Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ocak annelerinde bana posi diyolaryerimseniben

ben de mi denesem simdi yesil elmayla kararsız kaldım bi de evde ceviz de yok...

sırına koyup ne kadar sure pisicek ki orda?

aman ii bişi demedikkk :umursamaz:

bana su deme iftarda 2 daha sonra da 2 bardak su içip yattım sahuru kacırdm su içemedim :gitme:

Allah' ım bak tarif kötü olursa bana çemkirmeyin hee kaydirigubbakcemile3 ya akrebim sen bana nassıııl kıyarsın :1shok: senağlama

ben de mi denesem simdi yesil elmayla kararsız kaldım bi de evde ceviz de yok...

hehe posi güzelmişş olumunekankayizsmile

Pişme süresi yazmıyordu canım.. ben başka siteden de bu tarife bakayım bi eğer yazıyorsa eklerim yerimseniben

bana su deme iftarda 2 daha sonra da 2 bardak su içip yattım sahuru kacırdm su içemedim :gitme:

uff kotu olmus posi...
Allah sabrını versın ınsallah...
orda kacta okunuyor ezan kuzum...

bu arada topıc hareketlı bugun
akrep sağ krose gonderdı ve ve veeeeeee ceyda bos durmadı bı sol krose de ondan
elmalar havadaaa :roflol: :roflol:

Allah iyiliğini versin aydasu hiç güleceğim yoktu inan :roflol:

Oruç basıma vurdu klava: ceydacım...
oyalanıyorum oyle kendı capımda napam... gamyoncuiremsu :roflol:

aksam 20.50 de okunuyor. daha coookkk varr eyvahedigeldismile

oo herkes burda bütün kızlar toplandık tooplandık toplandık:) kızlar aranızda bi muhabbet geçmiş ama tam okuyamadım iş çıkış saati geldi çıkmam lazım hepinize hayırlı akşamlar hayırlı iftarlar...

hehehesırnaşık şey sadece senmi bilcektin canuuummlaelaelaelaelae
o kontrol kaybı bende de var canım..sonrada şiş ve kocaman bir balonabenzetiyorum kendimi..o yüzden korkuyorum ya cumadan..biz komple tatilmi yapsakki takım olarak kızlar yaa :1ninca::bbo:

tatlış cviz yoksa fındık felan at..yada sööle kocişe getirsin..pişirme süresi çok azdır canım yaa..taze meyve zaten..
aman ii bişi demedikkk :umursamaz:
Allah bir tüşmanı esdikkkk sositososito..
vayy anammm kıyamam yaa:1hug: neyse canım az kaldı biraz daha sabır..bende çok susadım bugün:kedi:
Allah' ım bak tarif kötü olursa bana çemkirmeyin hee kaydirigubbakcemile3 ya akrebim sen bana nassıııl kıyarsın :1shok: senağlama
nasıl çemkirmeyiz bacıı.tüm takımın tatlı vebalini aldın bi kere boynuna..valla akşam ya good-dua gelcek sana ya da bed-dua aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3
ne gülüyosun ki tatlışş.haksızmıyım ki..aklıma posi geldi ama tabi ismin sahibine sormak en güzeli dimi amayerimseniben
hehe posi güzelmişş olumunekankayizsmile

Pişme süresi yazmıyordu canım.. ben başka siteden de bu tarife bakayım bi eğer yazıyorsa eklerim yerimseniben

bnce 5 dk yeterli..ya daa 7

sempatiksalakcinni lülülülülülü pışşııııkk elmaları kapcan dimii..yemezler canııım
Allah iyiliğini versin aydasu hiç güleceğim yoktu inan :roflol:
delü bu kız dimi yaa..ama valla özlemişim ben böyle şamatalarını
Oruç basıma vurdu klava: ceydacım...
oyalanıyorum oyle kendı capımda napam... gamyoncuiremsu :roflol:

lem günaha girme oruç başa vururmuymuş hiç...töbe tööbeee sengözlerimebaksanab

Son düzenleme:

sana da hayırlı iftarlar şeker...opuyorumnanaktan

taam ya lülülülülülü kızmazmısın
sıcak basıma vurdu dıcektım sempatiksalakcinni

delü melü idare etcenız artık... aklinialirimsmile

ya ben yenı bır tane smıle ıstıyom soyle bana ozel, kafasının ustunde huni olan sempatiksalakcinni ayyy kıme bıldırebılırım bu ıstegımı
delırdıgım zaman takarsınız :roflol:

:roflol::roflol:..sen işe başlamışmıydın şeker:roflol: hani ne biliim bu şekilde birde çlışıyosan:roflol: acırım hastaların haline :roflol: vede doktorların:roflol:

:roflol::roflol:..sen işe başlamışmıydın şeker:roflol: hani ne biliim bu şekilde birde çlışıyosan:roflol: acırım hastaların haline :roflol: vede doktorların:roflol:

benı o acıdıgın hastalar ve doktorlar bu hale koydu taam mı laelaelaelaelae

- karsıdakı harflerı goruyormusun
-evet
-oku bakıyım
-z'nın altındakı f'yı hıc gormuyom kıııı akannehir

-tohtor bey, gece esım ısıklerı sondurunce sağ gozum hıc bıse gormuyor
- sol gozun goruyor yanı
- evet goruyor :roflol:

- karsıda ne goruyorsun
- yuvarlak bır kare laelaelaelaelae

sole bakiiiiiimmm kım kımı delırtmıs delikafadulden

selam kızlarrrrr.....
bugün çorba yedim 1 kaseee:))))biraz daha iyim bide şu iğneler olmasa her akşam vuruduuyom morardı heryer(

iyi geceler dershane başladı nete çok gıremıyorum bu ara eve gelıncede testdi ıvırdı zıvırdı derken gece oluyo yatmadan once uğrayabıldım
3 günlük menümü paylaşmak istiyorum
15.08.2010
sahur:1 haşlanmış yumurta,1 dilim krem peynirli pide,domates,salatalık,çay
iftar:1 tabak tarhana çorbası,kıymalı yumurtalı pide
gece:kırmızı erik

16.08.2010
sabah:1 tane yağsız peynirli boyoz,diyet seftalili icetea
öğlen:2 orta boy balık,deniz börülcesi salatası
akşam:arpa sehrıyeli kıymalı çorba,soslu mantar

17.08.2010
sabaheynirli,salamlı yağsız tost,1 kutu ayran
öğlen:etli bamya:1 dilim kepek ekmeği,2 kaşık yoğurt
akşam:3 çatal spagetti,1 tane mücver

aksam 20.50 de okunuyor. daha coookkk varr eyvahedigeldismile
20:50 miiii:1shok:akannehir
kıs bunlar nee fıkra gibii..gerçekmi şimdi bunlarohaoldumsmile:roflol::roflol:
selam kızlarrrrr.....
bugün çorba yedim 1 kaseee:))))biraz daha iyim bide şu iğneler olmasa her akşam vuruduuyom morardı heryer(
uuvvvff fenaa..Allah şifa versin şeker

tatlım nazlı da sende cumaya bildirimi unutmayın..aman kurallar sıkı..diskalifiye olmayın sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…