Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

makarna yanlış seçim bence

montiye göre tabi

normalde de fazla tatlım ya..zaten monti de doğru beslenme şekli.
ben önce yani 54 kilolardayken bilmeden monti yapıyomuşum ve hiç kilo almazdım..
sonradan ne zaman çalışmaya başladım hazır gıdalar hazır menüler pastalar bisküviler derken şiştik te şiştik.sadece doyalım dedik gerisi önemli değil..oysa asıl gerisi önemliymiş sonadan anladık..monti hem bugününü hemde yaşllık zamanını kurtarıyor..sağlıklı zemin hazırlıyor..

bende iftarda bir hurma iki bardak su

20 dk sonra
taze fasulye,soğan,ayran yumurta yedim

son 3 aya göre bu ayki adet kanamam çok fazla gelıyo tatlı krızınden olucem bugun sabah ve oğlen tatlı yedım sadece daha once hıc bu kadar tatlı gereksınım olmamıştı

aksam yemek yemıycem etıform falan yerım en fazla bugun tekrar yuruyuse basladık
cumaya inşallah eksılerle gelıcem

canım çok eçmiş olsun
etiform yerine salata ye..yatmadan önce de ılık süt iç.
tatlı krizlerinde de ılık süte az tarçın ekle ve iç..krizi acaip sonlandırır..tabi sütler şekersiz olucak canım

teşekkür ederim,etıform da yemedım sadece annem balık yaptı koktu dıye bı parça yedırdı,bide 2 bardak yesıl çay ıctım bırazdan yatıcam azaldı ısteğım sabahları cnm cekıyo bu aralar lıght sut var evde olur heralde tarcınıda severım sabah dershaneye gıtmeden once ıcerım ılgın ıcın tesekkurler tekrar

iyi yapmışsın canım..yanında salata da yeseymişsin süper olucakmış..menülerini bu şekilde ayarlarsan süper kilo verirsin inan bana

günaydın fıstıklarrr
dün akşam yediklerimi bildiremedim kusura bakmayın bütün gün hastanedeydim oğlum gözlerinden muayene oldu ufak olan maalesef bizde göz kayması var yarında doğum günü(((bu 4üncü doktorumuz oldu buda ameliyat dedi anlicanız ameliyat olcakk...düzelmesi için 2 ay sürecinde bir gözlük verdi bakalım düzelirse ameliyata gerek kalmaz inşallah....

dün yediklerim
sabah k-flakes
ara yok
öğle 1 kase çorba ve 1 bardak ayran
ara yokl
akşam tavuk salata cacık
su fazla içemedim hastanede malüm oruçlu insanlarda vardı.....

bugünkü menüm
sabah 1 adet mesvim meyvesi. 1 kase kflakes
ara elma
öğle tazefasülye cacık 1 bardak limonata
ara seftali
akşam tavuk baget 1 adet yoğurt yeşil salata
2 lt su
bu sabah plates yaptım
50 mekik çektim
50 kere yerimde zıpladım
25 yan yatarak bir bacağımı kaldırdım sol bacak
25 yan yatarak diğer bacağımı kaldırdım sağ bacak
50 kerede bel çevirdim

Gunaydınlar cumleten arkadaslar...

canım gecmıs olsun ama sakın endıselenme kayma ıcın...
Allah ın ıznıyle herseyın caresı var...
Göz içe mi dısa mı kayıyor?
Gözlükle de duzelır belkı eger hıpermetropsa doktor bılerek yuksek verebılır bu durumda takmak ıstemyebılır ama sız taktırın kı kayma toplasın emı yerimseniben

Akrep ablam, lolo gecmıs olsun sızlere de...
gaz sıkısması cok fecı ya
ınsan nefes almak bıle ıstemıyor...

zerrıncım (yıne yanlıs demedım dımı kız )kuzum sen nasılsın, nasıl gıdıyor dershane dersler
son sınıfmısın bu sene kuzum...

ben de bugun Allah ın ıznıyle baslıyorum spora
hadı bismillah

dün yediklerim

sahur: yine sahur vakti gectikten sonra namaza kalkabildim

iftar: bir kepce mercimek corbasi, 3 catal tavuk eti, 4 kasik sebze yemegi, 2 kasik pilav, 1 dilim firinda makarna, salata, bir dilim ekmek,

1 dilim tramisu, 2 bardak sekersiz acik cay,

1 tane armut

iceceklerden sadece su ictim ama ne kadar ictim hatirlamyorum.

yok yok bu sefer doğru dedin evet son sınıfım tatılden cıkıp sabahın korunde kalkmak zor oluyo ama sıkcaz bı sene dısımızı,iyiyim tesekkur ederım sen nasılsın moralın falan nasıl oldu daha ıyı olmussundur inşallah:1rolleyes:

hadı hayırlı uğurlu olsun ilk gunlerden fazla zorlama kendını Allah korusun sakatlama kendını

iyi yapmışsın canım..yanında salata da yeseymişsin süper olucakmış..menülerini bu şekilde ayarlarsan süper kilo verirsin inan bana

oğun gıbı yemedım bı çatal yedım sadece ondan salataya falan hıc gırısmedım,cumaya kadar kalorısı dusuk seyler yıyıcem salatalık,marul,ızgara et falan gerekırse aç kalıcam ama vermem gerek moralım bozuldu cunku 1 gram bıle veremedım

ıyı barı bu defa da yanlıs deseydım balık hafızalı ılan edecektım kendımı
heyt be daha ölmemısım :roflol: :roflol:

olsun canım ne demısler '' zafere gıden yolda cekılen cıle kutsaldır '' aklinialirimsmile

ben ıyıyım canım, hersey yoluna gırdı cok sukur :asigim:

kııızzz oyle ac kalmak falan yok alsanaalsanasmile
tikkat et kendıne bakımm o kadar verdın bılıyorsun kı bu bır sabır ısı demı yivrim aklinialirimsmile

kizlar bu hafta hic sahurda yemememe ragmen her sabah kalktigimda 62.0 dan düsük cikmadim, dün de dahil. bu gece sahura kalkip kahvalti ettik sabah kalktigimda bi baktim 61.6 ciktim

anlamadim önemli olan yarinki kilolar tabi ama sa´hura kalkinca daha cok cikmam gerekirdi,

neyse yarin da böyle cikarsam 200 gram verdim demek olur ins.

geçmiş olsun canım..
oğluşunun doğum günüde kutlu olsun

bu pasta da 2. takımdan oğluşunaa

tatlım metobolizmamız aldığımız gıdalarla çalışıyor..doğru gidalarla da hem çalışıyor hem de yağ yakıyor..
aç kaldığımızda da komple kapatıyor kendini..aynı kiloda kalmamızın sebebi bu oluyor tatlışyerimseniben

ya kizlar ceyda nerde bayadir yok galiba, mazeret bildirdi mi ne oldu acaba

yine gecen haftalarda oldugu gibi kötü bir kaza felan olmamistir ins.

haberi olan var mi?

pasta için tsk ederiz akrep teyzesiiiiiiii:)))ama bana cııııısss yoksa yine oklavıyla gelecen sen bana:)))))))yarın hamur işi yapcam mecbur misafir de gelcek kızlar ama ben yemem:))))))
ya bu arada ben kg verdim ya beni göğüslerim çok küçüldü((bundan şıkayeti olan varmı acaba((fazla büyük değillerdi ama yinede üzüldim açıkcasııı(((

canım içe doğru kayıyo gözlük numarasıda 4
sağ gözü sol gözüne nazaran daha çok kayıyo o yüzden gözlükle beraber sol gözünü 2 ay boyunca 1saat kapatcaz...allahım inşallah düzelir herşey allahtan..allahtan ümit kesilmez...

deneyın bakalım canım, amelıyat en son care zaten kı o da cozumsuz degıl dedıgın gıbı hersey Allah tan...
Yeter kı moralınızı yuksek tutun, bır de o kapama tedavısını uygularken gozunu calıstıracak ısler yapsın, boyama olur, yazı cızı olur, maksat dıger gozu calıstırmak...

göğüs meselesı bende de oldu canım malesef tek uzuldugum nokta bu :sinifsinif:
90 kıloya dayandıgımda 90 beden gıyıyordum ıllakı sırt genıslıgı de etkılıydı bunda fakat kuculdugu bır gercek
suan 59-60 kılo arasıyım ve sadece 75 beden ustelık dolgulu mafoldumben
Napalım Allah baska dert vermesın dıyoruz artık...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…