2 evlilik yaptım ve başıma gelenleri söylemek istiyorum

Ya hanimlar alinmayin ama bu kadar ufak ve sistematik olmayan birseyde mahkemeye gitmek benim gozumde öyyetmenim Ahmet sacimi cekti diye aglamakla eşdeğer.
Yani burada kimse kimsenin kimligini bilmiyor, kisi bile gercek hayatta kime hakaret etti bilmiyor, biz kim hakarete ugradi bilmiyoruz, sistematik olarak devamli bir hakaret kampanyasi yok... hakikaten yazik bununla insanlari ugrastirmak.
İşte sıkıysa yüzüne karşı söylesin. Yok öyle anonimliğe sığınıp millete hakaret etmek. Biz niye hakaret etmiyoruz insanlara?
Yaptığının sorumluluğunu alamayacaksan hiçbir şeyin başına geçmeyeceksin. Yetişkinlik böyle bir şey.
Kimseye sözel veya fiziksel şiddet uygulayamazsınız, kimsenin böyle bir hakkı yok. Kimse kimsenin babasının oğlu değil, affedici olmak zorunda da değil. Anonimlik buna bir bahane hiç değil. Kendimizi küfürsüz ifade etmeyi öğreneceğiz. Öğrenmemişsek de yaptırımlarla öğretirler.

Kanun, kural, kaide bunun için var. İnsanların yüzüne bakarak, hakaret edemezsiniz. Anonim site diye insanların yüzüne söyleyemeyeceğiniz şeyleri bu kadar rahat söyleyemezsiniz. Eğer yapıyorsanız bunun bir yaptırımı olmalı ki davranış tekrara girmesin. Kimse kimseyi beğenmek, sevmek hatta ve hatta saygı duymak zorunda değil ama hakaret edemez. Yukarıda ki B bafelix hanımefendi gayet kibar davranmış. Mahkemeler sadece cinayet, tecavüz için olsaydı toplumda düzen namına bir şey kalmazdı.
E ben soylenebilsin fln demiyorum ama yani vergi paralariniz biri biryerde bir kere × diye hakaret etti diye car cur edilsin istiyorsaniz diyecek bir seyim yok. Siteden banlanma, toplumxa elestirilme gibi karsiliklar da var sonucta. Hersey mahkeme olsun istemek israf

İşte sıkıysa yüzüne karşı söylesin. Yok öyle anonimliğe sığınıp millete hakaret etmek. Biz niye hakaret etmiyoruz insanlara?
Yaptığının sorumluluğunu alamayacaksan hiçbir şeyin başına geçmeyeceksin. Yetişkinlik böyle bir şey.
Kimseye sözel veya fiziksel şiddet uygulayamazsınız, kimsenin böyle bir hakkı yok. Kimse kimsenin babasının oğlu değil, affedici olmak zorunda da değil. Anonimlik buna bir bahane hiç değil. Kendimizi küfürsüz ifade etmeyi öğreneceğiz. Öğrenmemişsek de yaptırımlarla öğretirler.
İnsanları cevapsız bırakmaktan hoşlanmıyorum. Ondan sizi de ekledim.
E ben soylenebilsin fln demiyorum ama yani vergi paralariniz biri biryerde bir kere × diye hakaret etti diye car cur edilsin istiyorsaniz diyecek bir seyim yok. Siteden banlanma, toplumxa elestirilme gibi karsiliklar da var sonucta. Hersey mahkeme olsun istemek israf

Bence toplum huzurunu bozan davranışlara harcansın benim vergim ki hadsizin biri gelip bana ağzına geleni sayamasın ben de kendimi güvende ve huzurlu hissedebileyim. Yani yanlış anlamayın ama 6 şubat gibi bir örnek var önümüzde. O vergilerin nereye gittiği de aşikar.

Bence toplum huzurunu bozan davranışlara harcansın benim vergim ki hadsizin biri gelip bana ağzına geleni sayamasın ben de kendimi güvende ve huzurlu hissedebileyim. Yani yanlış anlamayın ama 6 şubat gibi bir örnek bar önümüzde. O vergilerin nereye gittiği de aşikar.
Bir de bazı insanlar bir şey cezasız kalınca dozunu artırarak devam ediyorlar. Hakaretten ceza almadı mı? O zaman devam ediyor üstüne daha da koyarak, mesela tehdit ediyor, fiziksel şiddete vardırıyor.
Herkesi kendiniz gibi bilip de otokontrolü var sanmayın. Bazı insanları sadece ceza korkusu dizginliyor.

Konu sahibinin anlattığı normal hiçbir şey yok ve konu sahibini mental açıdan normal olarak kabul etmek zor.

Avukat değilim ama bir vatandaş olarak, konu sahibinin ailesinin, eski eşinin, eski eşinin ailesinin çocuğa karşı cinsel istismardan, çocuğun eğitim ve öğretimini engellemeden yargılanması gerektiğini düşünüyorum.

Asliye Ceza böyle davalara bakıyor. 10 yıldan daha az cezalar içeren olaylarla ilgileniyor. İstese B bafelix açar davasını, söylediği söz gayet de hakaret kazanır. 7 sülalesinin ismine, soyismine, adresine kadar da öğrenir, anonimliği de kalmaz. Burada kurallar da o yüzden var. Ama B bafelix son derece hanımefendi olduğu için aslında kibar bi şekilde haddini bildirmiş.
Yazık daha 22 yaşında, ben oldum havasında. Kız çocuğu var bir de. Belasını mutlaka bulur birinden bu gidişle, o kişi ben olmak istemem. İlk bekaret-adet oldum olayında da var bir terslik. Aslında yazdığı çoğu şeyin anlattığı gibi olduğunu düşünmüyorum. Bayağı aksiyon var hayatında, neler yaşadım gördüm yazdı. Küçük yaşta evlendirildim eziyet gördüm sonra şimdiki eşimle tanıştımdan fazlası var arada. Gayet anasının gözü hanım kızımız. Mesela imkanımız olsa eski eşi de dinlesek. Kim bilir o neler anlatır.

24 yaşındayım ne ergenligi pardon?
Sırf inadına girdim eski mesajlarını karıştırdım böyle zort ettiğini falan sanıyorsun ya.
Ayy canımsın sağlıkla gelsin bebeğin sevindim bende 2 yıldır uğraşıyorum yaşım 20 kilom da yok yani ama olmadı şimdiye kadar düşük olsa ona bile sevincem nerdeyse büyük konusmayayim da yine inşallah olur en kısa zamanda
Yaşın 20. 3 yıllık evlisin yani 17 yaşında evlenmişsin. 2 yıldır deli divane gibi çocuk yapmaya çalışıyorsun hatta Bi konunda tedavi olacak maddi durumum yok maddi yardım edin demişsin, bi konunda da eşimle aramız açıldı acilen tedavi olmam lazım demişsin. Söyleyeceklerim bu kadar. 🙄

Vallahi ben o yaşta çok salakmışım, şimdikiler bu yaşımda beni parmağında oynatır. Ben o kadar korkaktım ki üniversitenin ilk günü yemekhanenin kapısında birkaç dövmeli, saçları rastalı, siyah giyimli çocuk var diye korkumdan aç kaldım yine o tarafa gitmedim. Ya satanistlerse diye. Sanki kampüsün göbeğinde ayin yapıp kesecekler beni. Yani o kadar akıl edebiliyordum 😂
Öyle tipleri görünce yemekhaneye gitmezdim ilk zamanlar,olay olurdu korkudan titrerdim derse giremezdim.

Sırf inadına girdim eski mesajlarını karıştırdım böyle zort ettiğini falan sanıyorsun ya.

Yaşın 20. 3 yıllık evlisin yani 17 yaşında evlenmişsin. 2 yıldır deli divane gibi çocuk yapmaya çalışıyorsun hatta Bi konunda tedavi olacak maddi durumum yok maddi yardım edin demişsin, bi konunda da eşimle aramız açıldı acilen tedavi olmam lazım demişsin. Söyleyeceklerim bu kadar. 🙄
Ay pes diyorum pesssss bir de dikkat çekmesin diye 24 yaşındayım diye sallıyor. Sanki bizim hayatımız kayacak kendi hayatının ipini çekiyor. Okul yok meslek yok eğitim yok, daha çocuk yaşta koca kaçıyormuş gibi bir de hemen çocuk şart tabi. Allah akıl fikir versin.
Kendi sefaletini katmerlesin bize ne sanki biz hayatımızı kaydırıyoruz

Yalnız konu sahibi rabs değil o sadece çocuk sahibi olamadım gibi bişi sölemişti konu sahibi ilk eşiyle o da ona sormuştu bir kullanıcı da sen daha küçüksün ne çocuğu felan demiş yani vu konu sahibi rabs değil konu sahibi ceza almış

Ay pes diyorum pesssss bir de dikkat çekmesin diye 24 yaşındayım diye sallıyor. Sanki bizim hayatımız kayacak kendi hayatının ipini çekiyor. Okul yok meslek yok eğitim yok, daha çocuk yaşta koca kaçıyormuş gibi bir de hemen çocuk şart tabi. Allah akıl fikir versin.
Kendi sefaletini katmerlesin bize ne sanki biz hayatımızı kaydırıyoruz
Bu z kuşağının daha zeki olması gerekmiyor muydu ya hani teknolojiye bilgi çağına doğdular falan.

Yalnız konu sahibi rabs değil o sadece çocuk sahibi olamadım gibi bişi sölemişti konu sahibi ilk eşiyle o da ona sormuştu bir kullanıcı da sen daha küçüksün ne çocuğu felan demiş yani vu konu sahibi rabs değil konu sahibi ceza almış
Farkındayız. Ama aynı kafa yapısı. 17 yaş evlilik çılgınlar gibi doğurma isteği Bi de para da yok çocuğa suyunu verip güneşte büyütecek galiba.

Farkındayız. Ama aynı kafa yapısı. 17 yaş evlilik çılgınlar gibi doğurma isteği Bi de para da yok çocuğa suyunu verip güneşte büyütecek galiba.
Doğru söylüyorsunuz işte çocuk yapmak aslında kolay birşey ama işte bakmak yetiştirmek geleceğini hazırlamak mesele evli olunca hemn çocuk yapmalıyım diye düşünen çok kadın var

X