Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

mrb ceyda bence özüre gerek yok,çok büyük geçmiş olsun cnm Allah acil şifalar versin...

kızlar evde intr. yok biliyosunuz dünkü menü

sahur:yarım ay şeklinde(sadece kenarları yağlanmış)içli gözlemenin yarısı,domates,çay,peynir
1 litre su

iftar:bir kase mercimek çorbası,çok az türlü yemeği,iki yemek kaşığı pilav
1,5 litre su

2 saat sonra :2 tane taze incir

kızlar ben bugünün sahurunu da yazıyım akşam bldiri yapamıyorum

sahur: bi öncekinin aynısı kızlar yarım kalan diğer gözlememi yedim:)1 litre su
bu arada ne kadar doğru bilmiyorum ama kızlar yeni duydum sahur da maden suyu içince çok susamıyomuşsun bu gece denicem:1rolleyes:

Hemen maden suyu stoklamalı kaydirigubbakcemile3 şaka bir yana ben de eşimle deneyeyim yerimseniben

Kızlar, Taylan Kümeli' nin önerdiği iftardan sonra yenebilecek masum ve lezizz bir tatlı tarifi paylaşmak istiyorum..

Elma tatlısı: Bir orta boy elmanın kabuklarını soyduktan sonra ortadan ikiye bölün ve üzerine tarçın serpip fırınlayın, piştikten sonra üzerine bir tatlı kaşığı ceviz serpip, bir top diyet dondurma koyup afiyetle yiyin. cokacimcoook

canım çokgeçmiş olsun yaa..:teselli:
cuma günü gerçekten sana da kızmıştım.hatta bekliyordum gelmeni ki acaip bi fırça şettiriim diye..hatta sahurda bile baktım o gün geldinmi dyekaydirigubbakcemile3 dünden bu yana da endişelendim doğrusu ama takıma yazmadım.dillendirirsem kötü bişeyolurgerçeten diye..
neyse canım bununla geçmiş olsun.
baban ve kardeşin için sadaka ve kuran okumayı ihmal etmeyin şeker.iyi gelir tüm aileye

Ceydacım cok cok gecmıs olsun canım...
Allah korumus...
Allah beterınde saklasın ınsallah...

klava: sen nereledesin bakeemm..

ayyy dün akşam da iki kasa aldık marketten resmen stokladık sanki dolaba..beniki pek sever bende tatlı krizim tutarsa içerimdedim iftar sonrası..ama sahurda mutlaka içicem.çok susuyorum çünkü.mersin yanıyor yaa.bizide buharlaştırıcak yakında

hmm çok güzel bişeye benziyor..ben bugün ceviz lıp akşam denesem..ama dondurmam yok..zaten bozar bizi dondurma yaa.biz dondurmasız yiyelim dimi amaa

Yine yedım sopayı eyvahedigeldismile
Nasılsın ablam...
Ya nasıl duruyorsun sadecenek kayısı suyu ıle...
Maşallah dıyorum nasıl bır azım nasıl bır bunye var sende

aydasu altta görünüyor..
kesin bana cevap yazıyodurkaydirigubbakcemile3

Yine yedım sopayı eyvahedigeldismile
Nasılsın ablam...
Ya nasıl duruyorsun sadecenek kayısı suyu ıle...
Maşallah dıyorum nasıl bır azım nasıl bır bunye var sende

ayy yazmış bile
kuzum napiim yersem hemen yatmamam lazım dolu mideyle..bu seferde uykum kaçar.
eh sabah ta uykusuz işe gel..iyice manyak olurum..
aman ne bünyesi şeker yaa..fazla çıkmazsam iyi..ramazan bozdu beni sanırım..gün boyu aç kalınca meto duruyor tabi..geçen hafta veremedim.bu hafta da fazla çıkmam inşallah yaa çok tırsıyorumm cumadan eyvahedigeldismile

Sağol akrep' cim elbette ilk etapta kızmakta haklısın bunun için kırılmadım emin ol. Sonuçta senin sorumluluğunda olan bir grup ve haklı olarak aksi durumlara karşı tepki verebiliyor insan. Neyse canım benim.. işte geldimm burdayım kaydirigubbakcemile5

ya akrebimm nie kötü örnek oluyosun bizlere.. akşama dondurmalı elma tatlısı hayali ile yananların hevesi kursağında kalıyor canımmm (örn. ben ) hiç öyle dondurma bizi bozar söylemleri yakışıyor mu sanaaa.. vicdanımızı sızlatmanın ne lüzumu var :roflol:

Şeniz hoş geldin o zaman şekerciim a.s.

lem sen ne diyosun öylee klava: ben o hayali alırım bi güzel cuma kazanında kaynatırım..kuzum ne güzel tatlı işte yiyin hemde bol bol..dondurmasız geçmiyormu boğazından :mymeka:.. hem o sigara smili ne bakiim klava:

ceydacım elma tatlısı guzel gisi geldi peki yesil elmayla yaparsam eksi olmaz mı?

Bence yeşil elma ile pek güzel olmaz canım.. :1no2:

:roflol::roflol: yok böyle bişii yaa..benimde evde dolabın çekmecesi yeşil elma dolu.ramazan öncesinden..onları yapmayı düşünüyordum..
kuzum ne diye kursağımızda bırakıyonki..alsanaalsanasmile poseidon biz yeşil elmayla yapalım kıs..dondurmasız yeşil elmalı..XXXXXL light bir tatlı..ceyda dondurmalı ve şekerli elmadan yapsın kilo alsın demiii:dilcikar:

poseidon yaa senin adın çok zor..bir isim bul öyle seslenelim sana lütfeen
yazana kadar yanlış olmasın diye epey tereddüt ettimkaydirigubbakcemile3

aydasu altta görünüyor..
kesin bana cevap yazıyodurkaydirigubbakcemile3

Ciğerimi biliyon artık hee :roflol: :roflol:

Uykudan tasarruf dıyorsun yanı... aklinialirimsmile
Vallaha haklısın korkmakta ramazanda mubah ama yapacak bırsey yok canım...

Ya sız de benım gıbı oluyormusunuz ben su ıcmekten catlıcak kıvama gelıyorum.
Biliyorum sağlıklı degıl bırden yuklenmek ama kontrolu kaybedıyorum resmen
dun mesela ıftardan kalktıgımda 8 bardak su bıtmıstı sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…