2 evlilik yaptım ve başıma gelenleri söylemek istiyorum

Bazıları nasipli oluyor kimi der 40 yaşına geldim hiç isteyenim olmadı kimi de daha boşanmadan yenisini bulur
Bence bu adamlari aile bulup getiriyor altin para vs aliyor karsiliginda. Kadin siginmadan kostur kostur almalari 3 gun sonra yeni kocaya vermeleri bu yuzden. Sermayemiz kacmasin kafasi.

Oruspuluk yapma çocuk peydahlamak ne demek geri zekalı salak mısın sen yazdım orda diyorum ki 1 sene sürdü davam evlendim nikah da yaptım ve hamile kaldım Anlandın mı kocasız kalamıyormuşum Pisik ya burda yaşadıklarımın yarısını bile duymamıs kalkmış bana laf atıyor geri zekalı

Erkeksiz yaşayamamışsın zaten. Yazık çocuklarına senin.

Ne kadar da boş konuşanlar olmuş 1 sene sürdü davam ve boşandım şimdiki eşimle evliyim zaten
Yahu dinen bile nikahınız gecerli değildi muhtemelen neyi savunuyorsunuz?
Eşiniz de zerre gurur yok, başkasının soyadını taşıyan kadını istemeye gitmiş, nişan, düğün yapmış.
Hala bık bık 1 sene diyorsunuz.
Sanki bir sene çok çok uzun bir süre.
Kime laf anlatmaya çalışıyorsak artık.
Küçücük bebeğin var ikinci çocuk için deli olmuşsun kaç tane konun var. Allah akıl fikir versin.

Son düzenleme:
Hangi nikah?
Siz evliyken neyin nikahını yaptınız?
Dinen de geçerli değilmiş o zaman sizin nikahınız. Kendinizi kandırın ancak.
Üsluba bak birde yazık.

Bence siz kendinize gelin ne yaptığınızın farkında bile değilsiniz.

İşte gerçek siz. Bir de burada acındıra acındıra yazıyorsunuz, 16 yaşından beri çekiyorum diye. Evet bir erkekle resmi olarak evliyken başka erkekten çocuk yapmaya peydahlamak denir. Evet erkeksiz kocasız yaşayamıyorsunuz, aksi olsa hemen çocuk yapıp resmi olarak başka adamın nüfusuna kaydedilmesine razı olmazdınız. Eski koca rezil biri ama başkasından peydahlanan çocuğun çocukların da babası olarak mecbur edildiği için acıdım kendisine.

Kimsenin günahını almayın Bilip bilmeden konuşuyorsunuz orda yazmadığım şeyler var 1 sene sürdü davam pandemi olduğu için hep ertelendi ertelenmeseydi zaten böyle bir sorun da olmaz dı
Travmatik bi ilişkiden sonra daha boşanmadan neden hemen başkasıyla beraber yaşıyorsunuz. Evlendiniz demiyorum, çünkü evlenmemişsiniz.
Boşanır boşanmaz 300 gün bile beklemeden hamile değildir raporu alıp resmi nikah kıyabilirdiniz. Çocuğunuza şu karışıklığı yaşatmaya değer miydi? Esra Erol’da her sene onlarca böyle olay yaşanıyor. Bu arada çocuk olayına kadar isteyen istediğini yapar beni ilgilendirmez ama bu tarz olaylar yüzünden bir çok çocuğun soy bağı birbirine girmiş durumda.

Yaşadıklarınız bi yana da ne çirkin bi insansınız hakkaten ya. Hep yaşadıklarımın yarısını bilmiyorsunuz vs tarzı ajitasyon içerikli bişeyler demişsiniz de hepimiz bişeyler yaşıyoruz da bi duruşumuz var ve usulüne uygun yapmaya çalışıyoruz. Burda kimse size sırt sıvazlamadı diye küfretme hakkını vermez. Ayrıca diğer kullanıcılrı da tanımam bilmem ama üslubunzdan edepsiz biri olduğunuz konusunda kk kullanıcıları tarafından hemfikiriz eminim!

Tartışmanın da bi edebi adabı olduğunu düşünüyorum tabiki yaşadıkları zordur ona bişe diyemem ama dediğiniz gibi bu kimseye küfür edeceği anlamına gelmez

Saygısız, üslupsuz. Gerçek kişiliğiniz bu sizin

Konu bloklanamaz mı? Nasıl yapılıyor bu? Sayfa admini nasıl ekleniyor? Küfür hakaret… hem suçlu hem güçlü ay!
Bu duruşu karşınıza çıkan saçma sapan kişi ve olaylara sergileyecektiniz!

Hangi nikah?
İnsanları salak yerine koymak bir hobi sanirim sizde

Yok avukat dedi yok öyle yok böyle e o zaman doğan bebek niye öteki adamın üzerine kimse bişi bilmiyo değil yani

Ya evlenmeden hamile kalmış yoksa o testi yaptırırdı kimseyi salak yerine koymasın
Allahim sonra bu toplumdan refah fln bekliyoruz hale bak. Evimden yakınımdan uzak olsun

Bi de her şeyleri çok normalmiş gibi millete çemkiriyor Kadının düşmanı kadınmışmış, yav he. Sen kendine düşmansın bi kere, suçu ona buna atmak kolay olan tabii.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…