Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

akrepcim sabah sabah sopa iyi geldi

evet haklısın bu ara iştahım bi açıldıki sorma

malum günüm yaklaştığı içinde tatlı aşeriyorum

haklısın ben yazdığımı bile unuttum gözüm dönmüş benim resmen

yaa sabah tartıldığımda kilo artışı oluyo ama öğlenleri tartıldığımda baya iyi çıkıyo kilom
acaba öğlen tartılıpmı yazsamki

bir kaç gündür motivasyonda yok
geliyorum devamlı kimsecikler yok
bende nasıl kaybettiysem kendimi neyse sopanın tadınada baktımya
tatlı yemem bi daha

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis süpersin canım süper.. umarım takım arkadaşlarına örnek olur olumunekankayizsmile
ben ne dedim çıktı dimi dediklerim...
ilk haftayıo geçirdik artık..yok ööle salmak canım.vücut alıştı artık oruca şimdi dikkat etme zamanı
oh ohh ohh..2. takım baklava dükkanı açmış ta haberimiz yok klava:
işte bir oklavalık klava:klava: dahaklava: canım bilmezmisin bu şekilde vericeğin 4- 5 kilo sana 10 kilo olaraka geri dönücek..sen napıcan o mankenleri felan..onlar için zormu..gidip aldırıyolar makinelerle yağları..zaten tüm spor olanakları ellerinin altında..ööle çoluk çocuk derdi yok koca derdi yok evde yemek yap misafir davet et..yok kaynana yok işyeri derdi yok..sen de yapsan monti ..bak nasıl veriyosun tıkır tıkır canım
ohh ohhh ohh..bak nelerde yazarmış bizim tatlıcı güzelii klava: madem böyle güzel biliyosun neden uygulamıyosun kuzum..hadi bakalım bundan sonra menülerinde bu dediklerin görülücek şekerkötükedihüso
geçmiş olsun..Allah korusun hepinizi..

ufffff klava:
ne bu canım yaa..sen kilo almaya devam ediceksin bu şekilde beslenmeyle..farkındamısın hiç sebze yok menünde..özellikle de çiğ sebze yok..yüklemişsin nişastayı karbonhidratı şekeri yağı bol bol kendine..bunların yağa çevrilmesini önleyen çiğ sebzeyi de hiç yememmişsin.:1no2: bu şekilde olmaz be güzelim..şu beslenme işine dikkat etmen lazım..zayıflamak istiyorsanyerimseniben

Son düzenleme:

:1shok: gecmis olsun canim ya, dikkat edin bari

Amaniiiiiiiin.......
Burda sopalar oklavalar havada uçusuyor eyvahedigeldismile
Yanlıs zamanda geldım sanırım...
Bı tane de ben yıcem sımdı kafama arada kaynayacam :roflol:

günaydin herkese, aydasu akrep nasilsiniz bugün?

ben de bu hafta izin alsam mi diye düsünüyorum bilmiyorumkismile

canım tatlı krizine akşamları nane çayı yap kendine..yeşil çay yap.yada kekik çayı yada ada çayı yap..bunlar çok süper gelir..iştahı da keserler.özellikle kekik ve yeşil çay ödem attırır..ada çayı adet söktürür sancı keser..nane ve kekik üşütmeyi alır.mideyi rahatlatır.hayır canikom..sabahları tartıl..ehh akşam iftar sonrası meyve ve su harici bişii yemezsen sabah fazla çıkmazsın şeker.tabi meyve bir porsiyon sadecelmaz:.geç saatte çokmu acıktın at ağzına bir mentollü sakız çiğne dur..kandır mideyi ve iştahı..su şişeni de eline al..gitsin o zaman tüm kilolar..
sahurda da hoşaf iyi gelir..bir de yeşil elma..tüm şişliği ve ödemi alır..
bir kaç gündür motivasyonda yok
geliyorum devamlı kimsecikler yok
bende nasıl kaybettiysem kendimi neyse sopanın tadınada baktımya
tatlı yemem bi daha

valla istersen ye şekerim..
cumaya kilo veremeyen arkadaşlar kilo çizelgesini hazırlicaklar..
ilgililere duyurulur..
valla hiç de yardımcı olmicambayanssulusmile yok öyle kilo bildirip kaçmak..
eksi kilo verenlerin ellerinden öpücek çizelgemizzemuszemus

GÜNAYDIN her seher açan al gülüm,
GÜNAYDIN visale yürünen yolum,
GÜNAYDIN ağzımda en tatlı dilim,
Mukaddes üç harfli hecem GÜNAYDIN

GÜNAYDIN vatanım kentim bucağım
GÜNAYDIN şefkatli ana kucağım
GÜNAYDIN sevgiyle yanan ocağım
Sevdamı tüttüren bacam GÜNAYDIN

Günaydın arkadaşlar.

dünkü menüm

sahur: 1 dilim ekmek, biraz peynir, 1 salatalik, biraz kasar, ve bir bardak az yagli süt

iftar: yarim tabak sebze yemegi, 2 kasik pilav, bir firinda pismis tavuk budu,

dün aksam film seyrettik o sirada: 2 dilim baklava ve bir dilim tramisü

film cok uzundu filmin 2. yarisinda: yarim armut, yarim seftali, yarim elma

film bitince bir tane haslanmis süt misir

ne kadar su ictim bilmiyorum

dün sabah tartildigimmda 62.0 cikmistim dün de o kadar cok yedim bu sabah kesin daha da fazla cikarim dedim ama 61.9 ciktim belki cumaya kadar gecen haftaki kilomu bulurum yani 61.8 eyvahedigeldismile

takimi geriletmek istemiyorum eger kilom fazla cikarsa bir haftalik izin alabilir miyim?

Amaniiiiiiiin.......
Burda sopalar oklavalar havada uçusuyor eyvahedigeldismile
Yanlıs zamanda geldım sanırım...
Bı tane de ben yıcem sımdı kafama arada kaynayacam :roflol:
sen nerelerdesin bakiimklava: o ne öyle canın isteyince gelmeler felan lmaz: bundan sonra her gün burdasın anladınmı :mymeka: yoköle tkımı boş bırakmalar alsanaalsanasmile
günaydin herkese, aydasu akrep nasilsiniz bugün?

ben de bu hafta izin alsam mi diye düsünüyorum bilmiyorumkismile

izinler kalktı canım sıkışınca izin öylemii..alsanaalsanasmile
ben süperdim ama şu menüler midemi kötü yaptı maalesef:1no2: sizin mideler nasıl kötü değil anlamadım haa unuttum gerçi sizin pişmanlığınız daha kötü olunca sırm midenizin çığlıklarını duyamıyorsunuz..yazık oysa nasıl da bağırıyor..Allah orucu beni ve vücudu dinlendirin diye verdi..hem ibadet hem sıhhat diye verdi..ama sn bana ve bedenine işkence yapıyosun diye bağırıyor..dinleyin kızlar duyarsınız vücudunuzun sesini inanın..bu ses bazen şişkinlik olur..bazen bağırsaklarda gaz olur..bazen zor nefes alma olur.. olur da olur..siz yeter ki duymasını bilin..bilinde daha fazla eziyet etmeyin olurmu bedeninize..

akrepcim atmam canım tatlı yok artık

bu gün yemeğimde yok hazırda
şöyle hafif bişeyler düşünim bari
hoşafımda bitti kendime bide hoşaf yapim

dediğin baharatlardanda içicem
baya bi üşütmüşüm çünkü karışık içerim iyi gelir heralde

omuzlarım boynum çok feci tutulmuş kollarıma kadar her yerim ağrıyo

amman amman menüye bakın evlere şenlik..gelsin baklavalar gitsin tramisular..
dediğim gibi tatlıcı dükkanı açılmış..açılmışta ne zaman hangi ara açılmışbilmiyorumkismile
:1ninca:ben feci sinir oluyorummm ve aklıma çok in kurallar geliyor kızlar kötükedihüso ona göreesengözlerimebaksanab

geçmiş olsun canım..karışık içme canım..amman karışık içme..birinin etkisi birini keser..sen her gün sırayla birini iç..mesela bu akşam naneden başla..sonraki akşam kekik..üşütmeni çok iyi alırlar.

eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile
ben bılıyordum sopa yıyecegımı zatı...

madem geldım sahur menumu paylasayım

sahur: 3 dılım ekmek+ 1 dılım peynır+ domates

taam aplacım burdayım bundan büüleee zemuszemus

dünkü menüm

iftar
iki bardak su
boşluk
20 dk sonra
büyük porsiyon salata,ciğer,küçük bir parça tavuk ızgara,bir bardak ayran

aralarda bol su

bir armut

sahur
üç bardak su..bir armut

kuzum hiç utanmadınmı sööle bakiim..bir domates bir dilim peynirle üç kocaa dilim ekmek yemeyealsanaalsanasmile

dünkü menüm

iftar
iki bardak su
boşluk
20 dk sonra
büyük porsiyon salata,ciğer,küçük bir parça tavuk ızgara,bir bardak ayran

aralarda bol su

bir armut

sahur
üç bardak su..bir armut

kuzum hiç utanmadınmı sööle bakiim..bir domates bir dilim peynirle üç kocaa dilim ekmek yemeyealsanaalsanasmile

aplacım ama ama ben iftarda yemıyom kı ekmek sadece sahurda tuketmeye calısıyorum

kız valla takatım kalmaz sen kadar az yesem
ramazan olmasa belkı ama cıdden super bır ırade var sende masallah dıyorum

KURAL BİİİİİİİİİİİİİR

hergün
50 mekik
100 bulunduğun yerde hopla
50 yere yan yat bacakları kaldır indir
10 ar defa baş öne arkaya yana yatırılıcak..

hadi bakem herkes bu hareketleri menülerinde günlük yazıcak şekerler..ek olarak istediğinizi yapın ama bunları yapmak şart

posi kuzum ben de ıyıyım ıste ne olsun kosusturmaca...
geldık sopamızı yedık kaydirigubbakcemile3
sen nasılsın yusuf napıyor

aplacım ama ama ben iftarda yemıyom kı ekmek sadece sahurda tuketmeye calısıyorum

kız valla takatım kalmaz sen kadar az yesem
ramazan olmasa belkı ama cıdden super bır ırade var sende masallah dıyorum

kuzum bir dilim ye o ekmeği bir koca kase de hoşaf iç..bağırsaklarını kitliceksin iyice yaalmaz:

iki yıl önce aldığım ama sadece başımı geçirebildiğim 38 beden elbiseyi giydim bugün naabeeer zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…