıyosuundelikafaduldenaklinialirimsmile

hee sen nasil kacamak gunleri yaptin onu dusunuyordum kara karaaa
sana bu hafta kilo almak yaramis bacim hep kilo al senn cezada superrr
bu haftaa uygulasaydik su cezayi ya butun takimlara gidip pis bogazli olduklarini soyleseler su bu hafta kilo alanlar super olurdu yani sen kaptan olarak bence baslaa takimlari dolanmayaa:roflol:

lem varya nerden çıkardın buldun cımbızla :roflol::roflol: fikre bak yaa cin fikirlim benimm:roflol::roflol: bence en kötü bir ceza busositososito zaten bu hafta aldığım için böyle bir ceza uygun gördüm ya..bidaha almiim diye:lepi:

bu arada kaçamak yapmışın hem de üst üstesositososito hihoyyyt bi yandan yapmiiicam derken bi yandan götürmüşün ne işşş:jeyyar:

kaçamak günlerinide sen kaçamaklarını yaz da dökül diye yastımm anladın şekeer benden kaçmasssengözlerimeb
aksanab

hahaytttt benim gozumden kacarmii hicc bacimm sende hani gidiyonmu takimlaraa
sen hicc merak etme kacamaklarimi yazarim ben

hahaytttt benim gozumden kacarmii hicc bacimm sende hani gidiyonmu takimlaraa
sen hicc merak etme kacamaklarimi yazarim ben

haftaya canım haftayakaydirigubbakcemile2kimbilir belki sen gezersin takımlarıı lülülülülülü

selam 2.takımın güzelleri ....a.s....

nesliş hoşgeldin ..a.s.
üzülme güzelim yine verirsin ...verip verip almak kaderimiz olmuş yavv ::))bilmiyorumkismile

akrebim nerlerdesin ?asdınmı montiyialsanaalsanasmile

nesliş hoşgeldin ..a.s.
üzülme güzelim yine verirsin ...verip verip almak kaderimiz olmuş yavv ::))bilmiyorumkismile

sende hosgeldin canim
hic deme bacim nedir bziùm sonumuz bilmiyom vallaa
sen ne yaptin kac kilodasinn nasil gidiyorrr
kiz akrep montiyi birakti baklavaya gecti haberin yokmu senin kaydirigubbakcemile3

sende hosgeldin canim
kiz akrep montiyi birakti baklavaya gecti haberin yokmu senin kaydirigubbakcemile3
en son baktıgımda elmaya gidiyorsu . sonra baklavayami geçti ...kaydirigubbakcemile3belli belili bu hafta + çıkmasından ..aklinialirimsmile
iyiyim nesliş . yazın 59 kloya indim mezun oldum 6. takımdan . tatil ramazan bayram derken hepsi üst üste gelidi . 4.5 kilo aldım onları vermeye çalışıyorum .63 kiloyum ...boshayallersmile

iyi bisiklet sürmeler canım kolaygelsin ....:dance:

Son düzenleme:
evet haklısın sekerımm lay lay lomm aldık kıloları sımdık lay lay lom gıdermıı
haklısın sekerım bugun kı enerjı super takımımızda ıyı yaptın kız akrepp hadı
bakalım herkes sana dua edıcek bu cuma ınsallah

emredersınızz komutanımm kımler kac kez takıma ugramıs onu yazıcamm yanıı
okı sekerımm

posıı sende benım gıbı spordan kacanlardansın galıbaasempatiksalakcinni

sımdık soyle madde seklınde yazıyım ufak tefek seylerı

1- hergun 3lıtre suu ıcılecekk
2-hergun bıtkı cayı ıcılecek
3-2 bardak sut ve 2 bardak yogurt yenecek
4-30 dk yururyus
5-50 mekık bıraazcık hareket kaydirigubbakcemile2

soyle bısey varr akrepcım ben sutu ogun yerıne bıle ıcıyorum bazen
ama tabı ıcıne nesquıkk koyuyorum cok fazla kacırdıgım
gunun aksam yemegını bu sekılde atlatıyorum

nesliş hoşgeldin ..a.s.

:1shok: :1shok: amanınn gomutanımm gelmişş :1shok: eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile
hoş eldin safalar etirdin gomutanımm benimmmŞeniz opuyorumnanaktan
neyse yavru kuslar ben cikiyorum bisiklet surecegim hadi opuldunuzz
kıs nere gidiyosunnn..otur birasss..belki yağların birikir biras dahaadelikafadulden
sende hosgeldin canim
piss isspiyoncuu noolucakk :dilcikar:
yokk aebenimm gomutanımm a.s. inanma sen ona o kıskanıyo beni:mymeka: :1closedeyes: hiç bırakırmıyımm montiyiii monticiyim halaa kııss sefkilimm benimm:asigim:
[

nesquikin içinde ne var biliyomusun bakiiim yasakkelime

bırakma bencede . sonrada şu mesajlarının alttaki çıbıldak hatungibi çıtır ol emi.kaydirigubbakcemile3

bırakma bencede . sonrada şu mesajlarının alttaki çıbıldak hatungibi çıtır ol emi.kaydirigubbakcemile3

kıss o benim zatiiidelikafadulden opuyorumnanaktan bayanssulusmile yani montiyle spor sonrası gelecekteki halim sositososito hihoyyyt hihoyyyt bayanssulusmile
işte neslii de o resimdeki beni görünce kıskanıyooo yasıkk ohaoldumsmile :umursamaz:

haa unutmadan ben senin o listelerde neden yokum bakiiimmm alsanaalsanasmile lmaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…