2 evlilik yaptım ve başıma gelenleri söylemek istiyorum

İşte sıkıysa yüzüne karşı söylesin. Yok öyle anonimliğe sığınıp millete hakaret etmek. Biz niye hakaret etmiyoruz insanlara?
Yaptığının sorumluluğunu alamayacaksan hiçbir şeyin başına geçmeyeceksin. Yetişkinlik böyle bir şey.
Kimseye sözel veya fiziksel şiddet uygulayamazsınız, kimsenin böyle bir hakkı yok. Kimse kimsenin babasının oğlu değil, affedici olmak zorunda da değil. Anonimlik buna bir bahane hiç değil. Kendimizi küfürsüz ifade etmeyi öğreneceğiz. Öğrenmemişsek de yaptırımlarla öğretirler.

E ben soylenebilsin fln demiyorum ama yani vergi paralariniz biri biryerde bir kere × diye hakaret etti diye car cur edilsin istiyorsaniz diyecek bir seyim yok. Siteden banlanma, toplumxa elestirilme gibi karsiliklar da var sonucta. Hersey mahkeme olsun istemek israf

İnsanları cevapsız bırakmaktan hoşlanmıyorum. Ondan sizi de ekledim.

Bence toplum huzurunu bozan davranışlara harcansın benim vergim ki hadsizin biri gelip bana ağzına geleni sayamasın ben de kendimi güvende ve huzurlu hissedebileyim. Yani yanlış anlamayın ama 6 şubat gibi bir örnek var önümüzde. O vergilerin nereye gittiği de aşikar.

Bir de bazı insanlar bir şey cezasız kalınca dozunu artırarak devam ediyorlar. Hakaretten ceza almadı mı? O zaman devam ediyor üstüne daha da koyarak, mesela tehdit ediyor, fiziksel şiddete vardırıyor.
Herkesi kendiniz gibi bilip de otokontrolü var sanmayın. Bazı insanları sadece ceza korkusu dizginliyor.

Konu sahibinin anlattığı normal hiçbir şey yok ve konu sahibini mental açıdan normal olarak kabul etmek zor.

Avukat değilim ama bir vatandaş olarak, konu sahibinin ailesinin, eski eşinin, eski eşinin ailesinin çocuğa karşı cinsel istismardan, çocuğun eğitim ve öğretimini engellemeden yargılanması gerektiğini düşünüyorum.

Yazık daha 22 yaşında, ben oldum havasında. Kız çocuğu var bir de. Belasını mutlaka bulur birinden bu gidişle, o kişi ben olmak istemem. İlk bekaret-adet oldum olayında da var bir terslik. Aslında yazdığı çoğu şeyin anlattığı gibi olduğunu düşünmüyorum. Bayağı aksiyon var hayatında, neler yaşadım gördüm yazdı. Küçük yaşta evlendirildim eziyet gördüm sonra şimdiki eşimle tanıştımdan fazlası var arada. Gayet anasının gözü hanım kızımız. Mesela imkanımız olsa eski eşi de dinlesek. Kim bilir o neler anlatır.

24 yaşındayım ne ergenligi pardon?
Sırf inadına girdim eski mesajlarını karıştırdım böyle zort ettiğini falan sanıyorsun ya.
Yaşın 20. 3 yıllık evlisin yani 17 yaşında evlenmişsin. 2 yıldır deli divane gibi çocuk yapmaya çalışıyorsun hatta Bi konunda tedavi olacak maddi durumum yok maddi yardım edin demişsin, bi konunda da eşimle aramız açıldı acilen tedavi olmam lazım demişsin. Söyleyeceklerim bu kadar.

Öyle tipleri görünce yemekhaneye gitmezdim ilk zamanlar,olay olurdu korkudan titrerdim derse giremezdim.

Ay pes diyorum pesssss bir de dikkat çekmesin diye 24 yaşındayım diye sallıyor. Sanki bizim hayatımız kayacak kendi hayatının ipini çekiyor. Okul yok meslek yok eğitim yok, daha çocuk yaşta koca kaçıyormuş gibi bir de hemen çocuk şart tabi. Allah akıl fikir versin.
Kendi sefaletini katmerlesin bize ne sanki biz hayatımızı kaydırıyoruz

Yalnız konu sahibi rabs değil o sadece çocuk sahibi olamadım gibi bişi sölemişti konu sahibi ilk eşiyle o da ona sormuştu bir kullanıcı da sen daha küçüksün ne çocuğu felan demiş yani vu konu sahibi rabs değil konu sahibi ceza almış

Bu z kuşağının daha zeki olması gerekmiyor muydu ya hani teknolojiye bilgi çağına doğdular falan.

Farkındayız. Ama aynı kafa yapısı. 17 yaş evlilik çılgınlar gibi doğurma isteği Bi de para da yok çocuğa suyunu verip güneşte büyütecek galiba.

Farkındayız. Ama aynı kafa yapısı. 17 yaş evlilik çılgınlar gibi doğurma isteği Bi de para da yok çocuğa suyunu verip güneşte büyütecek galiba.
Doğru söylüyorsunuz işte çocuk yapmak aslında kolay birşey ama işte bakmak yetiştirmek geleceğini hazırlamak mesele evli olunca hemn çocuk yapmalıyım diye düşünen çok kadın var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…