Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

çok geçmiş olsun şeker..iyi bak kendine :1hug:
kızlar bir kaç gündür benim nette bi arza var internet gelmiyodu
şimdi arzadan gelip yaptılar neti
giremedim kusura bakmayın ama şimdi net var girerim artık

tamam tatlım..aramıza tekrar dönmene sevindim kaydirigubbakcemile5

akrepcim kızıcaksın ama sahurda 6 tane dolmayla yoğurt yedim
ayaklarım ve belim o kadar ağrıyoduki hazırda dolma vardı yedim

unutmadan yarın gene hastaneye gidiyorum bu sefer kalp hastanesine
paylaşımım az olabilir iftardan sonra girerim

akşam yediklerimi paylaşırım

kızlar siz kilo bildirimi yaparken sabah mı tartılıyorsunuz?
ben ilk defa bugun oruç tutucam, gece sahura kalktım. simdi herzamanki gibi sabah tartıldım 700 gram fazla cıktım.

ramazanda iftardan 1, 2 saat önce mi tartılsam siz nasıl yapıyorsunuz?

bence sabah tartılmak yanlış zaten sabaha karşı yemek yiyoruz
iftara az kala daha uygun bence

--------------------------------------------------------------------------------

dün yediklerim

sabah saat 9 gibi: 1 dilim baklava

sabah saat 11 gibi: 1 kk peynir, yarim haslanmis yumurta

saat 14 gibi: bir Muz

saat 17 gibi: bir dilim baklava

aksam 21: 2 kasik bulgur plavi, 2 kasik taze fasulye, bir tabak sehriye corbasi, bol salata ve yarim bardak eistee ve 3 dilim ekmek

gece 22 gibi: 2 dilim baklava

diyet olmasa bir tepsi baklava yeme potansiyeli var bende ama bu kendimi tutmus halim:kedi:

akrepcim kızıcaksın ama sahurda 6 tane dolmayla yoğurt yedim
ayaklarım ve belim o kadar ağrıyoduki hazırda dolma vardı yedim
afiyet olsun canım.ya oruç tutarken seslenemiyorum kimseye..malum günler de uzun..artık ramazan ayını kilo almadan geçirebilirsek ne mutlu bize..
unutmadan yarın gene hastaneye gidiyorum bu sefer kalp hastanesine
paylaşımım az olabilir iftardan sonra girerim

akşam yediklerimi paylaşırım
Allah kolaylık versin canım
sabah tartılıyorum ben canım..aslında iftar öncesi tartılmak daha mantıklı..ama işte ramazan çıkışı artı yapmazmı sabaha dönünce onu düşünüyorum

anam napmışsın sen:1shok: klava: iyiki kendini tutmuşsun yani canım cokacimcoook

ah canım yaa.seni çok iyi anlıyorum..kızn ne kadarlıktı canımbebekmi...bende ilk gün çok kötü olmuştum.umarım bilindik biridir.herkese emanet edilmez çocuk.Allah yardımcın olsun şeker

ya akrep ölcem sanki yaa 11 aylık kzım küçük bir ilçedeyiz ilçeyi ayağa kaldırdım ama kötünün iyisi diyelim ama yinede içime sinmiyor kızmı nasıl emanet edicem şuan ben edeyim hadi de okul açılınca offfff resmen istifayı düşünür oldum

yo tatlım istifa etme..hepimiz böyle böyle büyüttük..Allah yardımcın olur merak etme canım..okulun yakınsa sık sık uğrayabilirsin msela..varsa yakınlarından birileri de gelebilir yanına..belki tanıyınca bakıcıyı rahatlayabilirsin.umarım iyi birisi çıkar..sen önce Allaha emanet et şeker..inan bana eğer o bakıcı hayırlı değilse Allah bir şekilde gösteriyor bunu..
ilk günü atlatınca daha iyiolucaksın canım..ben ilk gün çok fenaydım..ağlamaklı konuşuyordum..zaman ne çabuk geçiyor..şimdi büyüdü benim bızdırık.5 yaşında eylülde 6 olucak inşallah..babayla kalabiliyor..kendisi kalkıp karnını doyurabiliyor..tabi hazırlıyorum ben çıkmadan evden..sende bir gün bugünleri atlatmış olucaksın canım inan bana..
komşulardan varsa güvendiğin tembih et şeker takip etsin..

kızlar mrb iki gündür benim nette bi arza var
giremedim kusura bakmayın iş yerinden yazıyorum şimdi de,iki gündür ne yediğimi tam bilmiyorum ama dikkat ettim bi sıkıntı yok yanisositososito hatta kesin gram da olsa bişeyler gitti cumayı merakla bekliyorum kızlar

ne oluyor nete anlamadım

aslında bizim nette gitti. ben esimin is yeri bilgisayarından giriyorum, evde bırakıyor bunu.

belki benim PC de sorun vardır. biri giriyor oteki nete giremiyor

eveeett gelelim bugün yediklerime

bu sabahki sahurum:

2 kk peynir, 1 zeytin, 2 dilim kasar, 1 bardak yagsiz süt, 1 salatalik, 2 dilim ekmek, yarim seftali ve yarim armut. 2 bardak da su ictim

Iftar: 1 Hurma, yarim porsyon bulgur plavi ve yarim porsyon taze fasülye, icinde domates salatalik ve marulun oldugu bir salata ve 2 dilim ekmek, 2 bardak su

ara: bir adet Havuc ve bir dilim baklava,

yatmadan bi kac bardak daha su icerim

ehhh menümü şettiriim

iftar
mercimek pilavı(mercimeği haşladım.acıcık tereyağı ve zeytinyağına bir soğn doğrayıp kavurdum mercimeğin içine döküp karıştırdım ve karabiber kırmızı biber tuz da ekleyip afiyetle yedim.harika oldu)
şeftali kompostosu,semizotu salatası,2 bardak ayran,bol su

ara
armut,mürdüm eriği

sahur
bir büyük kupa kayısı suyum,bol su

günaydin kizlar,

dün gece sahura 4.40 gibi bitiyordu ama ben 5 de kalktim yusuf uyanmis 6 ya kadar bebek salladim tekrar uyusun diye ve bi su bile icemedimbilmiyorumkismile

ben dün cok kötü oldum aksama dogru, bi de diyet yapiyorum diye az yersem aksama iyice tansiyonum düser bu ramazan biraksam mi ben diyeti ne yapsam. geceleri kalkmakta cok zorlaniyorum

zaten gece 11 de ancak uyuyorum, 4 de de sahura kalkinca kahvalti hazirla 5 e kadar namazdi felan ancak bitiyo isler, gece 5 de yatsam gece 6 yusufun kalkma saati 6 ya kadar hemen dalamiyorum ki ben tam uyuyorum yusuf basliyor bu sefer.... her gece 4 y ada 5 saat uyuyabiliyorum sahura kalkarsam.

bi de aclik zor oldu bu sefer

akşama doğru bende çok kötü oluyorum diyet yaptığımız için az yüyoruz sonra tansiyonlar alt üst oluyoakannehir

Merhaba kızlar..

Öncelikle üst üste birkaç gün takımda paylaşım yapamadığım ve Cuma günü de kilo bildirimi yapamadığım için başta akrep olmak üzere hepinizden özür diliyorum. Kardeşim ciddi bir rahatsızlık geçirdi ne yazık ki ve ardından babam trafik kazası yaptı. İkisi de şu an iyi Allah' a şükür. Bu süre zarfında tabii ailemin yanındaydım, bu nedenle paylaşım ve kilo bildiriminde bulunamadım.

Evet hatunlar artık menüleri paylaşabilirim zemuszemus

16 AĞUSTOS PAZARTESİ

İFTAR

5 kaşık bulgur pilavı
1 bardak ayran

GECE

1 bardak vişne suyu

SAHUR

1/4 Pide
1 dilim peynir
1 adet domates
2 adet siyah zeytin

Ceydacım cok cok gecmıs olsun canım...
Allah korumus...
Allah beterınde saklasın ınsallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…