Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ben de mesulmuyum aplaaa sempatiksalakcinni eyvahedigeldismile

ben de mesulmuyum aplaaa sempatiksalakcinni eyvahedigeldismile

hehehe sırnaşık şey
listenin en başında sen varsın bacuum lülülülülülü

kızlar liste yapıcam..hergün kontrol..
yapmayanın cezası büyük ona göresengözlerimebaksanab

öyle oldu esim eve koca bir paket baklava alinca hergün ye ye bitiremedik sagolsun bisey al deyince iftar cadirina yatecek kadar aliyor
ama iyi haber baklavalar dün bitti sonunda yani bu aksamki menümde baklava olmicak

bi de tramisüyü ben yapiyorum öyle kekli yapmiyorum cogu krema ve kedi dili bisküvi cook hafifti dün yaptigim.
basi öne arkaya yana yatirmak nasil oluyorCADIARZU

posi kuzum ben de ıyıyım ıste ne olsun kosusturmaca...
geldık sopamızı yedık kaydirigubbakcemile3
sen nasılsın yusuf napıyor

ben de iyiyim ayni hersey burda bir bunaltici sicak ertesi gün lapa lapa yagmur karisik iste

bugün yusufun fotolarini almaya gidicez stüdyo fotolari cektirdik nasil oldular cok merak ediyorum, ins. dijital olarak da verirler de bilg aktariririm

bi de arkadasim 2 bebe dogurdu hastanede yatiyor hala gidemedim ona. eger gidebilirsek dogum yapan arkadasa aslinda tramisüyü ona göötürücem eger gidemezsek benim bu aksamki menümde de tatli olcak demektir :kedi:

KUSURLU TESTİ

Çin'de bir adam, her gün boynuna dayadığı kalın sopanın iki ucuna astığı testilerle dereden su taşırmış evine..

Bu testilerden birinin yan kısmında çatlak varmış...

Diğeri ise hiç kusursuz ve çatlaksızmış; ve her seferinde bu kusursuz testi adamın doldurduğu suyun tümünü
taşır, ulaştırırmış eve..

Boynunda taşıdığı testilerden çatlak olanı eve yarım; diğeri dolu olarak varırmış. İki sene her gün bu şekilde geçmiş.
Adam her iki testiyi suyla doldururmuş ama evine vardığında sadece 1,5 testi su kalırmış..
Tabi ki kusursuz, çatlaksız testi vazifesini mükemmel yaptığı için çok gururlanıyormuş.

Fakat zavallı çatlak olan testi, çok utanıyormuş.

Doldurulan suyun sadece yarısını eve ulaştırabildiği için de çok üzülüyormuş.
İki yılın sonunda bir gün, görevini yapamadığını düşünen çatlak testi,ırmak kenarında adama şöyle demiş:
'Kendimden utanıyorum. Şu yanımdaki çatlak nedeniyle, sular eve gidene kadar akıp gidiyor..'

Adam gülümseyerek dönmüş testiye; 'Göremedin mi? Yolun senin tarafında olan kısmı çiçeklerle dolu.
Fakat kusursuz testinin tarafında hiç yok. Çünkü ben başından beri senin kusurunu, çatlaklığını biliyordum.

Senin tarafına çiçek tohumları ektim ve hergün o yolda ben su taşırken,sen onları suladın.

2 senedir o güzel çiçekleri toplayıp,masamı süslüyorum.

Sen kusursuz olsaydın,o çatlağın olmasaydı evime böyle güzellik ve zarafet veremeyecektim'

diye cevap vermiş.

Aslında hepimiz birer çatlak testiyiz. Her birimizin kendine has kusurları vardır.
Fakat sahip olduğumuz bu kusurlar ve çatlaklardır hayatlarımızı ilginç yapan, mükafatlandıran, renklendiren. . .
Etrafınızdaki her kişiyi,oldukları gibi kabullenin..
Onlardaki kusurları değil, içlerindeki güzellikleri görün..

gel ıkı dılımde anlasalım olar mı vereliniortak
hosaf CADIARZU
ağzıma surmuslugum yok kı bızım eve hıc ugramaz kendılerı, ama babanemde ıkamet eder :roflol:

ayyy ne guzel bır heyecandır o 38 bedene gırmek :teytey:
tebrık ederım ablacım

hehehe sırnaşık şey
listenin en başında sen varsın bacuum lülülülülülü

kızlar liste yapıcam..hergün kontrol..
yapmayanın cezası büyük ona göresengözlerimebaksanab

abüüüüüüü akannehir
selam verdık spor bosrclu cıktı :roflol: :roflol: :roflol:
napak yapacaz elımız mahkum

ya ceyda nerelerde kaldı yine

en son gırısı 20 agustos gozukuyor canım

ben zaten doktorun bana verdiği bel ve karın kaslarını çalıştıran egzersizleri sabah akşam yapıyorum
dediklerini ben yapmasam olur dimi
1 ay sadece doktorun verdiklerini yapıcam
1 ayın sonunda kontrolüm var

kızlar mrb nasılsınız?iftar davetleri başladı katılamıyorum bildirileride tam yapamıyorum ama dikkat ediyorum şüpeniz olmasınyerimseniben

ayakta yada otururken dik duruyorsun başını yavaş yavaş öne ve arkaya eğiyorsun..sonra sola ve sağa şekercim
hemde ne kaaa güzel bişii :teytey:
bunları da eklersin o zaman şeker:jeyyar:
kızlar mrb nasılsınız?iftar davetleri başladı katılamıyorum bildirileride tam yapamıyorum ama dikkat ediyorum şüpeniz olmasınyerimseniben

huuuuuuuuuu kuşuuum yeni kural geldi bak.hareketler.onlarıda ekle menülerine..
ve neler yazdık bak okumadın bile..cevap yas şekercim konuları oku yok ölee iki satır yaz çık yapmaklmaz:

ne guzel ya bebek, resım...
uff canım cektı desem :kedi:
Allah bana da nasıp etsın ınsallah...

Kuzum ben sana dıyım akrep o aksam kı tramısuyu gormeden edıtle sen mesajını kaydirigubbakcemile3
sağlıgın tehlıkeye gırebılır
evde olsa da yeme bence sopa hazır valla eyvahedigeldismile

bakalım canım ya..50 küsürleri bir görebilirsem..ben 50 diyorum ama çok az diyorlar ..duruma göre artık bakcaz:hulya:

Neee :1shok:
50 kılo mu akannehir
nettin ablam 13 kılo kadar daha mı vercen
daha sımdıden 38 beden gıyıyorsan aman Allah ım yok yok o kadar verme yaa

SELAM KIZLARRRR
sabah 5 de yattım ufak oğlum diş çıkartıı veee 7inci dişimizde hayırlı oldu:)))))))sabah yürüyüş yapamadım ama evde dans ettim son ses müzik eşliğinde:)))20 dk felan
sabah aç karna 50 mekik çektim yarım mekik

o oklavıları gördüm akrepten korktum açıkcası:))))tamam tamam bıraktım o manken diyetiniiii:))))zaten kendimde razı gelmedi dün çok acıktım ne yalan söyliyeyim gece kalktım 2 tane armut yedim yattım açlıktan(((akreeeeeo yardım et bana bayrama kadar 5 kg gitmesi lazım montiyi anlat bana
sen ne dersen onu yicem sözzzz nolurrr
bu arada 42 beden giyodum 40 olmuş bütün pantolonlarım bol çok fena duruyo arkadan yaaa eşim bile kalçaların çok küçülmüş diyo ay bi hoşuma gitti sormayon tavanlardaydım dün:))))))akrepciiiimmmmm bana monti monti monti montiiiyi anlaaaattttt:))))

akrep cnm ya gündüz bi haber verip çıkım dedim okumaya vaktim yoktu şimdii okuduum hareketlere 2 gün sonra başlasam olur demiiii ama yinede yapmaya çalışırım, iki gün büyük davet var bigün annemin tarafı,diğeride babamın tarafı haliyle kalabalık olcak işten gelince hazırlık olcakcokacimcoook.....bunları not aldım ve gözümün önüne bi yere yapıştırcamhihoyyyt

akrepcim bence herkese degil kilo alanlara bunun gibi kurallar koymak gerek diye düsünüyorum
böyle daha yi olurdu bence

kizlar bi de bu yusufun stüdyo resimlerini aldik ama 200€ tuttu ya bilmiyorumkismile

3 tane poster seklinde büyük resim gerisi ortaboy ve kücük 9, 10 tane resim iste acaba türkiyede mi yaptirsaydik

Neee :1shok:
50 kılo mu akannehir
nettin ablam 13 kılo kadar daha mı vercen
daha sımdıden 38 beden gıyıyorsan aman Allah ım yok yok o kadar verme yaa
ayy evet dimi kaydirigubbakcemile3 ya işte sanki hala kiloluymuşum gibi geliyor..dedim ya duruma öre bakcaz artıkımbayanssulusmile
ayy hayırlı olsun şekerciim..yeni dişinz...
monti:

şeker ve beyaz un pilav makarna beyaz ekmekten uzak

sabah tam buğday ekemği peynir zeytin domates salatalık yani çiğ sebze

diğer öğünler de ayrıştırılarak

yani
et+salata+yoğurt vy ayran
et+sebze+salata+yoğurt
bakliyat+sebze+salata+yoğurt
bakliyat+salata+yoğurt

işte canım denklem bu....

et le baliyat karışmicak..sebze her zaman yenebiliyor..her öğün salata ve yoğrt yemek şart..öğünler arası en az 3 saat olucak..
sabah kahvaltı öncesi bir porsiyon meyve 20 dk sonra kahvaltı..
meyve yemeklerden 3 saat sonra yenilir..meyveden 2o dk sonrada yemek yenebilir..

kaçamaksız yaparsan tıkır tıkı gidiyor cnım kilo..hemde yağlardan..örnek ben şekerim..
ben montiyle nerdeyse 10 kilo verdim..
yatmadan önce yap şeker..
akrepcim bence herkese degil kilo alanlara bunun gibi kurallar koymak gerek diye düsünüyorum
böyle daha yi olurdu bence

kilo alanların cezası hazır canım...herkese veriyorum çünkü herkes tatlı yeme krizine girmiş resmen..bu da o tatlıların cezası..eee ancak bu şekilde erir dimi o tatlılarlmaz:

anladım akrepcim et ve sebze bi araya gelmiyor her öğün yoğurt yada ayran salata şart ve sabah kahvaltı öncesi 1 meyve 20 dk sonra kahvaltı yemek araları 3 saat olucak....
mesela örneğin kıymalı patates yemeği yasak demi sebze ve et var???!!!
akrepcim yemek seçimi tamamen banamı ait yoksa belirli bişeyler mi yeniyo?

herkese merhaba, aranıza yeni katıldım, kendimden bahsedeyim biraz.

evlendikten sonra anlamadığım şekilde yavaş yavaş kilo almaya başladım. ilk başlarda mühimsemediğim bu kilo artışı gebelik ve doğum süreciyle zirve yaptı. kızım 1,5 yaşında amaa artık giydiğim kıyafetleredn sarkan bıngır bıngır göbeğim ve yan simitleirmden iğreniyorum artık. 10kilo vermeye çok kararlıyım. bu işi sizinle başaracağıma yürekten inanıyorum.

170 boyundaa ve malesef 74 kiloyum, amaaa artık ideal kilom olan 64 kiloya inemeye kararlıyım. yani tam 10 kilo bu bedenden elveda diyecek. ve ben de yeni ben e merhaba diyeceğim.

herkese iyi geceler. sık sık görüşmek dileğiyle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…