Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Günaydınlar ilk bildirim benden☺️

Geçen hafta: 82 kilo
Bu hafta: 81 Kilo
Fark: 1 Kİlo
Yüzde: 1,21

Bu sefer haftaya 2 kilo vereceğim inşallah ☺️☺️☺️

kızlar hepinizin günü aydııınn olsun :KK16:yeni uyandım duş alıp hazırlanıp okula çıkıcam.. kahvaltıya yine vaktim yok sanırım :26: ve tartıldıımm :KK8:
54.800 geldim,,, o kadar sevindim ki -2 geldim,,, su mu attım bilmiyorum ama sonuç beni yinede mutlu etti :KK16: görüşmek üzeree

Tebrikler kızlar bu hızla devam :KK9: :KK9:

Geçen hafta 99.4
Bu hafta 99.4
Fark sabit
kızlar hep böyle oluyor bi hafta iyi kilo verince sonraki hafta gramla veriyorum bu hafta veremedim bile
Çok bunaldm çok zor günler yaşıyorum Allah yardımcımiz olsun hepimizin

Son düzenleme:
Kızlar ben de kilomu iş yerinde yazıcam bu anın keyfini çıkarmak istiyorum çünkü. keşke listeye hemen girebilsem çünkü çok azimliyim artık. ama adet olamadığım zaman kilo alıyorum doğum kontrol hapını bıraktım umarım öyle bir şeyle karşılaşıp listeden çıkarılmam çünkü ben elimden geleni yapıyorum valla. tartıldım çok mutluyum günaydınlarrr :)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:
Vayy kızlat harikasınız en az kilı veren benim sanırım :) haftaya 2 kilo ile sahnelerdeyim inşallahhh.

Geçen hafta 99.4
Bu hafta 99.4
Fark sabit
kızlar hep böyle oluyor bi hafta iyi kilo verince sonraki hafta gramla veriyorum bu hafta veremedim bile

canım ben de ne kadar zor günler geçiriyorum ama azmini sakın kaybetme bunu bi yaşam biçimi olarak seçelim kafana takma sen önemli ve özelsin hep bunu düşün ne olursa olsun :KK66:

Kızlar bugün haftasonu tatiline çıkıyoruz :21: ama listeme pek dikkat edemeyebilirim inşallah 2 günde kilo almam :KK50:

Canim yapayimmi bildirim gercekten? Listeyi olumsuz etkileyecegim, bildirim yapmadan izine ayrilsam olmaz mi :KK43:

canım ebru sna gereken bilgiyi vermiş sanırım özel mesaj atmış
kızlar hepinizin günü aydııınn olsun :KK16:yeni uyandım duş alıp hazırlanıp okula çıkıcam.. kahvaltıya yine vaktim yok sanırım :26: ve tartıldıımm :KK8:
54.800 geldim,,, o kadar sevindim ki -2 geldim,,, su mu attım bilmiyorum ama sonuç beni yinede mutlu etti :KK16: görüşmek üzeree

tebrikler canım bnm senin hedefin 48 miydi ben mi yanlış hatırlıyorum.

Günaydınlar ilk bildirim benden☺️

Geçen hafta: 82 kilo
Bu hafta: 81 Kilo
Fark: 1 Kİlo
Yüzde: 1,21

Bu sefer haftaya 2 kilo vereceğim inşallah ☺️☺️☺️

gönülcüm tebrikler senden bir söz istiyorum listeye girince burayı ihmal etmek ve kilo almak yok seni bgün alabilirim listeye diye düşünüyorum.

Geçen hafta 99.4
Bu hafta 99.4
Fark sabit

yinede almamışsın havvacıum tebrikler

Kızlar ben de kilomu iş yerinde yazıcam bu anın keyfini çıkarmak istiyorum çünkü. keşke listeye hemen girebilsem çünkü çok azimliyim artık. ama adet olamadığım zaman kilo alıyorum doğum kontrol hapını bıraktım umarım öyle bir şeyle karşılaşıp listeden çıkarılmam çünkü ben elimden geleni yapıyorum valla. tartıldım çok mutluyum günaydınlarrr :)))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım aynı şekilde sendende söz istiyorum kilo almamak ve buraya aynı şekilde devam etmek

Geçen hafta:78
Bu hafta:76.8
Fark:1.2 kg
Yüzde:1.54 :KK52:

tebrikler canımmm

geçen hafta: 79.7

bu hafta: 76.7

fark:3 kg

yüzde hesaplamasını yapmayı bilmiyorum :)

tebrikler

Kızlar bugün haftasonu tatiline çıkıyoruz :21: ama listeme pek dikkat edemeyebilirim inşallah 2 günde kilo almam :KK50:

inş. kuzucum inş.

geçen hafta :82

bu hafta :80.7

fark :1.3

ayrıcaaa :bir ay önce 89 la başlamıştım
:KK16:

edacım çok güzel kilo vermişssin senide listeye almayı düşünüyorum aynı sözleri sendende istiyorum

***13. TAKIM 355. ETAP***
Alsimi (69.5///)
edahafiz(82/80.7/1.3/%1.59)yeni üye hedef kilo: 63
Kelebekcim(82/81/1/%1.22) yeni üye hedef kilo: 63

OoOturtleOoO ( 99.4/99.4/0/0%) kilosu sabit.
ozzlleemm (64.8///)
pamuh(79.7/76.7/3/%3.76)yeni üye hedef kilo : 64

saengie(78/76.8/1.2/%1.54)
ssercecik ( 67.1///%)bildirimde bulunmadı geri dönmek üzere ayrıldı.

13.TAKIM ORTALAMASI:

kızlar ben listeyi bu şekilde hazırladım gönül hilal ve edayı ben listeye aldım ama bide ebru degerlendircek ben bi kahvaltı hazırlıyım geliyorum kızlar bu arada bi bildirimde ben yapım :KK52:

geçen hafta 61.8 :KK50:

bu hafta: 60.3 :KK24::KK64::KK64:

fark 1.5

yüzde: 2.47 :KK62::KK62:

edacım çok güzel kilo vermişssin senide listeye almayı düşünüyorum aynı sözleri sendende istiyorum

Kendime o kadar kızgınım ki..yıllardır neyi bekliyormuşum diye..bu kızgınlık beni epey bi zaman daha götürür canım:) Birde burayı çok sevdim gercekten..bi sorun olmadığı sürece sorumluluklarımı yerine getirebilecegimi düşünüyorum inşaallah...

Kendime o kadar kızgınım ki..yıllardır neyi bekliyormuşum diye..bu kızgınlık beni epey bi zaman daha götürür canım:) Birde burayı çok sevdim gercekten..bi sorun olmadığı sürece sorumluluklarımı yerine getirebilecegimi düşünüyorum inşaallah...

tamam canım ebru gelince degerlendircektir listeyi merak etme inş. çıkarmalar yapmaz :KK52:

Günaydın kızlar 😊
Gecen hafta 62 idi
Bu hafta 61,8

200 gr gitmiş sadece haftaya daha iyi olucağını umuyorum ve tüm kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorum 💗

canım ebru sna gereken bilgiyi vermiş sanırım özel mesaj atmış

tebrikler canım bnm senin hedefin 48 miydi ben mi yanlış hatırlıyorum.

gönülcüm tebrikler senden bir söz istiyorum listeye girince burayı ihmal etmek ve kilo almak yok seni bgün alabilirim listeye diye düşünüyorum.

yinede almamışsın havvacıum tebrikler

canım aynı şekilde sendende söz istiyorum kilo almamak ve buraya aynı şekilde devam etmek

tebrikler canımmm

tebrikler

inş. kuzucum inş.

Olur mu hiç ben bu takımla birlikte motive oluyorum. Yoksa 2 hafta hiç sabrettiğim olmamıştı. Herkese teşekkürler. ☺️☺️☺️

Olur mu hiç ben bu takımla birlikte motive oluyorum. Yoksa 2 hafta hiç sabrettiğim olmamıştı. Herkese teşekkürler. ☺️☺️☺️

ebru en kısa zamand gelip degerlendirme yapcagını söledi canım inş. alır listeye diyorum ben aldım ama :KK52:

X