Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

burcu bu konuda haklısın (tartılma konusunda) ben zaten haksızsın demiyorum. fakat bir süredir sürekli gözünüzde hergün tartılıormuşum gibi bir izlenim var. bugün perşembe ve sabah ne durumdayım diye baktım. ben her gün tartılmıyorum haftada 2-3 kere cuma da dahil olmak üzere ancak bakıyorum. oradan bakınca ne göründüğünü bilmiyorum ama benim açımdan olay bu.

tatlım bu konu sadece seniniçin geçerli değil sadece sen yazdıgın için aklıma gelip herkesi uyardıgım bi konu sadece genel olrak yazmak istedim ama haftada 2 3 bile çok fazla her sadece cuma tartılırsan emin ol kafan daha rahat olur. öyle bir izlenimde yok canım bnm sadece sen dile getirdiğin için öyleymiş gibi geliyor sana fakat herkes tartılıyor bunuda biliyorum ama bunu sölemen senin samimiyetini de gösterir teşekkür ederim canım :KK54:

1 kilonun altında bir artım var burcu ama net bir sayı veremem sana çünkü bende yarın görücem.

1 kilonun altındaysan skıntı olmaz ama tabi listenin durumuna bağlı canım ama gerçekten bana alınmanı istemem çünkü sert bi şekilde dile getirmeyince bazen anlaşılmıyo diye düşünmüştüm. k.bakma :KK16:

tatlım bu konu sadece seniniçin geçerli değil sadece sen yazdıgın için aklıma gelip herkesi uyardıgım bi konu sadece genel olrak yazmak istedim ama haftada 2 3 bile çok fazla her sadece cuma tartılırsan emin ol kafan daha rahat olur. öyle bir izlenimde yok canım bnm sadece sen dile getirdiğin için öyleymiş gibi geliyor sana fakat herkes tartılıyor bunuda biliyorum ama bunu sölemen senin samimiyetini de gösterir teşekkür ederim canım :KK54:

bundan sonra cumaya kadar sabretmeye çalışıcam emin olabilirsin.

1 kilonun altındaysan skıntı olmaz ama tabi listenin durumuna bağlı canım ama gerçekten bana alınmanı istemem çünkü sert bi şekilde dile getirmeyince bazen anlaşılmıyo diye düşünmüştüm. k.bakma :KK16:
yok burcu ne alınması sadece bir yanlış anlaşılmaya karşı gerçekte olanı söyledim yoksa tabii ki sertliğine falan kızmam. başladığımda bu sertlikte olmasaydınız ben bu kadar kilo bile veremezdim. :KK34:

bundan sonra cumaya kadar sabretmeye çalışıcam emin olabilirsin.

emin ol bu stresli süreci daha kolay atlatırsın ynı şeyleri bende yaşadım insan bi yandan listede olmanın sorumluluğu bi yandan da bi an önce zayıflayıp çıtır olayım düşüncesi var eminim ama bu stresler ödemden başka tartıda fazladan başka bişi yapmaz haftaya inş. bende listeye girebiliyorum o zaman bnde bu konuma düşcem ama inan kendini tutmanın yararını görceksin canım bnm :KK54::KK19:

yok burcu ne alınması sadece bir yanlış anlaşılmaya karşı gerçekte olanı söyledim yoksa tabii ki sertliğine falan kızmam. başladığımda bu sertlikte olmasaydınız ben bu kadar kilo bile veremezdim. :KK34:

buda ebrunun taktiğidir canım ve daha serttir ben yine yumuşak yüzlüyüm ilk kilo vermeye başladıgımda 1 tane bisküvi yedim diye neler yazmıştı ya bak hüzünlendim şimdi:KK5: :KK53:

buda ebrunun taktiğidir canım ve daha serttir ben yine yumuşak yüzlüyüm ilk kilo vermeye başladıgımda 1 tane bisküvi yedim diye neler yazmıştı ya bak hüzünlendim şimdi:KK5: :KK53:

Ayyy Burcu yaaaaaa ilk geldiğini bende hatırladım şimdi :KK9:Senden hiç ama hiç umudum yoktu. Uçarı uçarı bir halin vardı. Hatta yanlış hatırlamıyorsam seni listeye almak için de bekledim biraz. Ama gerçekten düşüncelerimi tersine çıkartın. Seni bu vesileyle bir kez daha tebrik ediyorum. Harikasın maşallah :nazar:

10:00 domates yesillik közlenmiş biber peynir şekersiz çay

11:00 sekersiz çay

13:00 1 etimek kk köy peyniri
Yarım domates

15:30 1 etimek kk köy peyniri
domatesin kalan yarısı :))

18:00 sezar salata
18:30 (suan) şekersiz kahve

90 dk tempolu yürüyüş+50 dk pilates+2 lt su

*yeme içme işi su ve yesil çay dışında kapanmıştır :)

Ayyy Burcu yaaaaaa ilk geldiğini bende hatırladım şimdi :KK9:Senden hiç ama hiç umudum yoktu. Uçarı uçarı bir halin vardı. Hatta yanlış hatırlamıyorsam seni listeye almak için de bekledim biraz. Ama gerçekten düşüncelerimi tersine çıkartın. Seni bu vesileyle bir kez daha tebrik ediyorum. Harikasın maşallah :nazar:

çünkü ben bi gelmiştim ailevi nedenlerden geri gitmiştim beni 3 haftaya yakın beklettin 78 le geldim takıma 74 le listeye girmiştim :KK52:

10:00 domates yesillik közlenmiş biber peynir şekersiz çay

11:00 sekersiz çay

13:00 1 etimek kk köy peyniri
Yarım domates

15:30 1 etimek kk köy peyniri
domatesin kalan yarısı :))

18:00 sezar salata
18:30 (suan) şekersiz kahve

90 dk tempolu yürüyüş+50 dk pilates+2 lt su

*yeme içme işi su ve yesil çay dışında kapanmıştır :)

pek kalabalık olmuş ama hafif olmus canım afiyet olsun :KK52:

sabah(11:00)
1 haşlanmış yumurta
2 dilim tam bugdaya peynirli tost
domates salatalık
şekersiz çay
7 zeytin

öğle(15:30)
2 tane el ayası kadar fırında tavuk
fırında karışık kızartma
şekersiz çay

akşam(18:00)
yarım kase yoğurt
salata

300 ml yeşilçay
300 ml kiraz sapı çayı(içicem)
3 litre su

geçmişe yolculuk yaptım bi. :KK37:

merhaba arkadaşlar :KK70: ben yeniyim :KK70:

Tamam canım şimdi anladım neden tanıdık geldiğini. Geçmişteki mesajlarına baktım giderken de haber vermemişsin :KK20: Ben sana yeniden kuralları yazıyorum. Deneme süremiz eskiden 2 haftaydı şuan 3 hafta.
Seni ekstradan deneyeceğim haberi olsun :KK9: Kendini yeniden tanıtırsan sevinirim. Boyun, şuanki kilon ve hedef kilonu not almam lazım.

kızlar menüme yorum neden yapmıosunuzzz size örnek olcam diye neler yapıyorum bak :KK52:

Menüm gelsiiin 😊

Sabah 7:30
1.5 dilim tb az krem ve beyaz peynir 4 zeytin 2 domates yeşil çay

Öğlen 12:30
1 kase kereviz yemeği az yoğurt ve 1 dilim tb

Ara 16:00
1 muz
2 avuç leblebi
Yeşil çay

Akşam 1 tabak peynirli haşlama kepek makarna
3 burçak bisküvi
1 küçük şişe şekersşz gazoz