2 evlilik yaptım ve başıma gelenleri söylemek istiyorum

Hani marjinal bizdik diyesim geldi. Sözde aile şiddet uyguluyor aileden korkuyor ama evlenmeden çocuk yaşta birliktelik yaşıyor, 16 yaşında evleniyor, ayrılıyor daha boşanmadan ikinciye gidiyor ondan çocuk yapıyor ama aileden baskıdan kaçmış bu nasıl korkuysa. Korkmasa ne yapacak acaba daha. Bi de ben neler yaşadım neler yaşadım sayıklıyor daha yaşın 22 ne yaşamış olabilirsin bol bol sevişmişsin işte.

Nişanlısıniz diye aynı oda da kalmanıza aileniz izin verip sonra da kizligin bozulmuş git konuş mu dedi. Onu geçtim siz daha resmi olarak bosanmadan başka biriyle mi birlikte olup hamile kaldınız. ( evl3ndim demişsiniz evlilik resmi nikahla olur) hani marjinal bizdik

Canım o iddet müddeti sana bana . Bunlara göre değil

300 gün bekleme süresi bu yüzden var. Soy bagi karışmasın diye. Bosanmadan son anda hamile kaldığını varsayın. Bunlar da süreyi beklememis yapmışlar bir tane

16 yaşındaki kızın evlenme kararına saygı duyan aileden bahsediyoruz değil mi? Dayak arsızı yaparım ben o kızı?

Aussie_Brekkie lütfen dava aç bu üyeye.
22 yaşında başından onca şey geçmiş, hala hayatın ciddiyetini anlayamamış. Yaptıklarının sorumluluğunu almasını sizin vesilenizle öğrenir belki.
Soy bağı o kadar önemli bir meseledir ki hala basit bir şey gibi konuşuyor. Bir de üyeye ağır hakarette bulunuyor.

İğrençç uslup. Bir de anne olacaksınız yazıklar olsun size

Pff üslup iğrenç de mahkemeleri bu tür saçma sapan ufak şeylerle meşgul etmeyin yaa... katiller dışarıda geziyor

Tatlım teşekkür ederim, ben 48 yaşındayım 2 genç kız annesiyim, gayet huzurlu sakin bir hayatım var. Eli maşalı bir varoşla uğraşmaya, salon kadını çizgimden taviz vermeme değer mi? Kız beni sulu götürür susuz getirir. Yani avukata vs vereceğim parayı hayır işine harcarım en azından biri fayda görür. Kendini bir şey sanıyor yazık. Erkekten erkeğe koşmanın, altyapı olmadan devamlı çocuk yapmanın mantıklı olduğunu düşünüyor cahil. Hayat yeterince darbe indirecek kendisine, ben sıramı savıyorum yazık para lazım şimdi 2. çocuğa.

Ayrıca yazmadan geçemeyeceğim, burnuma miras kokusu da gelmedi değil. Adamın malı mülkü varsa işlerine gelmiş olabilir çocuğun adamın nüfüsunda görünmesi. Çocuksuz ayrılmış, nafaka falan yok. Evliyken diğerinden hamile kalınca da tazminat da alamaz, beş kuruşsuz kapının önüne konduysa artık. Öyle olsa şaşırır mıyız, hayır.

Pff üslup iğrenç de mahkemeleri bu tür saçma sapan ufak şeylerle meşgul etmeyin yaa... katiller dışarıda geziyor
Asliye Ceza böyle davalara bakıyor. 10 yıldan daha az cezalar içeren olaylarla ilgileniyor. İstese Aussie_Brekkie açar davasını, söylediği söz gayet de hakaret kazanır. 7 sülalesinin ismine, soyismine, adresine kadar da öğrenir, anonimliği de kalmaz. Burada kurallar da o yüzden var. Ama Aussie_Brekkie son derece hanımefendi olduğu için aslında kibar bi şekilde haddini bildirmiş.

Suçun büyüğü küçüğüne göre böyle bir ayrım yapılmamalı bence. Böyle yapa yapa bir şeyler normalleştiriliyor. Bunun yolu bu değil.

Ya hanimlar alinmayin ama bu kadar ufak ve sistematik olmayan birseyde mahkemeye gitmek benim gozumde öyyetmenim Ahmet sacimi cekti diye aglamakla eşdeğer.
Yani burada kimse kimsenin kimligini bilmiyor, kisi bile gercek hayatta kime hakaret etti bilmiyor, biz kim hakarete ugradi bilmiyoruz, sistematik olarak devamli bir hakaret kampanyasi yok... hakikaten yazik bununla insanlari ugrastirmak.

Kanun, kural, kaide bunun için var. İnsanların yüzüne bakarak, hakaret edemezsiniz. Anonim site diye insanların yüzüne söyleyemeyeceğiniz şeyleri bu kadar rahat söyleyemezsiniz. Eğer yapıyorsanız bunun bir yaptırımı olmalı ki davranış tekrara girmesin. Kimse kimseyi beğenmek, sevmek hatta ve hatta saygı duymak zorunda değil ama hakaret edemez. Yukarıda ki Aussie_Brekkie hanımefendi gayet kibar davranmış. Mahkemeler sadece cinayet, tecavüz için olsaydı toplumda düzen namına bir şey kalmazdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…