2 evlilik yaptım ve başıma gelenleri söylemek istiyorum

Öncelikle Size bu kadar yargılama ve Eleştirme hakkını kim verdi Siz benim erkeksiz yaşiyamicamı nerden çıkardınız burda yaşaduklarımın yarısından azını anlarım Lütfen bilip bilmeden konuşmayın Kızıma bile hadsizce laf atmışsınız kendinize gelin

böyle nasıl yaşıyorsunuz plansız programsız ?
başka adamla evliyken diğeriyle düğün yapıp çocuk yapmak falan ne cesaret yahu?
devletin mahkemesini boşa meşgul etmek bir yana, daha çocuğun babası başkası ama başkasının üstüne kayıtlı. yazık günah gerçekten kendinizi bu zor durumlara sokmanız çok garip ya.
daha da 15 aylık çocuk varken ikinciye uğraşıyosunuz ne diyelim başarılar hayatınızda...

Burda derdimi Anlatım Derdime dert ekleyin diye değil öncelikle çok uzun olduğu için yazmadığım şeyler de var ben 1 sene boyuca boşanma davamın sonuçlanmasını bekledim ve bir duruşmam kaldı Avukatım diyince evlendim pandemiden dolayı bu süreç uzadı Bir de çocuğu ona kitle misin de ne demek Ne kadar Arsızca bir kelime kulanmışsınız boşuna demiyorlar kadının düşmanı kadınıdır diye

Tıp çok ilerledi. İlle de evlenecem diyen çocukların cinsel dürtülerini baskilayacak bir ilaç illa ki vardır.
cinsel dürtüyü baskılamaya gerek yok aileler bilinçli olup çocuklarını okula, spora, bir hobiye yönlendirse, çocuklar hayatlarını doya doya yaşayıp yaşlarının gerektirdiği arkadaşlıkları da karşı cinsle kurabilseler yaldır yaldır koşmaz kimse evlenmek için.

İslamda böyle bir şey var ama hukukta da olduğunu bilmiyordum ilk defa duydum
Teşekkürler bilgi için

Sen Ne boş konuşan biri sin ya Ne olmuş benim kızıma Sadece kimliğinde sorun var ve 2 avukat tutarak davayı açtım en kısa zamanda sonuçlanacak Saçma sapan şeyler yazmayın

Sen Ne boş konuşan biri sin ya Ne olmuş benim kızıma Sadece kimliğinde sorun var ve 2 avukat tutarak davayı açtım en kısa zamanda sonuçlanacak Saçma sapan şeyler yazmayın

Babası belli değil ne olmusu mu var? Cocugu defalarca mahkemeye götürüp dna testi yaptırmak zorundasınız
Evlilik bu, büyüyüp de gelin evcilik değil
Devlet tamda bu yüzden nikah için test istiyor. Hamile olduğunuz için test vermediniz. Burda saçma sapan konuşmayın

Başka bir konuda 3kimyasal gebelik geçirdiğinizi polistik over olduğunuzu klomen kullandığınızı yazmış hatta bu hafta dr kontolünde gebelik tedavisinde olduğunuzu yazmışsınız. ??????
Ben burda Geçmişimden bahsettim orda yazığım şimdiki yaşadıklarım o kadar okunuz yazıyor orda daha 16 yaşındayken yaşadıklarım diye

Ben genelde bu tür konulara ters bir şeyler yazmamaya çalışırım ama sizin yaşadıklarınız gerçekten çok fazla
Ne yaşarsanız yaşayın boşanmadan nasıl evlenebiliyorsunuz. Tamam siz evlenebilirsiniz de nikahınız geçerli olmaz.
Size bu aklı veren kafadan kırık heralde
Siz de ciddiye alıp uygulamışsınız bir de

Bak 1 sene boşanma davam sürdü sonradan evlendim anladınız mı hemen evlenmedim çocuğumun babası beli

İşin kötüsü yazdıklarımdan da hiçbir şey anlamamışsınız. Daha bir adamdan resmî olarak boşanmamışken başka bir adamla dini nikahla evlenmişsiniz bunun neresi mantıklı bir karar? Üstelik bebeğim resmî nikahla adamın soyismini alacak diyorsun ortalık dallasa dönmüş resmen. Aklı başında olan herkes emin olun benim gibi düşünür. Bu konuyu akıl almak için açmadınız mı? Size akıl veriyoruz işte. Umarım kendinizi geliştirmeye odaklanırsınız.

Kafa zehir gibi! Evliyken evleniyorsunuz çoçuğun soyadı bağı ile oynuyorsunuz, mahkemelerin de işi gücü yok sizinle uğraşıyor. Aileniz desen zaten o biçim! Fik fik hamile kalıp ürüyorsunuz hemen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…