Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Menüm gelsiiin 😊

Sabah 7:30
1.5 dilim tb az krem ve beyaz peynir 4 zeytin 2 domates yeşil çay

Öğlen 12:30
1 kase kereviz yemeği az yoğurt ve 1 dilim tb

Ara 16:00
1 muz
2 avuç leblebi
Yeşil çay

Akşam 1 tabak peynirli haşlama kepek makarna
3 burçak bisküvi
1 küçük şişe şekersşz gazoz

Bol su

Kuzucum muz kabiz yapmasin bide mkarna bugun olmamis

Benim menüm :KK8:

05.50
Elma ve muz rendesi

07.35
2 adet eti form

12.00
Meyveli yoğurt
1 adet galeta

18.40
Yoğurtlu haşlanmış ıspanak
Bol yeşillik

+1 litre su,, kendimi psikolojik olarak mı nedir hafiflemiş hissediyorum,, inşallah yarın mutlu oluruz hepimiz ve daha da hırslanırızzz amiiinn :KK16:

Son düzenleme:
Kuzucum muz kabiz yapmasin bide mkarna bugun olmamis

Akşam biraz kaçtı farkındayım kuzum ama sadece yfn sabahlık ve öğlen sandviç yapcak kdr ekmeğim kalmıştı... Kabızlığı önlemek için bol su içiyorum cnm birde şimdi leslie yapmaya başlayacağım💪💃👍 birdee rezeneli yeşil çayım var 😉

Benim menüm :KK8:

05.50
Elma ve muz rendesi

07.35
2 adet eti form

12.00
Meyveli yoğurt
1 adet galeta

18.40
Yoğurtlu haşlanmış ıspanak
Bol yeşillik

+1 litre su,, kendimi psikolojik olarak mı nedir hafiflemiş hissediyorum,, inşallah yarın mutlu oluruz hepimiz ve daha da hırslanırızzz amiiinn :KK16:

Canim menun sabah filan degisik geldi bana meyve ile baslamak kn sekerini cok firlatir proteinle baslamak daha yararli su bence en az 2.5 icmelisin kilo vermek icin. Hepimiz mutlu olcaz merak etme
Bid3 bana ismini solersen sevnirm
Akşam biraz kaçtı farkındayım kuzum ama sadece yfn sabahlık ve öğlen sandviç yapcak kdr ekmeğim kalmıştı... Kabızlığı önlemek için bol su içiyorum cnm birde şimdi leslie yapmaya başlayacağım💪💃👍 birdee rezeneli yeşil çayım var 😉

Hadi bakalim yarin ne kadar vercen gorcz :)

Canim menun sabah filan degisik geldi bana meyve ile baslamak kn sekerini cok firlatir proteinle baslamak daha yararli su bence en az 2.5 icmelisin kilo vermek icin. Hepimiz mutlu olcaz merak etme

anladım canım peki dikkat ederim.. ama su içemiyorum nedense ben ya zorla içiyorum inan ki :KK5: belki çok yorulmadığımdandır.. İsim zeynep ^.^

anladım canım peki dikkat ederim.. ama su içemiyorum nedense ben ya zorla içiyorum inan ki :KK5: belki çok yorulmadığımdandır.. İsim zeynep ^.^

Simdi su icemiosan sole dusun canim su sole bisi yapio simdi senin yaglarin kalip seklinde ve hareketle bunu parcalaman zor ama su yaglari biraz gevsetio parcalio sende en ufak harektte onu yakiosun menumu gordun mu bilmiuorum ama yazin bile 1 bardak su icmeyen ben 3 litre su ictim. Hatta bi ara yine unutuodum vucudum pul pul dokuldu..ictikce icin ne kadar yanarsa o kadar yagin erio demekmis.
Sole yap sabah 2 bardak ic her tuvalete girerken 1 ic cikinca 1 ic yemeklerden once 1 bardak yemekten sonra 1 bardak bide yatarken 2 bardak ic zaten baya icmis olursun canim

Simdi su icemiosan sole dusun canim su sole bisi yapio simdi senin yaglarin kalip seklinde ve hareketle bunu parcalaman zor ama su yaglari biraz gevsetio parcalio sende en ufak harektte onu yakiosun menumu gordun mu bilmiuorum ama yazin bile 1 bardak su icmeyen ben 3 litre su ictim. Hatta bi ara yine unutuodum vucudum pul pul dokuldu..ictikce icin ne kadar yanarsa o kadar yagin erio demekmis.
Sole yap sabah 2 bardak ic her tuvalete girerken 1 ic cikinca 1 ic yemeklerden once 1 bardak yemekten sonra 1 bardak bide yatarken 2 bardak ic zaten baya icmis olursun canim

tamam canım benim saol önerin için öyle yapıcam :KK16:

Benim içinde çok faydalı oldu telekkürler.

Menüm:

Sabah 09.00
2 yumurtalı, biberli, domatesli menemen.

Öğlen 12.30
Yarım kase kadar pırasa.

Akşam 21.00
1 tabak zeytinyağlı salata.

Aralarda bişey yok
Şekersiz bol çay :)

Suyu 2 ye tamamlamaya çalışıyorum.
Spor öğlen 60 dakika, akşam 30 dakika toplam: 90 dakika yürüyüş.

Neden çok yiyorum gibi geliyor bana. Ben de tartıldım. Sanırım ben de veremeyeceğin. Olmazsa bu hafta almayın beni takıma. Bu hafta dışardaydım sürekli, istediğim gibi yiyip sporumu yapamadım. 😢😢😢

Hadi bakalim yarin ne kadar vercen gorcz :)

Yarın için çok iddialı değilim kuzucum malesef çünkü kardeşimin doğum günü pastası dışarıda yenen bol kalorili öğün malesef etkisini gösterdi hem seçim telaşı hemde reglim yğzünden sporda yapamadım ama dönüşüm muhteşem olacak 😀 bu arada 3 mil yaptım artıı karın ve bacak çalıştım iyi ter attım ihtiyacın varmış😊 iyi geceler bn cıkıorum kuzucm öptm çok

Menüm:

Sabah 09.00

Öğlen 12.30
Yarım kase kadar pırasa.

Akşam 21.00

Aralarda bişey yok

Neden çok yiyorum gibi geliyor bana. Ben de tartıldım. Sanırım ben de veremeyeceğin. Olmazsa bu hafta almayın beni takıma. Bu hafta dışardaydım sürekli, istediğim gibi yiyip sporumu yapamadım. 😢😢😢

Bu arada tartılma olayıyla ilgili yazılanları okudum. Geç oldu biraz ama. Bundan sonra cumadan önce ben de tartılmıcam kızlar.

Menüm:

Sabah 09.00

Öğlen 12.30
Yarım kase kadar pırasa.

Akşam 21.00

Aralarda bişey yok

Canim listeye ebru karar verck ama cok yememissin ama belki vermissindir sabah bi daha tartil ins. Iyi olir sonucun

Yarın için çok iddialı değilim kuzucum malesef çünkü kardeşimin doğum günü pastası dışarıda yenen bol kalorili öğün malesef etkisini gösterdi hem seçim telaşı hemde reglim yğzünden sporda yapamadım ama dönüşüm muhteşem olacak 😀 bu arada 3 mil yaptım artıı karın ve bacak çalıştım iyi ter attım ihtiyacın varmış😊 iyi geceler bn cıkıorum kuzucm öptm çok

Ben cok iddialiyim bakalim nasi olcak kuzucum en az 1 kilo bekliyorm ins. Ins. Iyi geceler canim sabah gorusuruz

Kızlar bugünkü menüm

Sabah 08
Biraz lor peyniri
5-6 zeytin
Bir iki kaşık yoğurt
Bir dilim kepek ekmeği

Öğle 12 30
İki dilim kepek ekmeği süzme peynir ve marulla yapılmış sandviç
Bir ayran
Bir elma

Akşam 17 (spora aç gitmek istemedim enerjim yoktu tamamen tokta olmak istemedim)
Biraz lor peyniri
5-6 zeytin

Akşam 20
Bir tabak taze fasulye yemeği
5-6 kaşık yoğurt
Biraz roka

Iki fincan yeşil çay iki buçuk litre su
40 dakika tempolu yürüyüş koşuyla karışık
Yarım saat pilates

Bana da kızmayın sadece bugün tartışdım aç karnına 76 500 çıktım iki buçuk kilo vermişim ama şimdi fasulye yedim sadece çok bir şey yemedim beni de yarın korkusu saldı ya tartıda yanlış çıkarsa sabah aç karnına tartılcam kalkınca :S

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:
iyi aksmlar kizlar nasilsiniz? Yeni arkadaslar gelmis..hosgeldiniz kizlar:KK66:
Kilo veremedigim icin 2 hafta once izne ayrildim.

Kizlar gecen hafta doktora gittim.
Bugunde sonuclari aldim.
B12 eksikligi ve insulin direnci cikti.
Yarin ilac kullanmaya basliyacam.
Sonuclari sizinle paylasirim.
Vee tabiki spor..
Bakalim hayirlisi olsun.
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Kızlar bugünkü menüm

Sabah 08
Biraz lor peyniri
5-6 zeytin
Bir iki kaşık yoğurt
Bir dilim kepek ekmeği

Öğle 12 30
İki dilim kepek ekmeği süzme peynir ve marulla yapılmış sandviç
Bir ayran
Bir elma

Akşam 17 (spora aç gitmek istemedim enerjim yoktu tamamen tokta olmak istemedim)
Biraz lor peyniri
5-6 zeytin

Akşam 20
Bir tabak taze fasulye yemeği
5-6 kaşık yoğurt
Biraz roka

Iki fincan yeşil çay iki buçuk litre su
40 dakika tempolu yürüyüş koşuyla karışık
Yarım saat pilates

Bana da kızmayın sadece bugün tartışdım aç karnına 76 500 çıktım iki buçuk kilo vermişim ama şimdi fasulye yedim sadece çok bir şey yemedim beni de yarın korkusu saldı ya tartıda yanlış çıkarsa sabah aç karnına tartılcam kalkınca :S

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Canim spora gitmeden once aksam.yediklerini yiyip spordan sonra 1 kase yogurt yesen daha iyi olurdu. Gecen hafta kactin ki 76.500 oldjn

iyi aksmlar kizlar nasilsiniz? Yeni arkadaslar gelmis..hosgeldiniz kizlar:KK66:
Kilo veremedigim icin 2 hafta once izne ayrildim.

Kizlar gecen hafta doktora gittim.
Bugunde sonuclari aldim.
B12 eksikligi ve insulin direnci cikti.
Yarin ilac kullanmaya basliyacam.
Sonuclari sizinle paylasirim.
Vee tabiki spor..
Bakalim hayirlisi olsun.
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Belliydi ozlemcim bir an once don aramiza

Canim spora gitmeden once aksam.yediklerini yiyip spordan sonra 1 kase yogurt yesen daha iyi olurdu. Gecen hafta kactin ki 76.500 oldjn

Belliydi ozlemcim bir an once don aramiza

Insallah cnm..sen anlarsin degerlerden:KK52:
Aclik seker 113
Aclik insulin 18.81
Tokluk insulin 170.8
B 12 186

Birde trigliserid 142 1 yilda 2,5 katina cikmis
Sodyum 132 normal degerin 4 sayi altinda:KK66:))

X