Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

20.50 yaa :gitme: yatsi da 22.05 de okunuyor

oydu buydu derken 12 ye dogru ancak yatabiliyorum... sahur icin de 4 de kalkmam gerekiyor.

5 gibi sabah namazi. 5 den sonra yatinca da 6 ya dogru yusuf kalkiyor hadi 1 saat yusufu salla..... öfff gece 4 den sonra uyuyamiyorum ben.

hergün 4 er saatt uyuyabiliyorum bi de oruc var üstüne kafamçokkarıştı

dün yediklerim

sahur: beni tam sahur ciktiktan sonra uyandirdi benim velet bir bardak su bile icemedim. bi de üstüne uyutmamdi da :eek:klava:

Iftar: bir tabak salata ve 2 dilim ekmek. bir tabak Makarna. 2 bardak su, 2 dilim de muhallebi

dün yediklerim

sahur: beni tam sahur ciktiktan sonra uyandirdi benim velet bir bardak su bile icemedim. bi de üstüne uyutmamdi da :eek:klava:

Iftar: bir tabak salata ve 2 dilim ekmek. bir tabak Makarna. 2 bardak su, 2 dilim de muhallebi

bugün içebildi dimi canım suyunu b ol bol

bugün içebildi dimi canım suyunu b ol bol

yok yaa icemedim yine
ama bu sefer midem bulandigi icin.
aksama kadar yemeyince iftarda yemek yerken ve yemekten sonra midem bulandi. sahurda da midem bulandi bisey yieyemedim
suyu da zorla saat 4 de bir bardak sonra 4.30 da bir bardak ictim ama aralikli icmeme ragmen yine midem bulandi :KK43:
benim bünye hala alisamadi galiba bu ramazaninin sartlarina

slm kızlar dünkü menü

akşam:bir kase çorba,1 kabak dolması,iki yemek kaşığı patlıcan yemeği,4 tane tulumba tatlısı:KK43:
1;5 litre su

akrepcm tlf no göndercektim ama ben özelden mesaj göndermeyi bilmiyorum bi sakıncası yoksa sen bana gönderebilirmisin tlf noyu?

Selam kızlarrr.. opuyorumnanaktan

17 AĞUSTOS SALI

İFTAR

1 tabak ayran aşı çorbası
1 adet közlenmiş patlıcan
4 kaşık çoban salatası
6 bardak su

GECE

Kızılcık hoşafı

SAHUR

2 dilim beyaz ekmek
1 dilim beyaz peynir
2 adet siyah zeytin
1 adet domates
1 adet salatalık
1 bardak kızılcık hoşafı
3 bardak su

selam kızlar dün yazamadım çok yorgundum

dün doktor ekg çektirdi
sonra eko istedi gün aldım 1 ay sonraya
bişey çıkmaz sanmıyorum ama en azından varmı diye şüphelenmicem artık

kortizon ilaçlarına başladım dün akşam

bu gün oruçlu değilim artık kazaya bırakcam bayramdan sonra tutarım

bu sabah kahvaltıda
2 dilim denge ekmeği
biraz salatalık domates maydanoz
1 kaşık yağfda yumurta
6 tane zeytin
öğlen yok bol su içmeye çalışıyorum belki acıkırsam meyve yerim
akşamada karnı yarık yapıyorum 1 tane yerim bide makarna yapıcam yanına
bolda salata

sahurda bende muhakkak maden suyu içerim hatta iftardan sahura kadar olan zamanda içebildiğim kadar içerim
gerçekten çok susamıyosun

şu elmalı tatlıdan bende yapim bu gün bakalım nasıl olcak
ama ben yeşil elmadan yaparım kesin ekşiyi çok seviyorum çünkü

kortizon ilaçlarına başladım dün akşam

bu gün oruçlu değilim artık kazaya bırakcam bayramdan sonra tutarım

bu sabah kahvaltıda
2 dilim denge ekmeği
biraz salatalık domates maydanoz
1 kaşık yağfda yumurta
6 tane zeytin
öğlen yok bol su içmeye çalışıyorum belki acıkırsam meyve yerim
akşamada karnı yarık yapıyorum 1 tane yerim bide makarna yapıcam yanına
bolda salata

Canım geçmiş olsun.. ben de yıllarca kortizon kullanmış biri olarak söylemeliyim ki; tuzlu olan herşeyen kaçınman gerekli -ki ben peyniri, zeytini vs.. herşeyi tuzsuz yiyordum. Her ne kadar dikkat etmeye çalışsam da bu kiloları alış sebeplerimden biridir kortizon. Vücutta tuz tutucu özelliği sayesinde ödeme neden oluyor ne yazık ki ve kortizonun etkilerini en aza indirmek için de spor gerekli tatlım.

Menünde sabah öğününü beğendim öğlen birşeyler yiyip akşam hem karnıyarık hem de makarnayı yememiş olsan iyi olur diye düşünüyorum canım. Yani ikisi de aynı anda ve de akşam ağır olur gibi. yerimseniben CADIARZU

tuzu baya bi azalttım benki çok tuzlu yemeyi seviyorum salatalara yemeklere falan atmıyorum ama yemeği pişirirken tuz kullanıyorum az tuzlu oluyo sonradan ilave etmiyorum
inşallah kilo almam

akşam sadece 1 karnıyarıkla salata yerim makarnayı yemem o zamna

eşim cuma gününden beri evde işle ilgili bi takım sorunlarımız var inşallah düzelirde
bende diyetime daha bi dikkat ederi
eş evde olunca düzenli yemek istiyo masayada hep beraber belli saatlerde oturuyoruz
tek olunca yemek yemeyi unutuyorum bile sadece meyveyle bile geçiştirebiliyorum

selamlar kızlar ya netim yok 2 gündür deli olcam yaa komşuya çıktım bi haber vereyim diye ya hanımlar inanamıyorum 56.6 ya düşmüşüm şoklardayım ma hiç bişey yenmiyor yaa çok sıcak

citlenbik
senin adına çok sevindim
inşallah bende veririm cuma günü yaklaştıkça stres yapmaya başladım

sahurda bende muhakkak maden suyu içerim hatta iftardan sahura kadar olan zamanda içebildiğim kadar içerim
gerçekten çok susamıyosun
ben de aklima gelirse bu gece denicem bakalim su maden suyunu. yerimseniben

Menünde sabah öğününü beğendim öğlen birşeyler yiyip akşam hem karnıyarık hem de makarnayı yememiş olsan iyi olur diye düşünüyorum canım. Yani ikisi de aynı anda ve de akşam ağır olur gibi. yerimseniben CADIARZU
ceydacim bu aksam da bizim menüde iftara karniyarik, firinda makarna ve bulgur pilavi var.

ramazan geldi benim diyet bozuldu ya. Allah tan kilo almadim :Saruboceq:

selamlar kızlar ya netim yok 2 gündür deli olcam yaa komşuya çıktım bi haber vereyim diye ya hanımlar inanamıyorum 56.6 ya düşmüşüm şoklardayım ma hiç bişey yenmiyor yaa çok sıcak
canim ben de bu sabah tartildim 61.7 aksam tartildim 61.2 olmusum. gecen cumaki kilom 62.5 di.
ben de kilo alirim diye düsünüyordum ama tersine vermisim. ins. bu kilolar ramazandna sonra hizlica geri gelmez.:Saruboceq:

citlenbik
senin adına çok sevindim
inşallah bende veririm cuma günü yaklaştıkça stres yapmaya başladım

cumaya 2 gün kaldi. yarindan sonra. aburcuburu kessek iyi olacak.. gerci biz en fiyasko haftamizda bile 3. oluyoruz bayanssulusmile

iyi akşamlar herkese bugun ki yedıklerım
sabah: 1 kase k-flakes yağsız süt ile
ara:light limonlu icetea
öğlen:yağsız kıymalı makarna,1kasık yoğurt
ara:1 tane mücver
aksam:1 tabak tarhana çorbası,3 tane inegol kofte,1 dilim pide,1kasık yoğurt

Sahur: bir tane Muz ve bir tane yesil Elma, 2 bardak su

iftar: yarim posyon karniyarik, 2 kasik bulgur, 4 kasik firinda makarna, salata, 2 bardak su ve 2 dilim ekmek

yarim saat sonra: 1 tane havuc

1 saat sonra: 2 dilim (cukulatali) saray muhallebisi

2 bardak daha su

selam kızlar netim geldi sonunda
maden suyuyla ilgili yazıları okudumda
kızlar kesinlikle tasiye ediyorum susuzluk falan yok
halsizlik te yok bende maden suyu içmeye başladığımdan beri

herkeze iyi sahurlar
kızlar ben bu sahur fazla kaçırdım iştahım bi açıldıki
eşim uyarmasa dahada yiyodum

akrepcim sen kayısı hoşafını nasıl yapıyosun
tarifini verirsen bende sahurda hoşaf içmek istiyorum
yememk yiyip yatmak kilo aldırıyo
ayrıca kortizon aldığım için ne kadarda tuzlu yememeye çalışsamda herşeyde az da olsa tuz var kilo almak istemiyorum
hoşafta tuz yok en azından

X