2 evlilik yaptım ve başıma gelenleri söylemek istiyorum

Konu bloklanamaz mı? Nasıl yapılıyor bu? Sayfa admini nasıl ekleniyor? Küfür hakaret… hem suçlu hem güçlü ay!
Bu duruşu karşınıza çıkan saçma sapan kişi ve olaylara sergileyecektiniz!
Şikayet edildiyse konu sahibine müdahale eder adminler en yakın zamanda. Ama siz göz ardı ederseniz konusunu da kendisini de görmezsiniz.

Ben size birşey söyleyemem çünkü bana göre karar alamayacak kadar küçükmüşsünüz ve hala küçüksünüz. Tüm bu olanların müsebbibi aileniz. Siz cehaletle bu kararları verirken hiç mi biri 'dur sen ne yapıyorsun 'demedi. Yazık gerçekten çok yazık mahvolmuş bir hayat. Bakın şimdi tekrar bebek derdine düşmeyin. Önce kızınızın soyadını düzeltip onu büyütün, kendinizi geliştirmeye çabalayın,evliliğinizin tadını çıkarın. Anneniz gibi bir anne olmayın. Hııımm söylemişmiydim yeniden bebek yapmayın

Ya evlenmeden hamile kalmış yoksa o testi yaptırırdı kimseyi salak yerine koymasın
Allahim sonra bu toplumdan refah fln bekliyoruz hale bak. Evimden yakınımdan uzak olsun
Nedense yorumlara göre değişiyor durumlar. Boşandıktan sonra evlenince niye çocuk eski eşin nüfusunda kayıtlı olsun? Kanunen mümkün mü, yani ben boşanıyorum ama yeni eşimden doğurduğum çocuk eski eşimin nüfusuna kayıtlı olabiliyor mu? Kadının tek gerçeği evlilik ve koca üzerine. Yeni bulduğu da nasıl midesiz bir hanzoymuş ki evli kadını hamile bırakıyor ve doğan çocuk boynuzladıkları adamın nüfusuna kaydediliyor.

Konu bloklanamaz mı? Nasıl yapılıyor bu? Sayfa admini nasıl ekleniyor? Küfür hakaret… hem suçlu hem güçlü ay!
Bu duruşu karşınıza çıkan saçma sapan kişi ve olaylara sergileyecektiniz!
Konu açarken şey denmesini bekliyodu galiba: vay be ne başarı öyküsü, huhuuu tebrikler, demek onca dayak ve şiddetin üstüne başka bi koca bulup çocuk yapabildin, tebrikler!
Bu kafadakiler için evlilik, çocuk en büyük başarı çünkü. Kendilerine bakmadan bir de yaldır yaldır çocuk yapıp başka sorunlu bireyleri salmıyorlar mı topluma, gel delirme.
Çocuğu fiziksel olarak büyütmek kolay, yetiştirmek denen şeyden bihaber habire doğuruyorlar. Gerçi kendilerindeki korkunç eksikliklerin farkındalar mı ki? En eğitimli insanlar korkuyor çocuğuma yetemezsem diye; cahil ayak takımı ohoo.

Nedense yorumlara göre değişiyor durumlar. Boşandıktan sonra evlenince niye çocuk eski eşin nüfusunda kayıtlı olsun? Kanunen mümkün mü, yani ben boşanıyorum ama yeni eşimden doğurduğum çocuk eski eşimin nüfusuna kayıtlı olabiliyor mu? Kadının tek gerçeği evlilik ve koca üzerine. Yeni bulduğu da nasıl midesiz bir hanzoymuş ki evli kadını hamile bırakıyor ve doğan çocuk boynuzladıkları adamın nüfusuna kaydediliyor.
300 gün içinde doğan çocuklar eski eşin nüfusuna kayıtli oluyor

Konu açarken şey denmesini bekliyodu galiba: vay be ne başarı öyküsü, huhuuu tebrikler, demek onca dayak ve şiddetin üstüne başka bi koca bulup çocuk yapabildin, tebrikler!
Bu kafadakiler için evlilik, çocuk en büyük başarı çünkü. Kendilerine bakmadan bir de yaldır yaldır çocuk yapıp başka sorunlu bireyleri salmıyorlar mı topluma, gel delirme.
Çocuğu fiziksel olarak büyütmek kolay, yetiştirmek denen şeyden bihaber habire doğuruyorlar. Gerçi kendilerindeki korkunç eksikliklerin farkındalar mı ki? En eğitimli insanlar korkuyor çocuğuma yetemezsem diye; cahil ayak takımı ohoo.
Bir senedir evliyim bebek istiyoruz ama borcumuz sıkıntımız olduğu içşn yapamıyoruz biraz daha hayatımızı düzene sokalım diye bekliyoruz dediğiniz çok doğru

Çok çok çok katılıyorum
Çocuk yapmak o kadar basit birşey değil. 27 yaşına gireceğim bir kaybım oldu hala cesaretim yok hayretle izliyorum patır patır doğuranlara. Ben bir tanesine yetebilir miyim, bu nesilde sağlıkla terbiyeli ahlaklı yetiştirebilir miyim korkusuna kayıp sonrası çocuğu düşünemedim. Hala düşünmüyorum. Ne cesaret be mübarek .

Çocuk yapmak o kadar basit birşey değil. 27 yaşına gireceğim bir kaybım oldu hala cesaretim yok hayretle izliyorum patır patır doğuranlara. Ben bir tanesine yetebilir miyim, bu nesilde sağlıkla terbiyeli ahlaklı yetiştirebilir miyim korkusuna kayıp sonrası çocuğu düşünemedim. Hala düşünmüyorum. Ne cesaret be mübarek .
Çok üzüldüm rabbim herşeyin en güzelini versin size hiç ummadığınız bi anda Rabbim sizi bir mucizeyle karşılaştıracak ve o mucize size iyi gelecektir 🌸

Bi de her şeyleri çok normalmiş gibi millete çemkiriyor :KK53: Kadının düşmanı kadınmışmış, yav he. Sen kendine düşmansın bi kere, suçu ona buna atmak kolay olan tabii.
Öyle demeyelim ama bir yıl sürmüş davası ne yapsaydi o kooskooca bir yılı yalnız mı geçirseydi?
Nişan, düğün falan da yapılmış birde şaka gibi yaşadığı çevrede normal biyle ilişkiler demek ki.

Oruspuluk yapma çocuk peydahlamak ne demek geri zekalı salak mısın sen yazdım orda diyorum ki 1 sene sürdü davam evlendim nikah da yaptım ve hamile kaldım Anlandın mı kocasız kalamıyormuşum Pisik ya burda yaşadıklarımın yarısını bile duymamıs kalkmış bana laf atıyor geri zekalı
Bu mesajınız üzerine B bafelix umarım size güzel bir hakaret davası açar da insanlarla nasıl iletişim kurmanız gerektiğini öğrenirsiniz ve ayrıca başkasıyla evliyken gidip başka bir adamdan çocuk yaparsanız evet peydahlamış olursunuz. Burada yorum yapan insanlara çirkin sıfatlar bulacağınıza dönüp bir kendinize bakın bakalım. Evliyken, başkasından çocuk sahibi olana hangi sıfat uygun oluyor?

16 yaşında sizi evlendiren aileniz de gram akıl görmüyorum. Dört yıl dayak yedikten sonra hiç mi ben dayak yiyorum kurtarın demediniz? Niye bu kadar beklediler sizi kurtarmak için?
Ve aile evinde rahatken daha 20 yaşındayken hemen evlenmek neden ve neden şu an ikinci çocuk istiyorsunuz ki ? Daha hiçbir şeyin farkında değilsiniz ama hâlâ çocuksunuz. Buradakilerin sözleri ağır gelmiş olabilir ama birşeyleri düşünün ben ne yapıyorum deyin lütfen. Herkes size üzüldüğü için yazıyor.

16 yaşında koca diye öldünüz mü bu ne saçmalıktır, pisliktir ya! Daha çocukken çocuk sahibi olmuşsunuz bir de. Nerede okul, nerede eğitim?! Sistematik bir şekilde çocuğun istismarı var, ailecek tedavi olun bence. Ayrıca hala dini nikahlıysan evli değilsin canım kardeşim. Sabah sabah sinirden tepemi attırdı konu. Yaşadıklarınız için üzgünüm ama seçimlerinizle bu hayatı siz ve aileniz, size layık görmüş. Hayatınızda başarılar.

X