2 evlilik yaptım ve başıma gelenleri söylemek istiyorum

Sen Ne boş konuşan biri sin ya Ne olmuş benim kızıma Sadece kimliğinde sorun var ve 2 avukat tutarak davayı açtım en kısa zamanda sonuçlanacak Saçma sapan şeyler yazmayın
Yaptığınızı, yaşadığınızı normal mi görüyorsun yani?
Resmi nikahliyken evliyken başkasıyla nişan,düğün yapmak çok mu sıradan sizin oralarda? Biri de çıkıp demedi mi,siz ne yapıyorsunuz diye?
Çocuk diğer eşin üzerine gözüküyor, siz şimdi siz kari koca biz ne akilsiz insanlarız biraz daha bekleseydik demediniz mi de normal savunuyorsunuz burada, basit bir şey gibi?
Inanilmaziniz gerçekten.

resmen cocugunuzun soy bagini degistirmissiniz bi de marifet gibi anlatiyorsunuz. resmi nikahli esiniz cocugu nufusten dusurmezse asla imam nikahli birlikte oldugunuz kisi ustune alamaz biliyorsunuz degil mi? cok yazik
Arkadaşım 1 sene sürdü davam sonra evlendim ve boşanmam da oldu sadece 300 gün dolmadan çocuk olduğu için nüfusa öyle geçti zaten karşı tarafta soy bağı redi davası açmış

Bak 1 sene boşanma davam sürdü sonradan evlendim anladınız mı hemen evlenmedim çocuğumun babası beli

Yoo değil, çocuğu mahkemelerde rezil edip dna testi sonuclanana kadar çocuğun soy bağı belli
Su an bir sürü seyde adama baglisiniz
Adam çocuğu kacirdi başka adamla birlikte dese gık diyemezsiniz.

Anlattıklarınızda çelişki olduğunu düşünüyorum. Çekişmeli boşanacak bi durumunuz yok, anlaşmalı boşanma da o kadar uzun sürmez. Siz resmi nikah kıymamışsınız kıysaydınız 300 günde olsa hamile olmadığınıza dair rapor almanız gerektiği için nüfus eski kocanızın üzerine düşmezdi. Ben bu hikayede sadece çocuğunuza üzüldüm. Aileniz istismar edilmenize göz yummuş, sonra gitmişsiniz baba evine ama neden hemen apar topar başkasına gittiniz. Aklıma sizin zaten diğer kişi için kocayı bıraktığınız geliyor.

Yaptığınız ikinci evliliğin ne kanunen ne dinen yeri yok.
Devletin verdiği iddet süresi dini nikah için de var. Sebebi de yeni bir evlilikte bebek olursa soy bağı, nesebi karışmasın diye. Tebrik ediyorum allak bullak etmişsiniz her şeyi. Yaşımızın küçük olduğunu düşünen anneniz 16 yaşındaki çocuğu görücüye çıkarmazdı. Hadi oldu geldi geçti hiç mi ders çıkarıp kendime bi hayat kurmalıyım okuyup meslek sahibi olmalıyım diyemediniz. Yeni koca bulduktan sonra boşanma davasını bekleseydiniz bari. Bu kadar mı kocasız kaldınız. Böyle başkasının nikahında adamlarla sözüm ona evlilik yapan adamların namus kavramının olmadığını düşünüyorum.

Ne kadar da boş konuşanlar olmuş 1 sene sürdü davam ve boşandım şimdiki eşimle evliyim zaten

Kimsenin günahını almayın Bilip bilmeden konuşuyorsunuz orda yazmadığım şeyler var 1 sene sürdü davam pandemi olduğu için hep ertelendi ertelenmeseydi zaten böyle bir sorun da olmaz dı

3. Cocuk icin ugrasmayin bari gözünüzü seveyim ya.
Ne vereceksiniz ne katacaksiniz o cocuklara?
Kocadan kocaya derken okul/kitap yuzu bile gormemissiniz.
Maddi şartlardan okul yuzu görmeyip kendini harikulade gelistiren insanlar var ki onlara hayranim, e sizde o da yok, gelişim sıfır. Yapmayin allasen cocuk mocuk.

Keşke bu duruşu karşınıza çıkan saçma sapan insanlara-olaylara sergileyebilseydiniz şu an burada daha farklı konu üzerine konuşabilirdik!

Ne kadar da boş konuşanlar olmuş 1 sene sürdü davam ve boşandım şimdiki eşimle evliyim zaten
Yahu kaç sene sürerse sürsün boşanmadan başkasıyla sözde evlenmediniz mi.
Dava süresi uzayınca otomatikman nikah mı düşüyor
Yaptığınız laf ebeliğinden başka bir şey değil
Kendinizi böyle rahatlatmaya çalışmayın

Yaşanmış olaylarda beter hale gelmiş hayat var ve reşit olmadan evlenmene aileden kurtulmak için bunu yapmana çok üzüldüm ve kurtuluş olarak gördüğün kişininde kötü çıkmasına da üzüldüm ama seninde suçun olmadığı anlamına gelmiyor boşanmaya niyetlendiysen boşanırsın tabiki boşanmayı da asla yargılamıyorum boşanırsın ikiyi üçü de evlenirsin senin hayatın senin kararın ama 300 gün dolmadan ben evlendim diyemezsin çünkü o evlilik dini evlilik oluyor aslında buna dini evlilik de denmiyor evliyken yaptığınız yanlış şeyleri dini evlilikle temizlemeye çalışıyorsunuz bekleseydin 300 500 gün ne kadarsa pandemi bi bahane bence evlenmeden hamile kalmışsın rabbim vermiş sağlılkla büyüsün tabiki ama soy bağı bozulmuş bebeğin ve o bebeğe de çok ama çok üzüldüm ayrıca çocuk onun soyuna geçtiği için eski eşiniz yani nikahlı olduğunuz adamda size dava da açabilir ki kötü niyetli biri anlattığınıza göre neden yapmasın yani benle evliyken başkasından bebek yapmış onu da üzerime kaydetmiş die dava da açabilir yani

Sen Ne boş konuşan biri sin ya Ne olmuş benim kızıma Sadece kimliğinde sorun var ve 2 avukat tutarak davayı açtım en kısa zamanda sonuçlanacak Saçma sapan şeyler yazmayın
Kimliğinde sorun dediğiniz baba bilgisi. Çocuğun iki babası var şu anda, yalan mı? Evet çocuğun babası resmi olarak belli, nüfus kağıdında yazıyor.

Ben mi yanlış anlıyorum, son dava kaldı yazdınız sonra da evlendim yazdınız hangisi doğru?

Eğer hala nikahlıysanız evlendim evlendim yazıp durmayın, bir erkekle resmi nikahsız beraberliğiniz var. Siz şu an başka bir adamla evlisiniz, yanınızdaki de gayrı meşru çocuk yaptığınız kişi, kocanız falan değil. Adam olsaydı kanından canından çocuğa sahip çıkar nüfusuna alırdı. Bir hesabı var ki ses etmiyor. Kocanızın malı mülkü varmış gibi mirasçı hesabı mı yapıyor anlamadım.

Boş boş konuşan, davranan, yaşayan sizsiniz. Gayrı meşru çocuk üstüne çocuk. Evet erkeksiz yaşayamıyorsunuz. Bela bir evlilikten daha tam kurtulamadan başka adam bulmuşsunuz, yetinmeyip evlilik dışı çocuk yapmışsınız, yine yetinmeyip 2. çocuğun peşindesiniz. İki avukata niye gerek duydunuz, soybağının tespiti için bir avukat yetmiyor mu? Tekrar hamile kalıp doğurursanız bu çocuk da resmi eşe kayıtlı olacak. Ne hakkınız var çocuk peydahlayıp adamın adını karıştırmaya? Durduk yere soy bağı davasıyla uğraşacak bir de.

Bazıları nasipli oluyor kimi der 40 yaşına geldim hiç isteyenim olmadı kimi de daha boşanmadan yenisini bulur

Hadi 16 yaşında çocuk ve cahildiniz , aileniz de bi ilginçti. 4 sene sonra sizi almışlar ezdirmemişler boşanma davasını açmışlar . Hiç mi akıllanmadınız bu 4 senede? Ayrıca hiçbir avukat dava bitmeden git evlen bir de çocuk yap demez inanmıyorum.

Şimdiki eşiniz de bir garip. kağıt üstünde hala evli olan bir kadına düğün dernek yapmış. Nasıl tanıştınız ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…