Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar nasılsınızz fırsat bulunca gireyim dedim kendimi hepten unutturmayayım.yeni arkadaşlar gelmiş hoşgeldiniz kızlar:))

tebrik ederim bu hafta ikinci olmuşsun harika sonuçç takımdan uzak kalmak hiç iyi değill dikkat ediyorum diyete devam ama motivasyon daha düşük oluyor

canım sıkınntın neyse bir an önce atlatırsın umarım.benimde aynı durumda ama ne olursa olsun kendimizi salmayalım

tebrik ederim bu hafta ikinci olmuşsun harika sonuçç takımdan uzak kalmak hiç iyi değill dikkat ediyorum diyete devam ama motivasyon daha düşük oluyor

Sağol canım inşallah böyle devam efe evet takımdan uzak kalmak uzaklaştırıyor insanı motivasyondan da valla Allah hepimize sabır versin şimdi bırakırsak ilerde daha fazla kiloyla zayıflamaya çalışacağız eminim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar selam ortalamamiz cok guzel bu hafta. Annanem iyi sukur kalp krizi dediler bana ama degildi yinede goturduk doktora bisi cikmadi simdi ordayiz aksama yazarim ins.

Gecmis olsun cnm Allah acil sifalar versin.

Kizlar tebril ederim hepinizi ve ayricalikli olarak pamuhu :)

Bugün çok iyi gidiyorum nazar değmesin. 0 kaçamak. ama acıktım ve yemeği 1.5-2 saat kadar sonra yiyeceğiz. kendimi tutmam lazım. neyse ödevime gömüleyim yine. görüşürüz kızlar.

bu sefer hedefime ulaşmadan bırakmam .hedefimizee ulaşınca da almamak için gereken üzeni göstermeliyiz.bu arada senin adın neydi canım unuttuum kusura bakma (

Bugün çok iyi gidiyorum nazar değmesin. 0 kaçamak. ama acıktım ve yemeği 1.5-2 saat kadar sonra yiyeceğiz. kendimi tutmam lazım. neyse ödevime gömüleyim yine. görüşürüz kızlar.

maşşallah özlemcim kesinlikle takımdaki en istikrarlı kişisin.bu hafta kim ne kadar kilo verdi takip edemedim sen kaç kilo oldun ?

maşşallah özlemcim kesinlikle takımdaki en istikrarlı kişisin.bu hafta kim ne kadar kilo verdi takip edemedim sen kaç kilo oldun ?

teşekkür ederim özlemcim. ne yazık ki bu hafta artı çıktım ben. ama motivasyonum yerinde fazlasıyla telafi edicem.

Çooookkkk yoruldum, camlarımı sildim, perdeleri yıkadım...Yaza hazırlık...Hava da ne kadar güzeldi....

08.50
1 adet yumurta
10 adet zeytin
Salatalık
Domates

13.55
Meyveli yoğurt
2 adet galeta

15.16
Kahve

18.30
İnce tel şehriyeli çorba
Çoban salatası

+2 Litre su ... Kızlar pazartesi vizelerim başlıyor pek zaman ayıramayacağım buraya haberiniz olsun,, sıkı bir tempoya giriyorum,, çok öptüm

11:30 tb ekmegi tost

14:30 bi parca yaş pasta bir iki tane tatlı ve tuzlu kurabiye

19:00 çeyrek ekmek ızgara köfte salata

Çok çok feci bi gün oldu diyet açısından ama çok keyifliydi :)

Afiyet olsun. menün güzel. suyu da iyi içmişsin bugün.

11:30 tb ekmegi tost

14:30 bi parca yaş pasta bir iki tane tatlı ve tuzlu kurabiye

19:00 çeyrek ekmek ızgara köfte salata

Çok çok feci bi gün oldu diyet açısından ama çok keyifliydi :)
eda afiyet olsun. doğum günlerinde oluyor öyle. bende geçen hafta babamın doğum gününde yedim pasta.

Son düzenleme:
Sabah (11:00)
Sahanda yumurta (1 yumurtadan)
1 bardak çay
1 dilim kızarmış ekmek
Biraz tulum peynir

Öğle (14:40)
Peynirli ve baharatlı omlet (1 yumurtadan)
1 dilim ekmek

Ara (15:30-16:00 arası)
4 çilek

Akşam
Fırında tavuk
Garnitür
4 kaşık pirinç pilavı
1 bardak kola

Bol su (ölçemedim)

Akşam yemeğinden önce de 1 lokma muz yedim, muzu iyi seçebilmiş miyim diye.

bu sefer hedefime ulaşmadan bırakmam .hedefimizee ulaşınca da almamak için gereken üzeni göstermeliyiz.bu arada senin adın neydi canım unuttuum kusura bakma (

hilal canım isimim ölmek var dönmek yok hele bi o kiloya inelim özgüvenimiz arttığından kıyafetler daha çok yakıştığından hiç almamak için büyük istekle özen göstereceğiz zaten :))

geç uyandım hafta sonu olduğu için

öğle 13:30

menemen
kibrit kutusu kadar beyaz peynir
1 dilim eti form kızarmış kepekli ekmek
1 parça kaşar peyniri (çok küçük)
1 zeytin
1 domates
1/2 salatalık
1 bardak şekersiz çay

ara 16:30
kibrit kutusu kadar beyaz peynir
2 domates
1/2 salatalık

akşam 20:00
bir porsiyon mercimek çorbası
1/2 porsiyon patlıcan yemeği
bir tabak yoğurt
bir dilim kepek ekmeği

ara 22
2 tane kuru incir

2 fincan yeşil çay 2 lt su

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…