2 evlilik yaptım ve başıma gelenleri söylemek istiyorum

Erkeksiz kocasiz duramiyomusunuz ya daha bosanmadan yeni birini bulup cocuk yapmak nedir siz bi gidisle daha cok bosanir evlenirsiniz

İki genç kız Annesiyim demişin kısa bişey söylicem sana inşallah senin kızının başına da gelir brnim yaşadıklarım.
Çok kaşınıyorsun ama dikkat et o ettiğin küfürle bu üye senden tazminat parası alır anonim olduğuna güvenme kadın uğraşmam dedikçe kaşıyorsun çoluğu çocuğu karıştırma.
Ayrıca kızları için gidip dava açıp sahip çıkan aile daha boşanmadan 2. Ye evlen diye baskı falan yapmaz. Ailene de iftira atıp durma. Çelişik Çelişik konuşuyorsun haklı çıkmak için. Belli ki sen rahat durmamışsın sahip çıkamamışlar.

Aktif olur olmaz buraya kin kusmaya koşmuşsun. Kinini buraya değil ailene,kocalarına kusacaksın. Millete de beddua edip kabul olması için dua edeceğine, kendine dua et belki işlerin yokuna girer.
Edepsizliğe lüzum yok, yok neler çektim, yok yarısı bile değil. Öfff bırak demagojiyi, yaşadıklarından ders çıkardın mı ondan haber ver sen! Kimse sana üzülmedi diye yazdıklarına bak, insan biraz utanır be! Bilişim suçlarına şikayetten bulunman 1 saati geçmez ablası, ona göre yaz çiz ok?

Şu hakaret ettiği kimse allah aşkına bi şikayet etsin şu insan müsveddesini ya bu ne böle o... dedi kızlarını felan kattı saygı desen sıfır zaten 20 yaşında 48 yaşında annesi yaşında kadınla nasıl saygısızca konuşuyor gerçi böyle ahlaksızlıklar yapan birinin saygılı konuşmasknı beklemek de benim suçum sanırım

Öncelikle kızlar ben Ailemden hiç sevgi görmedim babam hem saçma sapan şeyler yüzünden döverdi annem de her şeyi alırdı ama bir kere olsun canım kızım demezdi sarılmazdı sadece onlardan sevgi istedim hep dövme laf söyleme olunca daha küçük yaşta evlenip kurtulmak istedim ve biri beni istemeye geldi ben o zaman 16 yaşındaydım odaya geçtik konuşmak için çok güzel beni sanki hep sevecekmiş gibi konuştu annem de yanımdaydı onlar gidince bizden karar vermemizi bekliyorlardı tabi ben hazırdım evet diyordum annem olmaz bak bu adam şimdi güzel konuşuyor ama zor olur yaşın küçük dedi tabi dinelemdim evet dedim annemler de karışmadı çünkü annem evlenirken kimse ona kararını sormamış o da yemin etmiş çocuğum olursa istediği kişiyle evlenecek diye Nişanım oldu güzel de ve nişandan 7 gün sonra benimle tatrışmaya başladı bile sabahtan akşama kadar bir mesaj atmazdı aramazdı hep kavga ederdi içime kapandım tabi ondan sonra Düğüne yakın beni görmeye geldi ve aynı odada birlikte uyuduk ve bana sürtünme yoluyla ilişkiye girelim dedi kızlığın bozulmaz dedi cahil dım uydum ona yaptı ve çok ağrım oldu o anda fark etmedim sabah kalktım baktım pijamam kanlı odamda sakladım sonra annem görmüş odamı toplarken dedi sen kızlığını bozdurmuşsun onunla konuş diye gıtım konuştum onunla önce olmaz öyle bişey dedi sonra kanı gösterince hastaneye gidelim dedi ben de boş ver adet oldum her halde dedim konu öyle kapandı sonra düğün oldu gerdek gecesi ilişkiye girdik kan gelmedi ve adam bana ne dedi biliyor musunuz sen kiminle yatın da kızlığın yok diyip dövdü beni ilk düğün gecesinde ondan sonra hep yüzüme sanki onu kandırmışım da başkasıyla yatmışım gibi baktı eşi olarak görmedi beni hep döverdi her şeye kızlardı 2 sene korundu çocuk istemedi benden ondan sonra benim hormonlar bozuldu doktor tedaviye hamile kalırsın diyince korunmayı bıraktı ama hamile kalmadım hiç 4 sene evli kaldım artık beni dövmesine dayanamıyordum Ailesi de beliyordu hepsi birbirinden beterdi ve en son şikayetçi oldum kadın sığınma evine gıtım Ailem öğrendi her şeyi ve sen sahipsiz değilsin diyip gelip aldılar beni sonra çok geldiler tekrar barışsınlar dediler ama babam izin vermedi ailem beni getirdikleri ilk gün boşanma davası açmıştı ondan sonra ben çok çöktüm sigaraya başladım gece gündüz bir odadaydım en son şimdiki eşim gelip beni istedi ve her şey gönlümce olacak şekilde düğün nişan yaptı boşanma davam bitmeden evlendim ve ilk geceden hamile kaldım ve şimdi kızım nüfusta o pisliğin soy ismini taşıyor 300 gün dolmadan evlenip hamile kaldığım için davamı açtım inşallah en kısa zamanda düzelir kızımın kimliği şimdi 15 aylık bir kızım var şimdiki eşim her evde sorun olur ama ne kadar tartışırsak bir kere olsun bana vurmadı ve bana kıyamaz her dediğimi yapar şimdi ikinci çocuğum olsun diye uğraşıyorum Daha Anlatmadığım çok şey var ama içimi dökmek istedim hakkınızı helal edin uzun oldu biraz
Ah canm benim o ne demek helal olsun.Rabbim sna hayirli mutlu bol evlatlarinin oldugu bir hayat nasip etsin dha buyumeden yaslandirmis hayat seni 😔

Sen gelip burada böyle bir konu açıp tepki almamayı bekleyemezsin.

Eleştiri kaldıramıyorsan konu açmasaydın o zaman.

Gelip bir de seni edebini bozmadan eleştiren kadına edepsizce küfür etmişsin. Kadın uğraşamam dedikçe üstüne bir de kızına beddua ediyorsun.

Senin gibileri mahkemeler de sürüm sürüm süründürmek lazım. Kendine bakmadan ona buna küfür beddua eden ajitasyon ile yaptıklarını normalleştirmeye çalışan birisin. Sıkıştıkça hikayeye ekleme yapıyorsun.

Git Allah'ını seversen. Herkesin asabını bozuyorsun. Millet senin yüzünden ban yiyecek.

X