Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Insallah cnm..sen anlarsin degerlerden:KK52:
Aclik seker 113
Aclik insulin 18.81
Tokluk insulin 170.8
B 12 186

Birde trigliserid 142 1 yilda 2,5 katina cikmis
Sodyum 132 normal degerin 4 sayi altinda:KK66:))

Canim sekerin yuksek demistim zaten insulinde yuKsek gibi sanki onu tam bilmiuorum b12 cok dusmus fakat omega takviyesine basla kolestrol icinde roka yemelisin. Sodyumun normal. Dusun benim aclik sekerim 72 b12 im 692 iydi gecen ay

:nazar:
Canim sekerin yuksek demistim zaten insulinde yuKsek gibi sanki onu tam bilmiuorum b12 cok dusmus fakat omega takviyesine basla kolestrol icinde roka yemelisin. Sodyumun normal. Dusun benim aclik sekerim 72 b12 im 692 iydi gecen ay

:nazar:masallah cnm.
Peki kilo vermeden once nasildi degerler.yuksekmiydi.
igne verdi b12 icin haftada 1.
Ya birde benim tansiyon 15/9 cikti bugun.kaynamda otomatik pilli cihaz var.genelde bu sekilde cikiyor 13-14-15 /8-9 :44:

Son düzenleme:
geçmişe yolculuk yaptım bi. :KK37:
Çok geçmişe gitseydin benim ilk geldiğim zamanlarda çok güzeldi :KK16:

Benim menüm :KK8:

05.50
Elma ve muz rendesi

07.35
2 adet eti form

12.00
Meyveli yoğurt
1 adet galeta

18.40
Yoğurtlu haşlanmış ıspanak
Bol yeşillik

+1 litre su,, kendimi psikolojik olarak mı nedir hafiflemiş hissediyorum,, inşallah yarın mutlu oluruz hepimiz ve daha da hırslanırızzz amiiinn :KK16:
Tatlım öncelikle hoş geldin aramıza. Sanırım ben yokken gelmişsin. İsmim Ebru. Takım kaptanıyım. 32 yaşında, çalışan ve iki kız annesi genç ve çıtır bir hatunum :KK60::KK60: Konya' da yaşıyorum. Geçmişte kendini tanıtan mesaj mutlaka yazmışsındır ama geçmişi okuyamadığım için göremedim. Yeniden tanıtırsan sevinirim :KK16:

iyi aksmlar kizlar nasilsiniz? Yeni arkadaslar gelmis..hosgeldiniz kizlar:KK66:
Kilo veremedigim icin 2 hafta once izne ayrildim.

Kizlar gecen hafta doktora gittim.
Bugunde sonuclari aldim.
B12 eksikligi ve insulin direnci cikti.
Yarin ilac kullanmaya basliyacam.
Sonuclari sizinle paylasirim.
Vee tabiki spor..
Bakalim hayirlisi olsun.
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Özlem' cim hoş geldin canım. Doktora gitmene çok sevindim. Sonuç tahmin ettiğimiz gibi çıkmış. Onca zaman boşa beklemişsin. İnşallah bundan sonra ikişer ikişer gidecek o kilolar. İlaçlarını ihmal etme lütfen. Ayrıca zayıfladıkça ilaç kullanmana bile gerek kalmayacak. Diyetisyene de git mutlaka.

:nazar:

:nazar:masallah cnm.
Peki kilo vermeden once nasildi degerler.yuksekmiydi.
igne verdi b12 icin haftada 1.
Ya birde benim tansiyon 15/9 cikti bugun.kaynamda otomatik pilli cihaz var.genelde bu sekilde cikiyor 13-14-15 / :44:

Az sekerim yuksekti canim 105 filandi kolestrolum sinirdaydi. Tansiyonun kiloya bagli olabilir tatlim bide onlar cok saglikli olmuo eski tipler daha iyi oluyo. B12 hep yuksektir sadece hiperaktiviteye bagli dikkat daginikligi var yoksa gordgumu cok iyi hatirlarim sayi resim ozellikle ftografik hafizam cok iyi

Tatlım öncelikle hoş geldin aramıza. Sanırım ben yokken gelmişsin. İsmim Ebru. Takım kaptanıyım. 32 yaşında, çalışan ve iki kız annesi genç ve çıtır bir hatunum :KK60::KK60: Konya' da yaşıyorum. Geçmişte kendini tanıtan mesaj mutlaka yazmışsındır ama geçmişi okuyamadığım için göremedim. Yeniden tanıtırsan sevinirim :KK16:

Özlem' cim hoş geldin canım. Doktora gitmene çok sevindim. Sonuç tahmin ettiğimiz gibi çıkmış. Onca zaman boşa beklemişsin. İnşallah bundan sonra ikişer ikişer gidecek o kilolar. İlaçlarını ihmal etme lütfen. Ayrıca zayıfladıkça ilaç kullanmana bile gerek kalmayacak. Diyetisyene de git mutlaka.

Hosbulduk cnm. Insallah insalllahh.:KK66:

Kızlar iyi geceler :KK3: bugün gündüz uyudum akşam da dışarıdaydım foruma uğrayamadım :/ birazdan menümü yazacağım :KK34:

Canim spora gitmeden once aksam.yediklerini yiyip spordan sonra 1 kase yogurt yesen daha iyi olurdu. Gecen hafta kactin ki 76.500 oldjn

Canım akşam yediklerimi bilerek yemedim bi de hazırlamam uzun süresi aç karnına çıkayım dedim kilolardan gitsin yediklerimi eritmeyim sadece diye 79.7 dim canım

Belliydi ozlemcim bir an once don aramiza

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bugünkü menüm:
09.00:
1 haşlanmış yumurta
Yeşillik
2 dilim light ekmek

12.30:
1 elma

18.00:
5 y.k. kabak yemeği
4 y.k. sarımsaklı yoğurt
Salata (yağsız)
2 dilim light ekmek

20.30:
1 elma
1 portakal

1.5 lt su+ 2 fincan bitki çayı+ 2 bardak çay
20 dk yürüyüş

Bugünkü menüm:
09.00:
1 haşlanmış yumurta
Yeşillik
2 dilim light ekmek

12.30:
1 elma

18.00:
5 y.k. kabak yemeği
4 y.k. sarımsaklı yoğurt
Salata (yağsız)
2 dilim light ekmek

20.30:
1 elma
1 portakal

1.5 lt su+ 2 fincan bitki çayı+ 2 bardak çay
20 dk yürüyüş

Meyve konusundaki gorusumu okumussundir canm ama malum diyetisyen menusu lafim yon hafif olmis afiyet olsun

Hoşbuldum ebru abla :KK3:İsmim zeynep. Takıma katılalı pazar günü 1 hafta olucak. İstanbulda yaşıyorum, üniversite öğrencisiyim. çok memnun oldum :KK16:

iyi aksmlar kizlar nasilsiniz? Yeni arkadaslar gelmis..hosgeldiniz kizlar:KK66:
Kilo veremedigim icin 2 hafta once izne ayrildim.

Kizlar gecen hafta doktora gittim.
Bugunde sonuclari aldim.
B12 eksikligi ve insulin direnci cikti.
Yarin ilac kullanmaya basliyacam.
Sonuclari sizinle paylasirim.
Vee tabiki spor..
Bakalim hayirlisi olsun.
hoşgeldin özleeem :KK52: hadi bakalım sonunda doktora gitmişsin, inşallah her hafta çok iyi kilolar vereceksin artık. bir an önce gel aramıza. :KK31:

eminim çok iyidir evet. :KK31: bi ara sana da bakarım hangi tarihti tam olarak? :44: ayrıca kendimi bir kaptırmışım okumaya, alıntılayıp muhabbete cevap veresim falan geldi; ama sonra fark ettim ki 1 sene öncesini okuyorum. :KK52:

Saatlerdir ödev yapıyorum kızlar, az önce bitti daha. bu haftaki 2. ödevimi yaptım. 3. süne ve en önemlisine de yarın başlıcam inşallah. ama bir günde bitirebilir miyim emin değilim. :KK31:

bu hafta iyi bir sonuç da beklemediğim için moralim bozuk biraz. neyse vücudum son birkaç haftadır baya zorlamaya başlamıştı beni kilo verme konusunda. bu hafta şaşırtmış sayıyorum vücudumu. neye uğradığını şaşırdı gariban. :KK52: yarından itibaren yeni başlamış gibi devam. :KK53: bu hafta aldığımı verir üstüne daha da eksilere düşerim diye tahmin ediyorum. :KK34: neyse herkese iyi geceler canlarım benim. :KK3:

nurcum yarın bildirim yap mutlaka izne ayırcam seni

ebrucum ben yarın listeyi yaparım sen meraklanma kontrol edersin yapınca mesaj atarım

şimdi daha fazla tartıda çıkcaksın büyük bi bardak yeşilçay iç bide bol su iç ödemlenme en azından

Canim yapayimmi bildirim gercekten? Listeyi olumsuz etkileyecegim, bildirim yapmadan izine ayrilsam olmaz mi :KK43:

Allahhım inanamıyorum. Veremedim diyodum birde ☺️ bir kilo daha gitmiş. Ben bu sevinçle nasılda yürürüm şimdi. Haydi bakalım spora, günaydınlar 😊😊😊

kızlar hepinizin günü aydııınn olsun :KK16:yeni uyandım duş alıp hazırlanıp okula çıkıcam.. kahvaltıya yine vaktim yok sanırım :26: ve tartıldıımm :KK8:
54.800 geldim,,, o kadar sevindim ki -2 geldim,,, su mu attım bilmiyorum ama sonuç beni yinede mutlu etti :KK16: görüşmek üzeree

Günaydınlar ilk bildirim benden☺️

Geçen hafta: 82 kilo
Bu hafta: 81 Kilo
Fark: 1 Kİlo
Yüzde: 1,21

Bu sefer haftaya 2 kilo vereceğim inşallah ☺️☺️☺️

hoşgeldin özleeem :KK52: hadi bakalım sonunda doktora gitmişsin, inşallah her hafta çok iyi kilolar vereceksin artık. bir an önce gel aramıza. :KK31:
Hosbulduk cnm.
Insallah cnm..:KK66: keske usenmeyip daha once gitseydim..
Bakalim bende heycanlandim.:KK52:

Allahhım inanamıyorum. Veremedim diyodum birde ☺️ bir kilo daha gitmiş. Ben bu sevinçle nasılda yürürüm şimdi. Haydi bakalım spora, günaydınlar 😊😊😊

kızlar hepinizin günü aydııınn olsun :KK16:yeni uyandım duş alıp hazırlanıp okula çıkıcam.. kahvaltıya yine vaktim yok sanırım :26: ve tartıldıımm :KK8:
54.800 geldim,,, o kadar sevindim ki -2 geldim,,, su mu attım bilmiyorum ama sonuç beni yinede mutlu etti :KK16: görüşmek üzeree

Gunaydin kizlar... Tebrikler:KK66:

X