Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Hoşbuldum ebru abla :KK3:İsmim zeynep. Takıma katılalı pazar günü 1 hafta olucak. İstanbulda yaşıyorum, üniversite öğrencisiyim. çok memnun oldum :KK16:

Abla yok :KK47: Ebru de sadece o yeterli canım. Yeniden hoş geldin aramıza Zeynep' cim :KK16:

kızlar ben listeyi bu şekilde hazırladım gönül hilal ve edayı ben listeye aldım ama bide ebru degerlendircek ben bi kahvaltı hazırlıyım geliyorum kızlar bu arada bi bildirimde ben yapım :KK52:

geçen hafta 61.8 :KK50:

bu hafta: 60.3 :KK24::KK64::KK64:

fark 1.5

yüzde: 2.47 :KK62::KK62:

Burcuuuuuuuuuuuuu harikasın canım çok güzel bir sonuç kocaman tebrik ediyorum seni :nazar::KK9::KK9:

Bu hafta takımın yüz karası benim galiba. Allahtan listede yokum. Ama inşallah bu hafta misafirler gider gitmez eski düzenime döneceğim.

Geçen hafta :62.6

Bu hafta : 63.6 :KK47::KK14:

Fark : -1:KK4::KK4::KK22::KK20::KK17::KK50:

canım ebru sna gereken bilgiyi vermiş sanırım özel mesaj atmış

tebrikler canım bnm senin hedefin 48 miydi ben mi yanlış hatırlıyorum.

gönülcüm tebrikler senden bir söz istiyorum listeye girince burayı ihmal etmek ve kilo almak yok seni bgün alabilirim listeye diye düşünüyorum.

yinede almamışsın havvacıum tebrikler

canım aynı şekilde sendende söz istiyorum kilo almamak ve buraya aynı şekilde devam etmek

tebrikler canımmm

tebrikler

inş. kuzucum inş.

edacım çok güzel kilo vermişssin senide listeye almayı düşünüyorum aynı sözleri sendende istiyorum

Ok cnm baktim simdi

Bu hafta takımın yüz karası benim galiba. Allahtan listede yokum. Ama inşallah bu hafta misafirler gider gitmez eski düzenime döneceğim.

Geçen hafta :62.6

Bu hafta : 63.6 :KK47::KK14:

Fark : -1:KK4::KK4::KK22::KK20::KK17::KK50:

ebru ebru yine tozutmuşsun ama tabi bana gçre daha güzel bi fizigin var oda bi gerçek :KK50::nazar:

Kilar gunaydin
Gecen hafta:64.8
Bu hafta:64.3
Fark:500 gr
Yuzde:0.77

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ebru ebru yine tozutmuşsun ama tabi bana gçre daha güzel bi fizigin var oda bi gerçek :KK50::nazar:

Aynen canım ev misafir kaynıyor şuan. Dolayısıyla yapılıyor yeniliyor. Çok dikkat etmedim açıkcası. Bu arada kilo alıyorum ama pek belli olmuyor. Fizik konusunda haklısın canım oldukça şanslıyım. Bu fiziğimin bozulmuş hali. Üniversitedeyken çok iyiydi. İki çocuk doğurunca böyle oldu. Birde eskiden basenlerim yoktu benim. İlk zayıfladığımda uzun süre spor olarak bisiklet sürdüm. Diyetisyen basen yapar demişti ama ben inanmamıştım. Sonuç ortada. Bisiklet sürmek basen yapıyor denemeyle sabit. Bu arada asansörle işim olursa foto çekip ekleyeyim. Bir bak bakalım spor yaramış mı? Çünkü kendimi incelmiş hissediyorum.

Kilar gunaydin
Gecen hafta:64.8
Bu hafta:64.3
Fark:500 gr
Yuzde:0.77

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tebrikler Özlem' cim :KK9:

teşekkür ederimmmmm ebruuuuu 11 ekimde mezun olmuşum haftaya cuma tam 6 ay doluyo :KK52:

Haftaya da senden çok iyi bir sonuç bekliyorum o zaman. Çünkü artık kendini listeye yazabilirsin. :KK52:

Aynen canım ev misafir kaynıyor şuan. Dolayısıyla yapılıyor yeniliyor. Çok dikkat etmedim açıkcası. Bu arada kilo alıyorum ama pek belli olmuyor. Fizik konusunda haklısın canım oldukça şanslıyım. Bu fiziğimin bozulmuş hali. Üniversitedeyken çok iyiydi. İki çocuk doğurunca böyle oldu. Birde eskiden basenlerim yoktu benim. İlk zayıfladığımda uzun süre spor olarak bisiklet sürdüm. Diyetisyen basen yapar demişti ama ben inanmamıştım. Sonuç ortada. Bisiklet sürmek basen yapıyor denemeyle sabit. Bu arada asansörle işim olursa foto çekip ekleyeyim. Bir bak bakalım spor yaramış mı? Çünkü kendimi incelmiş hissediyorum.

bende incelmiş hissediyorum canım ama tbi basenler hep sorn ve spor yapmak hiç işime gelmiyo açıkçası ama artık başlamam lazım en azından akşamları 1 saat yürüyüş filan yakınlarda spor kompleksi yok hiç malesef :KK50:

bende incelmiş hissediyorum canım ama tbi basenler hep sorn ve spor yapmak hiç işime gelmiyo açıkçası ama artık başlamam lazım en azından akşamları 1 saat yürüyüş filan yakınlarda spor kompleksi yok hiç malesef :KK50:

Burcu en güzeli pilates. Ben haftada bir gün 1 saat yüzme arkasından 1 saat pilatese gidiyorum. Evde de pilatese devam etmeyi düşünüyorum çünkü çok işe yarıyor. Sadece gerekli alet edevatım yok. En kısa zamanda bir pilates topu alıp hafta içi en az iki akşam pilates yapmayı düşünüyorum. Çünkü incelme konusunda çok işe yarıyor. Tavsiye ederim. Birde basen için yer hareketleri var. İnternetten biraz araştır. Aletsiz yapabilirsin. Düzenli yaparsan eğer işe yarar.

Burcu en güzeli pilates. Ben haftada bir gün 1 saat yüzme arkasından 1 saat pilatese gidiyorum. Evde de pilatese devam etmeyi düşünüyorum çünkü çok işe yarıyor. Sadece gerekli alet edevatım yok. En kısa zamanda bir pilates topu alıp hafta içi en az iki akşam pilates yapmayı düşünüyorum. Çünkü incelme konusunda çok işe yarıyor. Tavsiye ederim. Birde basen için yer hareketleri var. İnternetten biraz araştır. Aletsiz yapabilirsin. Düzenli yaparsan eğer işe yarar.

basen için şu ebru şallının 15 dklık videoları var onu mu yapsam diyorum aslında canım ya sence nasıl olur

basen için şu ebru şallının 15 dklık videoları var onu mu yapsam diyorum aslında canım ya sence nasıl olur

Olur canım hem de süper olur yap mutlaka. Gerçekten pilatesi yapmaya başladıktan sonra fark ettim çok faydalı bir spor.

Bu arada yeni gelen arkadaşların yani henüz kilo verme aşamasında olanların pilatesten uzak durmaları faydalı. Onların yapabilecekleri en güzel spor tempolu yürüyüş. Pilates zayıflama işini azaltmış sıkılaşmak isteyenler için faydalı.

Asıl baseni siz ben de görün. Ben 10 kilo verene kadar sadece yürüyüş yapayım. Sonra platese başlayayım diyorum. Kızlar ne dersiniz. Yoksa platese de mi hemen başlasam.

Olur canım hem de süper olur yap mutlaka. Gerçekten pilatesi yapmaya başladıktan sonra fark ettim çok faydalı bir spor.

Bu arada yeni gelen arkadaşların yani henüz kilo verme aşamasında olanların pilatesten uzak durmaları faydalı. Onların yapabilecekleri en güzel spor tempolu yürüyüş. Pilates zayıflama işini azaltmış sıkılaşmak isteyenler için faydalı.

yapacam youtube kapanınca olmadı bu iş ya pc dede yokmuş :KK50: başka sitelerden bakım bari olmadı

Son düzenleme:
Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. Kilo veren herkesi kocaman tebrik ediyorum. Bildirim zamanı bitince gelirim yeniden. Öpüyorum hepinizi :KK16:

Ben hergün en az bi saat tempolu yürüyüyorum ek olarak 50 dk pilates yapıyorum..pilates yapmam hata mı şimdik..? :KK43: çok faydasını görüyorum ama ben

Asıl yüz karası geldi takımın. :KK50:

Geçen hafta: 69.5
Bu hafta: 70.5
Fark: 1 kg.
Yüzde: -1.44

doğru hesapladım sanırım yüzdeyi. çok özür diliyorum haftaya kat be kat telafi edicem :KK50:

Kizlar acil cikmak zorunda kaldim ananem cok hastaymis ona gidiyorum haberiniz olsun ebru gelmezse 6 ya kadar listeyi biken biri paylassin

X