Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

afiyet olsun

sabah(10.30)

küçük bir parça sucuklu omlet
biraz süzme peynir
1,5 dilim tb ekmeği
yeşil çay
2 tatlı kaşığı pekmez
2 ceviz

öğle(15.00)

3 yk yulaf
biraz kuru meyve(dut-yaban mersini)
5 çiğ fındık
5 çiğ badem
1 bardak süt

akşam(18.30)

1büyük boy ızgara çupra
bol roka

sade türk kahvesi
1 kare parça bitter çikolata

2 litre kadar su
2 saat yürüyüş

hilal canım isimim ölmek var dönmek yok hele bi o kiloya inelim özgüvenimiz arttığından kıyafetler daha çok yakıştığından hiç almamak için büyük istekle özen göstereceğiz zaten :))

kesinlikle haklısın canım.beğendiğin her kıyafetin bedenini bulabilmek ve yakıştığını görmek çok keyifli bişeyy

afiyet olsun oldukça hafif bir menü olmuş
seninle tanışmadık diye hatırlıyorum ben özlem 25 yaşındayım 2,5 aydır bu takımdayım 7,7 kilo verdim.

Selam kizlar yorucu bir gun gecirdm alisveris piknik filan biraz moralim bozuk istedigim gibi pantolon bulamadim filan piff aslinda pek dertliyim uykusuzum filan dikkt etmedim diyetime bugun ins..nafta ici dikkat etcm yarin dershandeden sonra gorusurz kizlar iyi geceler opuldunuz

eminim telafi edersin canım sana çok güveniyorum :)

teşekkür ederim. bu hafta evdeydim ondan cozuttum; ama bugün biraz çeki düzen verdim kendime. bir haftadır çok kötü besleniyordum. pazartesi sabah yola çıkıyorum. yurda dönünce tekrardan düzene girerim diye düşünüyorum.

özlemişim senin menülerini. afiyet olsun çok güzel. bitterin hala bitmedi mi; yoksa yenisini mi aldın?

diğeri çoktan bitti tabiki dururmu hiç:)) ben almıyorum artık annemide alıştırdım bittere o alıyo devamlı evden eksik olmuyor:))

Iyi geceler kızlar yarın ders çalışıcam uyuyorum :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi geceler kızlar. Bugün misafir vardı. Malum yemek çay derken biraz çizgiyi bozdum. Ama yine de iyi idare ettim diye düşünüyorum.

Menüm
Sabah 10.00
2 yumurtalı menemen.

Öğlen 16.00
Salata

Akşam 20.00
4 kaşık pirinç pilavı
4 kaşık kurufasulye
1 kade cacık
3 kaşık havuç mezesi
3 tane tahinli kurabiye

45 dakila yürüyüş
3 litre su

Hepinize iyi geceler, tatlı rüyalar.
☺️☺️☺️

bitter bana acı geliyo ya yiyemiyorum. bi de sen en acısını yiyosun bravo valla. %70 bitter miydi neydi o?

%80 olanı yiyorum genelde.alışınca diğer çikolatalar çok tatlı geliyor zaten.
bide bu var arada denk geldikçe alıyorum (migros gibi yerlerde bulabiliyorum anca)diğerlerine acı diyosan bi de bunu denemeni tavsiye ederim :)

😜😙😙

Bittet serbest mi kızlar. Yani tatlı krizi geldiğinde yiyebilir miyim. Regli zamanı mesela 😊😊😊

günaydın kızlar dershaneyi kırdım bugün gidesim gelmedi kahvaltımı yaptım şimdi temizlik yapcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…